Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 14796 times)
Me&MySelf
Guest




Re: Andres
Reply #30 - 24.02.2004 at 13:49:43
 
Lilith ni nihče vmešal, pač pa je bila omenjena kot primer 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Andres
Reply #31 - 24.02.2004 at 14:08:29
 
Lilith wrote on 24.02.2004 at 13:41:00:
Lilith pač ni treba mešati v ta vajin shizofreni ples. Wink



Brez mene, samo njegov  Grin

On ima probleme, ne jaz  Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
natural
3
***
Offline

crazy monkey
Posts: 211
lj
Gender: male
Re: Andres
Reply #32 - 24.02.2004 at 14:11:14
 
Quote:
Tvoje ponavljanje, blebetanje, meketanje, pljuvanje,...,...,... resnično kaže nizki IQ. Če bi si vzel veliko časa bi  verjetno bi še papagaja naučil več kot to da samo za ponavlja za drugimi ali pa za sabo. Mogoče pa ti sploh nisi človek, mogoče si pa papagaj kakšnega lastnika, ki si je vzel toliko časa da je svojega papagaja naučil tipkati, da zna svoje papagajske sposobnosti pokazati tudi na medmrežju. Potem pa svaka čast tvojemu lastniku, da ti je posvetil toliko časa.
Povej lastniku naj ti kupi čokoladko KitKat to sem videl na reklami, baje utiša vsakogar, ampak ti reci lastniku naj ti z njo namaže peruti, potem ko se zatrdijo z njimi ne boš več mogel pisati postov...  Kiss

Gospod z visokim IQ. Preberi še enkrat zgornji post in ga primerjaj  s posti od kreden-ga.In prosim povej v čem se razlikujejo, razen v tem, da ima kreden boljši smisel za humor.Občutek imam, da kreden izziva v vas določene občutke,ki si jih ne želite priznati.Hote ali nehote.Ne vem ali ste v svoji primitivni gonji proti njemu sploh opazili, da je imel poleg očitno namernih pretiranih neumnosti včasih za povedati tudi kaj pametnega.Če mu ne morete pomagati(morda smo potrebni pomoči mi) ga nehajte napadati.V nasprotnem primeru ste vi tisti, ki potrebujejo razmislek o tem kaj so in kaj govorijo da so.
Sicer pa ali ni vsak tu po svoje čuden?Vsaj za okolico.In ali res ne more nihče razumeti sočloveka, če mu ta venomer ne prikimava in tuli v isti rog?
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Andres
Reply #33 - 24.02.2004 at 15:14:20
 
Me&MySelf ali Miha, če se ne motim, če se, potem me popravi. Zakaj se ne registriraš in potem oddajaš poste? Lahko to razložiš?
Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Me&MySelf
Guest




Re: Andres
Reply #34 - 24.02.2004 at 15:26:34
 
Dragi g. natural hvala vam za pohvale o našem izjemnem IQ. Tudi če bi primerjal vaš zadnji post z kr_etenovim ali mojim bi prišel do istega zaključka - vsi so polni cinizma in uperjeni v neko namišljeno šibko točko naslovnika. O Kr_etenovem humorju sploh ne dvomim, smejalo se mi je še celo uro po njegovem meketanju.
Exorcist, nisem Miha, zakaj bi se registriral, forum mi dovoli pisati kot guest...
Back to top
 
 
IP Logged
 
N.
4
****
Offline


Posts: 342

Gender: female
Re: Andres
Reply #35 - 25.02.2004 at 15:45:32
 
Načinov, kako nekaj napisati, je veliko (in ne samo tak, ki se pojavlja).

Kaj pravite, bi zmogli še kakšnega?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_neki
Guest




Re: Andres
Reply #36 - 26.02.2004 at 08:24:08
 
Quote:
Brez mene, samo njegov  Grin

On ima probleme, ne jaz  Grin Grin



Ti, kreden jih nimaš, ti imaš sebe, ki je sam en velik problem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Andres
Reply #37 - 26.02.2004 at 08:44:12
 
Veste kaj...

