Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5
(Read 17789 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #15 - 09.04.2004 at 14:00:29
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 13:56:01:
Da sem imam za poraženca, ne, nikakor, to me delaš ti in drugi. VIDEZ VARA kar je slabo je močno in obratno.....


Aha. Zdaj bomo vsi drugi krivi za tvoj lastni poraz na seksualni črti. Pri 30. letih ne boš mogel nič ven dobiti in boš normalno obsojal nas, ker smo ti s tako groznimi posti potenco skozi tvojo psiho posesali.  Cheesy:D:D:D:D

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #16 - 09.04.2004 at 14:10:17
 
Andres wrote on 09.04.2004 at 14:00:29:
Aha. Zdaj bomo vsi drugi krivi za tvoj lastni poraz na seksualni črti. Pri 30. letih ne boš mogel nič ven dobiti in boš normalno obsojal nas, ker smo ti s tako groznimi posti potenco skozi tvojo psiho posesali.  Cheesy:D:D:D:D

Andres




Imaš različne poraze, da te fizično nekdo pretepe, ni pa mus, če te kdo preglasi, da si izgubil. Po tvojem je Jezus izgubil boj, ker so ga križali in je umrl, za kristajane pa je bila potrebna smrt in vidijo v njem ponovno vstajenje in odrešenje..... se pravi moralno je zmagal, čeprav so ga proglasili za heretika in izobčenca, ker je placal proti toku, ker ga drugače niso znali utišat, so ga ubili... ampak na srečo me tu ne morejo fentati, beseda pa je neuničljiva, da bi mi jo ubili.... razen če me cenzorirajo.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #17 - 09.04.2004 at 14:11:16
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 13:38:05:
vidim da sodiš "mednje", v grupo, da se pravzaprav pustiš, da ti drugi solijo pamet, ali pa morda niti tega ne veš..... sem mislil, da si kaj boljša od drugih punc, ampak sem se zmotil, saj vidim le eno in isto plat kovanca....

nea si pustim pameti solit od drugih, od tebe pa tud ne Wink
exo, med besedičiti in živeti je tolk velka razlika, da se lahko umes ene 100x zgubiš
in sodeč po tebi, se ti čist vsakokrat 8) Grin
bi si želela, da se ne bi tolkrat pa da bi se ti življenje in doživljanje žensk kej v boljše obrnilo Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #18 - 09.04.2004 at 14:13:49
 
Devi wrote on 09.04.2004 at 14:11:16:
nea si pustim pameti solit od drugih, od tebe pa tud ne Wink
exo, med besedičiti in živeti je tolk velka razlika, da se lahko umes ene 100x zgubiš
in sodeč po tebi, se ti čist vsakokrat 8) Grin
bi si želela, da se ne bi tolkrat pa da bi se ti življenje in doživljanje žensk kej v boljše obrnilo Kiss


bla bla bla...... življenjska deklica, ki te je život kušal, ha ha ha - v smeh me spravljaš  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #19 - 09.04.2004 at 14:18:57
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 14:10:17:
Imaš različne poraze, da te fizično nekdo pretepe, ni pa mus, če te kdo preglasi, da si izgubil. Po tvojem je Jezus izgubil boj, ker so ga križali in je umrl, za kristajane pa je bila potrebna smrt in vidijo v njem ponovno vstajenje in odrešenje..... se pravi moralno je zmagal, čeprav so ga proglasili za heretika in izobčenca, ker je placal proti toku, ker ga drugače niso znali utišat, so ga ubili... ampak na srečo me tu ne morejo fentati, beseda pa je neuničljiva, da bi mi jo ubili.... razen če me cenzorirajo.....



