Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 ... 20
(Read 64763 times)
aryan
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #225 - 27.02.2004 at 15:03:19
 
stane wrote on 27.02.2004 at 14:59:23:
Saj nisem samo na tebe mislil Wink

sej zato pa sem napisal, da se men ne da.

Quote:
Je pa izgleda res, da so se ljubezni in soli že vsi naveličali Grin Grin Roll Eyes

mogoce je pa ta ljubezen o kateri ti govoris lazna, ce je mozno, da se jo lahko kdo kdaj navelica?
Back to top
 
 
IP Logged
 
stane
5
*****
Offline

ZDRAVO, SALE!
Posts: 975
celje
Gender: male
Re: Forumske igre
Reply #226 - 27.02.2004 at 15:24:26
 
Aryan, sem mislil, da je ljubezen tvoja specialnost, jaz jo razumem bolj po kmečko.
Zame je sinonim, o čemer ti govoriš, beseda lepota Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #227 - 27.02.2004 at 15:50:26
 
m wrote on 27.02.2004 at 14:10:37:
Ja no, zadnje čase se ful nekaj pregovarjamo o tem, kaj je treba nardit, pa kaj ne, pa če se kdo na koga spravi, mu pomagat, pa jaz sem od vsega tega že čisto zmešana in sploh ne vem več kaj bi kdo rad od mene.  Grin

Tak da prosim, v bodoče mi lepo direkt povejte, ko da sem največji bumbar.  Roll Eyes


Jaz ti lahko povem direkt kaj in kako je z menoj. Ponudim pomoč, če se mi zdi, da jo kdo rabi. Tisti ima možnost pomoč sprejeti ali odkloniti. In taisto pravico v odnosu do ponujene pomoči si tudi sama jemljem. Bp mi je nameraval nuditi pomoč v obliki provokacij, ampak takšna mi ni potrebna, zato sem jo zavrnila.

Dovolj po "bumbarsko"? Roll Eyes Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske igre
Reply #228 - 27.02.2004 at 16:05:35
 

Ja, Lilith, tako stvari zgledajo izza tvojega računalnika. Pri kom drugem pa malo, al pa zelo drugače.

Bom povedala direkt: ne od mene pričakovat 'pomoči' al pa česarkoli, pravzaprav. Smiley Jaz bom nardila točno tisto, kar se bo meni zdelo (prav). Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #229 - 27.02.2004 at 16:20:59
 
Lilith wrote on 27.02.2004 at 15:50:26:
Jaz ti lahko povem direkt kaj in kako je z menoj. Ponudim pomoč, če se mi zdi, da jo kdo rabi. Tisti ima možnost pomoč sprejeti ali odkloniti. In taisto pravico v odnosu do ponujene pomoči si tudi sama jemljem. Bp mi je nameraval nuditi pomoč v obliki provokacij, ampak takšna mi ni potrebna, zato sem jo zavrnila.

Dovolj po "bumbarsko"? Roll Eyes Smiley

Lilith obvladas. Bumbarsko govoris kot cisto taprava domorodka. Grin

bp ti ni ponujal pomoci v obliki provokacij, bp te je cisto preprosto provociral (btw. Tongue - na temle smajliju namrec gor  pise "tongue in cheek", kar v sicer v prevodu v bumbarscino pomeni, da vsega napisanega ne gre vzet cisto dobesedno -- evo tudi meni zgleda bumbarscina ni cist tuj jezik)

sem ti enkrat ze napisal, da se je po mojem mnenju s tabo zelo tezko pogovarjat, ker si tako zelo prepricana v absolutnost tvojih vrednot in stalisc in pa ker te to naredi v precejsnji meri slepo za drugacne poglede. (sem uporabil primerjavo s Sosko fronto, pa se v eni pesmici sem te tvoje lastnosti precej karikiral) in ker veckrat  na nestrinjanje reagiras z ogorcenjem.

Potem jest vcasih ubiram kaksne drugacne nacine komunikacije, kar lahko koga kdaj tudi zaskeli  ampak zgleda da sem s taksnim nacinom dosegel samo to, da zdaj reagiras uzaljeno. Bom moral se naprej iskat kaksen boljsi nacin.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #230 - 27.02.2004 at 16:29:15
 
Quote:
bp ti ni ponujal pomoci v obliki provokacij, bp te je cisto preprosto provociral


Quote:
Jest pa zato se ne bom rekel, da ti ne bom poskusil kdaj pomagat s se kaksno novo provokacijo. Tongue

bp



Pa tudi če to ni bilo ponujanje pomoči, pač pa preprosto provociranje, tudi to preprosto provociranje hvaležno zavračam. Ne, hvala. Ni zaželjeno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #231 - 27.02.2004 at 16:30:18
 
m wrote on 27.02.2004 at 16:05:35:
Bom povedala direkt: ne od mene pričakovat 'pomoči' al pa česarkoli, pravzaprav. Smiley Jaz bom nardila točno tisto, kar se bo meni zdelo (prav). Smiley


Domnevaš, da od tebe kaj pričakujem?
Če JA, potem se motiš.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske igre
Reply #232 - 27.02.2004 at 16:43:40
 
Lilith wrote on 27.02.2004 at 16:30:18:
Domnevaš, da od tebe kaj pričakujem?
Če JA, potem se motiš.



