Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8
(Read 27995 times)
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #45 - 10.06.2002 at 22:39:52
 
Quote:
Ne, ne, Harry1. Ta forum je drugačen. Tu je res vse drugače.


Daj tole malo bolj razloži. Mislim, da ne razumem kaj si hotel povedati s tem.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #46 - 10.06.2002 at 22:41:11
 
Evo Borut. Tu je med drugim slika moje Aure.

http://www.nenavadno.com/aura.html

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #47 - 10.06.2002 at 22:49:13
 
Buci, buci.... pri enem letu, si pa tok luštkan... Tongue
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #48 - 10.06.2002 at 22:51:06
 
Ja, kot moj sin.  A kaj to pomeni, da zdaj sem pa ze za v smeti al kaj ???   Grin Grin

Se bom moral spet malo stimat  zacet.. 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #49 - 10.06.2002 at 22:56:13
 
Ma ne za v smeti... kaj boš ti med ribjimi koščicami, pa konzervami, pa  ogirzki?  Grin

Andres... se bo treba začet rihtat... ni kaj, tako bova všeč še večim ljudem, kot sva jim  že.......  8) Grin
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #50 - 10.06.2002 at 22:57:07
 
Igor P. wrote on 10.06.2002 at 22:39:52:
Daj tole malo bolj razloži. Mislim, da ne razumem kaj si hotel povedati s tem.

LP Harry


Pozabil sem napisati "baje".

Če ima 99% forumovcev mnenje, da je dajanje fotke na forum popolnoma lastna odločitev - lastna volja (dejansko ni nihče proti, gor je pa ne da skoraj nihče), potem je ta forum drugačen od ostalih. Načelno se skoraj vsi strinjajo oz. imajo enako mnenje.  Zanimivo. Očitno se je za to potezo od recimo npr. 50 aktivnih uporabnikov odločilo le, do sedaj, trije osebki.

To sem mislil s tem, ko sem napisal, da je ta forum drugačen.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #51 - 10.06.2002 at 22:58:26
 
Andres wrote on 10.06.2002 at 22:41:11:
Evo Borut. Tu je med drugim slika moje Aure.

http://www.nenavadno.com/aura.html

Andres


Super Aura. Svaka čast.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #52 - 10.06.2002 at 23:02:44
 
Dobro Amstel. Zacniva se torej rihtat, ceravno jaz pecajzlenje s kravatami ipd vse prej kot obozujem.
Po drugi strani spet se vprasam za koga bi se moral rihtat. Komur sem vsec ok, za ostale pa kaj morem, naj se obrnejo drugam.


Borut!

Kaj pa taksna aura pomeni??

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Amstel
5
p
*****
Offline


Posts: 2844

Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #53 - 10.06.2002 at 23:13:02
 
Andres, taka aura pomeni, da ne maraš nositi kravate!!  Wink

A  ti se ne misliš rihtati za druge? Hm. Si pa čudn tič. Sploh nisi v skaldu z današnjimi tendencami!  8)
Back to top
 

Naj se zgodi, kar se mora.
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #54 - 10.06.2002 at 23:18:35
 
Andres wrote on 10.06.2002 at 23:02:44:
Borut!

Kaj pa taksna aura pomeni??

Andres


To je barva učenja. Pomeni, da se učiš in srkaš vase nova znanja.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #55 - 10.06.2002 at 23:21:11
 
Saj ucimo se vsi Borut, samo jaz malo premalo knjig preberem, da bi lahko rekel, da se ucim.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Boo Ruth
Ex Member




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #56 - 10.06.2002 at 23:30:16
 
Andres wrote on 10.06.2002 at 23:21:11:
Saj ucimo se vsi Borut, samo jaz malo premalo knjig preberem, da bi lahko rekel, da se ucim.

Andres


To ne pomeni samo branja knjig. To pomeni tudi iskanje, brskanje, privzetnost za nove ideje, iskanje smisla v vsaki stvari..........
Back to top
 
 
IP Logged
 
Miška
Guest




Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #57 - 11.06.2002 at 08:10:56
 
Borut!

Počakala sem kakšen dan. Da se tvoja jezica, ki si jo nakuhal, malce poleže. Saj veš – v jezi je človek ponavadi nedojemljiv za kakršnokoli drugačno mnenje. Zdajle ti posredujem tudi svoje mnenje o slikcah in ne/slikcah. To je moje mnenje, ki ga ne vsiljujem niti tebi – tvoja odločitev je, ali boš sploh prebral in ti si tisti, ki se bo odločil, ali morda v temle najdeš tudi kanček uporabnega zase.

Vseskozi mi je pred očmi tista misel: če se zelo trudiš nekomu nekaj dopovedati, če v to vložiš toliko svoje energije (in vsaj jaz sem jo pri temle tvojem prepričevanju o slikcah čutila) potem to pomeni eno izmed dveh možnosti: ali si zadevo sam pri sebi že rešil ali pa moraš z njo še razrešiti. Katera velja v tem primeru zate, veš le ti…

Sem se pa najprej, ko sem brala slikce da, slikce ne, vprašala, ali sem na pravem forumu? Na forumu ozaveščanja, na forumu osebne rasti? Ali sem na forumu zmenkov? Kaj ima moja zunanjost skupnega z mojim načinom razmišljanja? Sem zato, če imam blond lase manj ali bolj ozaveščena? Se morda zato, če imam zelene oči, bolj zavedam same sebe? Morda mi pa kljukast nos daje kakšno posebno modrost? Bradavica na nosu kakšne čarovniške lastnosti?

