Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Page Index Toggle Pages: 1
(Read 2344 times)
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Prosim za pomoč...
22.07.2004 at 19:44:41
 
Lepo Vas pozdravljam,

Znašala sem se nekje na koncu in enostavno s temi svojimi občutki,ki so jih povzročile zares težke situacije,ne znam,ne zmorem.
Precej časa sem se slepila,da bo šlo,da bo minilo, a vem da lažem sama sebi.In dovolim,da kljub vsemu kar sem padam samo še globlje.
Ne vem kam naj se obrnem zato trenutno pomoč iščem tukaj in zdaj,ko ŠE VEM,da je čas za nekaj strokovnega.
Mogoče se bo našel kdo,ki pozna kakšnega psihologa,ki me bo poslušal,pomagal preseči mojo stisko,pomagal da odženem ta negativna čustva in začnem korakati po poti,ki sem jo izgubila.Skratka...iščem nekoga,ki bo imel čas zame in moje težave.Sem iz gorenjskega konca,a to ni ovira,da se ne bi mogla peljati kam drugam.Rada bi le,da mi nekdo prisluhne in se ukvarja z mano drugače kot sem vajena.
Ne iščem knjig.Sem dokaj trmasto dekle in preden je nastalo tole sem si poizkušala pomagati sama.Zdelo se mi je,da nekaj časa celo uspešno...a ni bilo tako.
V knjigah sicer najdeš veliko koristnega,a vse pač ni pisano zate.In če tega ne prepoznaš,lahko napačno korakaš naprej,prepričan da delaš prav.
Tudi pomoč psihologov preko interneta sem obdelala,a čutim da potrebujem več kot odgovor z parimi vrsticami,ter ogromno potrpežljivosti,ker pač nisem edina(kar seveda razumem),ki čaka na ponoven odgovor.
Zato potrebujem nekoga,ki se bo z mano pogovarjal in mi pomagal,da to kar boli nekako obrnem sebi v prid.Sama enostavno ne znam...
Zato,dragi prijatelji Vas prosim za pomoč.
Potrebujem telefonsko ali spletno stran psihologa,ki mu vse to ne bi bilo odveč.Vem,da bi lahko razlagala tudi Vam in verjamem,da bi se sigurno našel kdo,ki bi mi svetoval kaj kar bi pomagalo,a jaz potrebujem človeka,ki mi bo sedel nasproti.Upam,da razumete...
Hvala Vam za karkoli.

Lp,
(upam,da nepozabljena) Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
picola
5
*****
Offline

Življenje je lepo
Posts: 667
Novo mesto
Gender: female
Re: Prosim za pomoč...
Reply #1 - 22.07.2004 at 21:36:56
 
Zoran Milivojević-transakcijski analitik,zaželjeno,da razumeš hrvaško,čudovit,vrhunski strokovnjak,041-736-348.
Back to top
 

Ljubezen vedno prevlada!
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Prosim za pomoč...
Reply #2 - 23.07.2004 at 10:18:07
 
Katarina wrote on 22.07.2004 at 19:44:41:
Lepo Vas pozdravljam,

Znašala sem se nekje na koncu in enostavno s temi svojimi občutki,ki so jih povzročile zares težke situacije,ne znam,ne zmorem.
Precej časa sem se slepila,da bo šlo,da bo minilo, a vem da lažem sama sebi.In dovolim,da kljub vsemu kar sem padam samo še globlje.

Lp,
(upam,da nepozabljena) Katarina


Katarina, ne si govoriti, da ne zmoreš. Seveda zmoreš! V tebi je vsa moč in vesoljna inteligenca. Le preberi si tvoje poste, kolikim tukaj si naklonila pozornost in jim poskušala pomagati in si nam, ker si sonce, ki kljub vsemu, da je veliko pretrpelo, sije. Sije, ker razume. Razume globje. Dopusti iracionalne občutke, da bo lahko zasijalo novo. Pokloni čas in pozornost svoji duši - zase. Zaupaj si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Madan Gopal Das
Ex Member




Re: Prosim za pomoč...
Reply #3 - 23.07.2004 at 10:28:56
 
Katarina, vsa mentalna stanja, bodisi veselje bodisi stiska itd. so minljiva stanja tako kot noc in dan, poletje in zima itd. ce se poistovetis z njimi bodisi trpis ali uzivas, ampak vsa ta stanja se dogajajo le na povrsju pravega-tebe. s spoznanjem pravega-sebe bos sla lahko onkraj uma in njegovih nenehno se spreminjajocih stanj in tako bos lahko dosegla svoj notranji mir in sreco.

iz "negative" presaltat na "pozitivo" lahko za kratek cas nekaj olajsa, ampak tud to stanje se bo slej k prej spet spreobrnilo, tko da se ne splaca to tolk pocet. bolj kot "pozitivisticnega" psihologa bi ti jz predlagu samo-realizirano osebo, ki ti bo znala pokazat pot kako pridt tja.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
5
*****
Offline

..to be more like me and
less like you...
Posts: 1554

Re: Prosim za pomoč...
Reply #4 - 23.07.2004 at 10:35:56
 
Emil Benedik, Gregor Žvelc - oba dobra psihologa, psihoterapevta, zaposlena v Psihiatrični bolnišnici v Begunjah.

(če sem prav razumela, želiš stopiti v psihoterapijo)
Back to top
 

... Sometimes I feel that I should go and play with the thunder...
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Prosim za pomoč...
Reply #5 - 23.07.2004 at 14:55:11
 
Vsem skupaj in vsakemu posebej iskrena hvala za pomoč.Vsem sem nekaj vrtic pisala na privatna sporočila.
Ja...veliko se je nabralo in kljub temu,da je današnji dan vseeno malo lepše obarvan,vem da je to trenutno.
In vem,da moram vztrajat.

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Page Index Toggle Pages: 1