Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 
(Read 59638 times)
Fante
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #165 - 13.04.2005 at 22:16:28
 
Samomor? Zakaj ne bi prej naredil kaj norega?
Kot recimo šel peš po svetu?
Oropal banko/trgovino/karkoli in se par dni fino imel?
Lahko bi šel meditirat za dalj časa in popolnoma reorganiziral svojo nevronsko mrežo.
S tem mislim možgane in posledično zavest.
Heh manjka ti domišljije, možnosti je skoraj neomejeno Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
atrumvates
1
*
Offline

Ohm Namah Shivaya!
Posts: 33
Ljubljana
Re: Kako naj se ubijem
Reply #166 - 29.05.2005 at 09:23:56
 
hehe ta je pa smešn...če bi se hotel ubiti bi bil že mrtev al pa se ne bi tako opotekal vseh mogočih metod z razlogom da ti nobena ni všeč in na tej strani tudi nebi iskal pomoči ker tle se večina ljudi nagiba k življenju in ti močno preprečuje da bi naredil samomor
mislim da je tvoj problem v tem da ti ljudje posvečajo premalo pozornosti ali pa se tebi zdi da je to tako, zaradi tega jo probaš dobit s tem da postaš po forumih take stvari ki hitro pritegnejo pozornost (kot so naklepanja o samomorih)
včasih sem tud jest te reči počel...na isti način probaval se dokopati do pozornosti
The Cure je v tem da odmisliš tako razmišlanje in si prisvojiš takšnega ki te bolj osreča...recimo "svet je povezan v celoto in noben ni sam...so ljudje zame in jaz sem za njih...skupaj smo da si pomagamo v naših naporih do cilja Wink
Probaj tako razmišlat pa boš videl da bo delovalo.

Lp
Črt
Back to top
 
atrumvates  
IP Logged
 
Doroteja
1
*
Offline


Posts: 26
LJ
Gender: female
Re: Kako naj se ubijem
Reply #167 - 29.05.2005 at 18:04:04
 
Jaz ti predlagam naslednje: skoči oprtan s padalom iz letala. Če si slučajno premisliš na poti dol, ga še vedno lahko odpreš.  Grin
Back to top
 

No one is immune from curiosity...
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12