Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12 
(Read 59697 times)
exodus
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #135 - 19.12.2004 at 15:46:27
 
ixtlan wrote on 19.12.2004 at 14:58:40:
ti mene čist nč ne iritiraš. zakaj pa bi me?

aja, katerim knjigam to verjamem?


Saj ti mene tudi ne, zato ne vidim, v čem je dejanski problem?  Jaz pač raje verjamem strokovnjakom, kot pa vsem oblikam new-agerstva, ki vpleta v okvir duševnega zdravja neke čudne termine, kot so karma, reinkarnacija, avra....  To zame spoada pod verstvo, nikakor pa ne semkaj, to sem samo hotel reči in opozorit, da če človeka., ki je čisto pi tleh, "nafilaš" z verskimi hipotezami, religijo in vseh drug oblik ideologije, mu s tem nič ne pomagaš, kvečjemu škodiš. Pač moje osebno mišljenje....



Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #136 - 19.12.2004 at 17:10:00
 
exodus wrote on 19.12.2004 at 15:46:27:
Saj ti mene tudi ne, zato ne vidim, v čem je dejanski problem?  Jaz pač raje verjamem strokovnjakom, kot pa vsem oblikam new-agerstva, ki vpleta v okvir duševnega zdravja neke čudne termine, kot so karma, reinkarnacija, avra....  To zame spoada pod verstvo, nikakor pa ne semkaj, to sem samo hotel reči in opozorit, da če človeka., ki je čisto pi tleh, "nafilaš" z verskimi hipotezami, religijo in vseh drug oblik ideologije, mu s tem nič ne pomagaš, kvečjemu škodiš. Pač moje osebno mišljenje....


meni se pa zdi nevarno vsako zdravljenje, ki ni celostno; ne samo, da ni celostno, po tvojem bi moralo celo zanikati energijsko telo ??? Shocked viš, to je zame nevarna ideologija

pa kdaj sem govoril o veri? ti vse, česar ne poznaš, ogorčeno pomečeš v eno škatlo z napisom "vera!", s katero potem ihtavo opletaš naokol  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #137 - 19.12.2004 at 18:28:03
 
ixtlan wrote on 19.12.2004 at 17:10:00:
meni se pa zdi nevarno vsako zdravljenje, ki ni celostno; ne samo, da ni celostno, po tvojem bi moralo celo zanikati energijsko telo ??? Shocked viš, to je zame nevarna ideologija

pa kdaj sem govoril o veri? ti vse, česar ne poznaš, ogorčeno pomečeš v eno škatlo z napisom "vera!", s katero potem ihtavo opletaš naokol  Grin


Ne, sploh me ne razumeš, kaj ti govorim. Ti verjami magari v palčke zaradi mene,  če hočeš, to je tvoja zasebna stvar, v katero se nima pravice nihče vtikati. Drugo pa je, če bi recimo mene ali tega človeka, ki je v stiski, mu hotel "pomagati" na tak način, da bi ga začel prepričevati, da imajo palčki čarobno moč in ga lahko ozdravijo, pa da jih samo ti vidiš in ti sporočajo "resnico". Tako da si kvazi nezmotljiv, ker pač vidiš te lepe zelene možiclje z rdečimi kapicami, ki jih drugi ne....
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
amen
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #138 - 19.12.2004 at 20:04:41
 
Če malo povzamem celoten topic:

tip pride in vrže kost za glodanje, zavito v celofan z etiketo ''pomagajte mi''. Že od vsega začetka je jasno, da vas jebe. Podobno kot Exo, ki je ob svojih sanzacionalistični tokih doživljal orgazme ob jebanju drugih.

Potem imaš ljudi, ki začutijo odgovornost v sebi temu tipu pomagati, v smislu: ''kaj pa če je res''. In se nadalje kaže, da tip samo jebe, brez resnih namenov. Težave zagotovo ima, tako kot vsak izmed nas. Tisti njegov problem tukaj pa je pomanjkanje pozornosti, kar ti zdrava kmečka logika iz njegovih odgovorov pove.

Potem prideta Lilith in Exo, ki sinhrono skritizirata vse nasvetodajalce, ki nimajo strokovnih kompetenc. Lilith je nato naprošena, da poda kak strokovni nasvet in ne zgodi se nič, razen teoretičnega bluzenja, kako dajanje nasvetov škodi.

Za Exota se ve, da je strokovnjak na vsakem področju, iz katerega prebere dve knjigi. Še posebej pa se starejši forumaši lahko spomnijo njegovih številnih koristnih nasvetov na skoraj vsaki tematiki SP-ja.

Lukca je na srečo že minilo zanimanje za odprti temi, ker se ni zgodil vsesplošen razkol.

In tako so forumaši do konca (beri: do naslednjega topica, ki bo zašel čisto v psihološke vode) življenja živeli srečno v vseobsegajoči ljubezni in sprejemanju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Kako naj se ubijem
Reply #139 - 19.12.2004 at 20:44:59
 
REM ŠALAT
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Kako naj se ubijem
Reply #140 - 19.12.2004 at 20:53:07
 
X
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #141 - 19.12.2004 at 21:09:43
 
Lilith wrote on 19.12.2004 at 20:53:07:
X

I wish.

