Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 58850 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #45 - 18.04.2004 at 13:41:37
 
Lilith wrote on 16.04.2004 at 14:23:49:
Pa kaj res nobenemu ne potegne, da lahko favoriziranje seksa kot sportne panoge v ljudeh ful odporov in gnusa vzbudi?


Lilith, ne. Zakaj se med dvema odraslima, svobodnima osebkoma, ki se jima trenutek, prostor in želja tako poklopijo, ne bi mogel zgoditi **x (da ne bo filtrirano). Zakaj? V čem je zavora/zavrtost?

To je podobno, kot če greš s z nekom na kavo. Da ne bo pomote, s tem ne rečem, da se lahko z vsakim, s katerim piješ kavo lahko zgodi **x. Enostavno, gre za razmerje, kjer je privlačnost, naklonjenost in pozornost. In če živiš tukaj in zdaj ...

Lilith, zakaj ne?
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #46 - 18.04.2004 at 13:46:28
 
exorcist wrote on 16.04.2004 at 21:07:08:
Zanesi se le nase in poslušaj izključno svoje srce, če si v dvomih ali na razpotju, katero smer ubrati, se umiri in prisluhni sebi, svojemu notranjemu glasu.

To je to!  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #47 - 18.04.2004 at 13:57:18
 
t wrote on 18.04.2004 at 13:17:59:
jebeš ne jebeš, kurcu vreme prolazi   Wink


(se pa spomnim tudi nekega filma, kjer si je to pesmico prepeval nek demon)



uživaj!


Kaj pa, eč bi demon hotel grešiti, pa nima s kom? Ali zaradi tega postane svetnik?  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #48 - 18.04.2004 at 14:21:36
 
Mae wrote on 18.04.2004 at 13:41:37:
Lilith, zakaj ne?


Prve predstave o seksu so lahko sila romantične, močno nad (zgolj) telesnostjo.
Seks kot šport pa nekako predstavlja dimetralno nasprotje le-tega.
Nekateri ljudje, ki šele vstopajo v svet spolnosti, tega gotovo ne želijo poslušati in poskusiti. Vzbuja jim odpore.

Samo to sem hotela povedati.

Pa tudi....a ni lepo, če ima spolnost več dimenzij...ne zgolj telesno?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #49 - 18.04.2004 at 20:20:36
 
Lilith, absolutno.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #50 - 18.04.2004 at 20:22:38
 
exorcist wrote on 18.04.2004 at 13:57:18:
Kaj pa, eč bi demon hotel grešiti, pa nima s kom? Ali zaradi tega postane svetnik?  Grin



kakor se spominjam, se je ta demon selil iz telesa v telo, njegov cilj pa je bil, da na koncu vse skupaj uniči



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #51 - 18.04.2004 at 20:31:53
 
t wrote on 18.04.2004 at 20:22:38:
kakor se spominjam, se je ta demon selil iz telesa v telo, njegov cilj pa je bil, da na koncu vse skupaj uniči

uživaj!


Se spomnim...eden boljših trillerjev.
Demon se je selil s pomočjo dotika. Shocked

Ne se dotikati, ljudje, lahko vas obsede demon. Shocked   Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #52 - 18.04.2004 at 20:34:26
 
Lilith wrote on 18.04.2004 at 20:31:53:
Se spomnim...eden boljših trillerjev.
Demon se je selil s pomočjo dotika. Shocked

Ne se dotikati, ljudje, lahko vas obsede demon. Shocked   Grin



Kaj to je bilo iz tega filma, ko je ljudi obsedel Azazel, na koncu je šel iz policaja v neko mačko, in če ni naključje, v filmu so vrteli pesem Rolling Stones - Time is on my site.  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #53 - 18.04.2004 at 20:38:02
 
exorcist wrote on 18.04.2004 at 20:34:26:
Kaj to je bilo iz tega filma, ko je ljudi obsedel Azazel, na koncu je šel iz policaja v neko mačko, in če ni naključje, v filmu so vrteli pesem Rolling Stones - Time is on my site.  Grin


To je to. Wink
Mačka je preživela eksplozijo... sem mislila potem, da bo na ta račun še drugi del ven prišel.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #54 - 18.04.2004 at 20:45:55
 
Kolegi, hvala lepa za vaše odgovore, da ste mi hoteli pomagati in svetovati. Ampak mislim, da je sedaj čas, da zapremo ta topik, ker nekako sem prišel do zaključka: Sam si pomagaj, in Bog ti bo pomagal. Smiley

Mogoče sem malo pretrd oreh za vas, kot za katerokoli drugo osebo na zemeljski obli. Pač, vse zavisi od mene, če si ne znam pomagat, si pač ne znam, ker to so tako samo površinski namigi, ni pa to jedro mojih problemov, da pa bi kaj več povedal o sebi, pa ne gre, ker določene stvari niso za javnost, niti za kogarkoli, da jih sliši, ker itak ne bi razumeli, čeprav tem osebam tudi zaupaš....

