Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 58856 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #30 - 16.04.2004 at 14:34:50
 
en_bk wrote on 16.04.2004 at 14:16:29:
Pravzaprav ja, če njej tud paše. Sej seks je lahko tud rekreacija...in to fest. K ga bo pa ljubezen pobožala...bo pa tko začutu.

Seks je lahko čist samostojna panoga...tko kot lakota, lahko je pa del spolnosti....mislm.
Grin


jeh right ...

sex ni nikoli samo rekreacija ... ker bi potemtakem vsak lahko sexal z vsakim ...

... in potem prostitutke ne bi zlorabljale mamil za to, da seksualni kontakt s stoti strank naredijo znosnega ...

... kadar pride d sex-a ... so vsaj na eni strani zmeraj prisotna tudi čustva

Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #31 - 16.04.2004 at 14:41:31
 
sinjeoka wrote on 16.04.2004 at 14:34:50:
jeh right ...

sex ni nikoli samo rekreacija ... ker bi potemtakem vsak lahko sexal z vsakim ...

... in potem prostitutke ne bi zlorabljale mamil za to, da seksualni kontakt s stoti strank naredijo znosnega ...

... kadar pride d sex-a ... so vsaj na eni strani zmeraj prisotna tudi čustva



Ja gotovo, da ena privlačnost mora obstajati...vsaj pri moškem /da se ti dvigne/
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #32 - 16.04.2004 at 21:07:08
 
Gospodje, hočeš ali nočeš, zdi se mi, da vas je Lilith vse prekosila, idejno misleno, intelektualno, skratka na vseh področij ste potegnili takrajšo, mislim, da je Lilithovo razmišljanje še nekak najbolj utemeljeno, argumentirano, morda je naključje, ampak mi je tokrat mnenje strokovnjaka (psihologa) še nekak najbolj blizu, verjetno tudi najboljša možna izbira, da se kot laik držim napotkov in nasvetov nekoga bolj izkušenega, v tem primeru ženske, da mi nihče ne more očitat, da jih ne razumem ali one mene ne, prej bi trdil nasprotno, ker se mi zdi njen post še najbolj pretuhtan in argumentiran, nosi neko težo, ima določeno vrednost, pa še nekonvencionalen odgovor mi je dala, kar je dokaz, da svojega plašča ne obrača po vetru, se ne prilagaja, da kam podpihne, tja se obrne, ne, nikakor, tako da ne rabim brati Pilla, Antene, One in podobnega rumenega tiska, ki jih prepogosto preveva neka monotonost odgovorov, črnobela tehnika slikanja - recepture. Sem mislil, da tudi Lilith tako razmišlja, ampak očitno ne. Torej, koliko ljudi, toliko čudi....

To je zame še en dokaz, ki daje potrditev mojemu dosedanjemu mišljenju:
Zanesi se le nase in poslušaj izključno svoje srce, če si v dvomih ali na razpotju, katero smer ubrati, se umiri in prisluhni sebi, svojemu notranjemu glasu, ne pa kar ti drugi govorijo. ki ti potihem šepeta, kaj je prav in kaj narobe, da boš pravilno odreagiral. I ravno ta glas, še kako rada preglasi vpijajoča množica huliganov, ki vse povprek kriči, da te zmede. Zato sem prepričan, da se ni nikoli dobro podrejati mnenju okolice, ker te lahko zavede, med njimi imaš celo nevoščljivce in škodoželneže, kar pa lahko kasneje bridko obžalujemo, če se preuranimo! Hm, tudi Rolling Stones pojejo: "Time is on my site". Pa še res je, saj sem mlad!

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #33 - 16.04.2004 at 21:15:57
 
Devi wrote on 16.04.2004 at 14:02:38:
V bistvu se ti nalašč tak razosebljeno napisala, ker se mi zdi, da že sam preveč teoretiziraš okoli tega. Preveč stvari si si naložil v glavo in če ti bo breme pretežko, ti bo prehitro zmanjkalo energije sploh karkoli začenjat Smiley
Najboljš je začet na začetku.