V tem postu si sebe Jezus imenoval.  Grin  Prosim  Exco. Lepo da imaš visoke cilje, ampak Jezus ni lagal, kar za tebe ne moremo trditi. To delajo v politiki in gospodarstvu, kar pomeni, da nisi v izolaciji.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #20 - 09.04.2004 at 14:19:53
 
Sej vem, da ti je hecno Grin
to je zato, ker te je zmedlo
v bistvu veš, da mam prav, sam pod milim bogom ti nikak ne rata, da bi se ti pošajnalo, zakaj Wink Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #21 - 09.04.2004 at 14:22:35
 
Devi wrote on 09.04.2004 at 14:19:53:
Sej vem, da ti je hecno Grin
to je zato, ker te je zmedlo
v bistvu veš, da mam prav, sam pod milim bogom ti nikak ne rata, da bi se ti pošajnalo, zakaj Wink Grin


ne nasprtono, stojim za svojimi besedami, mnenja sem da so tebe drugi zmedli, da vedno govriš DA DA, kot da bi bila brez lastne hrbtenice... kot spužva, mehko..
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #22 - 09.04.2004 at 14:33:42
 
no sej pravim, med tistim, kar ti misliš, pa tistim, kar je res, se tebi nekak zmer rata nekje zgubit Grin
če češ te pridem iskat, povej kje se ti je zataknilo, res Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #23 - 09.04.2004 at 14:40:07
 
Devi wrote on 09.04.2004 at 14:33:42:
no sej pravim, med tistim, kar ti misliš, pa tistim, kar je res, se tebi nekak zmer rata nekje zgubit Grin
če češ te pridem iskat, povej kje se ti je zataknilo, res Kiss


Ihaaaaa  turn him over Devi. Grin Grin

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #24 - 09.04.2004 at 14:51:58
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 10:27:04:
Andres mi je na nek način dal povod, da spregovorim še kako besedo o "stvoru", ki ji pravimo ženska, te se mi skoz motajo po glavi, sicer pa se itak cel moški svet vrti samo okrog njih. Ne vem, če je glih Andres imel namero to reči ali da je razmišljal v tej smeri, ampak nekako mu bom vzel z jezika misel, da so ženske še 10 x bolj skvarjene in pokvarjene kot moški, sploh v današnji dobi ne poznajo več sramote. Med neštetimi "primerki" je le za vzorec takih, ki so poštene, umirjene in nedotrajane. Predvsem tukaj na forumu, za razliko od mojega provincialnega okolja, so zelo redke ptičice, jaz osebno ne poznam nobene, da bi rekel zanjol, aha, ta pa je OK, mislim, da kar opravičeno mečem vse v isti koš, vsaj te, ki jih poznam, morda bi izvzel te, ki so poročene in imajo stalne partnerje že več let, sicer pa ni nobene, ki bi glih slovela po kakih notranjih verlinah in krepostih. Staro in mlado, skratka odrobljeno, zelo malo uporabljajo mozek, kar me sploh ne čudi, sploh pa so izgubile vsakršen občutek za sramoto, to so  tako imenovane "moderne" dame, "emancipiranke", če hočete, ta izraz je prikladnejši. Sila čudno je, da ženske tam pri 25, 30 morda 40 ali več, da nič ne (pre)mislijo. Moram se grdo izraziti, upam, da mi bo oproščeno, da so navadne "nesnage", ne vse, ampak večina pa.

Že to je določen podatek, ki sam zase priča resnico, da vidijo potrebo, da hodijo pogosto k zdravniku za spolno prenosljive bolezni, ker je njihov strah v bistvu upravičen glede na število izmenjanih partnerjev(tudi na tem forumu so se nekatere razpisale, nemeneč se, da enim vekarce v glavi še kako dobro tiktakajo, kot švicarske ure, da si mislijo svoje). Pravijo, da imajo pravico, da življenje zajemajo z veliko žlico, si "privoščijo", da ga lomijo, po domače povedano. Ampak za razliko od moških znajo vse te reči pretanjeno skrivat, se pretvarjajo, molčijo, so oprezne in pazijo, da informacije po naključju ne pricurljajo v javnost, kajti s tem jim kotiranje na moški borzi upade kar za nekaj indexnih točk. Skušajo dajati zlagan renome, s tem da koketirajo s svojo nemišljeno nedolžnostjo in naivnostjo, ki pa je sploh ne premorejo, ampak vedo, da to pri moških še vedno pali, vžge....

