Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 6
(Read 14851 times)
Kr_eden
Ex Member




Andres
19.02.2004 at 08:25:39
 
Takole včasih zjutraj nimam kaj za početi bolj pametnega, pa seveda šnofam po netu, pa sem šel danes malo na chat, ja, pa ne na vsak chat, na Gape chat.
Ker pa nobenga ni bilo sem pač malo bral kaj so deci in dekline si povedali v tem času, ko me ni bilo gor.
In kar ne moreš verjeti kaj vse človek prebere, res, da ni nič takega, sej take stvari lahko pričakuješ od nekega portirčka, Andresa.

Pa me resno zanima portirček Andres, kaj a me že ti sanjaš ponoči ?
Mislim, to sprašujem zato, ker me včeraj ni bilo zraven na chatu in si prav veselo kar nekajkrat omenil moj nik, seveda, v tvojem, bednem besednjaku, ker drugega tak ne moreš pričakovati od nekega portirčka.
A veš, d ani lepo, da me takole blatiš, pa še posebno, ko ni tiste osebe zraven.

Andres, prav beden si in s emi smiliš, veš, Exorcist je zate profesor, čeprav si se trudil včeraj na chatu ga poučit, da je sam hudič, pa ne bom njega zdej branil ker to ni moj namen, se lahko sam, sej, če prebereš celi chat vidiš, da si izpadel hapan ti, ne Exorcist.

No, dragi Andres, pa me prav zanima, kaj boš ti meni to izmeril, mogoče taspodnjega, ker si mi faušen, da imam večjega, bolj uporabljenega in ne tako zafrustiranega kot ti Andres.

22:51:23 [Andres] Excota pa Kredena bom ob priliki zmeril. Ma to mora bit meritev da dol padeš.

Dej, razsvetli me, sej veš, da jaz ne kapiram, ker sem kreten, to je vzdevek katerega si mi ti prilepil.

Dej mi pa že enkrat povej, kaj te moti na meni, da me tako zaničuješ, seveda, če imaš jajca, v kar pa težko verjamem.

23:15:42 [Andres] Star: Tudi Kredena poznaš pa je super oseba. Po moje so tebi take super osebe kot sta onadva vzorec moškega, ki ga ti enostavno prikličeš. No, druge prikličejo pijance, ali pa sadiste ipd.

In Andres, super oseb ni, smo samo ljudje, vsi z vsem človeškimi lastnostmi, seveda tebi pa to ne gre v glavo, ker bi rad bil neka super oseba, pa si navaden portirček, pa še probleme imaš s seboj, ali pa še bolje, mogoče prepolna jajca, bolj polna kot so Exotova, sej si se nekako tako izrazil Exotu ?

Seveda mi hudiček ni dal miru, da se še ob tole ne obreznem malo :
23:22:23 [Andres] Exco: Tudi nočem te osebno spoznat. Kaj čem s hinavci. Okrog mene so pošteni ljudje, ti pa to do sedaj nisi pokazal.

Okrog tebe Ander so pošteni ljudje, resno tako misliš ?
O tem, kdo je hinavec in kdo pošten Andres, bi prej preden napišeš takšno glupost vsaj dobro razmislil.
Mislim, jap, vidi se tvoje poštenje in nehinavskost, vidi.

Pa še tale stvarca mi je padla pred oči :  
23:25:33 [Andres] Exco: Sam vedno pozabiš da vsi oz. večina drugih jajca imamo, ti pa ne.

Pa res Andres, imaš jajca in kako veš, da Exorcist nima jajc, si mu mar svečo držal, ko je izgubljaj jaca da veš ?
Mislim Andres, mudonja velik, vpraši se kaj ti bodo tista nekoristna jajca ? Mogoče za lapanje ?

In potem spet pametni portirček takoj za tem :
23:25:48 [Andres]  Pa še tvoja so najbolj polna.

Kako zdej portirček Andres; ali ima Exorcist jajca ali jih nima, malo prej jih ni imel, zdej so pa njegova najbolj polna, kaj si mu jih vagal, da veš ?

