Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8
(Read 35857 times)
!!!kolibri!!!
Guest




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #30 - 31.08.2003 at 13:29:52
 
Od tega trenutka dalje na ta forum ne bom poslala niti enega posta več - na noben topic - karkoli bo še exorcist ali kdo drug podobnih kvalitet  poslal z imenom kolibri na kateri koli topic na tem forumu - tega ne povezujte  z menoj.  Embarrassed


www.meatstinks.com




Hvala za gostoljubje.  Nekateri administratorji in moderatorji ste me močno presenetili, exorcist je pač le podaljšana roka svojega župnika... sicer pa, če na tem forumu izganjate čefurje iz Slovenije, me pravzaprav nič več ne preseneča... torej, karkoli pod kolibri od tega trenutka dalje - tega ne povezujte z menoj!




www.goveg.com




tschüs


Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #31 - 31.08.2003 at 15:35:55
 
Smiley
predlagam, da se vrnemo na meso, mesojedce, mrhovinarstvo, skratka,
mesno mlečno industrijo,
ki nam lepo žaga genetsko kodo,
našo moralo
in seveda nore krave, ki nam izhajajo iz tega,
kar se pa tudi že tu pozna iz nekaterih objav Grin

ps: res je, da je inkubacijska doba te bolezni 30 let, ampak zadnje čase se že hudo skrajšuje . Grin
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Vogelsuppe
Guest




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #32 - 31.08.2003 at 16:32:27
 
Quote:
Od tega trenutka dalje na ta forum ne bom poslala niti enega posta več - na noben topic - karkoli bo še exorcist ali kdo drug podobnih kvalitet  poslal z imenom kolibri na kateri koli topic na tem forumu - tega ne povezujte  z menoj.  Embarrassed

www.meatstinks.com




Hvala za gostoljubje.  Nekateri administratorji in moderatorji ste me močno presenetili, exorcist je pač le podaljšana roka svojega župnika... sicer pa, če na tem forumu izganjate čefurje iz Slovenije, me pravzaprav nič več ne preseneča... torej, karkoli pod kolibri od tega trenutka dalje - tega ne povezujte z menoj!




www.goveg.com




tschüs




Oh, Kolibri was für ein Vogel bist du den, mit abgeschnittenen Flügel, so kann man nicht fliegen, du hasst zu großen Schnabel!


Warum weinst du nur? Bist du jeden Tag so schlecht gelaunt? Glaubst du wirchlich, daß du den Welt ändern kannst, nein weil du ein Extremist bist, aber nicht Rechtsradikale wass du selber andere angeschuldigst, sondern deine Toleranz Grenze ist auf minimum geschrunken...

Nämlich kein Mensch will dich ausschließen, das machst dir das selber an, daß dich neiemand mag, weill du auch niemanden resspektierst und schätz.  Tongue


Exorsist ist ein freundlich Mensch, der dir nur helfen will.
Wink






Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #33 - 31.08.2003 at 16:47:31
 
Tu na forumu smo imeli nekoč člana z nickom Strelnikof, ki je razumel slovensko, a je postal le v angleščini. Torej Strelnikof junior!  Forum je namenjen slovensko govorečim in pisočim.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Terrania
5
*****
Offline

Dih brez namena. Sapa
v bogu. Veter.
Posts: 691
Maribor
Gender: female
Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #34 - 31.08.2003 at 16:58:39
 
Verjetno bi blo zanimivo pogledat IPje, pomojem bi en registriran clan sovpadal z Pticjo juhico tule.

Da se o slovnicnih in pravopisnih napakah ne pogovarjamo..  Shocked Cloveka zacne glava bolet ko vidi nekoga tak zlorabljat lep, nemski jezik.
Back to top
 

It is a mistake to think you can solve any major problems just with potatoes. &&Douglas Adams
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #35 - 31.08.2003 at 17:43:50
 
Kolibri kaj je tvoj namen, da ščuvaš ljudi in delaš razkol in sovraštvo med mesojedci in vegetarijanci ter seješ sovraštvo? Malo pomisli preden napišeš kakšen radikalen post?

Angry
Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #36 - 31.08.2003 at 18:01:48
 
exorcist wrote on 31.08.2003 at 17:43:50:
Kolibri kaj je tvoj namen, da ščuvaš...


...KHM,   ........KHM            ....KHM,     ...nek cuden zrak danes tukaj,  me sili na kaslanje....  

KO TO TAMO PJEVA?  A?   ......kdo to meni o scuvanju?

...pismo!, ...pa tako lepa nedelja je bila  Angry


Ne-primer-no,   ...vseeno, jes meso al ga ne jes,  ..raje daj razcisti malo pri sebi kaj pocnes,   ..bo slo Exorcist?

