Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 12
(Read 59826 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Gape forum in mamila
Reply #45 - 15.09.2003 at 10:32:57
 
exorcist wrote on 15.09.2003 at 10:28:01:
ne zanima me kaj si vi osebno mislite o drogi, ker to ne rusi STROKE.
???


Zakaj si potem odprl ta topic? ???
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #46 - 15.09.2003 at 10:33:50
 
Quote:
In meni otrok nikoli ne bo mogel lagati glede uzivanja oz bom sam takoj videl kdaj se bo domov primajal >zadet<, ter potem ne bom zagnal panike temvec se bom z njim pogovoril na odprt prijateljski nacin.


Malo morgen, se nisi dobro naspal? Bog ne daj, da bi zavajal otroke. Mas specialne zivljenjske nazore, so te starsi tak ucili ali pa si samorastnik in si sam postavljas merila? Tebi zagotovo ne bi zaupal otroka. Droga je beg pred stvarnostjo in teuzavami, zatekanje v iluzije, sanjski svet, fantaziranje, bluzenje, poneumljanje....
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #47 - 15.09.2003 at 10:35:02
 
Quote:
Zakaj si potem odprl ta topic? ???


Ne, naj pove svoje stalisce, ampak naj bo vsaj utemeljeno, ne pa da bo se na koncu trdil, da je droga "zdravo", to je absurd.
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #48 - 15.09.2003 at 10:37:08
 
Quote:
No, pa smo tam!!!! Buteljni liberalni!!!!  

Če ti paše zakaj pa ne,  15 letni fantič.
Vsi smo odgovorni za vse, pri drogah je umivanje rok podobno kot preprodajanje. Če nisi proti si za. Če dopustiš možnost, da je ena "v redu" dopustiš možnost, da je tak način življenja vredu in tako smo že bližje odvisnosti, pa ne mi tublat o svobodni odločitvi itd. - vsi smo bili enkrat teenager -i, vemo kaj je takrat najbolj pomembno pripadnost skupini...
Pa tudi dekriminalizacija ni rešitev v Švici je ravno toliko mladih travarjev kot drugot po Evropi.
Pa vse droge so škodljive.
Vključno s THC- jem - spomin, slabšanje opravljanja logičnih operacij, koncentracije- kar je zelo pomembno za učenje,
potem slabšanje sposobnosti razmnoževanja pri ženskah...



Permisivna vzgoja, ko se deca vzgajajo v carteke in jih starsi na vse mozne nacine zagovarjajo in branijo, pomanjkanje avtoritete....
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #49 - 15.09.2003 at 11:00:13
 
exorcist zame to kar govoriš pač ni Resnica, zame je to preprosto in samo tisto kar trenutno velja za Resnico, za to trenutno veljavno Resnico, pa človek, če se le malo poglobi vanjo, vidi, da ta sploh ni Resnica, ampak je pravzaprav laž. laž ki smo si jo zgradili sami ljudje.
se reče ... vemo mi točno kaj trdi stroka, vemo pa še točneje (tisti ki smo bili v procesu 'stročenja'), kako ta stroka deluje. ona extra zavira spremembe v Resnici. zakaj? tko pač je, predvsem pa zaradi tega ker ego pač ne mara sprememb. ego se boji vstopit v črno luknjo, saj ga tam notri čaka razsvetljenje.  

to a je rastlina moči škodljiva al ne je precej podobna debata, kot una o živalski prehrani in po drugi strani ubijanju rastlin (kao neki).
verejtno je škodljiva, vprašanje je pak komu ali čemu, podobno kot je škodljiv zrak, voda ...

mater exo ti pa res velik veš o vseh temah ... me zanima ... a tolk kot se z drugimi ukvarjaš, se tolk tud s sabo ???

al maš jezusov sindrom Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #50 - 15.09.2003 at 11:06:43
 
gape wrote on 15.09.2003 at 11:00:13:
exorcist zame to kar govoriš pač ni Resnica, zame je to preprosto in samo tisto kar trenutno velja za Resnico, za to trenutno veljavno Resnico,


Ha, to pa ne drzi. Resnica je ena sama in absolutna, in tezko jo je najti! To je bolj satanisticni nazor, delaj kar ti pase in zivi kot ti ugaja.....
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #51 - 15.09.2003 at 11:08:29
 
kolkrat sm ti reku exo
educate yourself ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Gape forum in mamila
Reply #52 - 15.09.2003 at 11:09:07
 
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #53 - 15.09.2003 at 11:15:46
 
gape wrote on 15.09.2003 at 11:08:29:
kolkrat sm ti reku exo
educate yourself ...



