Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 17787 times)
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #45 - 10.04.2004 at 13:40:40
 
sicr pa ja, vsaj probou bi lohk Smiley
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #46 - 10.04.2004 at 13:49:59
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 12:57:24:
Andres, ne vem, kaj so te tako prevzeli prizori parjenja tjulnov na islamskih fjordih in ledenih ploščadih, pa smatraš, da je pri ljudeh procedura povsem enaka, samec brani svoj revir, zagleda samico, naskoči in malo zmiga z ritjo in to je bilo to. Ne, ljudje premoremo še eno lastnost, ki ji pravimo ljubezen. Ne vem, kako  je pri tebi, ampak menda že poznam malo bolje svojo familijo kot ti, saj z njo živim že od malih nog, ko mi sugeriraš nekaj, kar mi je povsem tuje... Zelo pestro je lahko tudi v postelji (samo) 2 zakoncev, beri samo, zato te še 1x upozarjam, da več ni boljše, ampak obratno. Rezultate pa itak občuti vsak na svoji koži, pardon, žrtve "eksperimentiranja" so edinole otroci iz razbitih družin....





Exco!

Tjulne sem videl samo v živlalskem vrtu, kar pa zadeva parjenja le teh, bom upošteval nauk. In mimogrede. Nisem še videl islamskega fjorda.  Žal, toda to je resnica.
Nekako pogosto poudarjaš vašo družino,  MORAT ČEŠ še naprej, kar pomeni, da si padel pod vpliv le-te. Verjetno ti doma ne uspe uveljavljat svoje trme in si za to poiščeš ta in tisti forum.  Cheesy

Glede samca ki brani svoj revir, kot si se izrazil. Ti kar, brani sedaj svojega tiča, ampak tvoj bran pred revirjem diši na bolano ljubosumje do partnerke. In kdo si ljubosumja želi?  Exco seveda, ker tvoja načela so extremna. Moraš babo  tudi malo iz vajeti spustiti, ker sicer se ti lahko zgodi, da bo postala grdi zapacan stvor:D:D:D:D.
Kako zelo pestro je lahko v postelji si ti resnično pravi naslov ki  bi lahko o tem več povedal. Še kak stavek na to temo bi bil dobrodošel. Grin
In na koncu glede rezultata razbite družine.   Haha.  Spet si v temo brcnil, ampak to spada v drug topic, ne v tega.


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #47 - 10.04.2004 at 14:29:31
 




Vilma, he, he, zopet napačna predpostavka, če misliš, da sem mamin sine, ki za za vsak pasji drek pricmeri k mamici in ji leze pod krilo, da se ji potoži in izpove. Prej bi rekel, da imam bolj slabe, hladne in površinske odnose z materjo, kot da bi sedela vsak na nasprotnih bregovih reke, zato je tudi izredno malo komunikacije med mano in njo. Mislim celo, da so to le tvoji lastni strahovi, s katerimi se nezavedno spopadaš preko mojega diskurza, da se bojiš, da ti bo sin ušel in se osamsvojil, da te bo zavrgel, morda gledaš na njegove punce kot na rivalke v boju za njegovo naklonjenost, pa jih preziraš, da nobena ni dovolj dobra za njega, če si ga morebiti preveč vezala nase, ne vem, zgolj špekuliram, ampak tudi to ni dobro, če hočeš, da ti sin pove vsako podrobnost, kje je hodil, kaj je delal, s kom je bil, katero punco je božal po bedrih, ker je tudi to poseg v njegovo intimo in mu lahko le škoduje tale nasilna čustvena navezanost, da ga držiš v šapah....
"Delaj na sebi!" , hja, tipičen nasvet nekoga, ki si misli, da obstoja čarobna beseda, instant recept, oziroma nasvet, ki ruši vse pregrade in komplekse človeške psihe. Preveč bereš rumeni tisk, tabloide in podobno šaro, povezano z new-age filozofijo, kar je le kaže na nepoznavanja dejanske situacije ljudi, v kateri se nahajajo, in se razlikuje od posameznika do posameznika. Ni univerzalnega zdravila, ki bi ga pojedli in bi "delovalo na sebi". Lahkp pa ti to vliva in daje lažen občutek pomembnosti, misleč, da nekaj si, nekaj več, čeprav se zgolj varaš, da imaš neke sposobnosti, ki pomagaja drugim ljudem. V določeni meri že, ampak to sposobnost imamo vsi, le če nekomu prisluhnemu in ga psokušamo razumeti.....