ne drži, skušaš relativizirati, vzeti pomenskost prvega spolnega odnosa s tem, ker ti je verjetno še vedno žal, predvidevan, da si seksala na pobudo fanta, ki te je hočeš nočeš v to nekako prislil, morda je bil neučakan, ti še v bistvu neodrasla ženska pri rosnih 16,  zato pa si bila na koncu razočarana, ko te je zavrgel kot ceneno cunjo... stvar si povedala tako, da sem te razumel, da si nekako prisilno seksala, ker sicer ne vidim tehtnega razloga, zakaj se ti ne bi dopadlo.... fant je verjetno seksal s tabo le zato, ker mu je bilo do sexa, ne pa iz ljubezni, pa še precej starejši je bil od tebe, kar je jasno, da te je lažje "napizdil", ti pa si bila naivno detece, pri 16 mi ne moreš reči, da si že imela vse pošlihtano na podstršju...
Back to top
 
 
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #34 - 16.04.2004 at 22:54:46
 
exorcist wrote on 16.04.2004 at 21:07:08:
Zanesi se le nase in poslušaj izključno svoje srce, če si v dvomih ali na razpotju, katero smer ubrati, se umiri in prisluhni sebi, svojemu notranjemu glasu..
Bravo Exo, da bi le delal to kar pišeš.

Seveda, delaj kar je tebi ok, poslušaj sebe....  
Super če si zmožen tega, da delaš kar je tebi res ok, da znaš to izrazit, da se ne oziraš na druge,  ..da ne deluješ da bi ugajal njim....
S tem, da je vcasih lahko kak nasvet, predlog, zelo dobrodosel Wink


exorcist wrote on 16.04.2004 at 21:07:08:
Rolling Stones pojejo: "Time is on my side".
Jeap, Stonsi,  ..sam oni pojejo to tud zdaj ko so vsi že dedki Wink  Grin  Grin



Aja, tvoj odgovor Devi.
Jaz sem moški, pa tud meni prvič ni bil nek vav!, nekaj fenomenalno dobrega, bilo je nekaj novega in to je vse. In nisma edina z Devi, vrjami.  Ne vidiš razloga zakaj se ji ne bi dopadlo?, jaz ga. No, še to, takrat me ona ni silila v dejanje.  Wink Grin
Back to top
« Last Edit: 17.04.2004 at 00:05:10 by David »  
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #35 - 17.04.2004 at 01:56:13
 
No, jest te izkušnje za nobeno drugo nikol ne bi zamenjala Smiley
Sam ja, kar se pa sexa tiče, pa je moglo preteč še kar nekaj časa, da je začel postajat tolk lep kot zna bit zares Wink
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #36 - 17.04.2004 at 10:44:28
 
O Exo, a si že prišel nazaj!






P.S.: Torej tekmovanje je zaključeno, zmagovalka je Lilith, mogoče dobi kakšno nagrado, ostali pa poskušajmo srečo spet naslednjič.

P.S.2: Post 777    ???
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #37 - 17.04.2004 at 11:36:34
 
EN_BK:

Vidiš, ti lahko potegneš jasno ločnico med seksom in ljubeznijo, ju razmejiš, zame pa je meja zabrisana, vsi tega ne morejo, o čemer ti govoriš, ker imam neke občutke, ne morem kar naskočit mimoideočega "objekta", da zadovoljim svoje površinske potrebe. Zames sta seks in ljubezen dve neoločljivi spojini, ki prideta do polnega izraza le v součinkovanju in harmoniji. Torej zame ni seksa brez ljubezni in ljubezni brez seksa, ker se oba nekako simultano (hkratno) dopolnjujeta. Lahko bi ljubil, ne da bi seksal, nikakor pa ne, da bi seksal in ne ljubil, ker v tem primeru bi se počutil kot štanca za nabijanje, ne pa človek z nekimi hotenji in čustvi. Ker kakor je vpletena neka druga oseba v odnos, čeprav samo seksualni, a vendarle je tudi to odnos, saj mu pravimi spolni odnos, in ne mastrubacija. Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #38 - 17.04.2004 at 12:12:16
 
Uf, Devi, zelo hladnokrvno pisanje, očitno se spoznavam s tvojim "mračnjaškim" delom osebnosti, ker me včasih prešinejo občutki, kot da govorim z ledeno princesko, čigar sapa je ledeno mrzla, nekam morbidna, celo smrtna, da me zmrazi. Nekako brez emocij, povsem neobčutljiva, s pomanjkanjem občutka krivde, odmakjena in zazrta v svoj svet  "praznine", da dobim kurjo polt, ko začutim in me oblazi rahel piš tvoje "darkerske" sape, da kar okamenim oziroma zamrznem. Brrr.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #39 - 17.04.2004 at 12:40:34
 
Valentinaa wrote on 17.04.2004 at 10:44:28:
O Exo, a si že prišel nazaj!


