Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14231 times)
aryan
Ex Member




Re: Manipulacija
Reply #30 - 13.01.2004 at 08:41:26
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 21:30:22:
kolikor pač me...in koliko me...hm...poznaš ti?

ne vem kolk te poznam, ampak neki zihr te, ce preberem kdaj ksne tvoje poste. kolk pa to je ti pa ne bi vedu povedat.


Quote:
do česa mi je?
tale forum je v prvi vrsti en velik hec

aha, ok.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #31 - 13.01.2004 at 10:22:55
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 14:13:58:
pust je hec...jaz bi si zdajle iz srca želela, da bi tisto kar sem zgoraj napisala lahko vzela kot pustne norčije
Dokler nisi v necem pod prisilo, lahko vse skupaj jemljes kot komedijo, tragedijo, burko, dramo, farsdo, cisto tvoja izbira. Ce zaradi kakrsnegakoli razloga ne mores izstopit iz okvira, potem pa ...
Quote:
recimo, da se je enemu od žrebcev zgodilo to, da so vsi zvedeli zakaj se je pisal Mali
To pa ni ustrahovanje, to je mascevanje. Ustrahovanje bi bilo, ce bi plesal, kot bi doticna gospodicna zvizgala, ker bi se sicer razvedelo, da si v vseh pogledih zasluzi svoje ime.

Velikost spolnih organov je v glavnem stvar, ki se jo grejo v glavnem tipi med sabo. Menda si pri nekaterih vrstah opic samci v druzbi med seboj celo kazejo zobe in pa erektirane penise in si tudi na ta nacin dolocajo druzbeni polozaj. Drugje stejejo podrte studentke. Skratka, ce so za to zvedele samo vse kolegice, mascevanje niti ni bilo pretirano uspesno. Sele ko bi to vedeli vsi njegovi kolegi, bi zadeva morda uspela.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Manipulacija
Reply #32 - 13.01.2004 at 10:26:05
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 21:30:22:
do česa mi je?
tale forum je v prvi vrsti en velik hec




vse je v prvi vrsti en velik hec, mar ne?


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #33 - 13.01.2004 at 10:52:28
 
Quote:
Dokler nisi v necem pod prisilo, lahko vse skupaj jemljes kot komedijo, tragedijo, burko, dramo, farsdo, cisto tvoja izbira. Ce zaradi kakrsnegakoli razloga ne mores izstopit iz okvira, potem pa ...
To pa ni ustrahovanje, to je mascevanje. Ustrahovanje bi bilo, ce bi plesal, kot bi doticna gospodicna zvizgala, ker bi se sicer razvedelo, da si v vseh pogledih zasluzi svoje ime.

Velikost spolnih organov je v glavnem stvar, ki se jo grejo v glavnem tipi med sabo. Menda si pri nekaterih vrstah opic samci v druzbi med seboj celo kazejo zobe in pa erektirane penise in si tudi na ta nacin dolocajo druzbeni polozaj. Drugje stejejo podrte studentke. Skratka, ce so za to zvedele samo vse kolegice, mascevanje niti ni bilo pretirano uspesno. Sele ko bi to vedeli vsi njegovi kolegi, bi zadeva morda uspela.

bp


Torej tako...pust je hec ..samo je pa res, da šele pusta maske v resnici padejo...a bi ti res enako od- reagiral, če bi te bejba zašlatala kakšen drug dan, sigurno bi bila  tvoja reakcija drugačna..(jaz na primer si želim biti za vsaj en dan moški, da vidim kako je v vaši koži  Cheesy - samo meni tudi pust ne pomaga  Grin )

kar se tiče ustrahovanja...sem imela v glavi malo drugačno situacijo...s tisto bejbo, ki je dala ven "dolžino Malija" si noben od tiste četice ni drznil kakšnih dvoumnih šal zganjat...in ko sem rekla public je bilo zadosti public, da so vedeli tudi tipi...rezime vse zgodbe je bil v tem, da je  Mali postal tarča zafrkancij in neumnih šal, ne pa ona.


In še nekaj...kakšen je moj standing point v tej zgodbi niti ni tako bistven...bistvo je moj odgovor na vprašanje...kaj imaš za zgubit s takim spolnim odnosom
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Manipulacija
Reply #34 - 13.01.2004 at 10:56:06
 
Quote:
ne vem kolk te poznam, ampak neki zihr te, ce preberem kdaj ksne tvoje poste. kolk pa to je ti pa ne bi vedu povedat.


aha, ok.


Te bom zelo direkt vprašala..zakaj iz mojih postov dobivaš občutek, da si želim slave?

Na temle forumu je moje orožje enako orožju vseh ostalih...tastatura in moji možgani...

in če bi si želela slave bi se verjetno postavila na pisto za izbor miss, ali pa se začela udejstvovat kje drugje v javnem življenju...tako da me res zanima od kod tebi ta ideja o "slavi"
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #35 - 13.01.2004 at 10:59:26
 
sinjeoka wrote on 13.01.2004 at 10:52:28:
In še nekaj...kakšen je moj standing point v tej zgodbi niti ni tako bistven...bistvo je moj odgovor na vprašanje...kaj imaš za zgubit s takim spolnim odnosom

Moj point pa je, da s spolnim odnosom samim ne izgubis kaj dosti (mimogrede lahko sicer kaj dobis, ce ne pazis), izgubis pa lahko, ce pristanes na malo sirso igro, katere del ja lahko tudi spolni odnos.