[/quote]

Najprej Ekso... sem bila sploh presenečena, da si se odzval na moj topic Wink se pravi, da si le odgovoril.. hm.. nekje sem stopila na žulj WinkKar se tiče pa mojega sina... do sedaj nisiva imela konfilktov, sploh kar se tiče vezave name.. Sem pa prepričana, da je po zrelost, tista, ki je zelo močna pri njem. Tudi nisem nikoli preverjala, s katerimi dekleti hodi, če bi mi pasale ali ne... to je čisto njegova odločitev. Sem mu letos za valentinovo kupila kondome, saj ve zakaj jih porabit... Fant je zelo samostojen, dela s svojo glavo... In tudi ve, da karkoli naredi narobe, da nosi sam posledice Wink tudi če ima "špric malarijo" kar se tiče same šole. Ni mi treba silit vanj, da mi pove, kaj ga muči, ker sam pride do mene, kar rabi... Se pogovarjava.. vendar bodi prepričan... ni "mamin sine". Tudi ga ne zagovarjam takrat, ko ga polomi in kar mi je pa najbolj važno je to: da ima spoštljiv odnos do vseh ljudi, predvsem tudi žensk, da jih jemlje enakovredne sebi.. In tudi nima težav pri navezavi z njimi. Tudi nisem slišala, da bi kogarkoli dajal v nič. Če mu oseba ni všeč, se samo vljudno odmakne... Tako, da ne vem, v čem bi bil "mamin sine"... In tudi mislim, da ne bo hladnih odnosov med nama...

Kar se tiče pa tebe, pa moram še enkrat poudariti, da si kot osebnost ekstra kalibra, da znaš biti tudi sicer intelegenten, ampak da ti manjka tiste miline, da bi se lahko vkjučil povsod tam, če le ne bi iskal povsod samo napake in svojo prliložnost za "deljenje modrosti" Škoda, da ne znaš sprejemati ljudi take kot so... In "delaj na seb" ni tipični stavek.. pomeni, da bi res lahko nekaj naredil zase....

Pozdravček in lepe praznike ti želim

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #48 - 10.04.2004 at 15:11:19
 
spet stari dobri exo Grin

ne vem zakaj si odpiral nov topik, ce mas pa 1000 svojih na to foro... kokrkol das naslov pridemo do istga-bitchy mladenke, ki se prevaljajo po full pojstlah (čeprov za take zadeve dons ne rabjo več pojstl baje Grin)

exo, sej enkrt vmes ti je slo dobr, si se SPOMNU, da ne morjo/mo bit vsi taki k ti, pol nek vmes si se spet mal zgubu. Exič še enkrat, če bi bli vsi isti bi bla tuga. Sploh pa, če ti nis tak ko te tebi bitches, bod ponosen nase in vesel zase. pač s tem k obsojaš tole 'kilometrino' pa ne vem kako še ti to vse imenuješ, men osebno (pazi moj mnene, tko se men zdi, ni splošna resnica, da nau ksnih napadov;)) deluje vse skup tko, da si ti tud zelis mal vse skup sprobat, ampk določene izkušnje v tvojmu življenju-predvidevam da gre za tvoje notranje omejitve (spet samo moj skromn mnenje:)) ti ne dovoljo da bi izživel svoje (mokre) sanje Grin Grin



so exo, želim ti lepe praznike, še bl ti ap želim, da se otreseš vseh svojih notr. omejitev in zaživiš enkrt končno, pa ne ubadaj se z dogajanjem v tujih pojstlah, ampk poskrb za svojo Wink


ajd LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #49 - 10.04.2004 at 16:05:54
 
Quote:
Sem mu letos za valentinovo kupila kondome, saj ve zakaj jih porabit...



