Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 
(Read 17788 times)
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #30 - 09.04.2004 at 20:43:20
 
ixtlan.

good post  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #31 - 09.04.2004 at 21:22:39
 
Vso Življenje, se boš ubadal s kilometrino, Ekso... in tudi punca, ki ti bo prišla v tvoje življenje, bo morala sprejemat tvojo mater in ti boš za vsako figo potožil mamici, kake odnose imata s punco... In ker se bo po vsej verjetnosti postavila na tvojo stran, nima tvoja bodoča partnerka šanse, da vajino vezo obdrži... In najbrž te bo imela raje kot ti njo... Ker ti si itak že pol blokad, delaš na sebi pa bore malo... da bi sprejemal ljudi takšni kot so... In to, da vse ženske obsojaš vmes pa govoriš o Jezusu.. si dvoličen... Ker kolikor se spomnim je Jezus zaščitil Marijo Magdaleno, ko so jo hoteli kamenjat zaradi prešuštva... Torej, vprašaj se... zakaj ga lomiš, zakaj iščeš neki čistega, ko pa se sam v sebi počutiš umazan? Predvsem, takrat, ko imaš v glavi "nečiste" misli? Pa se tega sramuješ?

Pozdravček

Vilma

P.S. Še vedno bolj obvladaš teorijo kot pa prakso Wink
Lepe praznike Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #32 - 09.04.2004 at 21:37:29
 
vilma wrote on 09.04.2004 at 21:22:39:
......zakaj iščeš neki čistega, ko pa se sam v sebi počutiš umazan......Cheesy


= čist stvor Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #33 - 10.04.2004 at 01:35:05
 
exorcist wrote on 09.04.2004 at 18:55:22:
a to pa ne bo držalo, to so tvoji zaključki,  mojo mater in pridne deklice zelo cenim.... govorim na splošno za večinsko prevlado.... kaka je situacija dandanes na sceni.... kaj se dogaja intd. ne govorim za vse, zdaleč ne, to bi storil grozno krivco tamirnim, ampak pravim, da so nekatere ženske še hujše od moških, samo poglej si npr. v kaki diskoteki, kaj počnejo, spije kozarček in je gotova, potem pa počne vse mogoče reči, nič ne premislijo, pa jaz to malo opazujem svoj okoliš, noro , noro... hec pa je v tem, da bolj je scena liberalna slabše je, nekateri si mislijo, da so meje zato da jih rušimo, predvsem tukaj na forumu in zmotno to povezujejo z neko tolerantnostjo in odprtostjo, kar pa nima nobene veze... pa gledam tam starejše punce, isto..... da ne bo pomote to govorim na splošno.....


Exo, kaj pa ti počneš v diskoteki? A se hodiš tja zabavat, ali samo zjale pasit in ocenjevat dekleta? A niso diskoteke za to, da se znoriš, pozabavaš in malo odplešeš?

In tam torej vidiš tudi nemoralne "starejše punce" ki spijejo kozarček in počnejo umazanije. A misliš da vsaka, ki spije kozarček in malo bolj pomiga z ritjo počne svinjarije?

A ko boš končno našel "spodobno punco" jo boš doma privezal za jasli? In če bo hotela na kakšen ples, bo najprej dobila stroga navodila, da ja ne bo malo preveč pomigala z ritjo, da ne bo postala "nespodobna punca"?


Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #34 - 10.04.2004 at 01:59:26
 
Mene Exco močno spominja na en primer srbske matere in njenega sina.   Fant je bil v Excotovih letih, ko je delal in študiral za ženske si pač ni vzel časa, čeprav bi rad, ampak posredi je bila stroga mama.  Namreč njegova ženska bo morala biti dobra gospodinja, znati dobro kuhati in peči slaščice, ne bo smela biti pokvarjena v Excotovem pomenu, skratka tip top.  
Enkrat sem ga vprašal v pričo njegove matere, kaj če si najde punco in bo vse ok, skratka 1 a, ampak ravno peči pa ne bo znala.  
Na moje presenečenje sem slišal iz njegovih in maminih ust naekrat isto stavek.  MORAT ČE.

Excotu je verjetno tudi mama sprala mozek in kao njegova, "če morati da bude" kot pravi Iga, podložna samo njemu, četudi se ji bo v gatah sesuvalo od nesreče.

