Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14957 times)
Loops of Infinity
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #45 - 28.09.2004 at 14:26:47
 
Valentinaa wrote on 28.09.2004 at 14:14:02:
Jaz tole z mulčki vidim bolj kot vplivanje na mulčka, kot vplivanje na dogodek. Če mulčku  neprestano ponavljaš nekaj, mu to vcepiš v glavo, in njemu se bo pač to dogajalo.

To pravim iz lastnih izkušenj, ker sem morala vložiti veliko energije, da sem se takega vplivanja na mulčke odvadila.


Smiley, čeprav jih s tem nisi mogla zaščititi pred drugimi, ki bodo morebiti to poskušali. Vsak mora pri sebi spoznati, da je navsezadnje on tisti, ki dovoljuje vpliv nad seboj, torej nekomu položi to moč.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #46 - 28.09.2004 at 14:52:35
 
Quote:
čeprav jih s tem nisi mogla zaščititi pred drugimi, ki bodo morebiti to poskušali.


sigurno ne, ampak starši imajo itak daleč največ vpliva pri tamalih mulčkih, tako da, če jih zaščitimo pred nami, smo večino še storili.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #47 - 28.09.2004 at 15:05:39
 
Valentinaa wrote on 28.09.2004 at 14:52:35:
sigurno ne, ampak starši imajo itak daleč največ vpliva pri tamalih mulčkih, tako da, če jih zaščitimo pred nami, smo večino še storili.


Ne vem. O tem bi se dalo debatirati. Zakaj zaščita pred nami? Le želim, da se to ne naredi prezgodaj. Recimo, kolikokrat je za otroka največja tragedija takšno porušenje mostu med njim in njegovim staršem? Starš je sicer lahko prisoten, vendar otrok nima čustvene varnosti. Tam je poškodovan in bo potreboval oporo v življenju dokler se ne bo ozdravil.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #48 - 28.09.2004 at 15:22:49
 
LoI, otroke je treba zaščititi pred našimi nevrozami, laično rečeno. Treba jih je pa zaščititi pred nevarnostmi, seveda, ampak naši strahovi zanje niso zaščita.
Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #49 - 28.09.2004 at 15:43:00
 
jst se tud strinjam da starši najbolj vplivajo na svoje otroke kot kdorkoli drug. Če smo tud že pri kraji energije, dosti staršev "vleče" otroke k sebi (oz vlečejo njihovo pozornost nase) ker bi radi vplivali nanje,na njihov potek življenja in tako lastnim otrokom kradejo energijo oziroma jih mažejo s svojo. Tako otrok poleg svoje nesnage dobi na grbo še nesnago od staršev,ki je ponavadi res trdovratnejša kot nesnaga ki jo nehote pobira od drugih ljudi. In tisti ki je veliko  u stiku s starši pol to tud težje opazi, ker je stalno onesnažen Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
bujangi
1
*
Offline

ola! :))
Posts: 5

Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #50 - 28.09.2004 at 19:22:52
 
Vcasih mi je bolje, ce grem sama ven.


Delaj tisto, kar je bolje zate.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #51 - 06.10.2004 at 01:20:51
 
Valentinaa wrote on 28.09.2004 at 15:22:49:
LoI, otroke je treba zaščititi pred našimi nevrozami, laično rečeno. Treba jih je pa zaščititi pred nevarnostmi, seveda, ampak naši strahovi zanje niso zaščita.


Točno to. Zadnjič čakam v neki vrsti in tam neki oče pa njegova dva otroka, starejši (7) sin in mlajša (4) hči. In sin prične (po nekem naučenem vzorcu) zapovedovati sestrici: ne obnašaj se tako, SM TI REKU !!! (s tisto resno odraslo preslikavo očetove face), prid sem SM TI REKU !!! ...

na ta način ...
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4