LP, Dylan Dog  Angry
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #37 - 31.08.2003 at 19:45:06
 
ko smo že pri tej žurki z nicki, bi mogoče lahko še štir-zvezdice pregledali?
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #38 - 31.08.2003 at 20:29:33
 
4 zvezdice imajo nepoznan naslovni prostor 80. . .
Vogelsuppe
je pa iz exorcistovega naslovnega prostora 164. . .

se mi niti dost ne da ukvarjat ... zgledajo mi pa to sami proxiji ... taki posti so zame  precej nekredibilni ... kot bi nekdo hotu neki skrivat ...


registracija odpravi ta 'napačna poistovečanja' ...

no ja ... sej bo ...





Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #39 - 31.08.2003 at 20:42:49
 
Se mi zdi, da je Exotu vseeno če se ve, da on posta pod tujimi nicki. Njemu je lepo samo to, da lahko zeza.

Exo, ti kar uživaj. Saj se boš naveličal. Tongue
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #40 - 31.08.2003 at 21:25:17
 
joj ste ga smešni...

Pa ravno sedej ko sem, hotu uredit stvari, ravno v tem trenutku matr vam, kolibri upam da breš.

Zadnjič sva se z gapetom dobila, sva mal od tega razpravljala in gape je reku kolibir ma potencial, tko kto smo ga mel mi, dej ji možnost in spremen odnos do nje kot si podprl že 1000 drugih in so drugi tebe.

hm sem reku pa sej ji dajem možnost, sam k ma tak nastop, da je nedojemljivo.

gape: a ma določen del prav?
A.: ma, določen del ma prav, tega nisem nikol zanikal, celo ponudu sem ji pomoč..

gape: pol ji to povej ne, da jo stalno tlačiš tam dol kjer ni treba.
A. sem ji povedu, imaš dobre ideje ampak pristop pa tak da se te bog usmil.
Sem ji tud reku. da naj spremeni pristop in kako naj ga.

gape: spremen odnos.

A. sem se že full potrudu, več kot to, da ji ponudim sodelovanje in znanje ne morem narest... kolk je ona naredila, da bi se približala?

gape: poskus...

A. poskus še ti...

evo poskusimo
Sem mel zadnjič priložnost opazovat kako so lovil tune jao mi, groza, groza, sploh jih ne bom več jedu pomoje...

sam ne mi zdej kolibri nalept miljo nekega texta iz vege infota, sej nismo vege info forum ok  Wink

Kaj naj rečem, evo maš potencial, smo tud na isti strani brega, vsi hočemo, da se trplenje živali zmanjša.

evo to je izhodišče...

ok, sam zdej kot sem reku zato prvič so potrebni tud razni pogoji ane...

Velik folka je vlagal v kmetije, velik denarja se je dal v stvari, velik dedov in vnukov je delal za to, kar čez noč ne bo šlo ane.
Bi se pa dal sej pravim na pameten način odpravit velik stavri in postopoma zmanjševat te zadeve, pa tud ljudje se počas spreminjajo in treba jim je ponujat drugačne stvari.

Bom reku kolibri in stojči enostrasnkost ni dobra, folk v afriki je lačen, tu pa mamo full vsega, kako bi se počutila, če bi jaz v vsak post kot odgovor nalepil neki od amestija kaj vse se dogaja tam in da kakšni smo mi ker mamo avto za 1.000.000 sit.

Mal spominja na fanatizem v stilu tega, da bi nekdo objavljal raziskave in mnenja od cigaret in zraven težil kolk smrdi za kadilci in kolk je škodlivo, bi se kadilci dobro počutili? ja sej itak vejo, ane?

ja kaj bi rekla na to..., evo isto smo rekl mi, sej vemo sam, dej bodi bl razumna.

ex je pretiravu, vmes je mu neki dobrih postov, sem upal, da bo zdržal, je na pravi poti, ma tudi potencial, se je že full dodelal tle, sam ga včasih zblod preglobok, ni treba veš..., včasih čist podreš kar si prej gradil... res ni ok niti en lepo veš...

kr eden, žal ni v igri za resno stvar, je dost sam kriv za to stanje, sej ostali tud, vsak ma svoj del tega...

stojčiju sme tud rekel... sam majko mu on je daleč od tam...
več sem pričakoval od njega, al ne znese al kaj?

Kakor koli evo dejmo začet iz skupnega brega, ene prav predlogov je takoj uresničlivih, eko in bio hrano se da spodbujat in s pravimi prstopi ljudi osveščat, 6. septembra se del naše skupine predstavi na eko prazniku, tržnici v lj,... se lahko tam dobimo, povejte uro?

Za začetek se vsaj to lahko spremeni, da se začne propagirat določen del tega načina življenja. Saj itak ga že, samo se da še več, če so ljudje.

