Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 21893 times)
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Čisto nova nora izkušnja…
30.03.2005 at 00:57:01
 
Ekola. Sem se odločila, da želim tole mojo novo izkušnjo deliti tudi z vami… nimam pojma, v kateri sklop tem bi jo uvrstila, meni se zdi, da najbolj paše pod samozdravljenje… zato naj bo tukajle…

Tisti, ki me poznate tudi v RL veste, da sem precej običajen človeček, z nogami bolj na tleh kot v oblakih, z razmišljanjem bolj doma v razumu kot duši. Takšna je bila pač moja pot otroštva, tako sem živela večji del svojega življenja in realnost kar precej dobro obvladam. Mi je kar težko spustiti to presneto mojo realnost, ki mi je tako zelo blizu in domača… Ampak se učim…

In tako sem na tej svoji poti prišla do obdobja, ki je zame precej težko. Srečala sem se namreč z nekim svojim delom svojega srca, ki ga do sedaj niti nisem dobro čutila, oz. si ga nisem dovolila začutiti. Bolečina… Zadnja dva meseca živim s to svojo bolečino, kar prisotna je v mojem srcu, čutim jo in nikakor je ne morem nekam potlačiti (kot sem to do sedaj zelo dobro obvladovala). Kar tam je, nikamor ne gre, včasih je topa, včasih pa postane tako zelo ostra, da imam občutek, da mi bo strgalo srce…

Potem se z razumom počasi dotipam do tega, kaj se mi dogaja. Moj razum mi pove, kaj je narobe, kako v svojem srcu (vzorci!!!) napačno vežem stvari in dogodke, ki se mi odvijajo, ampak kaj, ko je to samo razum. Do srca je še tako zelo dolga pot…

Včeraj je bila pri meni prijateljica, ki jo zelo spoštujem in v katero zelo verjamem (tudi tule še enkrat iskrena hvala, ker si mi zmogla stati ob strani v moji strašni stiski!), ki mi je pomagala osvetliti in se še bolj jasno dokopati še do nekaterih spoznanj. Na razumskem nivoju, seveda… In kako do srca? Včeraj sem jo tolikokrat vprašala po receptu, kako naj naredim to, do česar sem se z razumom dokopala – kako za vraga naj to spravim do svojega srca… nimam odgovora… Zvečer grem v posteljo in kot vsak večer prosim za milost, prosim za osvoboditev od te bolečine, prosim za osvoboditev od tega konkretnega človeka, ob katerem napačno vežem bolečino. Zjutraj se zbudim kot zadnja dva meseca vsak dan s to svojo bolečino in se odpravim v službo. Tam je malce lažje – delo mi namreč pomeni umik od te bolečine, ampak mi je odrešujoč, ker tista bolečina bi me pokopala. Potem se spomnim, da je gape nekoč nekaj napisal o nadangelu Mihaelu, ki pride s svojim mečem in poreže vse navezanosti… Ne bodi ga lena, da ne vržem niti trenutka časa stran, hitro na forum, search, vtipkam mihael, admin, a long time ago in stisnem enter. Evo ti ga na… tule je:

gape wrote on 29.03.2003 at 10:32:05:
In še ena tehnika: pokličite piramido za zaščito in začnite dihati globoko in enakomerno, a malce pospešeno, čez par minut v mislih pokličite arhangela Mihaela in ga prosite, naj vas odveže od tistega, kar vas ovira. On ve mnogo bolje od vas, kaj vas ovira, zato mu lahko prepustite vso nalogo. S svojim mečem bo porezal navezave in zakrpal luknje. Lahko ga boste takoj začutili. Medtem vi le pridno dihajte in se na koncu zahvalite. Cela stvar ne traja več kot pet minut. Dragi nadangel Mihael je zelo hiter. Tudi to tehniko izvajajte redno, čim večkrat in ne bojte se, tudi nadangel Mihael vam je na voljo, vedno, štiriindvajset ur na dan, vsak dan v letu, celo življenje in celo večnost.