veronika wrote on 16.12.2004 at 11:10:24:
ja sej ej

ohranimo naše mostove in reke čiste


A, ne, če gre za ekološki problem, potem to ni problem sploh. Kajti onesnažujejo samo umetni odpadki, kot so steklo, prazne pločevinke, polivinilaste vrečke, povoskan papir, itd. ki potrebujejo na desetletja oz. celo stoletja, da se razgradijo, medtem ko organski odpadki, ki bi nastali ob samomoru s klavirskimi žicami, in ki so kri, čreva, kostni mozek, jetra, pljuča, srce, meso, kosti, ledvice in ostala šara, ne bi narave onesnažili niti najmanj. No, morda malo malčice, ampak še to le za kratek čas. Za tovrstne odpadke ima narava fino pošlihtano, da je odjemalcev več kot dovolj, zato takoj izginejo z obličja zemlje. Gre takorekoč za naravi prijazen samomor.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #142 - 19.12.2004 at 21:10:41
 
exodus wrote on 19.12.2004 at 18:28:03:
Ne, sploh me ne razumeš, kaj ti govorim. Ti verjami magari v palčke zaradi mene,  če hočeš, to je tvoja zasebna stvar, v katero se nima pravice nihče vtikati. Drugo pa je, če bi recimo mene ali tega človeka, ki je v stiski, mu hotel "pomagati" na tak način, da bi ga začel prepričevati, da imajo palčki čarobno moč in ga lahko ozdravijo, pa da jih samo ti vidiš in ti sporočajo "resnico". Tako da si kvazi nezmotljiv, ker pač vidiš te lepe zelene možiclje z rdečimi kapicami, ki jih drugi ne....
Grin


palčki?  Grin

ne vem v katerem stoletju ti živiš. auro npr., ki se ti zdi verski baubau, sta že leta 1939 "fotografirala" zakonca Kirlian. znanost se nedvoumno strinja, da obstaja energijsko polje okoli fizičnega telesa. ob smrti telo postane 21 gramov lažje. jaz sem auro videl in pravim, da je nedvoumno tam. BUhuhuuu Grin pa kaj bi ti še rad?

elektrike tut ne vidiš, ljubezni tut ne... pa to še ne pomeni, da ne obstajata Wink kakor Zemlja, ki je bla včasih kao ploščata, pa se je kljub temu vrtela naprej
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #143 - 20.12.2004 at 11:59:33
 
Sem se že mislil poslovit, pa sem opazil da se je na forumu znašel neki zelo pametni človek po imenu amen, ki po opisu sodeč zgleda da res veliko ve in zna. Zato bi bil zelo vesel, če bi mi morda on znal podati kak pameten nasvet kako se ubiti, ali pa vsaj kako se imeti rad.

Ixtlan ti pa mi prosim že nehaj smetit temo z neuporabnimi umotvori in raje povej kar sprašujem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Kako naj se ubijem
Reply #144 - 20.12.2004 at 12:07:02
 
Lukec
Če resno misliš, pol se spravi do kakšnega dobrega psihiatra ali pa psihologa. Tu sem ti pripravljena kakšnega priporočiti.

Če se zezaš, pa imam zate dobro novico. Sledi tej logiki. Odprl si dva topica- v enem je govora o tem, da se nimaš rad.
Dobra novica- motiš se. Pa še kako se imaš rad. Tako zelo rad se imaš, da vsak predlagan način samomora zate odpade.
A ni življenje super? Imaš nekaj, pa sploh nisi vedel, da imaš. Namreč ljubezen do sebe. Najbrž bo sedaj tudi ta topic postal brezpredmeten, ali pač?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #145 - 20.12.2004 at 12:25:18
 
Lilith prosim, ne bluzi in se nauči brati. Do zdaj ste mi predlagali le dva načina pa mi seveda ne ustrezata, zato pa iščem nove možnosti. Psihiatri pa tudi niso morilci, če se ne motim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #146 - 20.12.2004 at 12:35:08
 
Hm, lahko poskusimo nadgraditi samomor s klavirskimi žicami. Recimo, da ko se vržeš z mosta, pred tem spiješ smrtno dozo ciankalija, se v trenutku poleta še ustreliš v glavo, hkrati pa se še obesiš. V primeru, da se ti ponesreči preživeti vse to, glej, da bo pod mostom bodisi hitra avtocesta ali železniški tiri ali pa vsaj zelo ostre skale z ledeno mrzlo reko, kjer bi te pobralo od podhladitve, najbolje pa kar vse od naštetega naenkrat.

Hm, nekako bi morali v vse to vpeljati še samomor z elektriko...

Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #147 - 20.12.2004 at 12:42:39
 
Ne X, tudi ti ne znaš brati. Sem že povedal kateri načini samomora mi ne ustrezajo in je tudi tvoj že zvisel. Za pištolo pa nimam denarja. Povej, mi jo ti kupiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #148 - 20.12.2004 at 12:48:47
 
Lahko pa greš na kak medicinski faks ali pa na odelek za patologijo v kakšnih bolnici, kjer ti bodo z žagico lepo odrezali kapico lobanje, pol pa s kakšnim sesalnikom ven scuzali možgane. Če hočeš, ti pomoje naredijo vso stvar bolj zanimivo, recimo da bi strojček s koktelj slamico počasi sesal možgane ven in bi bil tako inteligentno sprogramiran, da bi s slamico celo krožil naokoli v odprti lobanji, saj veš, da bi našel in spucal možgane tudi izpod roba. Pri tem bi te edino morda znal motiti precej neprijeten zvok sluuuuurrrrp, sluuuurrrrrrrrp, slurrrrrrrp, sluuuuuuuuuurrrp....

Aja, ne, ti to ne samo da bi preživel, še opazil ne bi...
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #149 - 20.12.2004 at 12:52:10
 
Ne, to bi pa preveč bolelo. Želim si nebolečo in hitro smrt.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 12