Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 14
(Read 56061 times)
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #135 - 11.04.2005 at 04:55:23
 
Podobnost med T-ejkom in Titom:

Oba se začneta na T
Tito je bil komunistični zločinec, T-ejko pa opravičuje komunistične zločine.
Tito je bil balkanski ključavničar, T-ejko pa je na nivoju kakšnega balkanskega električarskega vajenca (s koledarji nagih bab po stenah svoje delavnice)
Tito je grozil svojim nasprotnikom in isto počne T-ejko.
Tito se ni rad učil, vendar je rad podučeval druge, prav tako kot to počne tudi T-ejko.
Tito se je komplicirano izražal in enako počne tudi T-ejko.
Pri tem je Tito dostikrat izpadel komično in bedasto, prav tako kot tudi T-ejko.

Quote:
»Ovaj, kako, da kažem. "Mi danas imamo ono što mnogi
nemaju. Mnogi imaju ono što mi nemamo. Ali to nije važno!"
(Iz enega izmed Titovih govorov)

Quote:
" U ovom selu sad ima 50% nepismenih ljudi i 50% pismenih. Nadam se, da če dogodine biti obrnuto."
(Iz enega izmed Titovih govorov v neki makedonski vasi)

t wrote on 04.04.2005 at 08:01:57:
Me zadnje dni čudi predvsem neka podobnost med kolobocijami, ... ... , pa vseeno obstajajo med tema dvem voditeljema precejšnje podobnosti.


T-ejka čudi neka podobnost kljub temu, da naj bi po njegovem mnenju obstajale precejšnje podobnosti.  Grin

t wrote on 04.04.2005 at 08:01:57:
Me zadnje dni čudi predvsem neka podobnost med kolobocijami, ki so se dogajale ko je umrl Tito in temi okrog papeža... , pa vseeno obstajajo med tema dvem voditeljema precejšnje podobnosti.

- oba sta rada hodila okrog v svojih posebej zdizajniranih uniformah;

- oba sta rada šlatala otroke;

- oba sta imela rada govore in mahanje;

-
...
-

Po svoji smrti se vsak svetnik rad lepo oblači ima govore in šlata otroke. Grin
-
»Podobnost med kolobocijami po smrti«
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #136 - 11.04.2005 at 08:55:03
 

btw, a ni Calvo tuna tista ki je kao izobražena in skrbi za svoje bicepse?
sinjeoka vam v bistvu že cel čas daje komplimente, pa tega sploh ne vidite Wink
ok, razen da je tisti Calvo nekam vzvišen in samopomemben ... to pa me ne spominja ravno na Igata Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #137 - 11.04.2005 at 11:44:08
 
Quote:
Lilith: Kolikor sem jaz opazila, t-jev problem ni zgolj maščevanje, pač pa velikokrat tudi izzivanje - toraj začenjanje sporov. Tak da ne se čudit, če se t-jevi zobki tud kdaj zamajajo.



t wrote on 10.04.2005 at 13:02:02:
Ali imaš za to, kakšne bolj resne dokaze, ali kar takole "ad hoc"?



Dokaz si ti čisto sam, kjer je X zaradi razprtij v tem topicu odprl nov topic, kjer ti duša spet ni dala miru:

t wrote on 08.04.2005 at 18:02:48:
Eh zdaj pa že razumem.
(predvsem, kaj je popeklo Sinjeoko)

uživajte!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Bamby
5
*****
Offline

No pain no gain
Posts: 999

Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #138 - 11.04.2005 at 12:10:04
 
t wrote on 06.04.2005 at 14:03:05:
In pa še nekaj je zanimivo, namreč to, da so največji sluzavci ravno tisti, ki so bili v preteklih letih najbolj kritični do Titeja. Zgleda, da šele kot privrženec totalitarizma lahko zares udrihaš čez ostale totalitarizne, ki se od tvojega razlikujejo ali pa mu celo nasprotujejo.


