Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 
(Read 25967 times)
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #135 - 29.04.2004 at 23:25:35
 
Quote:
ven iz razmerja.  Če gledamo ta vidik,  ..ven preden smo naredili popravca oz., vzeli lekcijo?,  ..torej bežimo,  ..ali pa smo njej/njemu učitelji Wink


a bežimo al smo učitelj, kaj pa, če popravca tko narediš, da greš ven? kako pa to sploh lahko vemo?  Wink
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
DaBi
Ex Member




Re: Kako ven iz razmerja
Reply #136 - 29.04.2004 at 23:33:40
 
...sej ne vemo, ..no,  ..mejbi že kdaj,   ..drugače pa to čas pokaže,  ..oz.,  ..ko potem pogledaš nazaj, ..ko pomisliš kje si in kako je, in skozi kaj si šla, vidiš da je bilo vse tipi-top, ..kot je moralo bit, četudi se ti takrat mejbi ni zdelo,   .....in tudi sedaj je.


Vedno se učimo IN smo učitelji.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #137 - 01.05.2004 at 11:25:08
 
Mae wrote on 29.04.2004 at 23:22:45:
1. ker imam posluh in z očmi vidim bolečino
2. jst mam tut tak občutek. Mogoče je on mene zapustil v prejšnjem življenju, zdej pa jst "hočem" to poravnat z isto potezo ?
3. padla bo Miss Perfect maska (se hecam)
4. misliš preteklost iz preteklih življenj? kako pa to ugotoviš? in kaj ti pomaga, če to veš?
5. me veseli za vremensko napoved  Wink

Thx,  Smiley


Hoj!

1. Ne, ne in še enkrat ne! Pozornost usmeri na to, da se boš naučila kakšna je razlika med povodom in vzrokom! Oziroma med psihološko-čustvenim jazom njega in tebe! Res no!

To, da človek čuti bolečino, je znamenje, da ni neobčutliv, kar je pozitivno, če se pa ob tem počuti krivega, češ, da je on povzročil bolečino, pa to ni dobro. Seveda govoriva o tistih dejanjih, ki so s tvojega stališča nujna in niso mišljena kot namerno narediti drugemu nekaj slabega.

Tebe torej muči občutek krivde. Delaj na tem, res no, prosim. Skoraj prepričan sem, da je to zate nujno, saj te ta občutek ovira pri spreminjanju sebe.

2. Zakaj le? Če veš, kako je bilo prej, potem zdaj delaj drugače: bodi pozitivna in dobra. Ampak dosledno! Če globoko v sebi zares ugotoviš, da moraš stran, potem si pred svojo dušo in vsemi bogovi, ki so jo ustvarili in jo varujejo, dolžna, da si temu spoznanju zvesta.

3. Oh yeeah, baby! Show me your worst side...

4. Vpogled v pretekla življenja dobiš z regresijo. V otroštvo pa z različnimi tehnikami, od psihoterapije do hipnoze. Meni se je najbolj obnesla kombinacija psihoterapevtskega pisanja, ki sem mu kasneje dodal meditacijo.

No, vidiš: še enkrat ponavljam: informacij imaš dovolj! Ker če informaciji ne sledi akcija, je le-ta mrtva, brez smisla. Energijo trošiš za shranjevanje teh informacij in njihovo obdelavo, ne pa za uporabo!

5. Ja, upam samo, da veter spet ne bo zapihal v drugo smer in me bo zaneslo mimo jasnine in mirnega morja...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #138 - 01.05.2004 at 11:33:39
 
Quote:
Vedno se učimo IN smo učitelji.


Hja, to že. Samo ne tako, kot si ljudje to predstavljajo.

Za nas, običajne duše, velja, da smo učitelji in učenci več ali manj na nezavednem nivoju. Kdor veliko tuhta in koplje po sebi, bo ponavadi ugotovil, da to velja za nazaj.

Če pa hočete biti učitelji v danem trenutku, zavestno, potem pa moramo najprej temeljito počistiti s svojim egom in njegovimi blaznostmi. Ker če tega ne naredimo, ne delamo drugega kot nadaljujemo oziroma ustvarjamo nove karmične energetske povezave.
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #139 - 01.05.2004 at 15:06:49
 
Jakob_Ostrjan wrote on 01.05.2004 at 11:25:08:
1. Pozornost usmeri na to, da se boš naučila kakšna je razlika med povodom in vzrokom! Oziroma med psihološko-čustvenim jazom njega in tebe!  

2. Tebe torej muči občutek krivde. Delaj na tem.

3. Bodi pozitivna in dobra.

4. Oh yeeah, baby! Show me your worst side...

5. Informacij imaš dovolj! Energijo trošiš za shranjevanje teh informacij in njihovo obdelavo, ne pa za uporabo!

6. Ja, upam samo, da veter spet ne bo zapihal v drugo smer in me bo zaneslo mimo jasnine in mirnega morja...


1. thank you for pointing that out twice
2. dobr ti gre, moram rečt  Smiley
3. to se mi zdi, da sem
4. it's becoming appearent  Wink
5. takoj grem delat na seb ...
6. ti, k tko pametn govoriš, pa ne bi smel bit odvisen od vremena  Wink Pri meni je sončno, sam ful piha, tko, da ...

Hvala & all the Best
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Jakob_Ostrjan
4
****
Offline

Samo srce
Posts: 471
Kranj
Gender: male
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #140 - 09.05.2004 at 11:48:09
 
Mae wrote on 01.05.2004 at 15:06:49:
ti, k tko pametn govoriš, pa ne bi smel bit odvisen od vremena  Wink Pri meni je sončno, sam ful piha, tko, da ...


Eh, pamet je že boljša kot žamet, žal pa ni isto kot vsemogočnost...

Kar se pa vetra tiče, pa velja, da je veter znanilec sprememb in zato ga marsikdo, ki je preveč ognjen, prizemljen ali pa preveč v oblakih, ne mara... Šele ko začneš oboževati veter, se sprememb nehaš bati...
Back to top
 

PA BOHLONEJ, K' STE TOLE BRAL...
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: Kako ven iz razmerja
Reply #141 - 09.05.2004 at 12:16:09
 
Ja, proti takmu toplemu maestralu ne bi imela nič proti.  Kiss
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10