Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 18278 times)
apostat
Ex Member




Re: Lilith
Reply #30 - 19.07.2004 at 19:44:04
 
Toni_Zamene wrote on 19.07.2004 at 09:59:58:


Mater Toni! Pa po tebi verjetno samo plazijo ženske, se jih komaj otepaš, ker si tak softy, kot gay, zelo čustven, ker taki znajo z ženskami, razumeš žensko dušo, čitaš to, kar čitajo ženske, prijazen in vljuden si, velika dobričina... Le glej, da ne boš postal prehitro copata, ker si prelahka tarča, če si ti katera obesi okrog vratu, morebiti te lahko še posili, potem pa boš imel zlomka, če  boš predober in boš vse verjel, saj ženske znajo biti zvite kot kače, niso vse svetnice...  hi, hi... Bi mi pokazal, kakšno vabo še uprabljaš razen šarma? Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Lilith
Reply #31 - 19.07.2004 at 20:10:32
 
apostat wrote on 19.07.2004 at 19:44:04:
Mater Toni! Pa po tebi verjetno samo plazijo ženske, se jih komaj otepaš, ker si tak softy, kot gay, zelo čustven, ker taki znajo z ženskami, razumeš žensko dušo, čitaš to, kar čitajo ženske, prijazen in vljuden si, velika dobričina... Le glej, da ne boš postal prehitro copata, ker si prelahka tarča, če si ti katera obesi okrog vratu, morebiti te lahko še posili, potem pa boš imel zlomka, če  boš predober in boš vse verjel, saj ženske znajo biti zvite kot kače, niso vse svetnice...  hi, hi... Bi mi pokazal, kakšno vabo še uprabljaš razen šarma? Grin


Zgrešil si topic. To bolj spada v Zavist in ljubosumje. Wink
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
inkvizicija
Guest




Re: Lilith
Reply #32 - 19.07.2004 at 21:51:33
 
Samo za intermezzo, ki nima zveze s temo:

Exo pa nisi ti še pred zelo kratkim zagovarjal čustven odnos do žensk, sedaj pa Tonija šimfaš zaradi tega in mu sponašaš gayevstvo?

Na tvojo spreobračanje besed mi lahko odgovoriš pod topicom zavist in ljubosumje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Lilith
Reply #33 - 19.07.2004 at 23:02:43
 
Quote:
Samo za intermezzo, ki nima zveze s temo:

Exo pa nisi ti še pred zelo kratkim zagovarjal čustven odnos do žensk, sedaj pa Tonija šimfaš zaradi tega in mu sponašaš gayevstvo?

Na tvojo spreobračanje besed mi lahko odgovoriš pod topicom zavist in ljubosumje.


Ti si isti človek kot Andres - trd. Če se kdo reče, kaj na tvoj račun, pa bodisi je šala, pobesniš.... Spomnim se, ko sem te vprašal, če kaj "ploščice polagaš" in se je navezavalo, kolko žensk si dejansko "položil", pač čisto nedolžna šala - ampak tega ti nisi razumel in se razhudil. Čista isti kaliber si kot Andres, ki vse vzame sila resno in je takoj užaljen. Andresa jaz raje pustim pri miru, ker pač vse vzame, kar mu rečem kot nekaj slabega, zelo osebno. Kr_Eden, ki si ga tudi šimfal, pa je čisto OK tip, povsem druga slika, kot je tu na forumu, ker deluje tukaj morda malce bolj neresno, tako kot jaz, ampak je čisto v redu tip, zelo prijazen - po moje bi se zelo dobro razumela za razliko do tebe in Andresa, ampak jaz k temu ne morem nič, če ti nisem všeč, če sva na drugih valovnih dolžinah... Tako da okusi so različni. In zdaj če ti to en sprejmeš, ti jaz ne morem pomagati. Jz še tebe nisem videl se smejati, pa Andres se mi zdi, da je isti - nonstop resen. Jaz sem pač tak, da si tu dam duška, da je internet moja paralelna resničnost, in sem kot Supermen ali Batman, tu sem pač exo, ki je v realnem življenju nekaj drugega, kar odraža le še en aspekt mojega jaza, pa to mi pač paše. Ne pričakovati od mene, da se ti bom prilagajal ali celo skuša ugajati, to je nerealno!  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Lilith
Reply #34 - 20.07.2004 at 01:37:35
 