Bože moj, a obstajajo tudi taki starši? Sicer res poznam nekaj takih "modernih" staršev, ki so še bolj "napredni" kot đigolo Andres, ki razmišljajo tako kot ti, ampak bolj redki so, čeprav se njihovo število povečuje na račun modrosti, ki drastično pada. Ne vem, kako je z njim, ampak mene bi bilo v dno duše sram, ne vem, kam bi se skril, ne rečem, da od prijateljev dobiš tako darilce, da pa bi mi mati kupuvala te stvari, ki se je te stvari nič ne tičejo, groza, sramota, To bi jaz smtral zgolj kot nek vdor v lastno intimo, to je stvar njegove punce in njega, kako bosta za te stvari poskrbela, ne pa tebe, da se vmešuješ. Če ni toliko živ in zrel, da si kondomov sam ne zna kupiti, naj ne seksa. Mimogrede, za Valentinovo se obdarujejo zaljubljenci, parčki, partnerji, ne pa matere in sinovi.... Saj kot pravim, bojim se, da imaš malo preveč rada svojega sina.....

PS: Naslednjič mu še pokaži, kak se kondom gor nadane, za sigurnost, saj veš, kaki so najstniki, vse na hitrco pa nasploh površni.... Najbolje, da mu daš svojo GSM številko, in ko bosta s punco pri stvari, naj te sin pokliče, da prideš in malo podemonstriraš, ne zna sam prijet za stvari, mlad je še.... Grin

Še nekaj:

Večkrat mi govorite in podtikate, češ da imam sovražen odnos do žensk, kar sploh ne drži, niti približno, pri čemer pa izpuščate bistveno lastnost, da moje kritike letijo na ciljane ljudi, točno določene ženske, ki imajo samosvojo karakteristiko, niso pa vse takšne, to vem, to vidim, in te so zame izvanredna bitja, božji dar, da se karikirano in v presežnikih izrazim. Morda se vam tako zdi, da imam na splošno odklonilen odnos do žensk, ampak to je samo "optična varka", ki marsikoga zvede na stranpoti, samo zaradi tega, ker takih tukaj očitno ne manjka, sicer ne bi bilo tako burnega odziva, pa zato dobite napačen vtis. Te, ki jaz osebno zavračam, ki mi nekako niso všeč, imajo točno določeno specifiko, ki sem jo že zgoraj omenil, zato sem vam le trn v peti in čevelj, ki vas žuli...

Zato vas prosim, da v prihodnje bodite bolj dosledni in previdni pri formulaciji vaših obtožb, ki so neresnične, da se po krivem, v mojo škodo tele vaše neargumentirane domneve ne izrodijo v bližnje sorodnice laži, se pravi zameglejevanje in ovinkarjenje, ki mi nikakor ne pristoji. Razen, če mi želite prizadejati namerno škodo z vašimi grupacijskimi potezami in enoumjem ter me tako diskfalificirati kot vam enakovrednega sogovorca.

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #50 - 10.04.2004 at 16:13:44
 
Quote:
spet stari dobri exo Grin

ne vem zakaj si odpiral nov topik, ce mas pa 1000 svojih na to foro... kokrkol das naslov pridemo do istga-bitchy mladenke, ki se prevaljajo po full pojstlah (čeprov za take zadeve dons ne rabjo več pojstl baje Grin)

