Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 19
(Read 79597 times)
ajgor
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #195 - 06.12.2007 at 01:00:22
 
Kaj ni Bog ali pa Hudič nekaj kar je ustvarila zavest? Torej moramo , da bi spoznali boga najprej spoznati svojo lastno zavest. Da jo spoznamo moramo svojo zavest popolnoma umiriti, ne prisiliti v tišino, kot to učijo razni guruji. Umiriti zavest, pa je umetnost in ne poznam tehnike ali metode,  ki bi ustvarila to tihoto. Zatorej se popolna umirjenost zavesti rojeva samo s preučevanjem delovanja metod in tehnik.

Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #196 - 06.12.2007 at 09:17:33
 
Quote:


Heh... Nacisti so res delovali iz ljubezni, s tem se strinjam, ampak NE zaradi ljubezni do uničevanja in iztrebljanja. Najbrž si dost starejši, ampak ne morem verjet, da tako slabo poznaš zgodovino.  Huh
Kaj pa veš, morda sem pa jaz bližje Bogu kot ti... Cool

LP vsem* Wink


Mislim, da naj ta debata ne bi bila namenjena tekmovanju, kdo boljše pozna določeno področje in kdo je bliže Bogu.

Dejstvo je, da imamo različen odnos do vprašanja dobrega in zla. Zanimivo je, kako nas ta tema razdvaja. Ravno zato me zanima sporočilnost dveh različnih poročil o stvarjenju v Svetem pismu.

Moralni relativizem, skozi katerega lahko vsako dejanje vidiš kot dejanje ljubezni, pa vseeno vidim kot precejšen problem.  Ljubezen ne prinaša destrukcije.  Problem preživetja še zdaleč ni razlog, da naš sistem funkcionira tako kot funkcionira. Ob upoštevanju nekih osnovnih moralnih principov do teh problemov nikoli ne bi prišlo. Destrukcijo povzroča boj za prestiž, moč, oblast in kontrolo nad drugimi. Hitlerjeva Nemčija kot tudi druge diktature se seveda niso razvile zaradi sanj o lepšem življenju neke skupnosti in zaradi "ljubezni" do naroda. Toliko je vendar treba razumeti osnove ideologij in ozadje boja za  premoč.

Upala sem, da se bo ta tema usmerila v nekatera vprašanja iz Svetega pisma, glede na to, kam je zablodila ta debata, pa si sploh ne vem, če je še smiselno.

Bat in Poet, tu se marsikdo z marsikom ne strinja, ampak to, kar očitata Boštjanu, počneta tudi sama. Se mi zdi, da ima vse svoje meje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #197 - 06.12.2007 at 10:40:16
 
Uh, hvala ti Plesoča Cool, ( vsaj nekaj jih je , z dlje-sežnim razmišljanjem + Ljubeznijo  Wink Kiss) sem že mislil, da bom moral vsakemu posebej iti še enkrat razlagati  Sad, ... no, saj, ko utegnem, bom dal še kaj več od sebe ( kar sem že prej prejel od Boga  Kiss Roll Eyes ) , vendar sedaj žal res nimam toliko časa  Undecided.
Lp, Boštjan
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #198 - 06.12.2007 at 11:53:43
 
Enkrat, že dolgo časa nazaj, še preden je zgodovina sploh obstajala se mi zdi da je bilo to, ko sem bil samo en mlad bikec, me je silno zaposlovala dilema okrog Boga. No, to a ne, da je Bog vse, ampak, mislm, res čisto vse in da je Bog brezpogojna ljubezen in da je petje Njegovega imena res prava pot do njega in da obstaja zlo. In kdo sem pol jst. Mislm, štala a ne. Če je Bog vse in če je ljubezen, kaj je potem zlo in a sploh je in kam potem spadam še jst?

Tko, ves razdvojen, sem se obrnil po pomoč h Konfuziju, mojemu prijatelju, ki me je pozorno in pazljivo poslušal, čeprav sem ga imel na sumu, da je zaspal vmes. On je sicer zanikal in dejal, da le tako na glas diha, ni mi pa hotel razložiti, od kod potem žaganje v mojih očeh. Aja, sem mal zašel iz teme.