Aha, ok nadangel mihael, pa poskusimo še to… Seveda si vzamem čas že v službi, poskrbim, da me ne bo nihče motil, začnem globoko hitro dihati, prosim za zaščito, prosim za zaščito, pokličem nadangela Mihaela in čakam… in diham… in še kar diham… in čez nekaj časa pač neham globoko dihati, si rečem – itak spet ne čutiš prisotnosti nadangela Mihaela, ampak sigurno je opravil svoje delo, se vrnem v »normalni« realni svet in grem nazaj delat…

In pozabim na tegale Mihaela… Proti popoldnevu ugotovim, da hudiča – saj bolečina ni več tako moreča, tako grozeča, da me bo pokopala pod sabo… Ampak ker angelom seveda ne verjamem, to pripišem pač delu in gužvi v službi, ki me je danes pokopala pod seboj… Vmes se srečam celo s tem človekom, ob katerem ta nora bolečina vedno znova in znova zaživi, a jaz ostanem hladna kot špricer… Moja bolečina, mislim… Ampak nadangel mihael s tem seveda nima nobene zveze… Roll Eyes

Zvečer pridem domov, grem kot običajno zadnji čas meditirat, se zahvalim za tale dan brez tiste ostre bolečine in se počasi spravim spat. Ups, nadangel Mihael… kaj pa, če bi še tebe poklicala in prosila za pomoč, preden zaspim?

No, pa dajmo… Se umirim, začnem globoko dihati… prosim za zaščito in čez kakšno minutko pokličem nadangela Mihaela. Prosim ga, naj me odveže bolečine, naj me osvobodi tega človeka, ob katerem čutim to močno bolečino, naj prereže vezi, ki me vežejo nanj. Čez nekaj trenutkov začutim v rokah, ki jih imam prekrižane na trebuhu ščemenje. Aha, roke mi bodo zaspale… Nadaljujem s svojimi prošnjami nadangelu Mihaelu. Potem ščemenje v rokah počasi preide v krče. Dlani se mi grozno zakrčijo, v njih čutim strašansko bolečino. Še vedno globoko diham. Postane me strah, kaj se dogaja. Ne razumem tega. Ali se bo to sploh končalo? Potem si rečem – to je verjetno to… to bo rezanje tvojih zemeljskih vezi, ki ti niso potrebne… nadangel Mihael samo opravlja svoje delo… Nadaljujem z globokim dihanjem. Roke se mi v krču same od sebe dvignejo nad prsni koš in tam obstanejo. Še vedno globoko diham. Ne zmorem več. Bolečina se preseli v srce. V srčno čakro. Neznansko boli. Še vedno globoko diham in ob vsakem izdihu poskušam potisniti to bolečino ven. Ne potrebujem te več. Pojdi. Ne morem več. Še vedno tako grozno boli. Nekako mi uspe sesti na posteljo. Malce lažje diham, bolečina ostaja. Krč se seli v noge. Postane me strašansko strah. Kaj, če se to ne bo nikoli končalo? Sama sem. Nikogar ni, ki bi mi pomagal… Potem se usmerim navzgor – angeli so tu, nadangel Mihael je tu, vse je v redu. Ti samo globoko dihaj, spuščaj bolečino in ko bo nadangel Mihael opravil svoje delo, bo bolečina popustila sama od sebe. Nadaljujem. Se trudim. Saj mi drugega niti ne preostane – moja človeška volja namreč nima nobene moči. Bolečine s svojo voljo sploh ne morem ustaviti… Globoko diham, z vsakim izdihom poskušam vreči iz sebe to bolečino, ta krč, ki me je ugnezdil. Potem ne zmorem več. Moja svobodna volja nima nobene moči. Usmerim se navzgor in prosim angele, naj mi pomagajo. Ne morem več… Počasi bolečina v srcu popusti. Krč v rokah ostane in se nadaljuje… Ampak ker je bolečina v srcu popustila, mi je OK. Počasi bodo popustili tudi krči v dlaneh… Mirno ležem nazaj v posteljo in čakam… Opazujem mir v srcu in opazujem krče v rokah… Počasi, počasi, ampak res počasi (meni se je zdela cela večnost) popustijo tudi krči v rokah. V meni ostane samo mir. In hvaležnost za osvobojeno bolečino… Zahvalim se nadangelu Mihaelu in ga prosim še tega, naj na izpraznjeno mesto, kjer je bila prej bolečina, prinese ljubezen…