Privrženci totalitarizma so imeli Tita radi, in ga imajo še danes radi (glej Mirota). Za razliko od privržencev  totalitarizma pa so njegovi nasprotniki bili po zaporih ali pa so npr. razbijali kamenje na Golem otoku pod napisom »Naš Tito«.

Ste se kdaj zares vprašali, katera tuna je resnično najboljša?

t wrote on 06.04.2005 at 14:03:05:
Zgleda, da šele kot privrženec totalitarizma lahko zares udrihaš čez ostale totalitarizne, ki se od tvojega razlikujejo ali pa mu celo nasprotujejo.


A što je »pjesnik« htio, da kaže:

»... udrihaš čez ostale totalitarizne, ... ali pa mu celo nasprotujejo.«

Ne bo šlo.

»... ki se od tvojega razlikujejo ali pa mu celo nasprotujejo«

Nasprotujejo svojemu? Ne bo šlo.

Ste se kdaj zares vprašali, katera tuna je resnično najboljša?
Back to top
 

Življenje je popolnoma zastonj in brezplačno, pa vendar je ni
stvari na tem svetu, ki bi bila vredna več. (Bamby)
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #139 - 11.04.2005 at 12:14:17
 
gape wrote on 10.04.2005 at 12:23:57:
in nad tem se ne boš naslajala


: ko že o naslajanju!!!
Quote:
Sinjeoka......www.gape.org/sonce/svetpogovorov/vzivo/chat/images/smilies/bogibogi.gif


Ja uporaba smajlijev, lohk pomeni marsikaj!!!

---------------------------------------------

Če bi se vsak pri sebi, vprašu kako piše bi blo tegale tukajle najbrž precej manj.

Kar se tiče groženj, je za nekoga ki se ukvarja na tak ali drugačen način z besedoslovjem, to lepo prikrito, pod krinko in sej se samo hecam!!!!

Tole spodaj so čiste grožnje, in če bo kdo temu oporekal, jih bo dobu po  Grin Grin Grinkremšniti Grin Grin Grin:

t-
Quote:
Zato se ne praveč hecat na tak način - eni svojo čast še vedno merimo v litrih krvi.

Quote:
če česte dobro lastnim zobom

Quote:
Kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje - če ima še vedno svoje zobe.

Quote:
Ko dobi t nizek udarec, je dobro, da se ve, da bo t vse povrnil - z obrestmi.

-------

No gape si me  presentu pri pravilni uporabi SMO:

Quote:
no - na takem nivoju pa smo,  občitno
vsak s s svojim textom podpiše in vsak v svojo temo brca, ena je blj temna ena pa mnj

tko kt sm reku - jest sm opazu kup laži na katere se mi je zdelo da morm opozorit,

bodte bolj zavestni kaj pišete pa bo lažje ...


Lepo, da so opozorila o neresnicah, obtožbah izrečena vsaj, vsaj pojavla so se, čeprav enostransko.

Druge SVETE KRAVE, bomo zaenkrat pustili pri miru. Wink



Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #140 - 11.04.2005 at 13:48:17
 
Gru Gru wrote on 11.04.2005 at 12:14:17:
: ko že o naslajanju!!!

Ja uporaba smajlijev, lohk pomeni marsikaj!!!

---------------------------------------------

Če bi se vsak pri sebi, vprašu kako piše bi blo tegale tukajle najbrž precej manj.

Kar se tiče groženj, je za nekoga ki se ukvarja na tak ali drugačen način z besedoslovjem, to lepo prikrito, pod krinko in sej se samo hecam!!!!

