Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 14852 times)
Me&MySelf
Guest




Re: Andres
Reply #60 - 27.02.2004 at 19:57:54
 
Nisem še tako duhovno zrasel da bi spoštoval človeka ki me ne pozna, pravtako jaz njega ne in se na forumu do mene obnaša zelo nesramno.
Spoštujem pa človeka, ki ima lastnosti vredne spoštovanja. Npr. če jem meso potem sem po mnenju nekoga neka nenaspana trpeča žival, ki mora rešiti sebe pred sebo. Do takih izjav ne morem biti ignorantski, na take izjave odgovorim kvečjemu podobno...
Ignoriranje je za moje pojme glumaža da je vse OK, to se vidi ko se oglašajo tisti katerim posti sploh niso namenjeni, pa to zdaj ne govorim samo o sebi in moji cyberkreganciji z kr_ednom, veliko postov po celotnem forumu kaže na to...že sam topik tega foruma in posti kažejo na to da včasih ne gre brez ignoriranja...

brez zamere...


Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: Andres
Reply #61 - 27.02.2004 at 21:05:42
 
Jap se strinjam, na svoj način....

Indijanci so rekli:"Da si sploh dovoliš sodit človeka, moraš vsaj dve luni z njim v mokasinih hodit!"

Sicer pa zakaj bi sploh sodil. S tem le sebi sodiš.


IMHO

Edi
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #62 - 28.02.2004 at 04:10:36
 
N. wrote on 26.02.2004 at 15:30:58:
Ah.

Problem že, samo za koga? Po moje Kr_eden sam sebe ne doživlja kot problem (ker drugač bi nekaj naredil na sebi), doživlja pa nekdo drug kot problem način njegovega izražanja.

(In Kr_eden bo začel doživljati ta način izražanja kot problem takrat, ko ga bo nekdo močno lopnil po nosu - tako ali drugače, naprimer).



Jao N. kako te imam rad, ne rad, prav ljubim te in moje srce bi zaigralo najlepšo melodijo, če bi me ljubezen N., lopnila po mojem nosu in tita beseda " močno " to samo dokazuje, kako me ljubiš, močno.
Tudi jaz tebe  Kiss Kiss Kiss

Ko te berem, se vzburim, s.....

Kaj morem, tak sem. Wink Kiss Kiss Kiss Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #63 - 28.02.2004 at 04:15:19
 
Quote:
Nisem še tako duhovno zrasel da bi spoštoval človeka ki me ne pozna, pravtako jaz njega ne in se na forumu do mene obnaša zelo nesramno.
Spoštujem pa človeka, ki ima lastnosti vredne spoštovanja. Npr. če jem meso potem sem po mnenju nekoga neka nenaspana trpeča žival, ki mora rešiti sebe pred sebo. Do takih izjav ne morem biti ignorantski, na take izjave odgovorim kvečjemu podobno...
Ignoriranje je za moje pojme glumaža da je vse OK, to se vidi ko se oglašajo tisti katerim posti sploh niso namenjeni, pa to zdaj ne govorim samo o sebi in moji cyberkreganciji z kr_ednom, veliko postov po celotnem forumu kaže na to...že sam topik tega foruma in posti kažejo na to da včasih ne gre brez ignoriranja...

brez zamere...



O vidi ga, Meeeee&mySelf je spregovoril.

Buci, buci, buci, bogi, bogi  Cry Cry Cry
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #64 - 28.02.2004 at 04:21:00
 
N. wrote on 20.02.2004 at 21:52:51:
Dej, no, je to res vse, kar zmoreš.



O Miška mala,
ena velika ti hvala,
ko si me tako cartljala,
in me v svet fantazije pognala,
o, velika ti hvala.  Wink

Jap, ne zmorem več, samo to  Cheesy Grin Cheesy Cheesy
Mislim, marsikatera ženska bi bila že s tem zadovoljna  Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #65 - 28.02.2004 at 04:28:35
 
Andresu, le kje se ti skrivaš  ??? ???

Kaj, a te ni tolko v hlačah, da bi se sam branil, te morajo neke ženske N, neki Kr_nekiji, neki Meeeee&MySelfi, ki ne morejo niti sebe rešiti, kamoli tebe.

Tega pa od tebe portirček nisem pričakoval  ??? ??? ???

