Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 12685 times)
inkvizicija
Guest




Re: slikce
Reply #15 - 02.07.2004 at 06:44:41
 
Ja, Exo, moram priznati, da si me razkrinkal, kot že dolgo ne. Sedaj res vidim, da imaš sposobnosti človeka prepoznati v nulo.

Javno sedaj izjavljam, da odstopam iz mesta predsednika ''HateExo kluba''. Vse forumaše, katere sem vas novačil pri tej misiji in/ali ste mi sledili, pozivam, da se vrnete v normalne ljubeče življenjske vode.

Vse proptipravno pridobljene intimne nformacije, ki sem jih zbral o Exotu, vse negative, snemane telefonske pogovore in fascikle klevet o njem bom skuril na domačem dvorišču ta vikend.

Predlagam vrhovnemu svetu foruma oz. posvečenim, da Exota sprejmete med svoje vrste in mu dodelite moderatorstvo threada Spolnost in odnosi ter administratorsko funkcijo. Zdaj vidim, da je on tista prava oseba, ki bi lahko popeljala ta forum na pota stare slave, na pota, kjer veljajo načela spoštovanja in razumevanja drugače mislečih.

Vsem, ki boste morda prebirali številne poste od Exorcista, polagam na srce, da ne nasedate morda prvemu občutku, ki bi vam pravil, da gre za žaljenje in nespoštljiv odnos do drugih. Vzamite si nekaj časa in pronicljivo preberite še enkrat in če ste količkaj razviti na duhu boste takoj spoznali, da so kleveta popolna iluzija. On je le navaden in človek s tradicionalnimi vrednotami,  z zdravo mero humorja, samokritičnosti, spoštljivosti in odpiranja oči tistim, ki so na življenjski poti zgrešili kakšno pomembno križišče.

Še enkrat vam polagam na srce, da je Exo ''The man to save this forum''.







Back to top
 
 
IP Logged
 
moram_ti_povedat
Guest




Re: slikce
Reply #16 - 02.07.2004 at 08:57:55
 
Exorcist, TI tezis in ne Lance in Andres, ti mesas drisko odkar si prisel na forum. Pred tabo je manj smrdelo, bili so bolj cloveski odnosi, manj zmerjanja in vec zaupanja. Vec konstruktivnih debat, in manj tekmovanj kdo ima vecjo lopatko..
Forum je bil pred tabo boljsi.

Ce bi bil kar si v real life tudi na forumu, bi bil pravi srcek  Kiss
..bad je da mas supermanfiling ko surfas iz tiste tvoje sobice, v reallife-u pa  kakas maline..

Be Your Self  &
bodi dober decko


tako, zdaj pa na coffe in potem delat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: slikce
Reply #17 - 02.07.2004 at 09:01:32
 
alterego wrote on 02.07.2004 at 00:36:47:
Jaz se vsekakor trdudim, da bi kolko tolko živel v slogi, da ne bi prihajalo do razprtij,



...
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
drsalka
Guest




Re: slikce
Reply #18 - 02.07.2004 at 09:30:57
 
a dj nehite se kregat,ta tema ni namenjena temu,lepo prosim,lahko si jo pa sami nrdite Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: slikce
Reply #19 - 02.07.2004 at 09:36:22
 
alterego wrote on 02.07.2004 at 00:36:47:
Jaz se vsekakor trdudim, da bi kolko tolko živel v slogi, da ne bi prihajalo do razprtij, zato se v realnem življenju raje umaknem in ne izsiljujem in provociram po nepotrebem, tu pa je malce drugače, ker nikogar ne poznam ali le bežno, si vzamem tudi večji maneverski prostor in grem mimogrede komu s kolesom čez stopalo, kar ga zaboli in je jezen name.


Se ti ne zdi, da bi že bil čas, da spoznaš, da ni neke razlike med svetom v RL in virtualnim svetom? Oboje je svet, ki ga ustvarjamo sami z mislimi, dejanji... Saj menda veš, da kar seješ, to žanješ. Upam, da ne pričakuješ, da boš prizadejal ljudi, in to zavestno Shocked, četudi preko računalnika, in bil resnično srečen pri sebi.

