Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14240 times)
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #15 - 12.01.2004 at 10:30:30
 
Quote:
- gentelman kode - še ena iluzoričen pojem. Kdo je gentelman?



Po povedanem smatram, da nisi padla po dveh mesecih, pa še predsednica nisi postala.   Grin Torej si čista zguba.  Grin No, resno... Očitno si dobila opozorilo prej, komu se boš za to zahvalila (Bogu, svoji iznajdlivosti, čemurkoli...) je meni vseeno. Vsekakor, nisi šla čez serijo 6-10 tipov. In si skozi odnos, človeka ki ti je opisal dogajanje dobila lepo opozorilo. Mnoge so najbrž tudi podobno opozorilo dobile (mnoge tudi ne) in vsaka je na to odreagirala po svoje. Je stvar posameznika kako odreagira na neko zadevo. Sej glih o tem govorim. Če se igraš z ognjem boš opečen. Odpri oči in vidi.
Jest mislim, da se to kar praviš kar hitro opazi in vsaka pametna punca, prej ali slej spozna, kaj se dogaja.


Ja če gradiš dobro ime, potem je sploh fajn, da ti ceno dobrega imena ne določajo ravno taki modeli. So ti modeli merilo za dobro ime?


gentleman code pomeni nenapisano in nedogovorjeno parvilo, ki se ga kljub temu držijo...izraz izhaja iz anglije izza časa razvoja clubbinga..in danes s samim gentlemanstvom nima nič

Grin postala predsednica...  Grin opozorilo pa je prišlo od mojega najboljšega prijatelja, ki me je v združenje potegnil...in je bil to precej netipičen način za not prit

graditev imena... s psihologijo množic imam kar neka jizkušenj, ljudje so po večini ovce ...v vsakem filmu o študenskih iniciacijah, pa lahko vidiš tovrstno psihologijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
YaBB Moderator
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: ]Manipulacija
Reply #16 - 12.01.2004 at 10:33:53
 
Quote:
gentleman code pomeni nenapisano in nedogovorjeno parvilo, ki se ga kljub temu držijo...izraz izhaja iz anglije izza časa razvoja clubbinga..in danes s samim gentlemanstvom nima nič


- precej ohlapna zadeva  Shocked


Quote:
Grin postala predsednica...  Grin opozorilo pa je prišlo od mojega najboljšega prijatelja, ki me je v združenje potegnil...in je bil to precej netipičen način za not prit


Grin
- očitno si precej ne-tipičen človek.
Grin

Quote:
graditev imena... s psihologijo množic imam kar neka jizkušenj, ljudje so po večini ovce ...v vsakem filmu o študenskih iniciacijah, pa lahko vidiš tovrstno psihologijo


Grin
... in še očitneje tudi ovca ne.

Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #17 - 12.01.2004 at 10:38:20
 
Quote:
- precej ohlapna zadeva  Shocked




ni ohlapna...ker tega coda ne kršijo...

Ohlapno samo izgleda, ko se to poskuša razložit, kaj to je....
Tudi pravila kakšnega  heroinskega cartela so nenapisana, ali nedogovorjena...pa vsak ve kje mu je mesto v hierarhiji

(ne)ohlapnost zatorej ni v formualciji ampak v realizaciji  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: ]Manipulacija
Reply #18 - 12.01.2004 at 12:10:04
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 09:53:35:
Marsikak tip se hvali s svojimi trofejcami in v kakšnih malo bolj zaključenih družbah velja en gentlemen code... če je kdo od "nas" tole konkretno bejbo podrl..se je noben od ostalih ne dotakne...




tu si pa nekoliko zgrešila - gentleman code je, da se o tem sploh ne govori

(drugače pa je izvorna definicija gentlemana, da je to tisti (moški), kateremu za preživetje ni potrebno delati)

druga tvoja definicija o nedotakljivosti, bejbe, katero nekdo od "naših" podira ali je podiral pa je po moje nesmiselna (spominja me na splošno znano dejstvo, da se seks v kolektivu ne izplača)

(eno od gentlemanskih nenapisanih pravil je tudi, da je v ljubezni in vojni vse dovoljeno - ostalo pa je itaq samo šport)


uživaj!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #19 - 12.01.2004 at 13:25:57
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 09:53:35:
Kaj potemtakem izgubiš skozi spolni odnos...v teh primerih...dobro ime, kar je zelo zoprno, če se ti zgodi na poklicnem področju...

Dobro ime ... samo ce ti zmanjka samozavesti in se ustavis na pol poti
(klin se s klinom izbija in kateri moski s trdim klincem je ze kdaj rekel ne) Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #20 - 12.01.2004 at 13:50:14
 
Quote:
Dobro ime ... samo ce ti zmanjka samozavesti in se ustavis na pol poti
(klin se s klinom izbija in kateri moski s trdim klincem je ze kdaj rekel ne) Tongue

bp


Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin

ko bi ti bp vedel, da se tudi kak moški boji sexa...na ženski strani se nisi in se ne boš nikoli znašel (govorim o vlogah)

Grin  Grin  Grin  Grin   Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #21 - 12.01.2004 at 13:58:21
 
t wrote on 12.01.2004 at 12:10:04:
tu si pa nekoliko zgrešila - gentleman code je, da se o tem sploh ne govori

(drugače pa je izvorna definicija gentlemana, da je to tisti (moški), kateremu za preživetje ni potrebno delati)

druga tvoja definicija o nedotakljivosti, bejbe, katero nekdo od "naših" podira ali je podiral pa je po moje nesmiselna (spominja me na splošno znano dejstvo, da se seks v kolektivu ne izplača)

