Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 
(Read 59696 times)
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #150 - 20.12.2004 at 13:08:11
 
Poskusi samomor s pitjem vode. Če osmih urah spiješ 14 litrov vode, dehidriraš do smrti. Neboleče verjetno je, hitra pa je itak vsaka smrt (trenutek iz živega stanja v mrtvega je vedno dolg le trenutek Grin )
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #151 - 20.12.2004 at 13:17:14
 
Tud pred smrtjo se ne želim mučiti. Nauči se malo sklepati iz tega, kar sem ti že do zdaj povedal.
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #152 - 20.12.2004 at 13:26:31
 
Lahko pa poskusiš z avtom in štrikom dolgim par sto metrov. Avto pustiš v garaži, na kolo pa privežeš vrv. Avto dvigneš toliko, da so kolesa v zraku, vsaj tista pogonska. Drugi del vrvi si zavežeš okoli vratu, nato prižgeš avto in na plin postaviš kakšen zidak, zato da se pogonska kolega non stop vrtijo z največjo hitrostjo. Medtem ko se vrv navija, greš ven iz garaže in zapreš oz. kar zakleneš vrata za sabo. Med vrati mora biti seveda dovolj razmaka, da lahko vrv med njimi brez težav hitro polzi noter v garažo. Nato sedeš na tla, se nasloniš na garažna vrata in malo zadremaš. Dvomim, da se boš še kdaj zbudil.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #153 - 20.12.2004 at 13:49:53
 
Pa ti si res totalno nepriseben. O štriku sem že nekaj povedal v prvem postu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #154 - 20.12.2004 at 13:52:42
 
Quote:
Pa ti si res totalno nepriseben.


Zanimivo, da to napiše tisti, ki se hoče ubiti.
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lukec
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #155 - 20.12.2004 at 13:58:27
 
X wrote on 20.12.2004 at 13:52:42:
Zanimivo, da to napiše tisti, ki se hoče ubiti.

Seveda, sebe lahko šteješ za enega od razlogov.
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #156 - 20.12.2004 at 14:02:41
 
Lahko bi se, a se ne. Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #157 - 20.12.2004 at 14:02:52
 
Quote:
Seveda, sebe lahko šteješ za enega od razlogov.

Dej še eno žličko zame.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
spark
3
***
Offline


Posts: 184

Gender: female
Re: Kako naj se ubijem
Reply #158 - 20.12.2004 at 16:41:00
 
evo tenejčkove besede, marjanina ideja, spark nelena tajnca Grin

16:35:21 [te-nay] od dela se umira
16:36:03 [Marjana] uuu, viš tega ni pa unmu noben povedal, ko se bi rad ubil

evo ni štrika, pa še neboleče Wink

Back to top
 

There is nothing special about me&&I am just a little star&&If it seems like I’m shining it’s probably &&a reflection of something you already are&&I forget about my self sometimes when there’s so many others around&&When deep inside it feels the darkest&&That is where I can always be found
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako naj se ubijem
Reply #159 - 21.12.2004 at 19:17:47
 
Eva wrote on 19.12.2004 at 20:44:59:
REM ŠALAT

HAT ALMAG ELAND  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
exodus
Ex Member




Re: Kako naj se ubijem
Reply #160 - 24.12.2004 at 12:37:25
 
ixtlan wrote on 19.12.2004 at 21:10:41:
palčki?  Grin

ne vem v katerem stoletju ti živiš. auro npr., ki se ti zdi verski baubau, sta že leta 1939 "fotografirala" zakonca Kirlian. znanost se nedvoumno strinja, da obstaja energijsko polje okoli fizičnega telesa. ob smrti telo postane 21 gramov lažje. jaz sem auro videl in pravim, da je nedvoumno tam. BUhuhuuu Grin pa kaj bi ti še rad?

elektrike tut ne vidiš, ljubezni tut ne... pa to še ne pomeni, da ne obstajata Wink kakor Zemlja, ki je bla včasih kao ploščata, pa se je kljub temu vrtela naprej


Energetsko polje okrog človeka me sploh ne preseneča, ker ljudje smo "električna centrala" v malem, ko ena mala baterija, le vprašanje časa je, ko bomo npr. oči, celo ude nadomeščali z robotiko, živčni končiči komunicirajo s pomočjo el. signalov, celice delujejo na osmotski podlagi oziroma na principu polpreprustne membrane, ki ustvari naboj s pomočjo mineralov, ki jih zaužijemo s hrano.... Ker pa je elektrika tesno povezana z magnetizmom, ker če teče el. tok po vodniku okrog sebe ustvari el. polje v obliki koncentričnih krogov itd., ne vidim v tem posebne fascinacije - tudi ona bajalica se mi zdi povsem pojasnljiv primer. Morda so res nekateri ljudje tekom evolucije razvili zmožnost videti ta polja, ker recimo nekatere živali vidiji ultravijolično svetlobo i nto ni noben "bav-bav".