No, ko se je prav po mačje pretegnil, mi je dal tak odgovor:

"Moj bk, predstavljaj si, da je Bog-vse kt, eee, kt, mislm, kt Zemlja, kt mati Narava a ne /sem bil še tolk mlad, da se mu ni vredno zdel dodajat še lune, pa sonca pa vsega vesolja/. Predstavljaj si, da je Bog-ljubezen to, da ti Zemlja ponuja krompir, repo, korenje, fižol in če boš to jedel, boš neskončno srečen, ker boš lep pa debu, mislm, ker boš rdeč nasmejan debelinko z mastnimi lički, kar si si vedno želel. Predstavljaj si, da je Bog-zlo zelena mušnica. Lepa in vsekakor del Narave, ampak zate pogubna, če bi jo jedel".

"Aha, a tko pol", ga nisem razumel povsem. "Kaj pa je s petjem?"

"Ja ti kr prepevaj, samo, ne pozabi jest krompir, repo, korenje in fižol".

In zdej sem neskončno srečen, ker sem lep pa debu, mislm, en bk, kar sem si vedno želel.

Aja, ni mi razložil, kam pol spadam jst, ker tolk sem pa že vedel, da sem tle, na Zemlji, ne nekje izven, mislm, če je Zemlja Bog-vse.

butl  Roll Eyes  

In, Zemljo gledam ves čas; drevesa, dež, krompir, ženo, otroke, mačka, jekleno siv odtenek živčne modre barve, samo malo bolj v levo, zeleno mušnico, zaupanje...mislm...pa tko. Ves čas.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Dayaran
4
****
Offline

I am who I am.
Posts: 408
Ljubljana
Gender: male
Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #199 - 06.12.2007 at 15:41:15
 
en_bk wrote on 06.12.2007 at 11:53:43:
Enkrat, že dolgo časa nazaj, še preden je zgodovina sploh obstajala se mi zdi da je bilo to, ko sem bil samo en mlad bikec, me je silno zaposlovala dilema okrog Boga. No, to a ne, da je Bog vse, ampak, mislm, res čisto vse in da je Bog brezpogojna ljubezen in da je petje Njegovega imena res prava pot do njega in da obstaja zlo. In kdo sem pol jst. Mislm, štala a ne. Če je Bog vse in če je ljubezen, kaj je potem zlo in a sploh je in kam potem spadam še jst?

Tko, ves razdvojen, sem se obrnil po pomoč h Konfuziju, mojemu prijatelju, ki me je pozorno in pazljivo poslušal, čeprav sem ga imel na sumu, da je zaspal vmes. On je sicer zanikal in dejal, da le tako na glas diha, ni mi pa hotel razložiti, od kod potem žaganje v mojih očeh. Aja, sem mal zašel iz teme.

No, ko se je prav po mačje pretegnil, mi je dal tak odgovor:

"Moj bk, predstavljaj si, da je Bog-vse kt, eee, kt, mislm, kt Zemlja, kt mati Narava a ne /sem bil še tolk mlad, da se mu ni vredno zdel dodajat še lune, pa sonca pa vsega vesolja/. Predstavljaj si, da je Bog-ljubezen to, da ti Zemlja ponuja krompir, repo, korenje, fižol in če boš to jedel, boš neskončno srečen, ker boš lep pa debu, mislm, ker boš rdeč nasmejan debelinko z mastnimi lički, kar si si vedno želel. Predstavljaj si, da je Bog-zlo zelena mušnica. Lepa in vsekakor del Narave, ampak zate pogubna, če bi jo jedel".

"Aha, a tko pol", ga nisem razumel povsem. "Kaj pa je s petjem?"

"Ja ti kr prepevaj, samo, ne pozabi jest krompir, repo, korenje in fižol".

In zdej sem neskončno srečen, ker sem lep pa debu, mislm, en bk, kar sem si vedno želel.