apostat wrote on 19.07.2004 at 23:02:43:
Jaz sem pač tak, da si tu dam duška, da je internet moja paralelna resničnost, in sem kot Supermen ali Batman, tu sem pač exo, ki je v realnem življenju nekaj drugega, kar odraža le še en aspekt mojega jaza, pa to mi pač paše. Ne pričakovati od mene, da se ti bom prilagajal ali celo skuša ugajati, to je nerealno!  Tongue


Ne rabiš tega razlagat, saj to že domala vsi vemo. Wink Tongue


Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Lilith
Reply #35 - 20.07.2004 at 08:33:57
 
apostat wrote on 19.07.2004 at 19:44:04:
Mater Toni! ... Bi mi pokazal, kakšno vabo še uprabljaš razen šarma? Grin


Apostat, apostat .  Ti kot ribič bi pa ja moral vedeti, da vaba določa ribo, ki jo boš ujel.
Ampak kljub temu  visi nad ribičem  eno prekletstvo - namreč, če bo ves čas "poznal"  ribe v vodi le preko vab s katerimi razpolaga ( neglede ali se je tega sam naučil ali mu je bilo to znanje preneseno ) bo za vedno ostal neveden. Edina " rešitev " za nezadovoljnega ribiča- ki  ves čas sluti, da ga vabe s katerimi razpolaga preveč omejujejo v odnosu do morskih globin - je torej ta, da za nekaj časa odide v podvodni svet, postane del njega in ga spozna v vseh njegovih skrivnostih...Po mnogih letih podvodnega življenja, ribič........( vabim vas, da pravljico nadaljujete drugi ). Smiley

Pravljičar Toni

Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Lilith
Reply #36 - 20.07.2004 at 08:49:02
 
Quote:
Samo za intermezzo, ki nima zveze s temo:

Exo pa nisi ti še pred zelo kratkim zagovarjal čustven odnos do žensk, sedaj pa Tonija šimfaš zaradi tega in mu sponašaš gayevstvo?

Na tvojo spreobračanje besed mi lahko odgovoriš pod topicom zavist in ljubosumje.  


Exo, mene tudi zanima razlaga tele tvoje kontradicije...

apostat wrote on 19.07.2004 at 23:02:43:
Ti si isti človek kot Andres - trd. Če se kdo reče, kaj na tvoj račun, pa bodisi je šala, pobesniš.... Spomnim se, ko sem te vprašal, če kaj "ploščice polagaš" in se je navezavalo, kolko žensk si dejansko "položil", pač čisto nedolžna šala - ampak tega ti nisi razumel in se razhudil. Čista isti kaliber si kot Andres, ki vse vzame sila resno in je takoj užaljen. Andresa jaz raje pustim pri miru, ker pač vse vzame, kar mu rečem kot nekaj slabega, zelo osebno. Kr_Eden, ki si ga tudi šimfal, pa je čisto OK tip, povsem druga slika, kot je tu na forumu, ker deluje tukaj morda malce bolj neresno, tako kot jaz, ampak je čisto v redu tip, zelo prijazen - po moje bi se zelo dobro razumela za razliko do tebe in Andresa, ampak jaz k temu ne morem nič, če ti nisem všeč, če sva na drugih valovnih dolžinah... Tako da okusi so različni. In zdaj če ti to en sprejmeš, ti jaz ne morem pomagati. Jz še tebe nisem videl se smejati, pa Andres se mi zdi, da je isti - nonstop resen. Jaz sem pač tak, da si tu dam duška, da je internet moja paralelna resničnost, in sem kot Supermen ali Batman, tu sem pač exo, ki je v realnem življenju nekaj drugega, kar odraža le še en aspekt mojega jaza, pa to mi pač paše. Ne pričakovati od mene, da se ti bom prilagajal ali celo skuša ugajati, to je nerealno!  Tongue


Exo, upam, da nisi dolgo tipkal tale dolg odgovor, kajti na žalost je popolnoma zanič. Sploh se nisi potrudil, da bi odgovoril na zastavljeno vprašanje.

