Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12
(Read 55899 times)
aryan
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #75 - 20.02.2004 at 08:53:17
 
lola wrote on 19.02.2004 at 21:41:47:
In kako ti veš, ali je oseba, ki ji služiš, "prava"?

in kako ti ves, da ni?

v glavnem... po kvalitetah, ki te privlacijo.

Quote:
Se morda vprašaš, ali je ta oseba vredna, da ji služim?

ce me privlaci, potem je vredna.
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #76 - 20.02.2004 at 09:02:41
 
Quote:
ce me privlaci, potem je vredna.


Ravno to je problem, okrog katerega se vrtimo: privlači me napačna oseba, kemijo čutim do osebe, ki me ni vredna.

Ni tega avtomatizma - če me privlači, potem je vredna. Ljudje smo zmotljivi.

In to je vprašanje - ali je možno vplivati, sebe spremeniti v smislu, da me bo privlačila oseba, ki me bo vredna?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #77 - 20.02.2004 at 09:22:20
 
lola wrote on 20.02.2004 at 09:02:41:
Ravno to je problem, okrog katerega se vrtimo: privlači me napačna oseba, kemijo čutim do osebe, ki me ni vredna.

Ni tega avtomatizma - če me privlači, potem je vredna. Ljudje smo zmotljivi.

In to je vprašanje - ali je možno vplivati, sebe spremeniti v smislu, da me bo privlačila oseba, ki me bo vredna?

zato ti pa jaz predlagam, da navezes iskren odnos z osebo, ki je vseprivlacna. to pomeni, da privlaci kogarkoli, kjerkoli in kadarkoli. pol ne bos mela vec problemov z ljubeznijo.

Hari bol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #78 - 20.02.2004 at 09:36:36
 
sinjeoka wrote on 20.02.2004 at 09:33:26:
Čisto resno vprašanje aryan...

kaj storiš ti osebno, ko se zaljubiš v osebo, ki te zavrača...vztrajaš? in te potem še bolj zavrača?

ko se zaljubis v osebo ne mislis kej prevec, ampak ji hoces samo ustrezt. taka je narava ljubezni.

Quote:
...izgovarjaš sveta imena ... besede ....

...ama to so počeli že menihi v kloštrih .. izgovarjali imena svetnikov ... pa jim po pričevanjih tudi to ni kaj prida pomagalo

a si poskusila ti sama?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #79 - 20.02.2004 at 09:37:10
 
lola wrote on 20.02.2004 at 09:02:41:
Ravno to je problem, okrog katerega se vrtimo: privlači me napačna oseba, kemijo čutim do osebe, ki me ni vredna.

Ni tega avtomatizma - če me privlači, potem je vredna. Ljudje smo zmotljivi.

In to je vprašanje - ali je možno vplivati, sebe spremeniti v smislu, da me bo privlačila oseba, ki me bo vredna?


V čem pa maš ti takšno posebno vrednost, da sodiš ljudi, kolk so te vredni, če smem vprašat?




Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #80 - 20.02.2004 at 09:43:26
 
Quote:
zato ti pa jaz predlagam, da navezes iskren odnos z osebo, ki je vseprivlacna. to pomeni, da privlaci kogarkoli, kjerkoli in kadarkoli. pol ne bos mela vec problemov z ljubeznijo.

Hari bol.


Nekako sem izgubila rdečo nit, kje je prišlo do tega, da govorimo o mojem problemu z ljubeznijo?

Jaz le diskutiram o temi v tem topicu.

Nisem te prosila za nasvet, "kako odpraviti težave v mojem ljubezenskem življenju", nisem pravzaprav niti govorila o mojem ljubezenskem življenju.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #81 - 20.02.2004 at 09:44:45
 
lola wrote on 20.02.2004 at 09:43:26:
Nekako sem izgubila rdečo nit, kje je prišlo do tega, da govorimo o mojem problemu z ljubeznijo?

Jaz le diskutiram o temi v tem topicu.