To je to. Kaj se je zares dogajalo – ne vem. Nimam pojma. Vem samo to, da je bila bolečina s krči neznosna, da nisem imela nanjo popolnoma nobenega vpliva in vem tudi ti, da zdajle v sebi čutim tak mir… in srečo… in ljubezen… in zavedanje, da nihče na tej zemlji ne more določati moje vrednosti…

Zelo bom vesela vsakega mnenja in razmišljanja tistih, ki hodite takšno pot in imate že kakšno podobno izkušnjo. Vesela bom tudi mnenj tistih, ki te poti ne hodite, a me vseeno poskušate razumeti. In seveda bom pozorno prebrala tudi mnenja tistih, ki te poti ne hodite, pa se je niti ne želite dotakniti ali je razumeti…

Hvala.
Za vaša mnenja in razmišljanja.
In hvala tebi, gape, ker si nekega leta 2003 napisal tisto o nadangelu Mihaelu in tehnikah o odvezavi navezanosti…

Zdaj grem pa spat. Je treba zjutraj vstat in kot čisto normalen, običajen in povprečen človeček it v službo… je treba živet tudi čisto realno življenje… z razumom… Wink

Lahko noč. Smiley


Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #1 - 30.03.2005 at 09:39:00
 
Miška   Kiss Kiss Kiss

sem zelo vesela zate

sem tudi jaz že uporabila podobne tehnike, se pravi nisem klicala Mihaela, ampak sem to naredila s pomočjo vizualizacije -- in je tudi delovalo

prav osvobajajoče  Wink

želim ti, da še tako pogumno greš po poti

(mladi smo še in pot je še dolga  Smiley )

zelo sem vesela zate in držim pesti

mislim nate  Smiley Smiley




Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #2 - 30.03.2005 at 10:45:51
 
Miška, enim je pot do razsvstljenja ljubezen, drugim meditacija. Ni nujno, da je težja pot bolj prava  niti ni nujno, da je prava pot lažja. Vsak se na sebi uči in sprobava, po kateri bolj napreduje. Kolkr te poznam po postih, se dost ukvarjaš  ljubeznijo, se zavedaš njenga pomen za osebnostno rast in razvoj,  ampak je nimaš priložnosti  prakticirat.  Očitno maš boljše pogoje za meditacijo, katere pomen se ti je začel  razkrivat skoz prakticiranje. Cilj je isti, poti so pestre različne, včasih so vzporedne, včasih se križajo, včasih se zlijejo... Kaj naj ti rečem drugega kot stopaj korajžno po tisti, ki ji bolj zaupaš, da  te vodi naprej.    
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #3 - 30.03.2005 at 11:07:24
 
he he he
bravo miška
vesel sm da ti je text pokazu pot ...

končno ...

se reče ...

mihaeli in vse zmaga popolna ki te vodijo, če se jim prepustiš
bi pa dodal ... delala si rebirthing - sama - not smart - si bla z mihaelom - smart ...

rebirthing se ponavadi dela v paru, glih zato da ti krče sprosti partner ... zato ti je blo mini neprijetno - pa ponavad itaq niso prijetni občutki ... ker so tolk drugačni, če za druzga ne

si vzamem še mal časa ...
čeprov je mateja že v plašču
se reče
spremembe se dogajajo - one se dogajajo na celični ravni - za to se rabi kisik - od tu globoko dihanje ... s plitkim dihanjem (strah), se spremmebe dogajajo počasneje - z zavestnim dihanjem (ne more bit plitko, ker je popolno, ves zrak notr in ves vn - posodo treba do konca spraznt če jo hočeš ponovno do konca napolnit), se spremmebe dogajajo še hitreje ...

prehitr ni dobr ...

