Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 
(Read 14962 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: kraja energije??
Reply #15 - 03.02.2004 at 22:10:51
 
Smiley

človeška duša je zapletena stvar, energije moškega in ženske pa so lahko zelo lepo komplementarne, ali pa hudo nasprotujoče, to je stojči že izkusil. Wink

V kolikor so hudo nasprotujoče, se lahko mečeš celo življenje na zobe, pa ne boš nič dosegla, vse bo ves čas isto.  Tongue

Moj predlog pusti tipa in si najdi takega, ki ti bo bolj komplementaren in ob katerem ne boš imela nobenih podobnih občutkov kot pri tem, in boš lahko povsem sproščena. Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: kraja energije??
Reply #16 - 04.02.2004 at 15:46:20
 
Ja zelo zanimivo.

Tudi meni se je to dogajalo, vendar v milejši obliki. Jaz mislim, da se on ob tebi dobro počuti in ti mu veselo daješ energijo. Sedaj je stvar na tebi. Ali se ozavesti in se ne predajaš. - Lažje reči kot storiti.
Lahko pa tudi ti začneš govoriti o sebi. Več govori, da se energija menja in obrača. Ne samo sprejemati, tudi oddajati.

Želim ti vse dobro.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: kraja energije??
Reply #17 - 04.02.2004 at 16:04:12
 
Smiley
rad bi pa tule povedal primer ene moje znanke
s katero sva včasih v festivalni veliko preplesala
in je bila vedno dobre volje in nasmejana.
katero pa nisem videl veliko let.

Ko sem jo srečal, je skoraj nisem prepoznal.
Vprašal sem jo kaj počne s sabo,
da izgleda tako ubogo,
upadlo in brez vsake energije,
pa mi je rekla,
da je spoznala enega tipa,
ki ji že več let jemlje vso energijo,
ob njem je ves čas hudo utrujena
in je povsem nemoča
nima niti toliko moči,
da bi ga lahko vsaj zapustila.

Upam, da je še živa.  Tongue
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: kraja energije??
Reply #18 - 06.02.2004 at 09:56:41
 
Kraja energije se najbolj začuti pri sexu.
Sex z nekaterimi te uniči, medtem, ko z kakšno drugo, pa naredi oba polna energije.
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #19 - 08.02.2004 at 05:49:58
 
Kradejo, kradejo, pa še kako  Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
arelena
5
*****
Offline


Posts: 698

Re: kraja energije??
Reply #20 - 17.02.2004 at 04:41:27
 
Roll Eyesvečina ljudi se sploh ne zaveda da na nek način krade energijo..je pa tudi res da se lahko zaščitimo pred tem ,če to opazimo.lahko uporabimo magijske tehnike npr..plašč lahko svetlobno sfero,prizive,lahko pa v mislih in s srcem pošl jemo takemu človeku oproščanje in mu zaželimo mir v imenu KRISTUSA.vedno sta dve plati...lahko pa je to je odraz našega stanja in namesto da krivimo druge se raje posvetimo delu na sebi
Back to top
 

če poznaš samega sebe se lahko tudi v peklu smeješ
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #21 - 29.02.2004 at 13:50:02
 
To je možno. Ljudi, ki kradejo drugim energijo imenujemo vampirji. Je pa zadeva zelo praktično razložljiva.  Smiley

V ekonomiji npr. se pod vplivom določene ponudbe in povpraševanja sčasom vzpostavi ravnovesje, poleg količine torej tudi t.i. ravnovesna cena, po kateri so ljudje voljni kupovat ta izdelek. Konkurenca pripelje do ravnovesja in ohranja sistem stabilen.

Čeprav nisem ekspert na področju fizike, menim, da naravni zakoni veljajo povsod, ne glede na področje, oz. kot bi rekel Balašević: "Principi su isti, sve su ostalo nijanse, ...".

Če ima nekdo več bioenergije (s tem ne mislim, da se tudi navzven kaže kot živahen karakter), it's only natural, da se bodo drugi (na nezavednem nivoju) napajali pri njem, da bi prišlo do ravnovesja (povprečja) nivoja pri obeh. Mogoče bi pa odgovor našli na področju magnetizma, ne vem.

Energijo ti lahko jemlje onesnažen zrak, npr. v zakajenem prostoru, bolj subtilnim že samo pogled na osebo, ki si ravnokar prižiga npr. Kim zelene.

Energijo ti lahko jemlje določena barva (frekvenca) glasu drugega (radio se da enostavno ugasnit).

Torej nismo vsi tuned in. Stoychi temu pravi ne/kompatibilnost.