Aja, pa ne se zdaj spet skušat izvijat ven s tem, da ne govoriš o svoji intimi, ker vprašanje ni vezano nanjo. Grin

X
(ki se je spremenil v gigantsko oko in nepremično strmi čakajoč exotov odgovor, ki nam bo utemeljeno razložil, da ne gre za kontradikcijo in zakaj ne)
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Lilith
Reply #37 - 20.07.2004 at 09:44:17
 
Quote:
Samo za intermezzo, ki nima zveze s temo:

Exo pa nisi ti še pred zelo kratkim zagovarjal čustven odnos do žensk, sedaj pa Tonija šimfaš zaradi tega in mu sponašaš gayevstvo?

Na tvojo spreobračanje besed mi lahko odgovoriš pod topicom zavist in ljubosumje.


Vidiš, zakaj se vpičiš v moj post, ki sem ga naslovil na Toneta, nisem hotel, da se ti zraven vmešaš in si po svoje stvari interpretiraš, ker si pač bolj zategjen in trd, pa ne razumeš mojega, včasih malce črnega humorja, podkrepljenega s satiro in sarkazmom...

Prvič: Tonija nisem žalil, ampak sem ga le malo neškodoželjno spodbodel, kar mi zagotovo ni zameril, sodeč po njegovi reakciji, ampak je razumel moj štos, zafrkancijo...

Drugič: Toni še zdaleč ni gay, pa dasiravno je, to je čisto njegova osebna zadeva, ki se me ne tiče in ne moti, kaj je on po spolni pripadnosti. Mislim, da je to Toni razumel, zakaj sem omenjal gay-je, za razkiko od vas - in to iz tega razloga, ker je prijateljstvo med žensko in gay-em ponavadi izredno močno, saj se taki moški ne skrivajo za mačistično lupino in iskreno kažejo svoja čustva, ravno zato so tako priljubljeni pri ženskah, ki so bolj nežne dušice.

Tretjič: Moje mišljenje ostaja nespremenjeno, tudi o ženskah, ki je zelo pozitiven, zdaj pa če me vidite nekateri v drugi luči, je vaš problem, če temu sploh lahko rečemo problem, in ne moj... Mene to ne moti, kaj si kdo misli o meni... Moti pa me to, da mi je nekdo skoz za petami. In skoz, ko se zglasim, me ošvrkne s šibo po prstih, tako kot moja mamica, ko sem imel 5 let, to pa mi gre že malo na grbo....


Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Lilith
Reply #38 - 20.07.2004 at 09:50:50
 

Toni, dobra set down pravljica! ...
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Lilith
Reply #39 - 20.07.2004 at 10:11:34
 
Toni_Zamene wrote on 20.07.2004 at 08:33:57:
Apostat, apostat .  Ti kot ribič bi pa ja moral vedeti, da vaba določa ribo, ki jo boš ujel.
Ampak kljub temu  visi nad ribičem  eno prekletstvo - namreč, če bo ves čas "poznal"  ribe v vodi le preko vab s katerimi razpolaga ( neglede ali se je tega sam naučil ali mu je bilo to znanje preneseno ) bo za vedno ostal neveden. Edina " rešitev " za nezadovoljnega ribiča- ki  ves čas sluti, da ga vabe s katerimi razpolaga preveč omejujejo v odnosu do morskih globin - je torej ta, da za nekaj časa odide v podvodni svet, postane del njega in ga spozna v vseh njegovih skrivnostih...Po mnogih letih podvodnega življenja, ribič........( vabim vas, da pravljico nadaljujete drugi ). Smiley

Pravljičar Toni



Če je to povabilo k prakticiranju, potem moji duši nikakor ni blizu.
A to pomeni padec duš dvojčic? Shocked
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Lilith
Reply #40 - 20.07.2004 at 10:20:06
 