Praviš, da se vsi tisti, ki ne bodo stopili iz anonimnosti, ne strinjajo s tekstom, ki ga napišejo? Ne razumem. Če ti bom kdaj gledala v oči, ne bom razmišljala nič drugače, kot razmišljam zdaj.

»Odkrivanje obraza je za nekatere mukotrpno opravilo. Najprej bodo pogledali vse svoje poste od samega začetka in jih po potrebi modificirali in šele nato pomislili na slikoparty.« Le zakaj, Borut? Nikjer nisem zasledila, da bi se kdo otepal srečanja v živo…

In vse tiste, ki nimamo slikce, si pa etiketiral? Označil? Popredalčkal, kot se temu izogibaš ravno ti? Ne vem, mislim pa, da ti tudi slikca ne pomaga začutiti tiste energije, ki jo nekdo oddaja ali pa ne v realnosti.

Če dobro poznaš sam sebe, potem tudi veš, da je izraz na tvojem obrazu enkrat bolj mehak, drugič bolj trd. Enkrat bolj topel, drugič manj. Enkrat bolj nežen, drugič bolj grob. Odvisno od tvojega notranjega razpoloženja in od tega, koliko se odpreš človeku, ki ga srečaš v realnosti. Ti to lahko prepoznaš na sliki?

Konec koncev je to, ali bo dodal svojo sliko ali ne, človekova svobodna izbira. Pusti mu jo in ne označi ga kot kolerika, sangvinista, melanholika ali flegmatika, če tega ne naredi. Edina možnost je po tvojem samo ta, da doda svojo sliko – potem je pa »dec«, »ma jajca«? Ali s tem, ko pripopa svojo sliko, izkaže svojo zrelost?

Meni osebno slika ne pomeni kaj dosti. Edinole to, da Amstel ne bom zamenjala z Marjano, ali Harrya1 z Alešem, če se srečam z njimi. To pa je tudi vse. Človekov način razmišljanja je tisto, kar meni nekaj pove o človeku samem. Če je iskren, seveda. In če je tole forum ozaveščanja in osebne rasti.

Vsaj toliko sem ti želela povedati. Še veliko je misli, predvsem, kar pa sem ti želela sporočiti, je to, da je to človekova svobodna izbira in odločitev. Ki jo bo ali pa je ne bo storil predvsem in izključno zaradi sebe. Ne zaradi tebe, ne zaradi mene, ne zaradi  kogarkoli drugega.

Pozdrav,
M.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #58 - 11.06.2002 at 09:11:06
 
Človečki meni dragi...

Le tole v razmislek: kako ti ali kdorkoli drug ve, za katere stvari potrebujem pogum? Dati sliko na forum ali kamorkoli se meni osebno ne šteje za dokaz poguma.
Verjamem, da je marsikdo prepričan, da za to potrebuješ "jajca". Jaz potrebujem željo...

Precej več poguma potrebujem, ko se odločim (iz)povedati svoja čustva. Kajti takrat govorim JAZ. Ne samo moje telo...

Cmokca vsem!

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Susi13
4
****
Offline

***...ujeta v večnost
minljivega trenutka...***

Posts: 319
Medvode
Gender: female
Re: ANONIMNI NA FORUMU IN POTEM?
Reply #59 - 11.06.2002 at 09:17:30
 
Moram dodati...

Verjetno bo polno vzklikov, da je tole off-topic. Pa vendar sem začela o tem razmišljati o prebiranju tega topica...

Na začetku se mi je zdel tale forum nekaj najboljšega, pač začetna evforija. Potem pa sem se počasi naveličala tega, da se nekako "pričakuje" od mene, da vstopim v okvire, ki so jih postavili drugi. Ne znam biti ovčka - vsaj dlje časa ne.

Ne obsojam vas. Nima smisla! Le čisto objektivno mnenje sem podala. Drugačna med drugačnimi. Ali drugače povedano: moj odtenek je drugačen... Wink

Pogovarjanje okoli slikc na forumu pa se mi zdi isto - če želim biti SPREJETA, se moram PODREDITI. Nekako ti dve besedi ne pašeta v isti stavek, se mi zdi...

Nikogar nisem želela užaliti ali prizadeti. Itak jaz nimam moči, da bi to lahko storila.

Rada vas imam in mislim, da mi je uspelo vas sprejeti take, kakršni ste - drugačni kot jaz, kajti Pot po kateri hodimo, se precej razlikuje. In prav je tako!

Veliko ljubezni,

Suzana
Back to top
 

*...Trenutek...*
WWW WWW Susi13 fonci99@yahoo.com  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 ... 8