Enako bi jaz rekel za tebe? Kdo ima prav, sam Bog ve. Vendar manjsine so bile ze velikokrat utisane, ker so govorile resnico, posebaj v totalitaristicnih rezimih.-
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #54 - 15.09.2003 at 11:20:52
 
in kaj ... kje je tuki manjšina ki bo utišana ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #55 - 15.09.2003 at 11:25:02
 
gape wrote on 15.09.2003 at 11:20:52:
in kaj ... kje je tuki manjšina ki bo utišana ???


Npr. jaz in se kdo bi se nasel, ki nisem del kolektivne zavesti Gape foruma, sem "radijska motnja" za vecino, ker imam druge poglede in prepricanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Gape forum in mamila
Reply #56 - 15.09.2003 at 11:34:39
 
ok
ampak
ta forum smo nardil glih zato ker se z večino ljudi nismo mel kej dost za ment, ker večina živi v 'drugem svetu' (boljš bi blo prvem) ... nas pač ne zanimajo avtomobili, fuzbal, misice in podobne reči ... ponavad pač neki več ... in zato ker tebe tud neki moti pri vsem tem (pri večini), si prišel med nas (manjšino) in si se tuki somewhat zataknu ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Gape forum in mamila
Reply #57 - 15.09.2003 at 11:36:22
 
exorcist wrote on 15.09.2003 at 11:25:02:
Npr. jaz in se kdo bi se nasel, ki nisem del kolektivne zavesti Gape foruma, sem "radijska motnja" za vecino, ker imam druge poglede in prepricanja.

A si morda pomislil na to, da si sam sebi motnja, ker imaš druga prepričanja? Tu je veliko posameznikov, z različnimi prepričanji...in veš kaj, vsakdo ima zase prav...Komur se paše drogirat, naj se... Komu paše v cerkev hodit, naj hodi... Komur paše menjavat partnerje, kot po tekočem traku naj jih... Komur paše lucidno sanjanje naj sanja... In tako v nedogled... Kaj je tu problem? Mar ne bi bilo življenje depresivno, če bi vsi enako mislili in iste stvari počeli, vsi bi isto jedli, imeli enoinisto službo... Mislim, whats the point? Vsak od nas se je rodil zato, da poišče svojo resnico in najde svojo pot v razsvetljenje... Tko si spet jst mislim, veliko ljudi si verjetno ne... Niti ne verjame v razsvetljenje ali reinkrnacijo...In kaj potem? Veš, vse je DUHOVNO, VSE!!! In ves svet, z nami vred, je bil ustvarjen po božji podobi...In kokr se men zdi, ima Bog nadvse rad, pestrost, raznolikost in predvsem, da zna vsaka njegova iskrica razmišljat s svojo glavo, opa, srcem... Sam to...In mogoče še to, da se družimo, ne samo virtualno, zato si vabljen na piknik... Smiley Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Gape forum in mamila
Reply #58 - 15.09.2003 at 11:40:22
 
Petra. wrote on 15.09.2003 at 11:36:22:
A si morda pomislil na to, da si sam sebi motnja, ker imaš druga prepričanja? Tu je veliko posameznikov, z različnimi prepričanji...in veš kaj, vsakdo ima zase prav...Komur se paše drogirat, naj se... Komu paše v cerkev hodit, naj hodi... Komur paše menjavat partnerje, kot po tekočem traku naj jih... Komur paše lucidno sanjanje naj sanja... In tako v nedogled... Kaj je tu problem? Mar ne bi bilo življenje depresivno, če bi vsi enako mislili in iste stvari počeli, vsi bi isto jedli, imeli enoinisto službo... Mislim, whats the point? Vsak od nas se je rodil zato, da poišče svojo resnico in najde svojo pot v razsvetljenje... Tko si spet jst mislim, veliko ljudi si verjetno ne... Niti ne verjame v razsvetljenje ali reinkrnacijo...In kaj potem? Veš, vse je DUHOVNO, VSE!!! In ves svet, z nami vred, je bil ustvarjen po božji podobi...In kokr se men zdi, ima Bog nadvse rad, pestrost, raznolikost in predvsem, da zna vsaka njegova iskrica razmišljat s svojo glavo, opa, srcem... Sam to...In mogoče še to, da se družimo, ne samo virtualno, zato si vabljen na piknik... Smiley Wink


To je definicija ANARHIJE o cem ti govoris, kjer je vse dovoljeno, delno satanisticna ideologija. Jaz pa ne verjamem v to, da lahko vsak dela, kar se mu zahoce in serje po drugih, ce mu je do tega. Sam se uvrscam med visjerazvita bitja, ne pa med zivali, ki jih vodijo nagoni in katero teorijo ti zagovarjas. Resnic ni 1000, ampak je ena sama, absolutna, trdna, ne dopusca manevriranja, je stabilen fundament.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Gape forum in mamila
Reply #59 - 15.09.2003 at 11:42:24
 
In si me spet lepo popredalčkal... Grin Grin Grin
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 12