Energijo si lahko sami odvajamo s tem, da dopustimo vztrajanje v razmerju v katerem sami deep down nismo iskreni. Zato druga oseba tega ne občuti, mislim to, da mi nismo iskreni, ker ona se počuti filled in & happy, njej nič ne manjka.

Mislim, če dobiš znake na fizičnem nivoju, da te nekaj stiska (in da bi raje šla sama ven kot z njim), a ni to very clear, da nekaj ni v redu. Bodimo pošteni, deep down, ti ga ne ljubiš več. Moti te vse kar naredi. Sama nisi person of integrity, zato ker pustiš other person to be deceived or misslead, imaš slabo vest.

Enako se mi je zgodilo v službi, kjer se je sodelavka napajala pri meni. V najinem razgovoru je bila ona govorec, jaz poslušalec. Ona se je vedno bolj razvnemala in postajala rdeča v obraz, jaz pa vedno bolj zelena.

Potem postaneš lahko tako utrujen, da se zaradi obrambnega mehanizma začneš tej osebi izogibati, in še huje, začneš se izogibati kar vseh ljudi, in lahko ti uspe, da se uspešno izoliraš od vsega sveta.

Mogoče zaradi tega pojava ženske pri istih letih zgledajo starejše od moških.

Torej, če čutiš, da ti partner krade energijo, to ni ljubezen. V ljubezni naj bi si energijo vzajemno podarjali. Dosti je drugih ljudi, ki ti jemljejo energijo, ko prideš domov, ali v objem, ali v varen pristan pač, pa moraš energijo sprejemati in dajati!  Wink Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #22 - 12.05.2004 at 08:20:33
 
Energijski vampirizem je zavestna kraja energije, destrukcija biopolja in ustvarjanje pogojev za nadaljevanje kraje energije. Istočasno pa vampirizem poškoduje tanke strukture biopolja in karmičnih linij usode, zdravja in psihe pri obeh straneh. Pri človeku, ki začne koristiti energijo drugih, se zapre povezava z Vesoljem in ga tako prisili v krajo še več energije, ker bi v nasprotnem primeru lahko zboleli ali celo umrli. Vampirizem se začne z močnim občutkom egoizma, ki ga izražajo v mislih, čustvih in v svojih postopkih. Osnovno pa je nerazumevanje enosti vsega Vesolja. Takšen proces je zelo težko zaustaviti. Otroci vampirjev imajo že vse predispozicije za težke bolezni, ker imajo že ob rojstvu zaprte povezave z Vesoljem...

Marjan Ogorevc: Karmična diagnostika
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
titud
5
p
*****
Offline

Zaznavanje mističnega
je vir vsake prave znanosti.

Posts: 6736
Markomur
Gender: male
Re: kraja energije??
Reply #23 - 12.05.2004 at 09:24:34
 
Anjaa, po moje te enostavno tišči to, da ti ne zmoreš tako  sproščeno komunicirat z nekom, kot je sposben on sproščempo komunicirat s tabo.  Ko on opaz tvojo nesproščenost, hoče vzdušje poravit  s svojo pretirano sprošenostjo, ki pa  te samo  še bolj zablikora. Ni čudn, da ti je boljš brez njega, ampak po drug stran te po moje, ko si sama, spet vleče v njegovo družbo. Če misliš, da tega sama ne moreš razpucat, pol moraš najt način, kako boš to svojo blokado razpucala v komunikaciji z njim. Morda ti je prišel na pot točno zato in bi blo škoda, da tega ne izkoristiš.      
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #24 - 22.09.2004 at 12:42:12
 
Mae wrote on 12.05.2004 at 08:20:33:
Energijski vampirizem je zavestna kraja energije, destrukcija biopolja in ustvarjanje pogojev za nadaljevanje kraje energije. Istočasno pa vampirizem poškoduje tanke strukture biopolja in karmičnih linij usode, zdravja in psihe pri obeh straneh. Pri človeku, ki začne koristiti energijo drugih, se zapre povezava z Vesoljem in ga tako prisili v krajo še več energije, ker bi v nasprotnem primeru lahko zboleli ali celo umrli. Vampirizem se začne z močnim občutkom egoizma, ki ga izražajo v mislih, čustvih in v svojih postopkih. Osnovno pa je nerazumevanje enosti vsega Vesolja. Takšen proces je zelo težko zaustaviti. Otroci vampirjev imajo že vse predispozicije za težke bolezni, ker imajo že ob rojstvu zaprte povezave z Vesoljem...
Marjan Ogorevc: Karmična diagnostika


Zanimivo.



Kje, kako pol najt povezavo z Vesoljem...?

Če pa ravno razumevanje Vesolja daje uvid, da je vseprisotno. Undecided Al mogoče ni?