če te pa kej konkretno zanima pa vpraš ... zdej pa morm it ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #4 - 30.03.2005 at 12:39:24
 
siaj… vizualizacija meni nikoli ni šla… v mislih si sicer lahko predstavljam, ne zmorem/znam/ne uspem pa tega spraviti v neke slike… sem pa vesela, da je šla tebi… Kiss In vem, da si prehodila že precejšen del svoje poti… In osvobajajoče je res, ja… neverjetno… kako že? 14 dni bo hitro mimo… Wink


titud… kot tolikokrat lepo napisano, skorajda nič za dodati, skorajda nič za odvzeti… Imaš prav. Korajžno naprej… hmm – kam že? Grin


gape… veš, da imam vprašanja… polno jih je… Wink A rebirthing da sem delala? No, OK – fino, zdaj vsaj vem, kaj se mi je dogajalo… Sem poiskala, kaj na forumu piše o tem:

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=samozdravljenje;action=display;nu...

pa mi je sicer vse OK in sprejemljivo, le tisto (na kar si tudi ti sam opozoril tule), da tega ni dobro delati sam, me je malce zmotilo. Res ne bi rada, da se mi zgodi kaj neprijetnega… razmišljam pa takole: očitno je bil čas, da se mi to zgodi. In očitno je bil namen tudi v tem, da se mi to zgodi sami, ne vodeno. Kaj pa vem, zakaj… In sem zdaj res v dilemi – ali naj s tem nadaljujem sama, ali kaj naj naredim? Do tega, da bi iskala nek vodeni rebirthing, mi pač ni. Sicer bi zelo rada to poskusila še kdaj, me je pa obenem strah. Tega, da se bom v tem novem svetu izgubila… in ne našla več poti nazaj… Kaj meniš? Premagat strah in it ponovno v podobno izkušnjo?

Mini neprijetno? Jao meni kukulele… Meni je bilo kar grozno neprijetno, močna bolečina in predvsem strah, kaj se dogaja in ali se bo sploh končalo. Je pa res, da je tisti občutek after neverjeten… pa danes se me že cel dan drži… in za ta občutek after sem pripravljena takšno bolečino preživet še tolikokrat, kolikokrat jo je pač potrebno ponovno doživet in preživet (s tem tudi preseči), da gre ven iz mene…

Me je vprašala moja sestrica prejle, ko sem ji o tem povedala, če sem prepričana, da sem bila budna. Da nisem spala in sanjala. Hehe – čisto budna sem bila in čisto zares se mi je to dogajalo…

Hmm… težka bo tale odločitev… premagati svoj strah pred neznanim, neotipljivim, nedotakljivim s temi našimi petimi čuti?

Aja, pa še tole: kako veš, da greš prehitro, kar ni dobro? Kako naj zdaj vem, da naslednja podobna izkušnja ne bo pomenila tudi prehitro zame? A misliš, da prej prosim Mihaela še to, naj se mi podobna izkušnja ne zgodi, če bi to pomenilo, da je prehitro zame? Je to to? Ali kako naj vem, ali je ali ni prehitro zame?

Uf, pa tale neznani svet nad nami… Grin

Hvala vsem za spodbudne besede!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #5 - 30.03.2005 at 13:19:07
 
Nima smisla se ubadati, če je prehitro ali prepočasi. Bodi ti, delaj kar čutiš in zgodilo se bo, kar ti je namenjeno.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #6 - 30.03.2005 at 15:07:16
 
Miska wrote on 30.03.2005 at 12:39:24:
Uf, pa tale neznani svet nad nami… Grin



Včasih je fino ponoči, ko ni sonca, ko je jasno pogledat u nebo, in gledat, in gledat.... zvezde in črnino okrog...



Ko začutiš svojo majhnost se morda zaveš.

Vsak po svoje.
Wink


Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #7 - 30.03.2005 at 15:45:56
 
sej nisi delala sama - si delala z mihaelom ...

ne rečem da sama ne smeš al pa kej, samo lažje je če maš nekoga ob sebi ... po možnosti tudi na prvem nivoju

prehitro pomeni da te odnaša, da nisi več prizemljena ... po tem se najbolje vidi ... do tja bo teb še trajal, ker si MNOGO prizemljena, kolkr te jest poznam vsaj ...

se reče ... ne veš da greš prehitro, svet, ki okrog tebe 'stoji', ti neglede na to kolk hitro greš, očita da greš prehitro - kaj pa druzga tud če - tko mu zgleda - tko da s tem si ne moreš dost pomagat.
opazovat ...
zavestno ...