V normalnem svetu pa jajca srečnih kur in mleko srečnih krav... to bi že velik spremenil za začetek, samo ne na radikalen način.

Začnimo počasi kolibri bi šlo, moj tel maš

Stopimo skupaj evo roke...  vem, da nam bo uspelo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
milka
Guest




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #41 - 31.08.2003 at 21:31:05
 
DRAGA KOLIBRI IN OSTALI. PRAV "ZANIMIVO JE BILO SPREMLJATI TA TOPIC". NAMEN TEGA TOPIKA NAJ BI BIL PREDEBATIRATI POZITIVNE STRANI VEGETARJANSTVA, KAR POMENI DOBRO ZA ŽIVALI, LJUDI,ZDRAVJE IN NAŠ PLANET. BOL LJUDI IN ŽIVALI JE PRI UBIJANJU IN MUČENJU NEZNOSEN. NARAVA NAM KAŽE NAŠO PRAVO ZRCALNO SLIKO. UJME, KI DIVJAJO SO SAMO ODRAZ IN OPOZORILO ,KAJ POČNEMO. TO VE VSAK, KI SE ZAVEDA SEBE, ŽIVLJENJA, LJUBEZNI, MIRU.  KAJ JE TU REALNOST? KAKOR ZA KOGA. VSI ŽIVIMO, KAKOR JE NAŠA VOLJA IN (NE)ODLIKA.
GNOJ, GOVNO,KI SMO SI GA METALI V GLAVO NA TEM TOPICU-PREDVSEM JE BIL NAMENJEN KOILIBRI, KI JE TO TEMO  ZAČELA,  MIROLJUBNO, NE GLEDE NA NARODNOST, PRIPADNOST,BARVO KOŽE. NAMENJAN JE BIL KAKOVOSTI ŽIVLJENJA, PRENEHANJE TRPLJENJA, MUČENJA ŽIVALI, LJUDI, IZBOLJŠATI ZDRAVJE IN KVALITETO ŽIVLJENJA. ŠE ENKRAT POVDARJAM, NI ŽALILA IN SE SPOTIKALA ČEZ MESOJEDCE IN SPLOH ČEZ NIKOGAR.
KOLIBRI , MISLIM DA SI DOSEGLA SVOJ NAMEN IN GA CELO DALEČ PRESEGLA. NARAVA TOŽI IN JEČI. LJUDJE "REALNO" SPREJEMAMO TRPLJENJE ,KOT DEL ŽIVLJENJA, BREZ ZAVESTI:"BI BILO LAHKO BOLJE?" NA TEM TOPIKU SMO IZRAZILI SVOJA MNENJA IN POKAZALI KAKŠNI SMO, KAŠNO JE NAŠE MIŠLJENJE, NAŠA NARAVA, LJUBEZEN DO ZEMLJE, ŽIVALI, LJUDI IN NAS  SAMIH. SMO TO KAR SMO IN IZRAŽAMO SE TAKO IN TO KAR SMO; TOREJ POKAZALI SMO KAKŠNI SMO IN KJE SMO V SVOJI ZAVESTI-LJUBEZNI. TO JE BIL GLAVNI POVDAREK TE TEME: ČLOVEK BODI TO KAR SI.  Cry DODALA BI SAMO ENO MISEL:   ČLOVEK, NE BODI VEČ TO KAR SI Cry Cry!!!!

MILKA
Back to top
 
 
IP Logged
 
exorcist
Ex Member




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #42 - 31.08.2003 at 22:07:54
 
Nekaj me zanima Kolibri od kod si še ti vmešala v to temo svojo narodnost ali je kdo bil nestrpen do tebe ali kako? Sploh pa nisem vedel, da nisi Slovenka. Od kod pa prihajaš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #43 - 01.09.2003 at 00:42:17
 
Aleš!

To, da je treba dat Colibri šanso sem nakazal še preden se je folk sploh kregat okrog govedin začel. Sam pol pa narod po njej tolče, ona je pa itak eksplozivna in meja zloma je vedno bližje.

Predlagam:

Organizirajte vegetarijanski večer. Naj pride še Kolibri, ki lahko izbira med vegetarijansko hrano, za vse vas, nas, mesojedce. Lahko jo celo častite/mo.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
stirzvezde
Guest




Re: Meso, mesojedci in naša morala II.
Reply #44 - 01.09.2003 at 02:38:58
 
Hej, Davi, kaj si pa tolk firbcna? Kaj ni tukaj ideja, da smo anonimni?

In pa Gape, da sem iz istega naslovnega prostora kot Exo? A ves, de si mi cist nedelo unicu!!!
Zlo upam, de se motis. A je Exo iz U.K.?

Ciao.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 ... 8