A je prisotno le tam, kjer ga mi vidimo? To je potemtakem egoizem. In zakaj bi pol bil nujno slab?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #25 - 22.09.2004 at 13:33:16
 
jst sm tud kradu energijo, lahko vam tudi povem kako
če bi se radi naučili  Grin

sem pa pol opazil zakaj to počnem in kje delam napako, niti se nism preveč dobro počutil takrat

Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #26 - 22.09.2004 at 13:34:34
 
Quote:
jst sm tud kradu energijo, lahko vam tudi povem kako
če bi se radi naučili  Grin

sem pa pol opazil zakaj to počnem in kje delam napako, niti se nism preveč dobro počutil takrat



Valda povej. Pa ne da bomo mi znali krast, ampak da bomo prepoznali, ko jo bodo drugi kradli Grin Redeem yourself Grin


Pa ne, zares, a ni energija zastonj?


Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #27 - 22.09.2004 at 14:01:44
 
pr men se je začelo tako da sm iskal pozornost v okolici in s tem ko vlečeš človekovo pozornost nase, vlečeš tudi njegovo energijo, on tega ponavadi sploh ne opazi, edino če ne začuti

pol se je to obrnilo in nism več iskal pozornosti, ampak sm nezavedno še vedno, tudi bolj močno samo vlekel energijo nase.Recimo spoznaš kako zanimivo osebo in ko misliš nanjo, namesto da samo misliš nanjo, tudi vlečeš njeno energijo k sebi. Sej za slišat je težko, ampak ko se enkrat spraksiraš lahko to počneš brez problemov..in zelo učinkovito Smiley
Se pa ko sem to počel res nism dobro počutil in niti nism vedel zakaj, ker sem to počel že skoraj iz navade.

Če ne pa lahko hitro opaziš kdo krade energijo, ljudje ki z pogledi iščejo pozornost drugih, ali pa tako da skačejo v besedo, ali pa recimo...eni veliko govorijo, ampak ko govorijo, delijo energijo z ostalimi, da se ostali priklopijo na njihovo vibracijo, padejo v "pogovor" in poslušajo..in ni utrujajoče tudi če tisti veliko časa govori. Eni pa govorijo in govorijo,s tem iščejo pozornost in vlečejo energijo drugih nase.

Sej če mal opazuješ, hitro vidiš.

Energija je zastonj ja, ampak eno je ko si dva izmenjujeta energijo, ali pa eden daje z ljubeznijo energijo drugemu. Drugo pa da mu uni drugi na silo krade energijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Loops of Infinity
Ex Member




Re: kraja energije??
Reply #28 - 22.09.2004 at 14:10:36
 
To si me prijetno presenetil - maš razčiščeno ...

Back to top
 
 
IP Logged
 
Mae
5
*****
Offline


Posts: 818
Universe
Gender: female
Re: kraja energije??
Reply #29 - 23.09.2004 at 12:36:23
 
Quote:
Zanimivo.

Kje, kako pol najt povezavo z Vesoljem...?


Nimam še čist naštudiran, ampak zaenkrat si tko predstavljam, da si najbl povezan z Vesoljem v odsotnosti raznih deviacij na temo strah in podobno. Takšni te namreč na telesih zablokirajo in nisi več gladko pretočen, torej si izravnovešen in zato se tudi usmerjaš k črpanju iz "napačnih" virov. Ker pa se vse dogaja v smislu črpaj kroži transformiraj oddaj utripaj miruj dihaj zavedaj, je kraja energije, recimo temu črpanje iz širine kot nasprotje od črpanje iz višine (zarad argumenta recimo temu iz Vesolja). Zdej pa, če nekomu črpaš njemu lastno energijo, bi rekla, da tut pri tem drugem neki ni čist, ker če bi imel flow v višino močan in prevoden, do tega ne bi moglo priti. Ker načeloma se mi zdi, da svoje lastne energije ne moreš kar dajat, fajn je če daješ "tujo" energijo, kanalizirano, ker lastno potrebuješ zase.

Ne vem, če si prou razlagam, ampak se mi zdi logično. Povezan z Vesoljem, brez blokad, zdrav, energiziran, zaščiten pred energetskimi vampirji, če pa nisi povezan z Vesoljem (nepredelane zadeve zaradi katerih energija zastaja) pa si nekak zablokiran, oddajaš lastno energijo, utrujen (logično).

Ker energija skoz krož, če govorimo o tem, da nam jo nekdo jemlje (in nam to ni všeč, ker smo utrujeni) s tem mormo verjetn mislit, da nam jemlje našo lastno. Torej ni problem v tistem (mislim, je problem tudi pri njem), ampak tudi pri nas.

Tko si jst zdej razlagam.

Kako se pa priklopit na Vesolje? Meditirat, dihat, transformirat.

Lp.  Smiley
Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4