mihael bo kr dobr porihtu pomoje ... živ učitelj je pa spet neki druzga ...
u bistvu ... nism niti tolk teb osebno napisu da prehitr ni pametno ...
sm pa govoru o hitrosti tik pred tem ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Mateja B.
4
p
****
Offline


Posts: 441

Gender: female
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #8 - 30.03.2005 at 16:39:16
 
Uau, Miška, aplavz! Cheesy

Tvojo situacijo razumem tako: nakopičlo se je tolk bolečine, da ni blo več druge variante – al gre ona iz tebe al greš pa ti skupi z njo nekam, kamor veš, da sploh nočeš iti.

Samo nič se bat. Pri takih zaveznikih se res ni treba. Cheesy In po taki odločitvi, ko si bla pripravljena tvegati vse in se predati v roke tistim, ki vejo bolje (Angel d.n.o. – Majkl & Co. Grin) ...

Oh, res, vedno bolj se vidi, da je res tak čas, da se je treba dokončno odločit, kakšen lajf se bomo šli. In s tem pride cela tona preizkušenj. Ko gledam okoli sebe, kaj se dogaja ljudem (in to predvsem v zvezi z odnosi, predvsem tistimi najbližjimi in najtesnejšimi) – ma to je tolk intenzivno, da zgleda, kot da smo res že blizu finala (karkoli in kadarkoli že točno to bo). Po moje je edino pomembno to, da vsak naredi po svojih zmožnostih in na svoj način najbolje. Mislim, kdor vsaj približno ve, kaj je v življenju zares pomembno – kaj pa mu sploh drugega preostane?

Drži se & uživaj.  
(((Miši)))
Back to top
 

I love to live and I live to love.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miska
5
*****
Offline


Posts: 1599

Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #9 - 30.03.2005 at 17:45:34
 
Lilith… se načeloma sicer strinjam s tem, da delaj to, kar čutiš… Ampak vseeno – veš, da kdaj lahko čutiš tudi samo svoj strah? Reagirati iz strahu pomeni v tem primeru se ne odločiti za takšno ponovno izkušnjo. In reagirati iz strahu pač ni prava pot. Zame, seveda – ker sem se odločila, da strah ni tisto, na podlagi česar želim sprejemati odločitve. V tem smislu iščem pravo odločitev...

Edi… se zelo strinjam s tem, da je zelo pomembno začutiti tudi svojo majhnost… Jaz se tega pač ne učim preko zvezd, ampak kar v konkretnih odnosih… In potem ugotoviš, da je pomembno znati biti »velik« in da je zelo pomembno znati biti tudi »majhen«… Tista prava umetnost pa se je odločiti, v kateri situaciji in s kom se boš odločil in uporabil nekaj izmed tega… lahko tudi njuno mešanico… in kar se meni zdi zelo pomembno: predvsem se mi zdi potem pomembno, na kakšen način boš to svojo odločitev izpeljal…

gape… hmnjah… hvala, no… Grin Zelo dobro se zavedam, da sem hudo hudo mnogo prizemljena… je pa zadeva po mojem mnenju nekako podobna, kot sem odgovorila Ediju – dobro je znati biti prizemljen in dobro je znati bivati tudi na drugi strani… ampak nobena skrajnost ni dobra… umetnost se je »dobro« (zase, seveda) odločiti, katero izbiro za katero situacijo in na kakšen način… pač realni svet, v katerem (moramo) živeti in na drugi strani naša lastna pot, ki nas pelje naprej… Ahhh, sem že začela filozofirat… Grin Hehe – če nisi osebno meni napisal, da prehitro ni dobro, potem lahko po tvojem mnenju kar po gasu… pa z Mihaelom tja čez… Grin Ej – hvala ti za tele tvoje komentarje. Sem jih vesela – kot vedno… Smiley