Torej, sam se sprašujem, če še obstajajo "neprerešetane", nezdresirane, načelne in pristne ženske? Verjamem da še, kajti te tudi posamič opazim, čeprav so že prava rariteta, sploh v mestih.... Ampak zdi se mi, da bodo kmalu morale dobiti zaščitni znak - "ogrožena vrsta". Pravzaprav mi naj nekdo pokaže s prstom na eno samcato devo, ki bi jo greenpeace vzel pod svoje okrilje, za katero bi se splačalo potegovati in vzeti pod svoj opurt? Ni je, žalostno, tudi na tem forumu ne, vsaj jaz ne vidim nobene, ko bi pri 25-tih in več že vse morale priti k pameti, ampak so nekatere še bolj nezrele kot teeenagerji...  Žalostno, žalostno....Embarrassed


Dragi Exo

Res je, da si še mlad in neokusen, pardon, neizkušen, vendar si dovolj star, da bi lahko ločil med šalo in žalitvijo. In tole tvoje skrpucalo je žalitev, pa ne le za ženske, tudi za moške. Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #25 - 09.04.2004 at 18:18:01
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 10:27:04:
, da so ženske še 10 x bolj skvarjene in pokvarjene kot moški,
Embarrassed


Tongue če boš celo življenje tako razmišljal, boš celo življenje ostal devičnik. Daj no, malo razmisli, preden napišeš kaj. A se zavedaš, da je tudi tvoja mama ženska? Tudi do nje nimaš nobenega spoštovanja.  ???

saj drugač pa,....... zbudi se in se ozri okrog
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #26 - 09.04.2004 at 18:55:22
 
veronika wrote on 09.04.2004 at 18:18:01:
Tongue če boš celo življenje tako razmišljal, boš celo življenje ostal devičnik. Daj no, malo razmisli, preden napišeš kaj. A se zavedaš, da je tudi tvoja mama ženska? Tudi do nje nimaš nobenega spoštovanja.  ???

saj drugač pa,....... zbudi se in se ozri okrog


a to pa ne bo držalo, to so tvoji zaključki,  mojo mater in pridne deklice zelo cenim.... govorim na splošno za večinsko prevlado.... kaka je situacija dandanes na sceni.... kaj se dogaja intd. ne govorim za vse, zdaleč ne, to bi storil grozno krivco tamirnim, ampak pravim, da so nekatere ženske še hujše od moških, samo poglej si npr. v kaki diskoteki, kaj počnejo, spije kozarček in je gotova, potem pa počne vse mogoče reči, nič ne premislijo, pa jaz to malo opazujem svoj okoliš, noro , noro... hec pa je v tem, da bolj je scena liberalna slabše je, nekateri si mislijo, da so meje zato da jih rušimo, predvsem tukaj na forumu in zmotno to povezujejo z neko tolerantnostjo in odprtostjo, kar pa nima nobene veze... pa gledam tam starejše punce, isto..... da ne bo pomote to govorim na splošno.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #27 - 09.04.2004 at 19:31:17
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 18:55:22:
a to pa ne bo držalo, to so tvoji zaključki,  mojo mater in pridne deklice zelo cenim.... govorim na splošno za večinsko prevlado.... kaka je situacija dandanes na sceni.... kaj se dogaja intd. ne govorim za vse, zdaleč ne, to bi storil grozno krivco tamirnim, ampak pravim, da so nekatere ženske še hujše od moških, samo poglej si npr. v kaki diskoteki, kaj počnejo, spije kozarček in je gotova, potem pa počne vse mogoče reči, nič ne premislijo, pa jaz to malo opazujem svoj okoliš, noro , noro... hec pa je v tem, da bolj je scena liberalna slabše je, nekateri si mislijo, da so meje zato da jih rušimo, predvsem tukaj na forumu in zmotno to povezujejo z neko tolerantnostjo in odprtostjo, kar pa nima nobene veze... pa gledam tam starejše punce, isto..... da ne bo pomote to govorim na splošno.....