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #55 - 18.04.2004 at 20:47:13
 
Lilith wrote on 18.04.2004 at 12:49:18:
Ker se hitro najde kak bp, ki začne modro špekulirati o mojih "morebitnih" težavah.

To, da dobis kar dajes, postavljajo nekateri za univerzalni zakon. Jest si sicer s tem ne dam kaj dosti opravka, ampak se mi zdi pa zanimivo, da se ti ni zdelo nic narobe presojat, kako se je nekdo drug (oz. jest) vzivel v nekoga tretjega. V primeru, ko pa jest naredim skoraj natanko isto, samo da si tokrat ta nekdo drug ti, pa skocis do plafona in jamras, kaksna grozodejstva se ti tukaj dogajajo.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #56 - 18.04.2004 at 20:51:13
 
Quote:
To, da dobis kar dajes, postavljajo nekateri za univerzalni zakon. Jest si sicer s tem ne dam kaj dosti opravka, ampak se mi zdi pa zanimivo, da se ti ni zdelo nic narobe presojat, kako se je nekdo drug (oz. jest) vzivel v nekoga tretjega. V primeru, ko pa jest naredim skoraj natanko isto, samo da si tokrat ta nekdo drug ti, pa skocis do plafona in jamras, kaksna grozodejstva se ti tukaj dogajajo.

bp


Če ti ne vidiš v tem razlike, potem ti res ni pomoči.

Sploh pa, kaj ti bom res morala rokavico vreči, pa v živo obračunati s tabo? Ker mi gre vse skupaj počasi že na živce.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #57 - 18.04.2004 at 20:58:41
 
Pa da ti še pojasnim razliko.

Jaz nisem razpredala o razlogih, zaradi katerih si se ti odzval, tako kot si se. Jaz sem komentirala tvoj odziv tukaj in sedaj...in nisem nalagala, da je to morda zato, ker...hmm...no, napr. ker te je mama zlorabljala v mladosti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #58 - 19.04.2004 at 00:38:24
 
Lilith wrote on 18.04.2004 at 20:58:41:
Pa da ti še pojasnim razliko.

Jaz nisem razpredala o razlogih, zaradi katerih si se ti odzval, tako kot si se. Jaz sem komentirala tvoj odziv tukaj in sedaj...in nisem nalagala, da je to morda zato, ker...hmm...no, napr. ker te je mama zlorabljala v mladosti.


Tudi jaz ne. Exotu sem zelel povedat, da to ni nujno njegov problem.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #59 - 19.04.2004 at 07:50:30
 
Quote:
Nikakor ni vseeno, komu zaupaš težave...tudi pri čistih profesionalcih je tako...glej, morda bo zvenelo to kot pljuvanje v lastno stroko...ampak jaz poznam zelo malo psihologov, katerim bi zaupala svojo osebo. Eno je namreč naučen dril, znanje kot veščina...drugo pa je imeti vpogled v človeka, začutiti ga. (napr. bp v svojem odgovoru jasno kaže, da te niti približno ni začutil, čeravno njegove besede v racionalnem smislu niso zgrešene)


Vpogled v človeka ne pride sam po seb. Je treba na tem fesjt delat, magari dostkrat tud čist mim usekat, ampak je dobr imet tud informacijo o tem, da si mim usekov. Vsak zgrešen vpogled je ponavad posledica nesposobnosti, da bi se soočis s sabo na področju, ki ostaja nerazščiščeno tvojmu sogovorniku. Zato  tud zgrešena komunikacija med dvema služ preseganju projekcij in ozaveščanju pri obeh. Tko po moje tud napačen nasvet ne more škodovat, ker  pove velilk o tistmu, ki svetuje in mu nud eno povratno informacijo o samemu seb, ki jo drgač ne bi dobil. Gape forum je dobr glih zato, ker je ta informacija javna in ker  tisti, ki se priključujemo debati,  nimamo načeloma nobenga drugega motiva in ineteresa kot tega,  da s svojimi magari zgrešenimi vpogledi dobivamo povratno informacijo sami o seb.  Jest sem skor prepričam, da  s tem tud  tistmu, ki bi si želu nasvet,  ne moremo škodovat. Sem že parkrat  napisov, da smo drug drugmu hkrat  terapevti  in pacienti in vsi tisti,  ki smo si  pripravljeni to priznat ,  odnesemo  tako tud od magari  napačnega svetovanja  dost več kot pa bi odnsel od še tako profesionalnih vpogledov, v katerih ne bi bli sposoboni ali pripravljeni  razpoznat njihove pristranskosti.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8