Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4
(Read 14959 times)
anjaa
Guest




kraja energije??
15.12.2003 at 10:36:08
 
Zanima me vase mnenje o tem kar se meni dogaja. ???

Z ljubljeno osebo greva na sprehod, nic posebnega ... zacneva se pogovarjati obicajne stvari. Ko on govori, zacnem cutiti bolecino na podrocju pleksusa, pocutim se izpraznjena, utrujena. Lahko se zgodi da odgovarjam z jezo, kar vpiti zacnem nanj.
Sva govorila o tem in ne veva kaj narediti. Tudi on se pocuti izcrpano. Zato ne razumem? Mogoce se pocuti izcrpano, ker govori jaz pa ker ga poslusam? Kaj potem naj bova samo tiho?

Ce kdo ve kaj se dogaja, ga lepo prosim za nasvet. Hvala

Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #1 - 15.12.2003 at 10:40:33
 
Quote:
Zanima me vase mnenje o tem kar se meni dogaja. ???

Z ljubljeno osebo greva na sprehod, nic posebnega ... zacneva se pogovarjati obicajne stvari. Ko on govori, zacnem cutiti bolecino na podrocju pleksusa, pocutim se izpraznjena, utrujena. Lahko se zgodi da odgovarjam z jezo, kar vpiti zacnem nanj.
Sva govorila o tem in ne veva kaj narediti. Tudi on se pocuti izcrpano. Zato ne razumem? Mogoce se pocuti izcrpano, ker govori jaz pa ker ga poslusam? Kaj potem naj bova samo tiho?

Ce kdo ve kaj se dogaja, ga lepo prosim za nasvet. Hvala



Si zadnje čase preobremenjena s čim, te kaj teži, imaš kakšne težave, si pod stresom? Namreč to je morebiti prehodno obdobje, ampak za tole "krajo" energije, bi jaz raje temu rekel pomanjkanje energije, zaradi psihičnih obremenitev, ki te pestijo?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #2 - 15.12.2003 at 10:48:29
 
Quote:
Z ljubljeno osebo greva na sprehod, nic posebnega ... zacneva se pogovarjati obicajne stvari.

katere so to "obicajne" stvari?

Quote:
Zato ne razumem? Mogoce se pocuti izcrpano, ker govori jaz pa ker ga poslusam? Kaj potem naj bova samo tiho?

pravijo, da je molk zlata vreden. ampak ce se lahko pogovarjata o Bogu za Njegovo zadovljstvo, pa ne bosta dobila le miru, ki ga ponuja molk, ampak tudi notranjo ekstaticno zadovoljstvo.

drgac pa lahko poves se mal bl v detajle. je velik lazje svetovat pol.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: kraja energije??
Reply #3 - 15.12.2003 at 10:51:50
 
Zakaj si dala naslov KRAJA ENERGIJE?

Če se pogovarjata običanje stvari, potem bi moralo biti stanje običajno.

Ob čem te začne stiskati v prsih, v nestrinjanju ob tem kar tvoj dragi govori, morda?

Pojasni bolj na široko.
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #4 - 15.12.2003 at 11:10:23
 
Zakaj bi ti ljubljena oseba kradla energijo?

Poskusi se malce poglobit, kje nisi resnična. Kaj delaš,  kar morda ne bi, kje hodiš preko sebe? Mogoče rabiš čas, molk, tišino, mir in se počutiš ogroženo, ker misliš, da ti to nekdo od zunaj lahko vzame. Najprej moramo bit sami v harmoniji, da smo lahko še s kom.
Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: kraja energije??
Reply #5 - 15.12.2003 at 11:17:37
 
Kje naj zacnem, ker se sama ne vem kaj je pomembno oz. kaj vpliva na to kar se mi dogaja.

obicajne stvari govoriva npr. govori mi o vsebini filma, o delu, ki ga je delal ... vsakdanje pogovarjanje.

Nimam nic stresnega razen to Z NJIM. Opazam, da sem bolj zivcna, nesproscena, ko greva skupaj kam, ker ze pricakujem to "izpraznenje" in potem v sebi premlevam kaj se dogaja.
Zacelo se je, ker je on  bolj "živ" zraven mene, bolj aktiven in tudi govori bolj glasno, razlaga bolj zivo ... DA ME JE TO MOTILO, TA NJEGOVA ENERGIJA. Se posebej, ce pridem iz sluzbe, ko sem utrujena.
Nekak sem ga hotela imeti pod kontrolo, da se ne bo neprimerno vedel npr. v trgovini mi je bilo tezko, ker je bolj glasen, kar zacne prodajalki nekaj razlagati, vendar me to zdaj ne moti vec, vsaj mislim si tako. Delala sem na tem.
Je sproscen in deluje po nagonu, kakor mu pase.

To se dogaja kar velikokrat. Vcasih mi je bolje, ce grem sama ven. Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: kraja energije??
Reply #6 - 15.12.2003 at 11:24:06
 
Quote:
Zacelo se je, ker je on  bolj "živ" zraven mene, bolj aktiven in tudi govori bolj glasno, razlaga bolj zivo ... DA ME JE TO MOTILO, TA NJEGOVA ENERGIJA. Se posebej, ce pridem iz sluzbe, ko sem utrujena.