Aja, ni mi razložil, kam pol spadam jst, ker tolk sem pa že vedel, da sem tle, na Zemlji, ne nekje izven, mislm, če je Zemlja Bog-vse.

butl  Roll Eyes  

In, Zemljo gledam ves čas; drevesa, dež, krompir, ženo, otroke, mačka, jekleno siv odtenek živčne modre barve, samo malo bolj v levo, zeleno mušnico, zaupanje...mislm...pa tko. Ves čas.


Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
BaT
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #200 - 06.12.2007 at 15:44:57
 
Quote:
Quote:


Heh... Nacisti so res delovali iz ljubezni, s tem se strinjam, ampak NE zaradi ljubezni do uničevanja in iztrebljanja. Najbrž si dost starejši, ampak ne morem verjet, da tako slabo poznaš zgodovino.  Huh
Kaj pa veš, morda sem pa jaz bližje Bogu kot ti... Cool

LP vsem* Wink


Mislim, da naj ta debata ne bi bila namenjena tekmovanju, kdo boljše pozna določeno področje in kdo je bliže Bogu.

Dejstvo je, da imamo različen odnos do vprašanja dobrega in zla. Zanimivo je, kako nas ta tema razdvaja. Ravno zato me zanima sporočilnost dveh različnih poročil o stvarjenju v Svetem pismu.

Moralni relativizem, skozi katerega lahko vsako dejanje vidiš kot dejanje ljubezni, pa vseeno vidim kot precejšen problem.  Ljubezen ne prinaša destrukcije.  Problem preživetja še zdaleč ni razlog, da naš sistem funkcionira tako kot funkcionira. Ob upoštevanju nekih osnovnih moralnih principov do teh problemov nikoli ne bi prišlo. Destrukcijo povzroča boj za prestiž, moč, oblast in kontrolo nad drugimi. Hitlerjeva Nemčija kot tudi druge diktature se seveda niso razvile zaradi sanj o lepšem življenju neke skupnosti in zaradi "ljubezni" do naroda. Toliko je vendar treba razumeti osnove ideologij in ozadje boja za  premoč.

Upala sem, da se bo ta tema usmerila v nekatera vprašanja iz Svetega pisma, glede na to, kam je zablodila ta debata, pa si sploh ne vem, če je še smiselno.

Bat in Poet, tu se marsikdo z marsikom ne strinja, ampak to, kar očitata Boštjanu, počneta tudi sama. Se mi zdi, da ima vse svoje meje.


Moja prva izjava je le moja opazka. Vsakdo, ki ga zgodovina vsaj malo zanima, da od nje izvzema dogodke kot dokaze za njegovo prepričanje, bi lahko vedel vsaj bistvene razloge za Hitlerjevo ravnanje. Ne, ni bilo prav, kar je storil - toda če bi njegovo ravnanje resnično želeli razumeti, bi poskusili ugotoviti razloge. VSE, vse deluje v zaporedju dejanja in njegove posledice. Torej bi lahko kopron vedel, da Hitler NI ravnal iz ljubezni do iztrebljanja. Pač se mu je zdelo nujno potrebno, da odstrani "tujke" iz svoje države. Torej ga je vodila ljubezen do naroda, države, po drugi strani pa tudi strah pred izgubo narodnostne pripadnosti, čistosti rase, itd. Ponavljam: nihče ni že od začetka užival v pobojih, ampak vsem so se zdeli nujni za izvršitev oz. izpolnitev nečesa večjega.

To, da sem bližje Bogu, je le nekaj, o čemer se sprašujem tudi sama. Ni trditev, občutek pa mi pač pravi, da je ta "pot" prava. Kopron je v svojo pot trdno prepričan, še več, ima nas za nevedne (kamor se prišteva tudi sam Questioning) njegove razlage na temo: Katera pot je prava??? Tvoje lastno razsvetljenje je brez pomena, če se ti niti ne ljubi pomagati drugim, da ga dosežejo. Torej, mi "bebci" (kot bi rekel kopron), iščemo dalje in enkrat potem že najdemo. Grin
In jaz govorim samo tisto, za kar mislim, da je prav. Nikogar v nič ne silim, vendar pa jasno izražam, kaj je po mojem prav in narobe. In Poet prav tako, I guess.