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #36 - 13.01.2004 at 10:59:47
 
sinjeoka wrote on 13.01.2004 at 10:52:28:
In še nekaj...kakšen je moj standing point v tej zgodbi niti ni tako bistven...bistvo je moj odgovor na vprašanje...kaj imaš za zgubit s takim spolnim odnosom

se prav v tem primeru si sla rajs na dobro ime kokr pa seks. ampak a ni bla ta poteza mal riskantna tud, kako ves kaj bi blo boljs? in spet, odvisn iz katere perspektive gledas, iz kratkotrajne al dolgotrajne. itak sta pa tko kratkotrajnost kot dolgotrajnost oboje minljivost oz. nenehna nepredvidljiva spremenljivost, ki je iz enga druzga zornega kota tud indirektno koristna, tj. da definira vecnost.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Manipulacija
Reply #37 - 13.01.2004 at 11:02:35
 
sinjeoka wrote on 13.01.2004 at 10:56:06:
Te bom zelo direkt vprašala..zakaj iz mojih postov dobivaš občutek, da si želim slave?

ne vem, tak obcutek imam... da si zelis slave oz. pozornosti, obcutek pomembnosti, obcutek koristnosti, obcutek posebnosti...

Quote:
in če bi si želela slave bi se verjetno postavila na pisto za izbor miss, ali pa se začela udejstvovat kje drugje v javnem življenju...tako da me res zanima od kod tebi ta ideja o "slavi"

taka "slava" bi bla na "grobem" nivoju in ta ti najbrz ne disi vec tolk kot tista na "subtilnem". to sm mislu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #38 - 13.01.2004 at 11:04:17
 
Quote:
se prav v tem primeru si sla rajs na dobro ime kokr pa seks. ampak a ni bla ta poteza mal riskantna tud, kako ves kaj bi blo boljs? in spet, odvisn iz katere perspektive gledas, iz kratkotrajne al dolgotrajne. itak sta pa tko kratkotrajnost kot dolgotrajnost oboje minljivost oz. nenehna nepredvidljiva spremenljivost, ki je iz enga druzga zornega kota tud indirektno koristna, tj. da definira vecnost.


jaz gledam zelo pragmatično
dobro ime je dobrina na dolgi rok seks pa "dobrina" na kratki rok, pa še vprašanje je kakšno kvaliteto dobiš, ker mnogo črtic baš ne garantira kvaliteto - prej obratno
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Manipulacija
Reply #39 - 13.01.2004 at 11:06:50
 
Quote:
ne vem, tak obcutek imam... da si zelis slave oz. pozornosti, obcutek pomembnosti, obcutek koristnosti, obcutek posebnosti...

taka "slava" bi bla na "grobem" nivoju in ta ti najbrz ne disi vec tolk kot tista na "subtilnem". to sm mislu.


Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

hvala za kompliment, da si se ukvarjal z mano..lahko bi odrepliciral na kateregakoli avtorja tukaj in izbral si mene...očitno sem res nekaj posebnega...ampak samo zate

Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #40 - 13.01.2004 at 11:07:22
 
sinjeoka wrote on 13.01.2004 at 11:04:17:
dobro ime je dobrina na dolgi rok seks pa "dobrina" na kratki rok, pa še vprašanje je kakšno kvaliteto dobiš, ker mnogo črtic baš ne garantira kvaliteto - prej obratno

a pa si se pripravljena tud ciz odpovedat dobrini na kratki rok za dosego dobrine na dolgi rok al bi rajs vsake mal (lih prav), ceprav se zdi da je to neizvedljivo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Manipulacija
Reply #41 - 13.01.2004 at 11:08:47
 
sinjeoka wrote on 13.01.2004 at 11:06:50:
hvala za kompliment, da si se ukvarjal z mano..lahko bi odrepliciral na kateregakoli avtorja tukaj in izbral si mene...očitno sem res nekaj posebnega...ampak samo zate

najbrz je ciz res to kar pravis.
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #42 - 13.01.2004 at 11:12:59
 
Quote:
Moj point pa je, da s spolnim odnosom samim ne izgubis kaj dosti (mimogrede lahko sicer kaj dobis, ce ne pazis), izgubis pa lahko, ce pristanes na malo sirso igro, katere del ja lahko tudi spolni odnos.

bp


včasih se sprašujem, če je to stvar moškega razmišljanja po principu "saj je bil samo sex"...pa bi rekla da ne...
je zmeraj del nečesa širšega..ljubezni, užitka ali pa potrjevanja...in jaz vrednotim stvari v kontekstu..nekje sem itak že pisala, o absolutnosti resnic
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #43 - 13.01.2004 at 11:22:58
 
Quote:
a pa si se pripravljena tud ciz odpovedat dobrini na kratki rok za dosego dobrine na dolgi rok al bi rajs vsake mal (lih prav), ceprav se zdi da je to neizvedljivo?


sex je odnos med dvema človekoma...predpogoj za dober sex je dober medčloveški odnos - torej odnos v katerem je vsakršno poznejše pranje perila v javnosti izključeno...torej, da se točno ve zakaj (ljubezen ali le 1x užitek) in da zadaj ni manipulacij

..če mi intuicija govori, da z medčloveškim odnosom ni ves OK..potem jo poslušam...so me naučile izkušnje
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #44 - 13.01.2004 at 11:25:21
 
sinjeoka wrote on 13.01.2004 at 11:22:58:
..če mi intuicija govori, da z medčloveškim odnosom ni ves OK..potem jo poslušam...so me naučile izkušnje

intuicijo poslusas v vseh okoliscinah?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4