Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12686 times)
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: slikce
Reply #30 - 02.07.2004 at 14:22:55
 
Ha ha, exo, ti si mi že dva dni vir neizmerne zabave. Vedno ti uspe, da me spraviš v dobro voljo. .........

Ti si res pravi prijatelj, veš. ...

No, ampak da ne boš razočaran, bom skušal odreagirati karseda tebi všečno:

O, exo, I'm soooooooooooo devastated.

-----

Drugače pa - .....................
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: slikce
Reply #31 - 02.07.2004 at 14:46:01
 
alterego wrote on 02.07.2004 at 14:37:47:
Ni mi več, da karkoli komuniciram s tabo, ker sem spoznal kdo in kaj si, tudi česa vsega si zmožen, ti si poseldnji človek, s katerim bi hotel imeti opravka, čeprav malce prepozno, si se pa vsaj zdaj pokazal v pravi luči.

Le glej, da se boš držal te obljube o nekomuniciranju z mano, he he Grin Grin

Quote:
mi je vseeno, če mi folk verjame ali ne. Vskakor bo med njimi dovolj ljudi, ki mi bo verjelo, vsaj ti, ki me okvirno poznajo.

He he, takšnim bo takoj vse jasno, ja. Grin Grin

Drugače pa:

Ego, jaz sem tu zgoraj in sem tak in tak, ne vidim potrebe, da bi se spreminjal, oziroma spreminjamo se itak skozi učenje, saj se celotno življenje spreminjamo, predvsem z raznolikimi izkušnjami, življenje je učenje, in ena od teh izkušenj si tudi ti, ki si bodisi negativna ali pozitivna izkušnja. Ni mi všeč način, da bi se šel konformista ali prilagodljivca in se podrejal tvojim idejam in miselnosti, ker me že to itak tepe, da plavam proti toku in sem nefleksibilen, da bi ljudem ugajal, da bi si pridobival dodatne bonus točke na ugledu in ljudem lezel v rit, ne, to je zame politikanstvo, potem bi zavrgel del sebe, če bi se šel te maškarade pretvarjanj, zato sem raje avtentičen in prvobiten, raje sem jaz jaz. Sem tak, kot sem, zdaj pa če imaš probleme s sprejemanjem, me lahko komot ignoriraš ali pa odideš s foruma. Vedi, da sveta in ljudi okrog sebe ni moč spreminjati, to je zlato pravilo! Kvečjemu se lahko sam spremeniš in si manj zajedljiv, potem se tudi glede na tvoj odziv spremeni po možnosti tudi okolica, ali pa tudi ne, lahko vsaj poskusiš, če bi že to rad dosegel. Ne mislim jaz nikogar spreminjati, lahko pa povem svoje mnenje, ki pa je pogostokrat kritično, satirično in malce ironično, in kot tako je jasno, da ti gre v nos.

Ti, ki te ni dovolj v hlačah, da bi si upal priti na srečanje v živo, ampak raje iz zasede napadaš, pod zaščito anonimnosti, pa si zame svetohlinec, ker si ne upaš človeku pogledati v oči.

Moj moto je: "Be your self"  

Grin Grin
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: slikce
Reply #32 - 03.07.2004 at 13:49:23
 
Roll Eyesshow must go on ???
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: slikce
Reply #33 - 04.07.2004 at 18:24:17
 
Andres wrote on 01.07.2004 at 22:49:07:
Nehaj nalagat Exco, pa ne umivaj Kredena.  Rajši še kakšno drugo sliko nalimaj.

Andres



Ej bumbar islandski, jaz se sam umivam, če še ne veš.

Ti pa če imaš preveč vodnega kamna, ker vidim, da si zamenjal slikico, ker v mladih letih nisi imel tolko vodnega kamna kot ga imaš sedaj starino ti moram povedat še nekaj, grd si kot sam satan, če je to tvoja slikica iz mladosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: slikce
Reply #34 - 04.07.2004 at 18:26:21
 
Andres wrote on 02.07.2004 at 00:01:06:
Po telefonu si Kredena slišal in sedaj nam na podlagi tega hvalospeve poješ.  Si preveč hripav, da bi ti kdo nasedel.
In vidva sta kao neki dve pozitivni osebi? Prosim lepo Exco.  Se mi sploh ne da vajine zgodovine tule opisovat. Rajši se malo okrog sebe ozri pa boš videl koliko jih/nas je šlo zaradi vaju. In še bolj zaradi Kredena. Dej pokliči ga, pa ga spomni, da niti ne ve kakšen nick bi si dal. Za tebe velja vse že do sedaj našteto.  Od sadista do  lažnivca.

Andres



Ti pa si pozitivna oseba, samo drek ti še leti iz ust, smrdljivi drekonja.
Smrdljivc.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: slikce
Reply #35 - 04.07.2004 at 18:27:01
 
Andres wrote on 02.07.2004 at 00:40:06:
Saj nimaš komu odgovarjati, ker skoraj nikogar več ni na forumu.  

Andres



Normalno, če ti preveč zaudarjaš, isladski gnoj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: slikce
Reply #36 - 05.07.2004 at 02:39:49
 
Grin

Ojla, Alex, komaj z dopusta pa takoj u akcijo!

Prva liga!  8) Smiley
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
majcha
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 41

Re: slikce
Reply #37 - 24.09.2004 at 19:04:21
 
Bardo_Thodol wrote on 01.07.2004 at 13:56:39:
"Ni pomembno, kako izgledaš, ampak, kakšen bi želel izgledati."  (neznani avtor)

Naj vam (lahko tudi za potrebe psiholoških raziskav) izdam svoje skrite želje, kakšen si želim biti;  takole veder, odkrito nasmejan, nekonvencionalen ter brez predsodkov (kitke) in pozitivno energijo prenašati tudi na okolico.

www.grimmemennesker.dk/data/media/2/1.jpg



o jezus kristus...res nikar več ne objavljajte svojih fotk...mene bo fršlok, to ste (kao) eni lepi, tale je izjemna Wink

joke
Back to top
 
 
IP Logged
 
Angel
5
*****
Offline

The Voice of an Angel

Posts: 742
Kranj
Gender: female
Re: slikce
Reply #38 - 27.09.2004 at 08:44:34
 
Grinta je pa bosa,
hecna za umret,
Ex-ota pohvalit,

ful je duhovit,
kot presta že je zvit,
računalničar tapravi,
ki mal je žlehtnoba,
to ve vsaka zloba.

kje naredu si to sliko,
Ahilsko vpraša angel te,
dej še mene prjav tle.

Angel Grin
Back to top
 

Angel*
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3