Kaj ti sploh veš o preteklosti tvoje mame in tistih pridnih deklic?  
Tvoja mama ti menim ni govorila o vseh razkorakih  v življenju.
Sicer pa, domnevam, da je iz vasi tudi ona in tam, je tradicionalno lahko zelo pestro.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #28 - 09.04.2004 at 19:43:19
 
exo, greva se mal psihologije... bi lahko zamenjal "obsojanje" nekega x početja s "sočutjem"?

1. če VEŠ, da nekdo z nekim početjem škodi sam sebi, potem ja, ni težko. je kar že logična posledica.
2. če samo PREDPOSTAVLJAŠ, da nekdo z nekim početjem škodi sam sebi, potem je malo težje (ampak se da).

tu ti padeš v varianto 2. *očitno* ker ne kažeš ravno nekega sočutja

pa če greva naprej - potem lahko namesto "sočutja" uporabiš tudi "jezo".

1. lahko exo, da si JEZEN ker to počnejo ker te SKRBI zanje ker veš, da jim škodi.
ampak potem moraš vedeti, da tudi JEZA ŠKODI in sicer TEBI in da SKRB za nekaj na kar nimaš vpliva tudi ŠKODI.
2. lahko pa, da si JEZEN ker si sam NE UPAŠ doživeti in preveriti tega kar PREDPOSTAVLJAŠ. V tem primeru jeza izvira iz STRAHU.

OK. Imamo torej en kup NEGATIVNIH ČUSTEV (OBSOJANJE, JEZA, STRAH... exo, dodaj po potrebi), ki ti JEMLJEJO ENERGIJO
in na drugi strani POZITIVNA ČUSTVA (SOČUTJE, LJUBEZEN, SPREJEMANJE), ki ti DAJEJO (OHRANJAJO, če hočeš) ENERGIJO

ZA KAJ SE BOŠ ODLOČIL?
kako se boš opredelil?
kaj želiš izraziti?

p.s.: dokler si mlad seveda razsipaš z energijo - dokler se potem nekega utrujenega, naveličanega dne ne zaveš, da si tega ne moreš več privoščiti... ali pa se sploh ne zaveš in počasi umiraš...
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #29 - 09.04.2004 at 19:54:25
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 18:55:22:
kaj se dogaja intd. ne govorim za vse, zdaleč ne, to bi storil grozno krivco tamirnim, ampak pravim, da so nekatere ženske še hujše od moških, samo poglej si npr. v kaki diskoteki, kaj počnejo, spije kozarček in je gotova, potem pa počne vse mogoče reči, nič ne premislijo, pa jaz to malo opazujem svoj okoliš, noro , noro...

Noro je verjetno zato ker kljub temu da se ti kakšna ponuja ti ne narediš nič zaradi svojih notranjih blokad. Pa saj se v veliko primerih zgodi da se iz nedolžnega fuka v avtu razvije tudi kakšna resna zveza. Zelo malo je verjetno da boš našel junfrco svojih let, ki te bo potem ljubila do konca svojih dni. Po eni strani je bolje da imaš žensko z določeno kilometrino, ker ve kako je kaj v drugih posteljah,ker če boš našel junfrco se zna zgodit da jo bo začelo zanimat kako je pa s tem kaj drugje. Samske neizkušene moške, po vrhu pa še seksiste pri 30 letih nobena še povohat noče. Mogoče ko boš enkrat kakšno napičil ne boš več tako razmišljal o ženskah
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5