Nisem te prosila za nasvet, "kako odpraviti težave v mojem ljubezenskem življenju", nisem pravzaprav niti govorila o mojem ljubezenskem življenju.

lihkar si... in iz tega je marsikaj razvidno. predlog se zmeri velja.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #82 - 20.02.2004 at 09:50:41
 
Draga lola.
Predlagam, da opustiš debato v tem topicu.
Aryan te itak ne šteka, zvezdica pa po stari navadi čaka, da te napade iz zasede. Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
lola
5
*****
Offline


Posts: 1056
Maribor
Gender: female
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #83 - 20.02.2004 at 09:58:57
 
Quote:
V čem pa maš ti takšno posebno vrednost, da sodiš ljudi, kolk so te vredni, če smem vprašat?



Sem te qvotala za vsak primer, ker včasih kaj brišeš za sabo  Grin   Roll Eyes

Sem vredna, vredna sem, da me ljudje, s katerimi živim in se družim, spoštujejo in me imajo radi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Lilith
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #84 - 20.02.2004 at 10:03:11
 
Quote:
V čem pa maš ti takšno posebno vrednost, da sodiš ljudi, kolk so te vredni, če smem vprašat?


Prosim, popravi me, če se motim.
A to pomeni, da ti sprejmeš v svoje življenje vse, kar pride mimo?
Ali pa morda nikogar ne sprejmeš, ker si nikogar ne drzneš presojati v vrednostnem smislu?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #85 - 20.02.2004 at 10:26:14
 
lola wrote on 20.02.2004 at 09:58:57:
Sem vredna, vredna sem, da me ljudje, s katerimi živim in se družim, spoštujejo in me imajo radi.

ce oni tko hocjo. izsilt tega ne mors. ce pa ze, pa nimas nc kej dost od tega.

tko kot sem ze prej reku... ce nekoga privlacis te bo ta oseba imela rada, oz. ce tebe nekdo privlaci ga bos ti imela rada. brezpogojno medsebojno privlacnost/ljubezen najdt in jo tud vecno furat je pot in cilj hkrati nasega obstoja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #86 - 20.02.2004 at 11:42:16
 
sinjeoka wrote on 20.02.2004 at 09:33:26:
...ama to so počeli že menihi v kloštrih .. izgovarjali imena svetnikov ... pa jim po pričevanjih tudi to ni kaj prida pomagalo

Quote:
a si poskusila ti sama?

Sveta pomagavka, sveti Jozefinek, sveta Genovefa, Klotilda in sveti trije kralji, pa na sv. Martina tudi ne gre pozabit, in sploh vsi svetniki tam na prvega novembra dan, a je res treba za vsak drek nastevat sveta imena boga, pa za vsak drek o tem brat na tem forumu? A to kar s carobno palicico resi kaksen problem al kako?
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #87 - 20.02.2004 at 11:46:37
 
Quote:
V čem pa maš ti takšno posebno vrednost, da sodiš ljudi, kolk so te vredni, če smem vprašat?

Zame sem se vedno kar jest sam vrhovni razsodnik in zadnja instanca, ki odgovarja na vprasanja, kdi in kaj je zame dobro in vredno, kdo in kaj mi je vsec in in kaj mi ni.

Kaj se pa tebi zdi pri tem narobe?

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #88 - 20.02.2004 at 11:48:22
 
Quote:
Sveta pomagavka, sveti Jozefinek, sveta Genovefa, Klotilda in sveti trije kralji, pa na sv. Martina tudi ne gre pozabit, in sploh vsi svetniki tam na prvega novembra dan, a je res treba za vsak drek nastevat sveta imena boga, pa za vsak drek o tem brat na tem forumu? A to kar s carobno palicico resi kaksen problem al kako?

bp, noben te v nic ne sili.

ampak vseen ti pa predlagam, da se spominjas ali izgovarjas sveta imena Boga in tistih, ki so z Njim v tesnem kontaktu (svetniki) za njihovo zadovoljstvo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Za dober sex je poterbna kemija
Reply #89 - 20.02.2004 at 11:57:58
 
Quote:
A to kar s carobno palicico resi kaksen problem al kako?




brez milosti ne gre  Wink



uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 ... 4 5 6 7 8 ... 12