P.S.: Torej tekmovanje je zaključeno, zmagovalka je Lilith, mogoče dobi kakšno nagrado, ostali pa poskušajmo srečo spet naslednjič.

P.S.2: Post 777    ???


Tri sedmice baje simbolizirajo resnico! Grin

Ne gre tukaj za neko primerjavo, kdo mi je bolj všeč in kdo ne, ampak čigar govor je nekak najbolj utemeljen, tehten, argumentiran, jasen, razmišljujoč, premišljen....
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #40 - 17.04.2004 at 19:53:42
 
exorcist wrote on 17.04.2004 at 12:40:34:
Tri sedmice baje simbolizirajo resnico! Grin

Ne gre tukaj za neko primerjavo, kdo mi je bolj všeč in kdo ne, ampak čigar govor je nekak najbolj utemeljen, tehten, argumentiran, jasen, razmišljujoč, premišljen....

Mene je recimo zelo presenetilo, da si odprl to temo in tudi nacin, na katerega si pristopil. Brez sicersnje pobalinscine,  iz cesar sklepam, da te si v odnosih z nasprotnim spolom prisel do te tocke, ko si zelis to trenutno stanje spremenit.

Na vse to vplivajo naslednje sile, ki druga drugo nekako drzijo v ravnovesju:
1. zelis si zenske druzbe
2. v zensko druzbo te verjetno sili tudi okolica
3. hkrati pa se zenske druzbe  do neke mere bojis
4. do neke mere pa  ti lokalni paritveni rituali delujejo odbijajoce

Trenutno te ravnovesje teh sil drzi v stanju opazovalca, s cemer pa nisi zadovoljen.

Lilith ti poskusa povedat, da se zaradi tocke 2. torej zunanjih pritiskov nikar ne spuscaj v kaksna razmerja, saj je to navadno najboljsi recept za kak disaster. (Kar pa je bil morda bolj problem Lilith, kot pa je trenutno tvoj)

Poleg tega se lahko v primeru, da se zaljubis, to stanje bistveno spremeni kar samo od sebe, vkolikor te tudi takrat ne paralizira strah.

Sicer pa se mi zdi, da glede na zmenkarije in stvari, ki jih pocnes v virtuali, velja, da te tako tocka 1., torej tvoja zelja in strah pod tocko 3. drzita na mestu, kjer si.

Zato bi te se enkrat spomnil na Valentinin nasvet pod 777 oz. cisto resnico, o prijateljici. Po mojih izkusnjah mislimo moski v teh letih vecinoma na seks, tako da bo to precej tezko dosect, ampak glede na tvoje cilje in omejitve, ki si si jih postavil, razen ljubezni na prvi pogled, ne vidim druge poti, kako dosect, kar bi rad dosegel.

Kar pa se paritvenih ritualov tice, ce ti niso vsec, bos moral precej radikalno zamenjat okolje. (ce si upas)

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #41 - 18.04.2004 at 10:57:37
 
Quote:
Mene je recimo zelo presenetilo, da si odprl to temo in tudi nacin, na katerega si pristopil. Brez sicersnje pobalinscine,  iz cesar sklepam, da te si v odnosih z nasprotnim spolom prisel do te tocke, ko si zelis to trenutno stanje spremenit.

Na vse to vplivajo naslednje sile, ki druga drugo nekako drzijo v ravnovesju:
1. zelis si zenske druzbe
2. v zensko druzbo te verjetno sili tudi okolica
3. hkrati pa se zenske druzbe  do neke mere bojis
4. do neke mere pa  ti lokalni paritveni rituali delujejo odbijajoce

Trenutno te ravnovesje teh sil drzi v stanju opazovalca, s cemer pa nisi zadovoljen.

Lilith ti poskusa povedat, da se zaradi tocke 2. torej zunanjih pritiskov nikar ne spuscaj v kaksna razmerja, saj je to navadno najboljsi recept za kak disaster. (Kar pa je bil morda bolj problem Lilith, kot pa je trenutno tvoj)

Poleg tega se lahko v primeru, da se zaljubis, to stanje bistveno spremeni kar samo od sebe, vkolikor te tudi takrat ne paralizira strah.