exo, sej enkrt vmes ti je slo dobr, si se SPOMNU, da ne morjo/mo bit vsi taki k ti, pol nek vmes si se spet mal zgubu. Exič še enkrat, če bi bli vsi isti bi bla tuga. Sploh pa, če ti nis tak ko te tebi bitches, bod ponosen nase in vesel zase. pač s tem k obsojaš tole 'kilometrino' pa ne vem kako še ti to vse imenuješ, men osebno (pazi moj mnene, tko se men zdi, ni splošna resnica, da nau ksnih napadov;)) deluje vse skup tko, da si ti tud zelis mal vse skup sprobat, ampk določene izkušnje v tvojmu življenju-predvidevam da gre za tvoje notranje omejitve (spet samo moj skromn mnenje:)) ti ne dovoljo da bi izživel svoje (mokre) sanje Grin Grin



so exo, želim ti lepe praznike, še bl ti ap želim, da se otreseš vseh svojih notr. omejitev in zaživiš enkrt končno, pa ne ubadaj se z dogajanjem v tujih pojstlah, ampk poskrb za svojo Wink


ajd LP Kiss


Čuj, se popolnoma strinjam s tabo, hvala za nasvet, mislim, da je res zadnji čas, da opustim tele zajebancije, ker tak vidim, da jaz ne oni ne bodo prišli na konec ne z mano ne jaz z njimi. No, vsaj eno koliko toliko pametno in solidno razmišljanje, po dolgem času.... Preveč se ubadam z drugimi ljudmi, ker očitno hočem svet spremenit. Grin
Cheesy

Bom se držal tvojega nasveta: Bolj drek mešaš in drezaš v njega, bolj smrdi.! Bolje ga je na miru pustiti in živeti svoje življenje. Grin

Veselo pisanko! Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #51 - 10.04.2004 at 16:28:47
 
evo, še nekaj, oprščam se vsem, če sem morebiti koga užalil, zato upam, da bomo pokopali bojno sekiro in zaključili našo debato, bilo je dovolj....
Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #52 - 10.04.2004 at 16:29:51
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 16:13:44:
Preveč se ubadam z drugimi ljudmi, ker očitno hočem svet spremenit. Grin
Cheesy




ne ga spreminjat, probaj ga sprejet, kar pa ne pomen da moraš bit tak kot 'svet' Wink , kaj pa veš mogoč boš lažje spal


aja pa še neki, mene zanima kje ti živiš, ker jz sploh ne vidm tolk pokvarjenih ljudi-pardon žensk, da bi me tko obremenjeval...
sploh pa jz sm taka, da marsikj ne vidm Roll Eyes

LP Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
sparkle
Guest




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #53 - 10.04.2004 at 16:31:11
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 16:28:47:
evo, še nekaj, oprščam se vsem, če sem morebiti koga užalil, zato upam, da bomo pokopali bojno sekiro in zaključili našo debato, bilo je dovolj....
Wink


o-ov zafrknu si me... očitno it's not over 'till i say it's over Grin Grin

p.s.to je biu hec

držim pesti zate Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #54 - 10.04.2004 at 17:11:43
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 16:28:47:
evo, še nekaj, oprščam se vsem, če sem morebiti koga užalil, zato upam, da bomo pokopali bojno sekiro in zaključili našo debato, bilo je dovolj....
Wink


Cheesy Peace.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #55 - 10.04.2004 at 18:45:20
 
Andres wrote on 10.04.2004 at 12:54:06:
Seveda ne gre za primer nacionalizma, ampak ravn srbski primer mi je poznan.  Smiley


Sej sm te razumela.  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #56 - 10.04.2004 at 20:40:25
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 16:28:47:
evo, še nekaj, oprščam se vsem, če sem morebiti koga užalil, zato upam, da bomo pokopali bojno sekiro in zaključili našo debato, bilo je dovolj....
Wink