Jo, vse ima svoje meje. S tem se pa še kako strinjam. V bistvu pa ne verjamem, da sem jih s svojimi posti prestopila. Pardon, če je tako izpadlo.

LP* Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boštyxz
5
*****
Offline

I Love YaBB 2!
Posts: 5859
Slovenija
Gender: male
Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #201 - 07.12.2007 at 00:10:39
 
Quote:
Kaj ni Bog ali pa Hudič nekaj kar je ustvarila zavest? Torej moramo , da bi spoznali boga najprej spoznati svojo lastno zavest. Da jo spoznamo moramo svojo zavest popolnoma umiriti, ne prisiliti v tišino, kot to učijo razni guruji. Umiriti zavest, pa je umetnost in ne poznam tehnike ali metode,  ki bi ustvarila to tihoto. Zatorej se popolna umirjenost zavesti rojeva samo s preučevanjem delovanja metod in tehnik.



Sorry, but wrooong in the " first place " , ... Tongue

Drugače si dobro nadaljeval, vendar si zgrešil že " v osnovi "  Cry . Uhh, kako dobro bi ti šlo, če bi še  "štartal"  dobro  Shocked Cheesy Roll Eyes Wink Cool

Torej, poglejva ;   Roll Eyes

Bog je ustvaril našo zavest ( z nami vred ) , in tudi prvega Angela, Luciferja ( Nosilca Luči = Satano ), ki pa se je pozneje pokvaril ( degradiral ) v hudiča vseh hudičev , in iz imena Satana dobil ime  Satan  Exclaim

+ that' s how it was there  Cool, at that times  Roll Eyes, llloooooooooong ago  Shocked

To je "malo drugače", kot pa si si to lahkomiselno domišljal ti  Roll Eyes .

Poetu , ( ki ne ve svojega "dolga" ) , pa za1x tukaj ne bom odgovarjal, pa ne zaradi njegovih "sočnih opazk", ( meja moje užaljenosti je precej visoka  Kiss), ampak, preprosto zato, ker noče ( ni dovolj sposoben )  razumeti teh mojih enostavnejših razlag, katere podajam in me je enostavno " škoda", da bi zgubljal energijo + čas , za take + njemu podobne  Roll Eyes.

Precej "mladih" duš je tukaj, ( na tem forumu ) , in, nekatere pač še potrebujejo čas " predhodnega zorenja " , preden postanejo doumljive za višje resnice  Roll Eyes.

Torej, ga bom pustil v Božji Ljubezni, ki je usmiljena z ubogimi brati, dokler ne pride čas za vsakega  Cool Kiss Roll Eyes Wink Lips Sealed

So long, ...  Cool

Boštyx + Good Spirits from God  Kiss

Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #202 - 07.12.2007 at 09:17:22
 
Quote:

Moja prva izjava je le moja opazka. Vsakdo, ki ga zgodovina vsaj malo zanima, da od nje izvzema dogodke kot dokaze za njegovo prepričanje, bi lahko vedel vsaj bistvene razloge za Hitlerjevo ravnanje. Ne, ni bilo prav, kar je storil - toda če bi njegovo ravnanje resnično želeli razumeti, bi poskusili ugotoviti razloge. VSE, vse deluje v zaporedju dejanja in njegove posledice. Torej bi lahko kopron vedel, da Hitler NI ravnal iz ljubezni do iztrebljanja. Pač se mu je zdelo nujno potrebno, da odstrani "tujke" iz svoje države. Torej ga je vodila ljubezen do naroda, države, po drugi strani pa tudi strah pred izgubo narodnostne pripadnosti, čistosti rase, itd. Ponavljam: nihče ni že od začetka užival v pobojih, ampak vsem so se zdeli nujni za izvršitev oz. izpolnitev nečesa večjega.
To, da sem bližje Bogu, je le nekaj, o čemer se sprašujem tudi sama. Ni trditev, občutek pa mi pač pravi, da je ta "pot" prava.
LP* Wink


Razumela sem, kaj si hotela povedati glede Boga. Nisem zato tega citirala. Reagirala sem na stil komunikacije, ki se je razvil v zadnjih nekaj postih in je bil za moj okus malo preveč. Čisto razumem, da nekdo čuti odpor do tega, da se nekdo razglaša za vseznalca in da na to reagira. Vendar pa je označevanje nekoga za nacista (s strani Poeta) in obtoževanje nekoga, da ne pozna zgodovine, ker se ne strinja s tvojimi ideološkimi izhodišči, malo pretirano.