No, tukaj sem pa vesel, da si malo plunil tudi čez administratorje :
23:27:07 [Andres] Ja si. Imaš samo eno srečo. To je da, ti administratorji tu forum vsake tri kvatre pregledajo, ker se med seboj ukvarjajo v zgornjem delu. Tistem nam nevidnem. Evo, to je tvoja in kretenova sreča

Svaka ti čast, no, vidim, da pa le imaš en konček jajc še uporabnih  Grin

Evo, pa sem spet jaz na vrsti, joj portirček, kaj ti grem tolk v nos, ala se ti parajo možgani ob mojem niku, pa ti me resnično ljubiš portirček Andres:
23:28:32 [Andres] Popoln ni nihče res, samo imaš na svetu samorastnike, ki ne opletajo kot vdiva s kredenom.

Čudno, d anisi napisal kretenom ?
Jap Andres, sej se ti vidi, da si pravi pravcati samorastnik, menda edini tak primer v zgodovini človeštva, jap, bo kar držalo.
Če kdo kaj opleta, pol si to ti, jaz pa res doma opletam z omelom.  Cheesy Cheesy Cheesy
Andres samorastnik, mamina maza  Grin Grin Grin Grin Grin

Auuuuuu, kako me je zabolelo, nehi portirček, pa ti nisi več pri tapravi, komej tako dobro besedo si našel zame, prpa Andres, jaz sem te pa imel za bolj nadarjenega, razočaral si me  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
23:29:06 [Andres] V sebi sta oba sadista.
Samo to, ne morem verjeti, lej kaj mi delaš portirček, zdej še jokam, kako si me užalil  Cry Cry Cry Cry Cry Cry
Aja, že kapiram, sebe si opisoval, samo, zakaj pa v dvojini ???  Shocked Shocked Shocked

23:29:27 [Andres] Jaz dolgo držim.
Jaz še dlje portirček Andres  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Ali pa bi tukajle bolje pasalo namesto Exo, Andres ;
23:31:01 [Andres] Exco: Seveda. Saj nisi daleč od hudiča

Razmisli, portirček  Grin

Spet hudiča omenja tale naš portirček Andres, pa kaj, a si ti že obseden z hudičem, Exorcistom, Kr_ednom, pa kaj je s teboj človek, tebe pa že najbrž vse skupaj preganja, bogi si, prav smiliš se mi ;
23:34:10 [Andres] V čem je fora exco? Tvoj stil je hudičev

Ubogi  Cry Cry Cry

Ma dost je, niti se mi ne da več, kajti, tako popolni ste, polni sebe, energetsko egovsko nabiti, da kar pokate po šivih.
Andresa portirja za vodjo  8)

Andres, nič drugega nima še za povedat kot to ; smiliš se mi.

Moja malenkost, Kr_eden  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Andres
Reply #1 - 19.02.2004 at 12:03:57
 
Mislim, Andres, da je pa zdaj mogoče res že čas, da se tudi ti zamisliš nad seboj..... Smiley Wink

Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Andres
Reply #2 - 19.02.2004 at 22:21:51
 
Quote:
Takole včasih zjutraj nimam kaj za početi bolj pametnega, pa seveda šnofam po netu


Predlagam, da si malo Pozitivke prebereš, pa še sam kaj napišeš. Wink Grin Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #3 - 20.02.2004 at 04:33:27
 
Quote:
Predlagam, da si malo Pozitivke prebereš, pa še sam kaj napišeš. Wink Grin Tongue


A pa še laufajo pozitivke ???  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_neki
Guest




Re: Andres
Reply #4 - 20.02.2004 at 07:41:10
 
Quote:
A pa še laufajo pozitivke ???  Grin



Res si reva, kre_den.

Čutim, kako se ponižuješ. Verjetno so tebe starši veliko poniževali. Te obsojali.

Razumem tvojo bolećino. Ja...hudo je, ampak ne moreš pobegniti, od sebe ne moreš.

Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Andres
Reply #5 - 20.02.2004 at 11:20:57
 
biti ujet v večni krog lastnega neprepoznavanja je res težko  Smiley Wink

zakaj se je treba lepit na druge?
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #6 - 20.02.2004 at 13:48:45
 
Quote:
Res si reva, kre_den.

Čutim, kako se ponižuješ. Verjetno so tebe starši veliko poniževali. Te obsojali.

Razumem tvojo bolećino. Ja...hudo je, ampak ne moreš pobegniti, od sebe ne moreš.




Draga Reva kr_neki.

Seveda sem reva, tudi ponižujem se, starši so me veliko poniževali, veliko obsojali, pa pozabil si, pretepali so me tudi, oja, fejst.

Hvala Bogu, da je vsaj eden, ki razume mojo bolečino.
Ja, hudo je, res, sploh ne morem pobegniti od sebe, res ne morem.

Hvala ti dragi prijatelj, da si mi odpru oči, rad te imam, se več takšnih kr_nekijev.

Oh kako boli, to zavedanje, ob odprtju te gromozanske rane, še enkrat hvala, RAD TE IMAM .  Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Andres
Reply #7 - 20.02.2004 at 21:52:51
 
Quote:
Draga Reva kr_neki.

Seveda sem reva, tudi ponižujem se, starši so me veliko poniževali, veliko obsojali, pa pozabil si, pretepali so me tudi, oja, fejst.

Hvala Bogu, da je vsaj eden, ki razume mojo bolečino.
Ja, hudo je, res, sploh ne morem pobegniti od sebe, res ne morem.

Hvala ti dragi prijatelj, da si mi odpru oči, rad te imam, se več takšnih kr_nekijev.

Oh kako boli, to zavedanje, ob odprtju te gromozanske rane, še enkrat hvala, RAD TE IMAM .  Kiss



Dej, no, je to res vse, kar zmoreš.

Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Andres
Reply #8 - 20.02.2004 at 21:59:41
 
Quote:

Ma dost je, niti se mi ne da več, kajti, tako popolni ste, polni sebe, energetsko egovsko nabiti, da kar pokate po šivih.
Andresa portirja za vodjo  8)



Za kaj si od Andresa (torej ednine) prešel na množino.

Koga si imel v mislih?


Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Andres
Reply #9 - 20.02.2004 at 22:02:29
 
Quote:
Predlagam, da si malo Pozitivke prebereš, pa še sam kaj napišeš. Wink Grin Tongue


Saj pa piše, Igor, saj pa piše. (Ali to, kar piše na forumu, ne zadostuje še za pozitivke?).
Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Andres
Reply #10 - 20.02.2004 at 22:36:31
 
N. wrote on 20.02.2004 at 22:02:29:
Saj pa piše, Igor, saj pa piše. (Ali to, kar piše na forumu, ne zadostuje še za pozitivke?).


Jaz imam občutek, da bi lahko napisal kakšen dober življenski članek. Je že pokazal, da zna dobro pisati.
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #11 - 21.02.2004 at 00:12:00
 
Kakršna koli namera je že bila, uspeli ste.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #12 - 21.02.2004 at 07:19:26
 
N. wrote on 20.02.2004 at 22:02:29:
Saj pa piše, Igor, saj pa piše. (Ali to, kar piše na forumu, ne zadostuje še za pozitivke?).



Kaj te muči N. ???

Ti je dolgčas ???

Rabiš pozornost ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #13 - 21.02.2004 at 07:22:23
 
N. wrote on 20.02.2004 at 21:59:41:
Za kaj si od Andresa (torej ednine) prešel na množino.

Koga si imel v mislih?



In kaj te to zdej briga ???

Muči se s svojim nostalgičnim egičem, napumpanim, da ti že ven seka.
Back to top
 
 
IP Logged
 
siaj
5
*****
Offline


Posts: 706
vrhnika
Gender: female
Re: Andres
Reply #14 - 21.02.2004 at 12:03:18
 
namera se vrne k pošiljatelju, če je slaba

to bo pokazal čas

čakam
Back to top
 

There's no teacher&&Who can teach anything new&&He can just help us to remember&&The things we always knew
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 6