Nekak sem ga hotela imeti pod kontrolo, da se ne bo neprimerno vedel npr. v trgovini mi je bilo tezko, ker je bolj glasen, kar zacne prodajalki nekaj razlagati, vendar me to zdaj ne moti vec, vsaj mislim si tako. Delala sem na tem.
Je sproscen in deluje po nagonu, kakor mu pase.

To se dogaja kar velikokrat. Vcasih mi je bolje, ce grem sama ven. Undecided


Hja, sej zadeva je čist jasna. Zdej ko si napisala le malo več, si si kot mnogi, ki iščejo odgovore, dala odgovor že sama:

1. Ali boš razčistila, s tem, da je tak kot je. Da se ljudi ne spreminja po lastnih željah in ga začela vse bolj sprejemat.

2. Se razšla in najdla enega, ki že ustreza tvojim predstavam.

Mogoče, se bere zelo "fast food", pa vendar le v točki 1 ali 2 boš našla svoj mir, pod 2 bo ta le začasen, dokler te podobna situacija spet v drugem času, prostoru, situaciji spet ne pokliče na preizkušnjo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: kraja energije??
Reply #7 - 15.12.2003 at 11:30:02
 
a mislis, da se mi to dogaja, ker ga ne sprejemam?   Embarrassed
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: kraja energije??
Reply #8 - 15.12.2003 at 11:37:54
 
Ja čist očitno Anja.

Sej, se nam vedno ob nesprejemanju preko duše na telesu občutki pojavijo - enako ob vzhičenem strinjanju ali celo popolni predaji.

Pomembno je in fino je, da si občutke prepoznala, in da ti ni vseeno kaj se dogaja s teboj.

Prepričan sem, da je fant uspel pri tebi v veliki meri ravno s svojo ne-ukročenostjo, divjostjo, spontanostjo v srce ti zlest.

Bolj ko mu boš pustila krila nedotaknjena, višje, močneje in svobodnenje bosta letala oba.

Back to top
 
 
IP Logged
 
anjaa
Guest




Re: kraja energije??
Reply #9 - 15.12.2003 at 11:49:21
 
hvala ti (vsem) 100 xxx  Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #10 - 15.12.2003 at 17:17:45
 
Quote:
Kje naj zacnem, ker se sama ne vem kaj je pomembno oz. kaj vpliva na to kar se mi dogaja.

obicajne stvari govoriva npr. govori mi o vsebini filma, o delu, ki ga je delal ... vsakdanje pogovarjanje.

Nimam nic stresnega razen to Z NJIM. Opazam, da sem bolj zivcna, nesproscena, ko greva skupaj kam, ker ze pricakujem to "izpraznenje" in potem v sebi premlevam kaj se dogaja.
Zacelo se je, ker je on  bolj "živ" zraven mene, bolj aktiven in tudi govori bolj glasno, razlaga bolj zivo ... DA ME JE TO MOTILO, TA NJEGOVA ENERGIJA. Se posebej, ce pridem iz sluzbe, ko sem utrujena.
Nekak sem ga hotela imeti pod kontrolo, da se ne bo neprimerno vedel npr. v trgovini mi je bilo tezko, ker je bolj glasen, kar zacne prodajalki nekaj razlagati, vendar me to zdaj ne moti vec, vsaj mislim si tako. Delala sem na tem.
Je sproscen in deluje po nagonu, kakor mu pase.

To se dogaja kar velikokrat. Vcasih mi je bolje, ce grem sama ven. Undecided



Se je morda ohladil odnos med vama, te ne privlači več, ampak nasprotno, te odbija, in zato podzavestno iščeš napake v njem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ezav
1
*
Offline

Jaz sem jaz in ti si ti;
vsi skupaj smo OM
Posts: 12

Gender: male
Re: kraja energije??
Reply #11 - 19.12.2003 at 13:19:09
 
Anjaa kot so ti že vsi povedali, to ni kraja energije temveč neželeno psihično stanje ko si ob njem ali pa pomisliš na stvari, ki so povezane z njim in ti niso všeč
Mislim, da ti lahko pomagam; skoči na stran
http://www.ambulante.info/peat.html
 Lep sončen dan v tvojem srcu
OM
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Kreden.
Guest




Re: kraja energije??
Reply #12 - 23.01.2004 at 00:54:15
 
Brrrrrr, a res   ...

A RES ...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #13 - 25.01.2004 at 19:49:24
 
Meni pa se ob vsem napisanem čuti, da je on tisti, ki ti energijo dovaja .

Res je -  poskusi ga sprejmati in vedi, da več energije kot ima - več pozornosti privlači nase in to je lepo.
Lahko pa se  s tega kaj naučiš KAJNE Smiley

Tudi mene včasih zmoti, da je nekdo bolj glasen od mene, da več ljudi privlači K sebi s tem -   a ko premislim - se mi zdi da sem bila deležna največjega darila - spoznavanja drugih, ter mene same.

Želim ti, da ga spoznavaš še naprej - bolečini ki pa nastane pa se vprašaj - Zakaj je bila tako močna. V čem se ne strinjaš?


Sama pa si povedala - da ima on Zelo močno sijočo energijo!

Hvala torej - anjaa Smiley
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: kraja energije??
Reply #14 - 27.01.2004 at 07:42:59
 
Krucifiks, kaj je zdaj, ali kradejo ali dovajajo ???  To je zdaj vprašanje !  Cheesy Cheesy

Jaz tudi čutim, hmmmm.......Kradejo  Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4