Kot si rekel:

alterego wrote on 01.07.2004 at 23:21:37:
Jaz sem tak, kot sem, zdaj pa če tega ne moreš sprejeti, se vsaj ne znašaj na mene, ker spreminjati drugih ljudi ni mogoče, kot veš, lahko le sebe spremeniš in si bolj vljudnejši, ali pa ne, kot hočeš!



Back to top
 
 
IP Logged
 
drsalka
Guest




Re: slikce
Reply #20 - 02.07.2004 at 09:58:38
 
lepo prosim Embarrassed Lips Sealed Kiss Undecided Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
PoisonIvy
1
*
Offline


Posts: 3

Gender: female
Re: slikce
Reply #21 - 02.07.2004 at 10:37:42
 
Zakaj morte pr vsaki lubi temi zacet bluzit kr nekaj mimo?? Sam da pisete.. podjebavate drug drugega, se pustite provocirat.. itd itd..

Kaj je res tako tezko ostat pri topicu?  ??? Men res ni jasn. Topic je slikce.. Zdaj pa poglejte kam ste prisli. Vedno ista stvar..

LP
Back to top
 

Don't Dream Your Life... Live Your Dreams!
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: slikce
Reply #22 - 02.07.2004 at 10:55:50
 
Winkoh , najboljši je vedno uporaben pregovor:
tudi to bo minilo...
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: slikce
Reply #23 - 02.07.2004 at 11:03:51
 
PoisonIvy wrote on 02.07.2004 at 10:37:42:
Zakaj morte pr vsaki lubi temi zacet bluzit kr nekaj mimo?? Sam da pisete.. podjebavate drug drugega, se pustite provocirat.. itd itd..

Kaj je res tako tezko ostat pri topicu?  ??? Men res ni jasn. Topic je slikce.. Zdaj pa poglejte kam ste prisli. Vedno ista stvar..

LP


eh saj človek se navadi. Exotu je samo do tega, da provocira, drugim pa da se spuščajo z njim v neprdmetne razprave, ko je itak jasno, da ne bo nihče nič dosegel.

In forum gre dalje,... Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Exo-cista
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 6

Re: slikce
Reply #24 - 02.07.2004 at 11:07:02
 
No, da se zopet osredotočimo na temo topica, prilagam še svojo fotko:

http://www.geocities.com/freck0/Misc/index.htm
Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: slikce
Reply #25 - 02.07.2004 at 11:47:59
 
PoisonIvy wrote on 02.07.2004 at 10:37:42:
Kaj je res tako tezko ostat pri topicu?  ??? Men res ni jasn. Topic je slikce..


Meni se pa zdi, da je vsak točno svojo slikco namalal v ta topic, tako da nič ni off topic.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
miha--
Guest




Re: slikce
Reply #26 - 02.07.2004 at 11:59:41
 
valentina hehe, dobr si to povedala  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mikron
3
***
Offline

Free your mind and the
rest will follow
Posts: 182

Gender: male
Re: slikce
Reply #27 - 02.07.2004 at 12:56:11
 
Back to top
 

A sem to jest napisu? Smiley
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: slikce
Reply #28 - 02.07.2004 at 13:27:20
 
Valentinaa wrote on 02.07.2004 at 11:47:59:
Meni se pa zdi, da je vsak točno svojo slikco namalal v ta topic, tako da nič ni off topic.


Kiss Cheesy
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
X
4
****
Offline

Vsa moja družina je narejena
iz mesa.
Posts: 407

Gender: male
Re: slikce
Reply #29 - 02.07.2004 at 13:56:22
 
Khm, no, exo, moram ti povedat, da -

o, mmm, glej, obesek, mmm, ....

mmm, pretty, mmm...

mmm, shiny, mmm...
mmm, shiny, mmm...

khm, no kje sem ostal? Aja.

No, exo, moram ti povedat , da -

o, glej, pizza, mmmm, njam njam...

mmm, pizza pizza pizza, mmmm!
mmm, pizza gut, pizza dobro! mmmm!
mmm, njam njam pizza, mmmm!


No, da se povrnem na temo!

Torej, exo, moram ti reči, da ......................................................
Back to top
 

Never argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you with experience.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3