To, kar ti navajaš v zvezi s Hitlerjevo Nemčijo, ni povezano s poznavanjem/nepoznavanjem zgodovinskih dejstev (ta poznamo vsi), ampak je neka poljubna interpretacija tega, kaj so Hitler in njegovi pomočniki dejansko čutili in kakšna čustva naj bi jih vodila. Ljubezen do naroda je v večini primerov floskula, ki jo uporabljajo politiki za pridobitev moči. Verjetno ne boš trdila, da Judje, Romi, homoseksualci, ljudje z drugačnimi političnimi prepričanji, pripadniki raznih verskih sekt, invalidi in duševno bolni, niso bili del nemškega naroda Huh? Kateri nemški narod je Hitler pravzaprav ljubil?
Quote:

Ljudje so bili voljani zanj storiti karkoli. Nekateri ne, Hitler se jih je pač znebil. Pač je bil trdne sorte in ni želel pokvariti veselja miljonom ljudem. Shocked Tudi sebi ne Roll Eyes.
Židi - hotel se je znebiti bogatih nemških Židov, ki so živeli na račun države. In arijska rasa: želel ji je zagotoviti čistost. Že tu lahko vidimo njegovo ljubezen do naroda, do njegove rase, do pravic za njegov narod. Shocked Sad Na žalost pa se je s svojim prepričanjem in agresijo odločil tudi za poboj mnogih nedolžnih ljudi različnih ras. Ampak spomnimo se njegove vizije. In posledično vizije vseh državljanov Nemčije  Questioning. V pobojih, mučenjih in vojskovanju je Hitlerjeve vojake, oficirje in generale vodila ljubezen  Questioning do države, do sodržavljanov, do enakopravnosti Questioning znotraj državeShocked Sad.    
Je mogoče splošno znano zgodovinsko dejstvo, da se enakopravnost državljanov dosega z njihovim izključevanjem, z mučenji in masakri? Daj, pomisli, prosim, kaj pišeš  Shocked.

Sicer se mi niti ne zdi pomembno razpravljanje o tem, kaj in koga je Hitler ljubil ali ne, je pa prav med ljudmi, ki se ukvarjajo s t.i. duhovnostjo, pogosto iskanje ljubezni, tam, kjer je ni. Kar včasih privede tako daleč, da iščejo najbolj neverjetna ideološka opravičila za najhujše zločine.
Back to top
« Last Edit: 07.12.2007 at 10:41:47 by plesnamesecu »  
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #203 - 07.12.2007 at 09:23:33
 
en_bk wrote on 06.12.2007 at 11:53:43:

In, Zemljo gledam ves čas; drevesa, dež, krompir, ženo, otroke, mačka, jekleno siv odtenek živčne modre barve, samo malo bolj v levo, zeleno mušnico, zaupanje...mislm...pa tko. Ves čas.


To si pa tako lepo napisal, da se mi ja kar milo storilo  Wink. Sam pri meni brez zelenih mušnic ne gre  Roll Eyes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
ajgor
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #204 - 07.12.2007 at 09:40:38
 
Govoril sem o takšnem bogu in hudiču, katerega opisujejo določeni učitelji, duhovniki in odrešeniki. In takšno podobo si je potem ustvarila naša zavest. Bog pa je nekaj, kar zavest ne more najti. Zato sem napisal, da so vsi opisi boga le plod naše zavesti,, katera si ga lahko predstavlja kakršnegakoli. Bog je onkraj naše zavesti, da bi ga spoznali, moramo spoznati našo zavest.
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #205 - 07.12.2007 at 10:56:51
 
Quote:
en_bk wrote on 06.12.2007 at 11:53:43:

In, Zemljo gledam ves čas; drevesa, dež, krompir, ženo, otroke, mačka, jekleno siv odtenek živčne modre barve, samo malo bolj v levo, zeleno mušnico, zaupanje...mislm...pa tko. Ves čas.