Back to top
 
 
IP Logged
 
Gandalf
1
*
Offline


Posts: 27
Ljubljana
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #161 - 28.12.2004 at 09:53:10
 
Lukec jest bi se mal zamislil nad tvojimi mislimi

Življenje je zato da se živi, da lahko občutiš vse smisle in nesmisle na tej naši ljubi zemljici...

Imaš voljo da delaš kar ti paše, če se hočeš ubit ne misli da boš s tem kej rešil, ker se ti bo agonija samo še podaljševala.

SIcer pa če ti nočeš več živet ti noben bog nemore več pomagati. Ljudje torej še manj Embarrassed Embarrassed Embarrassed
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
gemba
4
****
Offline


Posts: 384
Slovenia
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #162 - 03.01.2005 at 11:36:44
 
Quote:
Tud pred smrtjo se ne želim mučiti. Nauči se malo sklepati iz tega, kar sem ti že do zdaj povedal.


Ne obstaja noben način da bi umrl brez bolečine in trpljenja in muke.



Back to top
 
 
IP Logged
 
marina
Guest




Re: Kako naj se ubijem
Reply #163 - 03.01.2005 at 12:24:21
 
Brala sem o enem 20 letniku, Avstrijcu, ki je 20 x neuspešno poskušal umreti. Nazadnje so ga že vsi bili navajeni. Menda je 20 -ič spet skočil iz ne vem katerega 7. nadstropja, pa je SPET! preživel! In čeprav je izbiral same težke načine, obešanje itd...in bi mu moralo uspeti, mu ni uspelo. Kako pa je zdaj z njim, pa mi je prav žal, da ne slišim več o tem nič. Upam, da je končno spoznal, da je očitno neka višja sila nad njim in ga ščiti. In to pa je vredno več kot njegovo sebično sledenje njegovi strašni želji po smrti. Želja po smrti je lahko prav tako znak egoizma.
Sem pa, ko sem stanovala v LJ, spoznala eno žensko, ki se je obešala in so jo kljub vsemu rešili, imela je pač srečo, da ko je prevrgla stol, da se ji v tilniku ni nič prekinilo (tudi otroku se ne, če ga kdo dvigne za ušesa, to vem, ker je en moški iz sosednje vasi na ta način kaznoval svojega 10 letnega sina) in hči jo je našla vso pomodrelo od pomanjkanja kisika, prerezala vrv in potem je imela nekaj mesecev ovratnico in bila prisilno hospitalizirana v Polju. Neka njena kolegica, ki pa ni prenesla, da so ji bili dolžni neki milijon mark, pa še mož jo je pustil, pa se je najedla 200 tablet 10mg Apaurina in jih spila z 2 deci wiskija - tudi njo so našli drugi dan, spravili v bolnico, bila je 14 dni v komi in danes je z njo ok.
Zato Lukec, nima smisla to delat, ker še prehitro pride smrt. Če imaš res takšno željo po smrti in po koncu vsega, se zavedaj, da je tudi to samo ena od tvojih neizpolnjenih želja, in za vraga, če si jih že toliko imel, kar predvidevam, potem pa lahko še tudi na to željo pozabiš. Saj je samo ena izmed tvojih želja. Saj nočem poenostavljat tako resne zadeve, toda kmalu prideš tudi do tega.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: Kako naj se ubijem
Reply #164 - 23.03.2005 at 20:30:55
 
uff! hudo vprašanje! kako se ga ubiti?
iz tega bi lahko napisali knjigo al nardili doktrino:)

in sicer; metode za samomor
1.)samo ubij se(ne sprašuj kako)
2.)pozanimaj se kaj in kako pri svojem psihologu..
3.)vrži se pod vlak

in moje najljubše, NAREDI ŽE NEKAJ in ne sprašuj takih butastih vprašanj..

lalala
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12