če dopuščate Kr_eden-ovo, exotovo, moje, svoje .... sračkanje tu gori
dopustite isto tudi Kr-nek(i) -emu, Me&Myselfu, Mihi...in še komu, da provocirajo, pa izkazujejo svoj egič (upam da sem besedo pravilno uporabila)...saj smo vsi en big happy family tega sveta in vse to je en lep lajf, in vsi smo bitja sonca....

WTF?
To je točno primer selektivne "ljubezni"
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Andres
Reply #38 - 26.02.2004 at 08:57:10
 
sinjeoka wrote on 26.02.2004 at 08:44:12:
Veste kaj...

če dopuščate Kr_eden-ovo, exotovo, moje, svoje .... sračkanje tu gori
dopustite isto tudi Kr-nek(i) -emu, Me&Myselfu, Mihi...in še komu, da provocirajo, pa izkazujejo svoj egič (upam da sem besedo pravilno uporabila)...saj smo vsi en big happy family tega sveta in vse to je en lep lajf, in vsi smo bitja sonca....

WTF?
To je točno primer selektivne "ljubezni"


Smiley Bravo, sinjeoka. Se strinjam.





Love&peace for eternity
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Andres
Reply #39 - 26.02.2004 at 09:21:34
 
sinjeoka wrote on 26.02.2004 at 08:44:12:
Veste kaj...

če dopuščate Kr_eden-ovo, exotovo, moje, svoje .... sračkanje tu gori
dopustite isto tudi Kr-nek(i) -emu, Me&Myselfu, Mihi...in še komu, da provocirajo, pa izkazujejo svoj egič (upam da sem besedo pravilno uporabila)...saj smo vsi en big happy family tega sveta in vse to je en lep lajf, in vsi smo bitja sonca....

WTF?
To je točno primer selektivne "ljubezni"

sinjeoka, a ti kle hocs povedat da "vseobsegajoce" ljubezni sploh ni in ne more bit, al sam ocitas tistim, ki o njej govorijo, da je ocitno se niso dosegl ampak v njo le na nek nacin verjamejo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Andres
Reply #40 - 26.02.2004 at 09:24:23
 
Quote:
Love&peace for eternity

om.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Andres
Reply #41 - 26.02.2004 at 09:25:48
 
Quote:
sinjeoka, a ti kle hocs povedat da "vseobsegajoce" ljubezni sploh ni in ne more bit, al sam ocitas tistim, ki o njej govorijo, da je ocitno se niso dosegl ampak v njo le na nek nacin verjamejo?


kaj si mislim o vseobsegajoči ljubezni sem že povedala in se ne bom ponavljala, glede na to, da se je to zgodilo cca 3 dni nazaj

Kreden je provokator..piše marsikdaj kaj dobrega, včasih kakšno njegovo pisarijo uvrstim pod "kr neki", včasih gre čez mero dobrega okusa, včasih pa je tako odkrito žaljiv, da se sprašujem kaj hudiča dela(jo) tisti, ki naj bi skrbeli za red na forumu...

tam kje je vse dovoljeno velja pravilo Vojna vseh zoper vse.
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Andres
Reply #42 - 26.02.2004 at 09:28:46
 
sinjeoka wrote on 26.02.2004 at 09:25:48:
kaj hudiča dela(jo) tisti, ki naj bi skrbeli za red na forumu...




???
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Andres
Reply #43 - 26.02.2004 at 09:37:03
 
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Andres
Reply #44 - 26.02.2004 at 09:41:52
 
m wrote on 26.02.2004 at 09:28:46:
???



se sprašujem kdo je odgovoren za vsebinsko vodenje foruma...za gapeta vem, da je "operativec"

kdo pa določa politiko?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6