(eno od gentlemanskih nenapisanih pravil je tudi, da je v ljubezni in vojni vse dovoljeno - ostalo pa je itaq samo šport)


uživaj!


in spet en absolutist....nikjer nisem napisala, da se jih vsi 100% držijo in da kdaj kdo tudi ne izstopi iz tega kroga...in naj ti še 1x povem poudrake ni na gentleman, ampak na gentleman code....in ni point v negovorjenju, ampak koga ta skupina sprejema za del skupine (danes temu rečemo insajderstvo, cehovstvo)

da se sex v kolektivu ne izplača ... odvisno od kolektiva...v Sloveniji je en kolektiv za katerega velja, da ni prav fino da ženska v svojem rezimeju napiše, da je opravljala enoletno pripravništvo not  Grin  Grin  Grin


z vami sem delila izkušnjo, ki verjetno ni edinstvena...zavreči je ravno z nekimi logično jezikovnimi dlakocepljenji glih ne morete

Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: ]Manipulacija
Reply #22 - 12.01.2004 at 14:04:36
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 13:50:14:
ko bi ti bp vedel, da se tudi kak moški boji sexa...na ženski strani se nisi in se ne boš nikoli znašel (govorim o vlogah)

Sem se enkrat nasemil v zensko za pusta. Pa so me izkljucno zenske hotele slatat po joskih in scipat v rit.
Se mi pa zdi, da so kljub moji zunanji transformaciji one bolj uspele zamenjat vloge (ker jest bi tudi z veseljem kaksno Tongue).

Dobro ime pa lahko vedno enako dobro kot z uklanjanjem in izogibanjem vzdrzujes z ustrahovanjem. Tongue

bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #23 - 12.01.2004 at 14:13:58
 
Quote:
Sem se enkrat nasemil v zensko za pusta. Pa so me izkljucno zenske hotele slatat po joskih in scipat v rit.
Se mi pa zdi, da so kljub moji zunanji transformaciji one bolj uspele zamenjat vloge (ker jest bi tudi z veseljem kaksno Tongue).

Dobro ime pa lahko vedno enako dobro kot z uklanjanjem in izogibanjem vzdrzujes z ustrahovanjem. Tongue

bp


Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
pust je hec...jaz bi si zdajle iz srca želela, da bi tisto kar sem zgoraj napisala lahko vzela kot pustne norčije


ustrahovanje
Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
recimo, da se je enemu od žrebcev zgodilo to, da so vsi zvedeli zakaj se je pisal Mali
Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Manipulacija
Reply #24 - 12.01.2004 at 14:30:38
 
sinjeoka,

a bi bla ti rajs rada slavna in pomembna ampak nezadovoljna al bi bla rajs podpovprecna in zadovoljna al bi bla rada slavna, pomembna in tudi zadovoljna al sam da si zadovoljna?
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Manipulacija
Reply #25 - 12.01.2004 at 14:59:44
 
Quote:
sinjeoka,

a bi bla ti rajs rada slavna in pomembna ampak nezadovoljna al bi bla rajs podpovprecna in zadovoljna al bi bla rada slavna, pomembna in tudi zadovoljna al sam da si zadovoljna?


slavna???

Ej od kod se je pa to vzelo...saj me tu gori noben ne pozna?

Kaj bi rada v življenju...recimo, da mi ni do tega, da bi kdo tu seciral moje želje in me zrcalil, preslikaval, tupil...
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Manipulacija
Reply #26 - 12.01.2004 at 15:33:07
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 14:59:44:
Ej od kod se je pa to vzelo...saj me tu gori noben ne pozna?

ja kolkr pac te.

Quote:
Kaj bi rada v življenju...recimo, da mi ni do tega, da bi kdo tu seciral moje želje in me zrcalil, preslikaval, tupil...

ok, do tega ti ni... do cesa ti pa je?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: ]Manipulacija
Reply #27 - 12.01.2004 at 21:16:03
 
sinjeoka wrote on 12.01.2004 at 09:53:35:
Kaj potemtakem izgubiš skozi spolni odnos...v teh primerih...dobro ime, kar je zelo zoprno, če se ti zgodi na poklicnem področju...

Če ima ženska spolni odnos z vsemi od 6-10 tipov, z mojim možem, očetom, bratom... sem jo pripravljena imet rada. (hehe, če bi te slednje tri do česa prpravla, bi ji bla mogoče še hvaležna, ajde, izvzamem očeta, ker bi utegnil to mojo mamico fejst prizadet)
Kar hočem povedat je, družbena pravila, norme, zakoni.. napisano ali nenapisano, delijo ljudi na slabe in dobre, na tiste, ki si zaslužijo in na tiste, ki si ne
Smo pa vsi Eno = vsi si zaslužimo Ljubezen vseh
Nameravam se tega zavedat v vsakem trenutku
ego izpad
Nameravam zdravo grlo in zobovje
Back to top
 
 
IP Logged
 
sinjeoka
5
*****
Offline

No guts no glory!
Posts: 2783

Gender: female
Re: Manipulacija
Reply #28 - 12.01.2004 at 21:30:22
 
Quote:
ja kolkr pac te.




kolikor pač me...in koliko me...hm...poznaš ti?


do česa mi je?
tale forum je v prvi vrsti en velik hec
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Manipulacija
Reply #29 - 12.01.2004 at 23:20:16
 
Quote:
Kdor beži od sebe, ne bo nikoli nič našel...
Kak sem hvaležna, da sem te dneve sama s sabo prjatla Smiley

thanx, David, dober tekst Kiss
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4