Super. Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #233 - 27.02.2004 at 17:12:08
 
Lilith wrote on 27.02.2004 at 16:29:15:
Pa tudi če to ni bilo ponujanje pomoči, pač pa preprosto provociranje, tudi to preprosto provociranje hvaležno zavračam. Ne, hvala. Ni zaželjeno.

Ti verjamem, da ni zazeleno. Zavracanje pa je morda rahlo problematicno. Namrec s tem posegas v mojo svobodo, da se odzivam in komentiram prispevke na tem forumu, po svoji volji in po svoji presoji. Tvojo zasebnost pa itak spostujem, tako da to ne more biti problem.

V primeru, da zelis svoje zavracanje uveljavit, lahko to naredis na vec nacinov in sicer me lahko ignoriras, ali pa me lahko poskusas prepricat, da s tem  neham, ali pa uporabis svojo moc oz silo. Ce zelis to narediti na silo, lahko to sicer zakamufliras v eno tako civilizirano obliko pravil, prepovedi, izkljucitev in podobnega skupaj z belo srajco in metuljckom da bo zgledalo kot Bostjan M. Zupancic z akti in aktovko vred. Lahko pa tudi na kaksen bolj prvinski nacin.

S tem, ko zelis po svoji predstavi krojit ta forum  se dotikas ene od mojih vrednot, namrec odprtosti (tista vseobsegajoca ljubezen je nekaj, cesar tudi jaz ne razumem najbolje). Jest namrec ne maram in ne bi zelel sodelovat pri temle, ce zadeva ne bi bila odprta (in zato nisem hotel biti nikoli med administratorji) in ce ne bi imela tako kr_eden in kr_neki pravice povedat svojega mnenja. Ce bo to morda zmotilo moje udobje, bom ta problem reseval ko se bo pojavil in na nacin, da ne bom zmanjseval odprtosti za drugacne poglede. Prav tako se bom po svojih moceh potrudil, da mi ne bo kdo drug hodil po teh vrednotah. Ce tega ne bom uspel, me verjetno ne bo vec tukaj. Kar na sreco pomeni, da tudi ne bom mogel zahtevat izkljucitve tebe in vseh, ki ste postavili pravila, ki bi vse, ki tacajo po vrednotah drugih, izkljucila iz sodelovanja na forumu.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #234 - 27.02.2004 at 17:23:33
 
Quote:
V primeru, da zelis svoje zavracanje uveljavit, lahko to naredis na vec nacinov in sicer me lahko ignoriras, ali pa me lahko poskusas prepricat, da s tem  neham, ali pa uporabis svojo moc oz silo. Ce zelis to narediti na silo, lahko to sicer zakamufliras v eno tako civilizirano obliko pravil, prepovedi, izkljucitev in podobnega skupaj z belo srajco in metuljckom da bo zgledalo kot Bostjan M. Zupancic z akti in aktovko vred. Lahko pa tudi na kaksen bolj prvinski nacin.



Nič ne nameravam kamuflirati. Bom naredila čist po kavbojsko.

...    Daj mi mir.
Back to top
 
 
IP Logged
 
miha-
Guest




Re: Forumske igre
Reply #235 - 27.02.2004 at 18:55:23
 
kok se fajn igrate Cheesy js bi se tut

se bom registriral Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske igre
Reply #236 - 28.02.2004 at 08:03:50
 
miha- wrote on 27.02.2004 at 18:55:23:
kok se fajn igrate Cheesy js bi se tut

se bom registriral Wink



Cheesy :clap:

te bomo lahko se po IM zmerjali Grin Grin

Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske igre
Reply #237 - 28.02.2004 at 08:58:50
 
Lilith wrote on 27.02.2004 at 17:23:33:



Lilith  Shocked

tud mir je v tebi Wink


uf ste fajni  Cheesy
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Forumske igre
Reply #238 - 28.02.2004 at 14:56:47
 
m wrote on 28.02.2004 at 08:58:50:
Lilith  Shocked

tud mir je v tebi Wink


uf ste fajni  Cheesy


Zanimivo, a ne?
V meni tudi mir, v tebi tudi napadalnost... Vsi smo v ravnovesju. Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Forumske igre
Reply #239 - 28.02.2004 at 17:13:03
 
Lilith wrote on 28.02.2004 at 14:56:47:
V meni tudi mir, v tebi tudi napadalnost... Vsi smo v ravnovesju. Smiley



Shocked

se ti zdim napadalna?  Undecided


8)
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 14 15 16 17 18 ... 20