Quote:
Ne rabiš tega razlagat, saj to že domala vsi vemo. Wink Tongue




Ja, ampak ne sprejemajo tega vsi, in ne morejo pričakovati od mene, da bi se jaz na njihovo željo spremenil.  Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Lilith
Reply #41 - 20.07.2004 at 10:22:57
 
apostat wrote on 20.07.2004 at 10:20:06:
Ja, ampak ne sprejemajo tega vsi, in ne morejo pričakovati od mene, da bi se jaz na njihovo željo spremenil.  Embarrassed


Saj drugi se tudi na tvojo željo ne bodo spremenili.
Zakaj jih potem toliko presojaš?
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Toni_Zamene
4
****
Offline

Po svoji podobi.
Posts: 339

Gender: male
Re: Lilith
Reply #42 - 20.07.2004 at 10:31:15
 
Lilith wrote on 20.07.2004 at 10:11:34:
Če je to povabilo k prakticiranju, potem moji duši nikakor ni blizu.
A to pomeni padec duš dvojčic? Shocked



Lilith, zaboga, kako lahko podvomiš v duše dvojčiče ?  Mislim.  Roll EyesCry

Ne, to ni nobeno povabilo Apostata k prakticiranju , ker mislim, da se on sam že tako preveč v to sili ( zaradi vseh teh zunanjih pritiskov , da ne bi izpadel " kot da je z njim kaj narobe ), pa v osnovi ve da " ni čas za to ". Mislim le, da bi se moral temu občutku ( še ni čas za to ) zgolj prepustiti   voditi in začasno "zapustiti" testosteronski svet dokazovanja.

Sporočilo pravljice bi naj bilo ., ....hudič, ko so sedaj že pravljice tako komplicirane. ...
Lilith, pogrešam tiste pravljice o katerih si ti pisala v topicu Pravljice, ki smo jih potrebovali. Smiley
Back to top
 

Svašta.
 
IP Logged
 
apostat
Ex Member




Re: Lilith
Reply #43 - 20.07.2004 at 10:44:57
 
Toni_Zamene wrote on 20.07.2004 at 10:31:15:
Mislim le, da bi se moral temu občutku ( še ni čas za to ) zgolj prepustiti   voditi in začasno "zapustiti" testosteronski svet dokazovanja.
Smiley


Toni, sedaj pa si me slabo ocenil s svojo psihološko intuicijo, zgrešil si moje bistvo in me sodil po tem, kar bereš o meni in od mene - videl si mojo fasado, ki ni precej rožnata, notranjost pa povsem spregledal - to počne večina ljudi, ki gledajo z razumom in ne s srcem. Jaz zelo malo dam na testosteronski šut in razne mačistične geste, čeprav tukaj ponavadi delujem povsem drugače, kažem se v drugi sliki, ko ko kameleon spreminjam barvo svoje kože, vendar to nisem jaz, je moja zunanja maska - persona, ker sem preveč emocionalen človek, da bi lahko samo navalil na žensko in se držal mota: olupi in nato zavrzi, če me ne bi ženska še prej čustveno pritegovala, za kar pa rabim čas, precej časa, če vidim, da je ženska prava, s katero se družim, da nekako ocenim situacijo, če lahko iz najine nezrele najstniške zaljubljenosti zraste kaj več, odnos, na katerem se splača graditi in investirati za prihodnost, ali pa je najina zveza usojena na propad in vegetiranje. Šele potem pride na vrsto spolnost, če vse štima, sicer ne... Nikoli ne delam preuranjenih potez, čeprav sem precej impulziven...
???
Back to top
 
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: Lilith
Reply #44 - 20.07.2004 at 10:50:52
 
Exo, tvoje prikrito in podzavestno kričanje, da bi se, za Bobovo voljo, ja kočno našel nekdo, ki bi hotel videti tvoj pravi jaz, je že prav dolgočZZzzzzzzzzzzzzzzz.......

Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4