In Mateja – verjetno bo neka takšna razlaga, kot si jo ti zaključila. Je prišla ena situacija, ki me je močno prizadela. Ampak ne samo tista situacija in ne samo tisti človek, ob katerem sem se čutila prizadeto. In kar ostajala je, nikamor ni šla (packa grda Grin), na nobenega od mojih načinov se je nisem uspela znebit. Čutila sem jo nekako tako, kot da, če bi se izrazila v vsej njeni mogočnosti, bi mene pokopalo pod njo, kot da bi mene v tem primeru izničilo. In čutila sem jo kot tam nekje od dolgo, dolgo časa nazaj, sem vanjo lahko vpletla in v njej začutila tudi svojo mamo, svojega očeta… škoda, ker se ne spomnim svojih prejšnjih življenj – verjetno bi v vse skupaj še koga privlekla… Grin Kakorkoli – danes sem vesela, da je prišla tudi tista situacija, vesela sem, da je prišla tudi tista bolečina in da sem zmogla narediti korak naprej na svoji poti. Vesela sem, da sem prepoznala namen tiste situacije. In ga tudi realiziarala... Tudi ti nič bat pa po gasu? OK, potem pa itak nimam druge izbire… če se več ne oglasim na forumu, pomeni, da sem šla Majklu & co. družbo delat… te pridem pogledat v sanjah… Grin Grin

V glavnem – se bom sama s sabo dobro usedla, povabila v družbo še Mihaela in potem bova skupaj skovala načrt… Grin

Lep dan vsem skupaj še naprej! Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #10 - 30.03.2005 at 20:23:07
 
Miska wrote on 30.03.2005 at 12:39:24:
siaj… vizualizacija meni nikoli ni šla… v mislih si sicer lahko predstavljam, ne zmorem/znam/ne uspem pa tega spraviti v neke slike… sem pa vesela, da je šla tebi… Kiss In vem, da si prehodila že precejšen del svoje poti… In osvobajajoče je res, ja… neverjetno… kako že? 14 dni bo hitro mimo… Wink


naj ti povem eno izmet najvecjih zmot v teh vodah glede vizualizacije.. tisto kar si predstavlas v mislih to je ZE vizualicacija, ker vizualizacija ni nujno slikovna..
vazno je, da na kaj je usmerjena zavest, ne rabis met slik, da bo "uspeh"..
samo glede besed vedno nastane zmota, pri teh stvareh.. in tudi tukaj je zmota..
brezveze razlagat kako je do "zmote" prislo, ampk kakrsnikoli nacin predstavljanja je "vizualizacija"..
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #11 - 30.03.2005 at 21:29:28
 
Quote:
tisto kar si predstavlas v mislih to je ZE vizualicacija, ker vizualizacija ni nujno slikovna..
vazno je, da na kaj je usmerjena zavest, ne rabis met slik, da bo "uspeh"..

tud jest tko dojemam to reč ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #12 - 30.03.2005 at 22:36:59
 
Miska...kul...krči v rokah so običajen pojav v takih procesih...men jih je enkrat tut čist zategnil, nisem mogu verjet  Grin ker res nimaš nobene kontrole nad rokam kr naenkrat.  Mihael pa itak...s svojim mečom resnice je kot nalašč za rezanje vezi, odstranjevanje entitet in "prekletstev" Wink veliko dobrih energij in pomoči se da fajn priklicat s šamanskimi invokacijami, pred nezaželenim se pa lahko učinkovito zaščitiš s kabalističnimi simobili...če boš še kaj raziskovala
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #13 - 30.03.2005 at 22:42:40
 
Miška, saj jaz te nisem doživela, kot da te je strah. Bolj sem začutila, da ti je gape nekako podtaknil strah, ki v osnovi ni bil tvoj - *da tega ni dobro delati sam*
Jaz celo nekako čutim, da boš sledila sebi; te tudi ne doživljam na način, da bi potrebovala nekoga zraven - kot si tudi sama povedala.
Sicer pa, če delaš po svojih avtentičnih feelingih, sem mislila reči, takrat ne moreš sfalit. Nekaj povsem drugega pa je, če tuj strah privzameš za svojega.

Bodi dobro.
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Čisto nova nora izkušnja…
Reply #14 - 30.03.2005 at 22:49:20
 
Dan za dnem se na vse nacine vedno bolj sprejemam
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4