To si pa tako lepo napisal, da se mi ja kar milo storilo  Wink. Sam pri meni brez zelenih mušnic ne gre  Roll Eyes.



A jih ješ?

Smiley

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #206 - 07.12.2007 at 10:58:39
 
Boštyxz wrote on 07.12.2007 at 00:10:39:
Quote:
Kaj ni Bog ali pa Hudič nekaj kar je ustvarila zavest? Torej moramo , da bi spoznali boga najprej spoznati svojo lastno zavest. Da jo spoznamo moramo svojo zavest popolnoma umiriti, ne prisiliti v tišino, kot to učijo razni guruji. Umiriti zavest, pa je umetnost in ne poznam tehnike ali metode,  ki bi ustvarila to tihoto. Zatorej se popolna umirjenost zavesti rojeva samo s preučevanjem delovanja metod in tehnik.



Sorry, but wrooong in the " first place " , ... Tongue

Drugače si dobro nadaljeval, vendar si zgrešil že " v osnovi "  Cry . Uhh, kako dobro bi ti šlo, če bi še  "štartal"  dobro  Shocked Cheesy Roll Eyes Wink Cool

Torej, poglejva ;   Roll Eyes

Bog je ustvaril našo zavest ( z nami vred ) , in tudi prvega Angela, Luciferja ( Nosilca Luči = Satano ), ki pa se je pozneje pokvaril ( degradiral ) v hudiča vseh hudičev , in iz imena Satana dobil ime  Satan  Exclaim

+ that' s how it was there  Cool, at that times  Roll Eyes, llloooooooooong ago  Shocked

To je "malo drugače", kot pa si si to lahkomiselno domišljal ti  Roll Eyes .

Poetu , ( ki ne ve svojega "dolga" ) , pa za1x tukaj ne bom odgovarjal, pa ne zaradi njegovih "sočnih opazk", ( meja moje užaljenosti je precej visoka  Kiss), ampak, preprosto zato, ker noče ( ni dovolj sposoben )  razumeti teh mojih enostavnejših razlag, katere podajam in me je enostavno " škoda", da bi zgubljal energijo + čas , za take + njemu podobne  Roll Eyes.

Precej "mladih" duš je tukaj, ( na tem forumu ) , in, nekatere pač še potrebujejo čas " predhodnega zorenja " , preden postanejo doumljive za višje resnice  Roll Eyes.

Torej, ga bom pustil v Božji Ljubezni, ki je usmiljena z ubogimi brati, dokler ne pride čas za vsakega  Cool Kiss Roll Eyes Wink Lips Sealed

So long, ...  Cool

Boštyx + Good Spirits from God  Kiss




O Kopron

Ti, kako je tam zgoraj? A je kej dolgcajt mrbit?

Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #207 - 07.12.2007 at 11:22:02
 
A jih ješ?

Se mi je zdelo, da boš vprašal.  Ne, nisem še mrtva  Smiley. Samo proučujem  Smiley.
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #208 - 07.12.2007 at 11:25:40
 
Quote:
Quote:
Sam pri meni brez zelenih mušnic ne gre  Roll Eyes.

A jih ješ?

Smiley

Smiley


Se mi je zdelo, da boš vprašal.  Ne, nisem še mrtva  Smiley. Samo proučujem  Smiley. [/quote]

Aha.

In, kaj si do zdej ugotovila? A zelene mušnice so al so samo plod, česa že, človeške zavesti al nekej tacga?

Smiley Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
plesnamesecu
Ex Member




Re: Verjamete v obstoj hudiča?
Reply #209 - 07.12.2007 at 11:29:54
 
Ugotovila sem, da najdem zelene mušnice pogosteje kot jurčke  Wink  Roll Eyes.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 12 13 14 15 16 ... 19