Punca ki jo je zgoraj omenjeni fant dobil ni zdržala dolgo.  Leto in pol, potem je normalno zaradi matere odšla po svoje.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #35 - 10.04.2004 at 02:15:24
 
Quote:
Buldožer

ZENE I MUSKARCI
Zene su tople, zene su meke
Zene su blijede, zene su snene
Zene su ukras prirode
Zene su zenstvene, zene su zenstvene

Zene su stvarnost, zene su bajke
Zene su zene, zene su majke
Zene su ukras prirode
Zene su zenstvene, zene su zenstvene

Muskarci su pravi muskarci

Rafraine:
One ih mole, one ih mole
da ih vole, da ih vole
jer zene vole, vole zene-
- samo kad su zaljubljene

Zene zive u pjesmi, zene zive u braku
Zene uz goblene, ah zene, zene-sirene
Zene su inspiracija
Zene su zenstvene, zene su zenstvene

Muskarci su pravi muskarci
(ah ti muskarci)

Al' umjesto da ih miluju,
da miluju milinu,
da ih grle, da ih svuku-
oni ih tuku i zakljucevaju u kuhinju

Rafraine:
(ajmo sad svi, a sad svi zajedno, jos jednom, a sad ja sam)

One ih mole, one ih mole
da ih vole, da ih vole
jer zene vole, vole zene-
- samo kad su zaljubljene

Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #36 - 10.04.2004 at 02:22:18
 
Pa še ena lepa za Exota. Wink Grin

Quote:
Buldožer

16 GODINA

Šestnaest mi je godina,
cijelu noč bi plesala,
nikad ne bi prestala,
nikad ne bi prestala.

Jenndvadvadvajendvatri!
Cijelu noč bi svirali,
nikad ne bi prestali!

Uh što ste dosadni,
vi ste mi kao frajeri,
baš ste naivni,
i tako nezreli.
Ja bih željela,
momka pravoga,
onog šmekera!
Igram se; pa šta!?

Šestnaest mi je godina,
cijelu noč bi ljubila,
nikad ne bi prestala.

Matematika, biologija,
filozofija, fizika i hemija,
sve sam zaboravila,
sve sam zaboravila,
jer danas,
danas je subota...
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #37 - 10.04.2004 at 09:54:44
 
Andres wrote on 10.04.2004 at 01:59:26:
MORAT ČE.

Pojav je tudi v literaturi razpoznan kot t.i.  fanatizam srpske zajednice. Ali po slovensko moraliziranje s predsodki. In tukaj predvsem in seveda ne gre za vprašanje nacionalizma, ampak fanatizma.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #38 - 10.04.2004 at 12:54:06
 
Mae wrote on 10.04.2004 at 09:54:44:
Pojav je tudi v literaturi razpoznan kot t.i.  fanatizam srpske zajednice. Ali po slovensko moraliziranje s predsodki. In tukaj predvsem in seveda ne gre za vprašanje nacionalizma, ampak fanatizma.  Smiley



Seveda ne gre za primer nacionalizma, ampak ravn srbski primer mi je poznan, pa nekako sem ga uskladil z Excotom.  Mogoce je kdo razen excota  z MORAT ČE še tu na forumu. Smiley

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #39 - 10.04.2004 at 12:57:24
 
Andres, ne vem, kaj so te tako prevzeli prizori parjenja tjulnov na islamskih fjordih in ledenih ploščadih, pa smatraš, da je pri ljudeh procedura povsem enaka, samec brani svoj revir, zagleda samico, naskoči in malo zmiga z ritjo in to je bilo to. Ne, ljudje premoremo še eno lastnost, ki ji pravimo ljubezen. Ne vem, kako  je pri tebi, ampak menda že poznam malo bolje svojo familijo kot ti, saj z njo živim že od malih nog, ko mi sugeriraš nekaj, kar mi je povsem tuje... Zelo pestro je lahko tudi v postelji (samo) 2 zakoncev, beri samo, zato te še 1x upozarjam, da več ni boljše, ampak obratno. Rezultate pa itak občuti vsak na svoji koži, pardon, žrtve "eksperimentiranja" so edinole otroci iz razbitih družin....




IXLATAN, tukaj si ga pa zopet grobo mimo pihnil, ne greš se psihologije, ampak picologije.
A sočutje, da bi izkazoval, a misliš, da jih je bolelo, revice boge, kak se mi smilijo, kaj so morale  vse prestati in pretrpeti, še predaha si niso mezmes jemale pri vsem tem številu moških,  skaterimi so izvajale posteljne akrobacije...
Katere se ne zresni tam do 15-tega ali 30-tega leta, da se veže, ustali, ne pa da izmenjuje spolne partnerje kot po tekočem traku, jim vlak uide, ker jim gepirajo moški iz malo starejše populacije, kateri točno vedo, kak se grah češe in kak je situacija, kak stojijo zadeve, ki si mislijo:"Aha, ta jih je pa že dosti skoz dala, kaj bom s tako, ki ima bela jetra, katero so si vsi podajali ,kot žogico, sem ter tja, pa še pasalo ji je je, nič ni imela proti. Hvala lepa, take pa že nočem imeti za življenjsko družico in mater svojih otrok. Mi pa zelo prav pride za kakšen sex na ex, potem pa jo zavržeš.".
Skratka, Ixlatan, tukaj ne gre za obsojanje, ampak za nestrinjanje in netoleriranje takega početja, ker kot svoboden človek imam pravico, da podam svoje mnenje, ki pa je žal prilčetelo na neplodno zemljo in na gluha ušesa, ker se nahajam na forumu, ki razmišlja pretežno enolično. Povsem drugačnega mišljenja pa bi bili ljudje v mojem okolišu, s katerimi se poznam, zato je tako razpravljanje, kdo ima prav in kdo ne, kdo obsoja in kdo ne, brezpredmetno, ker bo itak vsak zagovarjal izključno svoje stališče in se bo požvižgal na mnenje drugega.