Sicer pa se mi zdi, da glede na zmenkarije in stvari, ki jih pocnes v virtuali, velja, da te tako tocka 1., torej tvoja zelja in strah pod tocko 3. drzita na mestu, kjer si.

Zato bi te se enkrat spomnil na Valentinin nasvet pod 777 oz. cisto resnico, o prijateljici. Po mojih izkusnjah mislimo moski v teh letih vecinoma na seks, tako da bo to precej tezko dosect, ampak glede na tvoje cilje in omejitve, ki si si jih postavil, razen ljubezni na prvi pogled, ne vidim druge poti, kako dosect, kar bi rad dosegel.

Kar pa se paritvenih ritualov tice, ce ti niso vsec, bos moral precej radikalno zamenjat okolje. (ce si upas)

lp bp


Lilin nasvet sem vzel kot poduk, kot dobronamerno svarilo, da naj ne naredim prenagljenih potez, ki bi jih kasneje morebiti obžaloval, če bi se v zadevo zaletel brez glave in dobrega premisleka. Morda pa sem hotel točno to slišat, da sem mogoče namerno ignoriral druge odgovore, in dal Lilinem nasvetu predemenzioniran pomen, preveliko veljavo.

Verjetno imaš prav, morda je bil to nekoč Lilin problem in vidi samega sebe v meni, ker je mogoče ona res podlegla vplivu okolice in se še sedaj kesa, da jo je premotila družba, ko še ni bila najbolj sigurna vase, pa sedaj morda zmotno misli, da sem tudi jaz tak in da bi lahko ponovil njene napake.
Ampak pri meni ni tak slučaj, situacija je malo drugačna, tako da odpade točka 2, ker me nihče v nič ne sili ali dela t. i. "time pressinga" nad mano, kajti jaz se sila redko podredim, da bi sprejel tuje mišljenje za svoje.

Za točko 1, kateri moški pa si pravzaprav ne želi ženske družbe?

Za točko 3, hm, na splošno bi rekel, da nisem preveč družaben, pa bodisi je to moška ali ženska družba, je pa verjetno strah tisti krivec, ki me ohromi, verjetno meji tak strah že na iracionalnega, fobijo, mogoče celo socialno fobijo, ker se v družbi na splošno ne počutim najbolj prijetno in sproščeno, morda pa je to le odraz mojega nekoliko bolj "samotarskega" karakterja in gledam na vse skupaj preveč zaostreno in tragično...

Za točko 4, DA in NE, po eni strani se zelo zanimam za erotiko, po drugi strani pa vzbuja v meni nekakšen občutek nelagodja, tudi občutka krivde in gnusa, sramu.... torej zopet smo pri iracionalnem STRAHU
Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #42 - 18.04.2004 at 12:49:18
 
That's it.

Pa kdaj bo mene izučilo, da na tem forumu ni pametno sploh komurkoli svoje razmišljanje posredovati.
Ker se hitro najde kak bp, ki začne modro špekulirati o mojih "morebitnih" težavah.

...
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #43 - 18.04.2004 at 13:12:50
 
sinjeoka wrote on 16.04.2004 at 10:10:03:
ps. Ej admin ... kaj ga kvačkaš in delaš cenzuro? S E X ni psovka?

mah ... nima veze s psovko
uni butasti filtri od najdi.si-ja recimo, pa še marsikateri glupi filter ki je inštaliran na računalnikih, kjer je i-net javno dostopen, filtrirajo strani z besedo sex.
in zato je več ni ... sej mate spolnost izraz ... a ni zadost lep?
al pa seks
al pa ... whatewer ...

pač ... ljudje so žalostni ker ne morejo braz določenih delov foruma in to samo zato ker je nekdo uporabu to besedo nekoč ... in filtri si to zapomnejo ...

sm najprej mal na najdi.si težil, pol k sm pa vidu da jih niti ne briga kvaliteta njihove storitve ...

sm se zadnjič tko odloču ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Ko imam priložnost, je ne zgrabim
Reply #44 - 18.04.2004 at 13:17:59
 
exorcist wrote on 16.04.2004 at 21:07:08:
Hm, tudi Rolling Stones pojejo: "Time is on my site". Pa še res je, saj sem mlad!

Smiley





jebeš ne jebeš, kurcu vreme prolazi   Wink


(se pa spomnim tudi nekega filma, kjer si je to pesmico prepeval nek demon)



uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8