Tole spodaj so čiste grožnje, in če bo kdo temu oporekal, jih bo dobu po  Grin Grin Grinkremšniti Grin Grin Grin:



Ja najbrž zato, ker kremšnita ne udari nazaj?

in tole niso zgolj žalitve, temveč čiste laži:

sinjeoka wrote on 08.04.2005 at 00:09:37:
jaz se tule pač ne bom sprenevedala, borba za pravice proletariata spet postaja legitimna zadeva, toda folk, ki dela v treciarnem sektorju (Miro in lola), oziroma folk, ki sploh ne dela a-la t, prvič niso proletarialci, drugič za proletariat bodo naredili največ, če bodo zaprli gofljo. Interesi proletariata in interesi družbenih pijavk tipa t in Mirota so si diametralno nasprotni. Miro in t zahtevata še več socialnih transferjev, ki se bo, če se bodo izvršili na račun povečanja davkov in posledično zmanjšanja plač proletariata... (iiiii-ha eviva comunsmo uber alles, ama najprej zame)


in seveda,

če nekdo trosi take laži - mu lahko samo sporočim, naj s takšnimi lažmi neha

če čuti v tem grožnjo, tudi prav

V začetku, je pač lahko vse igra in zabava - dokler ni kdo ob oko!

Če se kdo počuti ogroženega pa naj to pripiše samemu sebi in svojim dejanjam.

(Seveda pa pri tem laž niti ni toliko pomembna, kot sam način: sinjeoka si je v tem primeru s to svojo lažjo samo pomagala pri argumetiranju, naj določeni utihnemo, lotila se je je klasičnega argumenta pri imenu, zato je vsa ta njena kampanija že od začetka popolnoma zgrešila, razen, če ni njen namen to, da uniči to temo (mogoče celo forum) s svojimi podtikanji in lažmi: kot nekakšen bog si je vzela pravico, da nam bo ona določala kdo lahko govori in kdo ne)



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #141 - 11.04.2005 at 13:53:18
 
t wrote on 11.04.2005 at 13:48:17:
Če se kdo počuti ogroženega pa naj to pripiše samemu sebi in svojim dejanjam.


uživajte!


Če se kdo ne počuti ogroženega, pa je zelo verjetno gapetova sveta krava.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #142 - 11.04.2005 at 15:59:53
 
Po skrbni analizi moram popraviti nekatere svoje trditve - sinjeoka ni razvajena blond kuzla z očitnimi znaki stekline

sinjeoka je bog-kurac v blond podobi

po temeljiti analizi izjave, ki je namenjena calvo tuni

sinjeoka wrote on 08.04.2005 at 08:26:33:
o tem nekdo, ki je vpleten v diskurz v smislu "konflikta" interesov nima pravice presojat ... ne glede na to, ali mu ti to pravico kao daš ... čist tko ... koji kurac si mi na tem svetu ti, da si boš vzel pravico razsojat, kdo ima pravico o čem pisat, razsojat in razmišljat?


in iz katere izvemo tudi, da calvo je kurac (ne vemo pa kateri), izvemo pa tudi da nima pravice razsojat

in izjave, kjer nam sinjeoka pove, kdo lahko kaj:
sinjeoka wrote on 08.04.2005 at 00:09:37:
toda folk, ki dela v treciarnem sektorju (Miro in lola), oziroma folk, ki sploh ne dela a-la t, prvič niso proletarialci, drugič za proletariat bodo naredili največ, če bodo zaprli gofljo. Interesi proletariata in interesi družbenih pijavk tipa t in Mirota so si diametralno nasprotni. Miro in t zahtevata še več socialnih transferjev, ki se bo, če se bodo izvršili na račun povečanja davkov in posledično zmanjšanja plač proletariata...


tu seveda izvemo še nekatere druge stvari, za katere nismo vedeli do sedaj, kdo kaj zahteva in kdo kaj počne (čeprav še sam tega ne ve)

Tako lahko izvemo, da calvo tuna ne sme govoriti o tem "kdo ima pravico o čem pisat, razsojat in razmišljat", seveda pa jo ima nek drug kurac - in ta kurac je sinjeoka.

Zato se še enkrat opravičujem - sinjeoka ti nisi navadna razvajena blond kuzla s steklino, sinjeoka ti si kurac, ki si vzame pravico razsojat, kdo ima pravico o čem pisat, razsojat in razmišljat.



uživaj!

Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #143 - 11.04.2005 at 16:14:10
 
pssst, t....sem zadnjič videla ščitnike za zobe v akciji...ti zrihtam ene? Wink
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #144 - 11.04.2005 at 16:20:39
 
Lilith wrote on 11.04.2005 at 16:14:10:
pssst, t....sem zadnjič videla ščitnike za zobe v akciji...ti zrihtam ene? Wink




Zrihtaj mi raje dobrega odvetnika   8)

(al pa vsej Hanžka, da me bo branil, ker mi jemljejo svobodo razmišljanja)




uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #145 - 12.04.2005 at 09:57:48
 
t wrote on 11.04.2005 at 15:59:53:
Zato se še enkrat opravičujem - sinjeoka ti nisi navadna razvajena blond kuzla s steklino, sinjeoka ti si kurac, ki si vzame pravico razsojat, kdo ima pravico o čem pisat, razsojat in razmišljat.

Zgleda da ima tukaj edino sinjeoka tukaj jajca, da napiše direktno, če ji kdo ali kaj moti. Ne glede na posledice. Ker alternativa temu je, kot pravi sama, biti pičkica.

Ker pa je mlahav uporaben samo na WC-ju, upam, da bo zmogla zadosti pokončnosti in priznati svoje napake.

Čao pičke,

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
brb04vrha
Guest




Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #146 - 12.04.2005 at 11:00:35
 
Quote:
Zgleda da ima tukaj edino sinjeoka tukaj jajca, da napiše direktno, če ji kdo ali kaj moti. Ne glede na posledice. Ker alternativa temu je, kot pravi sama, biti pičkica.

Ker pa je mlahav uporaben samo na WC-ju, upam, da bo zmogla zadosti pokončnosti in priznati svoje napake.

Čao pičke,

bp


Sinjeoka nima JAJC, ker, če bi imela jajca, bi bila Sinjeoki "moški" tko je še pa vedno, Sinjeoka "ženska" brez jajc Smiley

Je pa dosti drugih "navadnih" pičk tle gori, za razliko od Sinjeoke Smiley

Any comment ? Cunts Smiley Smiley


Čao pičke Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #147 - 12.04.2005 at 13:24:38
 
Že itak mi kreganje ni jasno, zakaj ga eni tko radi prakticirajo, in to v velikih količinah, ampak tole, kar se greste tukaj, mi je pa že skrajno neverjetno. Shocked Sploh glede na to, da vas večino poznam. A vam res ni škoda zapravljat energijo za take glupe debate? Mislim, a res ne? ???
Kdo bo koga ... Tu mač, folk, res, tu mač ...

Najprej je blo še mal zanimiv, pravzaprav zabavno, ampak da ste se tolk zapel, to je pa res nenavadno(.com). Wink
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #148 - 12.04.2005 at 14:11:39
 
Quote:
Zgleda da ima tukaj edino sinjeoka tukaj jajca, da napiše direktno, če ji kdo ali kaj moti. Ne glede na posledice. Ker alternativa temu je, kot pravi sama, biti pičkica.

Ker pa je mlahav uporaben samo na WC-ju, upam, da bo zmogla zadosti pokončnosti in priznati svoje napake.

Čao pičke,

bp

no guts no glory ...
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Papež Janez in Tovariš Tito
Reply #149 - 12.04.2005 at 14:20:53
 
Quote:
Zgleda da ima tukaj edino sinjeoka tukaj jajca, da napiše direktno, če ji kdo ali kaj moti. Ne glede na posledice. Ker alternativa temu je, kot pravi sama, biti pičkica.




Za to, da za krinko internetne anonimnosti in nedosegljivosti pišeš laži o tistih, ki ne pišejo in razmišljajo v skladu s tvojimi prepričanji pa res ni treba jajc imet.

To lahko izvede vsaka pičkica.


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 ... 14