Durco znaš odpeti,  ko je pa treba v akcijo pa opaziš, da ti sploh ne stoji. V prevedenem pomenu.  Znaš topice odpirat brez argumentov.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #57 - 10.04.2004 at 20:46:05
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 16:28:47:
upam, da bomo pokopali bojno sekiro in zaključili našo debato, bilo je dovolj....
Wink



kera mu je te spet na žulj stopla?
Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #58 - 10.04.2004 at 21:08:24
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 16:05:54:
Bože moj, a obstajajo tudi taki starši? Sicer res poznam nekaj takih "modernih" staršev, ki so še bolj "napredni" kot đigolo Andres, ki razmišljajo tako kot ti, ampak bolj redki so, čeprav se njihovo število povečuje na račun modrosti, ki drastično pada. Ne vem, kako je z njim, ampak mene bi bilo v dno duše sram, ne vem, kam bi se skril, ne rečem, da od prijateljev dobiš tako darilce, da pa bi mi mati kupuvala te stvari, ki se je te stvari nič ne tičejo, groza, sramota, To bi jaz smtral zgolj kot nek vdor v lastno intimo, to je stvar njegove punce in njega, kako bosta za te stvari poskrbela, ne pa tebe, da se vmešuješ. Če ni toliko živ in zrel, da si kondomov sam ne zna kupiti, naj ne seksa. Mimogrede, za Valentinovo se obdarujejo zaljubljenci, parčki, partnerji, ne pa matere in sinovi.... Saj kot pravim, bojim se, da imaš malo preveč rada svojega sina.....

PS: Naslednjič mu še pokaži, kak se kondom gor nadane, za sigurnost, saj veš, kaki so najstniki, vse na hitrco pa nasploh površni.... Najbolje, da mu daš svojo GSM številko, in ko bosta s punco pri stvari, naj te sin pokliče, da prideš in malo podemonstriraš, ne zna sam prijet za stvari, mlad je še.... Grin



Bože moj. Kakšne starše imaš, da so te zatrli do daske daskice, ter kakšne starše imaš da imajo  celo do kondoma odklonilen odnost. Hmm. Tudi cerkev ga ima, ti pa kot tak prehitevaš njihova načela.  
In kaj je to takega če je Vilma kupila kondome sinu?   Moj je star 8 let in ve kaj to je. Ve čemu služi in vse je ok.   Normalno se mi zdi, da mu povem zakaj služi, ker sicer bi mislil da je zvečilni kot je to prvič tudi posumil. Grin
In jaz teh stvari ne tajim pred sinom, ko pa bo čas prišel, mu bom bager le teh naročil. Iz tega razloga ne vidim v Vilmini potezi nič pohujšljivega.  Valentinovo je pa itak ameriški praznik, tako da v njenem primeru je bila to zgolj preventiva.

Moja mama je pri meni včasih najdla kak kondom, ko mi je dajala hlače prat. Nikoli nisem slišal besede o tem in pohujšanosti.  Dala ga je pač v predal moje pisalne mize, pa je bilo. Je tudi to pohujšljivo?

Kljub vsemu če Vilmin sin rabi kondome kaže le na žive celice v sebi, kot pri hormonsko normalnem fantu.  Pri tebi gre ravno tako za žive celice, kot pri hormonsko v cerkvi aktivni punci. ok?

In na koncu še beseda o modernih starših.  Po tvojih besedah njihovo število upada.  Ja. Kaj čemo narest Exco.  Živiš nekje zabačen na selu in iz tega razloga nimaš prevelikega horizonta.   Sosedova hči, pa natepavanje sosede, kakršne zgodbe se znajo molsti na leta  v eni majhni vazi.   Še nekaj bi rad od tebe izvedel?  Od kje ti črpaš spolno vzgojo?   Šola, dom, vaščke pičke? Grin Grin

Andres



Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #59 - 10.04.2004 at 21:39:45
 
Andres wrote on 10.04.2004 at 21:08:24:
Moja mama je pri meni včasih najdla kak kondom, ko mi je dajala hlače prat. Nikoli nisem slišal besede o tem in pohujšanosti.  Dala ga je pač v predal moje pisalne mize, pa je bilo. Je tudi to pohujšljivo?


Meni ga je dala nekajkrat že popeglanega nazaj  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5