Me&Myself, ah, to so le stereotipi, da če ženska ne bo seksala z več kot enim moškim, jo bodo čez čas začele dajati skomine in želja po nečem novem. Gre za isti princip razmišljanja, da so blondinke nore, duhovniki pa vsi pedofili in kurbirji. Klišej v klišeju. Če bi prišlo do tega, pomeni le, da v zvezi nekaj škriplje, ni zaupanja, ki pa je glavni gradnik nekega partnerskega odnosa, zato je taka zveza že v naprej obsojena na propad. Verjameš ali ne, obstojajo tudi načelni ljudje, ki so jim določene stvari svete, in česar ti ne boš nikoli razumel....



Vilma, he, he, zopet napačna predpostavka, če misliš, da sem mamin sine, ki za za vsak pasji drek pricmeri k mamici in ji leze pod krilo, da se ji potoži in izpove. Prej bi rekel, da imam bolj slabe, hladne in površinske odnose z materjo, kot da bi sedela vsak na nasprotnih bregovih reke, zato je tudi izredno malo komunikacije med mano in njo. Mislim celo, da so to le tvoji lastni strahovi, s katerimi se nezavedno spopadaš preko mojega diskurza, da se bojiš, da ti bo sin ušel in se osamsvojil, da te bo zavrgel, morda gledaš na njegove punce kot na rivalke v boju za njegovo naklonjenost, pa jih preziraš, da nobena ni dovolj dobra za njega, če si ga morebiti preveč vezala nase, ne vem, zgolj špekuliram, ampak tudi to ni dobro, če hočeš, da ti sin pove vsako podrobnost, kje je hodil, kaj je delal, s kom je bil, katero punco je božal po bedrih, ker je tudi to poseg v njegovo intimo in mu lahko le škoduje tale nasilna čustvena navezanost, da ga držiš v šapah....
"Delaj na sebi!" , hja, tipičen nasvet nekoga, ki si misli, da obstoja čarobna beseda, instant recept, oziroma nasvet, ki ruši vse pregrade in komplekse človeške psihe. Preveč bereš rumeni tisk, tabloide in podobno šaro, povezano z new-age filozofijo, kar je le kaže na nepoznavanja dejanske situacije ljudi, v kateri se nahajajo, in se razlikuje od posameznika do posameznika. Ni univerzalnega zdravila, ki bi ga pojedli in bi "delovalo na sebi". Lahkp pa ti to vliva in daje lažen občutek pomembnosti, misleč, da nekaj si, nekaj več, čeprav se zgolj varaš, da imaš neke sposobnosti, ki pomagaja drugim ljudem. V določeni meri že, ampak to sposobnost imamo vsi, le če nekomu prisluhnemu in ga psokušamo razumeti.....




Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #40 - 10.04.2004 at 13:19:33
 
exorcist wrote on 10.04.2004 at 12:57:24:
A sočutje, da bi izkazoval, a misliš, da jih je bolelo, revice boge, kak se mi smilijo, kaj so morale  vse prestati in pretrpeti, še predaha si niso mezmes jemale pri vsem tem številu moških,  skaterimi so izvajale posteljne akrobacije...



Grin Če jih ni bolel, fajn poj, ane? Se splača probat poj, kva mislš?  Grin

exorcist wrote on 10.04.2004 at 12:57:24:
V določeni meri že, ampak to sposobnost imamo vsi, le če nekomu prisluhnemu in ga psokušamo razumeti.....


Sam slednje je precej težko ane?  Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #41 - 10.04.2004 at 13:20:24
 
btw sočutja ne izkazuješ, ampak čutiš
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #42 - 10.04.2004 at 13:26:26
 
ej exco, kaj si pa mislš o sado-mazo scenah?  ???
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #43 - 10.04.2004 at 13:33:02
 
ixtlan wrote on 10.04.2004 at 13:20:24:
btw sočutja ne izkazuješ, ampak čutiš





če ga že ne čutiš, pa ga lahko vsaj izkazuješ



lp
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: tudi ženske so lahko "nesnage"
Reply #44 - 10.04.2004 at 13:37:20
 
t wrote on 10.04.2004 at 13:33:02:
če ga že ne čutiš, pa ga lahko vsaj izkazuješ


hja ne vem, nism jst preveč za neke fake zadeve.
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5