Gospodična Andres, lep pozdravček od mene  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Andres
Reply #66 - 28.02.2004 at 08:06:16
 
stoychi wrote on 26.02.2004 at 10:32:34:
Smiley
administratorji se čimbolj trudimo,

da čim manj posegamo v open source,



Shocked

stojci za sebe govori
jaz se prav nic ne trudim  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Andres
Reply #67 - 28.02.2004 at 08:40:17
 
m wrote on 28.02.2004 at 08:06:16:
Shocked

stojci za sebe govori
jaz se prav nic ne trudim  Roll Eyes


seveda se ne trudiš, ko si že po naravi miroljubna Wink Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Andres
Reply #68 - 28.02.2004 at 08:56:13
 
stoychi wrote on 28.02.2004 at 08:40:17:
seveda se ne trudiš, ko si že po naravi miroljubna Wink Kiss



ti to nalasc provociras? Grin Grin Grin
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Andres
Reply #69 - 28.02.2004 at 09:06:57
 
Zgleda da je ta forum namenjen provociranju oz. jebanju drugih u glavo... Sad
Back to top
 
 
IP Logged
 
maxtor
3
***
Offline


Posts: 100

Gender: male
Re: Andres
Reply #70 - 28.02.2004 at 13:32:38
 
Evo se js nekaj dodam. Drugace sam se izogibam, da ocenjujem ostale ce jih ne poznam. Meni je vseeno ce kdo "simfa" cez drugega. Takrat sprosti "naval" svojih custev, ki prihajajo od znotraj in odsevajo osebnost cloveka. Meni Kr_eden, exo in ostala druscina niso nic naredili. Vsak ima svoje mnenje, kar spostujem (ker nas to dela individume). in izraza ga pac kakor komu pase. Zatiskati si oci pred resnico ni  pravilno, treba se je ukvarjati s problemom (kar pa ni obtozevanje).
Men je recimo Exo pa Kr_edn v redu ker malo "zacinita" ta NAS forum. Tisto ko je rekel da  je treba najti "sovraznika" v sebi ne bi jaz temu rekel tako. Treba je najsti svoj "visji" jaz oz razum, ki nam pomaga krotiti svoj "primitivizem". KEr ce se boste borili s svojim primitivizmom, ne boste imeli casa dosegati-spoznavati svojega visjega jaza. Ce pa se boste naucili krotiti in ga usmerjati vam bo pomagal "potesiti" svoje nizje potrebe, ki so prav tako POTREBE, kot visje.


Lp
Back to top
 

Glava nacrtuje a srce vodi in razum se sprasuje a um(visji jaz) ima odgovore
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Andres
Reply #71 - 28.02.2004 at 14:44:16
 
maxtor wrote on 28.02.2004 at 13:32:38:
Treba je najsti svoj "visji" jaz oz razum, ki nam pomaga krotiti svoj "primitivizem".


A ni to iskanje sebe, "sovražnika" v sebi, "višji jaz", "višja duhovna raven", "poglabljanje v samega sebe"... a ni to že eno pretiravanje. Pred 200 leti se sigurno niso ukvarjali s takimi vprašanji pa sem prepričan da so živeli duhovno bolj polno življenje kot danes. Človek je danes že tako poln vsega, da se nima več s čim drugim ukvarjat kot pa s samim sabo. Za vsako stvar najmanjšo se sprašuje a je to dobro za mojo "duhovno" rast, a mi lahko škodi...kaj pa če ja, kaj bo pa on...
Po moje je zadnje čase preveč samozavedanja kar zna tudi biti problem
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Andres
Reply #72 - 28.02.2004 at 14:52:47
 
Ljudje smo zelo različni.

Meni je napr. smešno, ko me kdo prepričuje, da vse kar slabega vidim okrog sebe nujno izhaja iz moje notranjosti, da je to prav v vseh primerih nujno projekcija mojih lastnih negativnih vsebin.
Verjetno je pa ravno tem istim osebam smešno, ko jaz skušam razlagat, da temu ni nujno tako.

Vsak po svoje, torej... Saj dokler nam znese na ta način, je o.k..
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Andres
Reply #73 - 28.02.2004 at 14:58:51
 
Quote:
Kaj morem, tak sem.



To, to je pa izgovor. Tipičen izgovor tistega, ki ne želi, pa noče tega priznati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Andres
Reply #74 - 28.02.2004 at 15:01:08
 
Quote:
o, velika ti hvala.  Wink



Meni ne gre zahvala. Vse je v tvoji glavi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6