Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 36383 times)
A.
Ex Member




Re: End of ends
Reply #105 - 18.06.2003 at 23:06:05
 
kar se tiče premikanja thredov je to popolnoma jasno tredi naj gredo tja kamo spadajo, v splošno taki o nas ne spadajo, zato je ta folder.

drugač je tko če maš men kaj za povedat me poklič, ni treba v javnosti težit še ostalim.

isto priporočam drugim, zmente se med sabo na kavi, ne obremejujte ostalih z vašimi obsodbami.

tle gor pa sodelovanje, ustavrjanje in ljubezen za vse!   Wink Kiss Grin

Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #106 - 19.06.2003 at 01:23:55
 
Quote:
A v zlatih priporočilih obnašanja kaj piše o tem, naj administratorji ne prenašajo threadov nekam v poden, na čimmanj vidno mesto.

Predvsem tistih threadov, ki govorijo problematičnem delovanju taistih administratorjev, v konkretnem primeru tebe?

nekako ne piše nič o tem.
niti administratorji ne morejo premikat nobenih threadov miro ... kr probi ... to lahko delajo samo moderatorji.
moderatorstvo je posvetitev posebne vrste.
moderatorji ne samo da imajo to možnost ali moč da lahko premikajo threade, nekako se to celo pričakuje od njih. kje se celo najde kdo, ki bi pričakoval še precej več od moderatorjev kot pa samo to.

sm že zadnjič ko je himi bil žalostn zarad tega lepo povedu da pravil pač ni in ker jih ni, se jih ni treba držat. kar ti sistem omogoča, to delaš. če želiš. lahko to moč, ki ti jo sistem podarja, izkoristiš za dobra ali slaba dela.
choice!

pravila se da postavt ... samo nekdo mora začet.
vedno ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Miro
Ex Member




Re: End of ends
Reply #107 - 19.06.2003 at 12:59:14
 
Quote:
kar se tiče premikanja thredov je to popolnoma jasno tredi naj gredo tja kamo spadajo, v splošno taki o nas ne spadajo, zato je ta folder.

drugač je tko če maš men kaj za povedat me poklič, ni treba v javnosti težit še ostalim.


Nisem edini (niti prvi), ki se je glede tega pritožil. Ker to tudi ostale očitno zanima (ber poste), to ni osebna zadeva med nama.

Kar se mene tiče, med nama osebnih zadev sploh ni. Če pa ti misliš drugače, se zmeni sam s sabo in ne težit s tem še ostalim.

Quote:
moderatorstvo je posvetitev posebne vrste.


Zdaj pa vem, zakaj ste eni svetlejši od drugih Grin Grin Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #108 - 19.06.2003 at 16:49:51
 
da se pa seveda tud samo pametovat ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: End of ends
Reply #109 - 19.06.2003 at 17:19:18
 
Quote:
kar se tiče premikanja thredov je to popolnoma jasno tredi naj gredo tja kamo spadajo ...

Roll Eyes  Najbolj "zabavno" (ali pa bedno) pri vseh teh tvojih prestavljanjih thredov drugih in tvojih besedičenjih o tem pa je, da prav ti sam svojih thredov precejkrat ne lociraš tja, kamor bi bilo "kao prav" (najnovejši tvoj je npr. "motivacija"), drugih threde, ki jih - predvsem iz "Splošno, aktualno ..." - prestavljaš drugam, na "pravo" mesto, pa to počneš nedosledno - ene ja, druge pa ne ... Se človek ne more znebit vtisa, da premikaš le tiste, ki te "motijo", že zaradi česa ... pa tudi tega, da je potem pa že čisto brez pomena, da je "Splošno, aktualno ..." sploh gor. Če ga danes odpreš, so v njem večinoma vsi threadi nekam "moved", praviloma "by A."  Brez veze. Men je v takih primerih (ino dilemah) babi vedno rekla, naj najprej pred svojim pragom pometem, pol naj se pa drugih lotim ... Pri threadih pa naj tole njeno kar zate velja; vsaj nekaj, najprej. Pa mi je čisto vseeno, ali svojo "motivacijo" ino druge podobne še naprej tam pustiš, kjer so ... Fletn bi pa blo, ko bi se manj v drugih početja vtikal ... Ma, kontrol frik si, ni kej.

Roll Eyes
ARS
Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #110 - 19.06.2003 at 18:12:57
 
to ma arska prav.
aleš ... prosim da threade premikaš, če jih že moraš, od zadaj, se reče, tiste ki res niso več aktualni, ne pa da začneš pri najbolj aktualnih.

ker splošno zgleda zdej bolj grdo, kot pa sam str ps.


gape wrote on 25.10.2002 at 10:10:54:
meni osebno bi blo zelo všeč, če bi premikal threade od zadaj t.j. tiste, ki niso več aktualni, jih najdemo na zadnjih straneh posameznega direktorija ...

treba je pa vedet da ko bo ta operacija končana, tričetrt linkov ne bo več delal ...


Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: End of ends
Reply #111 - 19.06.2003 at 19:16:16
 
stvari premikam po občutku, tko je blo in bo.

večinoma premikam tiste, ki so že šli, vse pa zato ker se mi zdi, da spadajo drugam.

če se pojavi več topicov na isto temo se potrudmo in odpremo ali dopolnimo nov folder.

takrat se ponavad dogaja, da se premika mal več, kot je to primer za pogovore med nami, ki so zdej tle not.

prej je bil tak postopek za vse nove folderje, knjige, rkc...

včasih trenutno to komu ne ustreza kot je blo to med borutom in mano, se pač nisva takrat zastopla al kaj?

v glavnem delam po svojih občutkih, za vse poskušam bit enak, večinoma uspe, včasih pa tud ostali prehit reagirate, če so ravno vaši posti udeležen. včasih tud jaz nerodno obrazložim, včasih bi lahko vsi drugač uredil to.

je pa tko, verjetno bi se lahko več ali manj urejal, ampak nekak smo se odločil, da čim manj posegamo v poste in to kej so.

edin splošno res urejam, da ni vse not...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: End of ends
Reply #112 - 19.06.2003 at 22:47:05
 
Aleš!

Generalno folk tukaj boli za tvoje občutke. Sam en primer ti dam.  Premaknil si  topic Ženske ste carice II.  http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=spolnost;action=display;num=10546... v spolnost.
Kajpak si ga ti odprl, tega drugega, prvega pa Herby.
Ženske ste carice generalni topic ali tisti prvi je še vedno v splošno.  Vidiš Aleš. Sam delaš štalo tukaj, obenem pa kričiš da  je nered pa vse razmetano.  

In seveda. Ženske ste carice 2. niti ne spada v spolnost. Tam, oziroma v predhodniku tega topica smo govorili nekaj o seksu, vendar temu ni bila tema namenjena.  Daj mal pomisli če te tvoj čut kljub vsemu ne vara kadar tako "samodejno" premikašCheesy. Saj nič ne rečem, ravno te carice si hitro premaknil v za moje pojme še vedno na nepravo mesto. V prvem delu caric si napisal  2 (dva) posta:D, medtem, ko red delal kljub vsemu bi.  Drugi del si odprl kar sam.  In ne vem zakaj se potem ne oglasiš več ne vanj.  Začetni post, potem pa uzela te magla. Če nečesa ne obvladaš, če to ni tvoje področje, potem pusti na miru in ne šlataj.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: End of ends
Reply #113 - 20.06.2003 at 00:02:35
 

tole je naslov in opis, tko da niti ni treba, da je o seksu tema
sam tolk
Quote:
Spolnost in odnosi
duhovna spolnost, spolna energija, intimnost, moški+ženska, odnosi, spolna problematika in problematika odnosov...

plus, ne verjamem, da je res aleš prestavljou to, če pa ni pošlihtan, sm pa jest "kriva" zato, ker nism porajtala, ko sm nabirala linke topicov na kup

sam tolk no, Andres, ok?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: End of ends
Reply #114 - 20.06.2003 at 01:31:40
 
Potem se jaz tu opravičujem Alešu za zgornji post, če ga ni on prestavil, ampak ti.

Samo ste šli spet predaleč.  Nekoč sem rekel, treba je sex sobo odpret.  To se danes imenuje
Quote:
Spolnost in odnosi  
duhovna spolnost, spolna energija, intimnost, moški+ženska, odnosi, spolna problematika in problematika odnosov...


Še mal pa se bodo začele sobe glede na sorodnost mešat, tolk je nazivov in opisov za to seks sobo.

Sorry še enkrat Aleš.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: End of ends
Reply #115 - 20.06.2003 at 08:08:55
 
ne ne sej sem jaz prestavil drug del, se mi je zdel da spada tja...

sam vidim da sem spregledal da je prvi del še not, ker sta to eva pa gape takart urejala, tko da bom še tapru del prestavil.

to kolk pišem v kater topic ne upliva na to kam spada, ne vem zakaj vsi hočte vse v prvi del stlačit? tam se sam pol zgubi smisel, če pa daš pod to kar spada ponavadi pride tist folk, ki ga to zanima, se ga tud tiče in pol nagradi, dopolni, tam pa kr neki, vsak blod, tko da iz tega vidika je boljš, če daš pod rubriko.

sej nič ne rpavi amdres da ti al pa kaj, to je blo prej preden smo odprl spolnost, sam v splošno folk vse stlač tko da...

res pa je, da ponavadi hočemo, da čim več ljudi to vidi ane? sej azto večinoma pustim in pol premaknem, tud carisce so ble že nek spodi, ko sme jih...

sej veš pomoje je boljš da vidjo tisti ki morjo vidt, za katere je res v osnovi spisan, ne pa da vsak napiše en stavek pol se pa pomen zgubi.

ja pa res tko, tako forumovci kot tud tud moderatorji se stalno učimo, kako in kaj ravnat, važno je da sprejemao kritike in pohvale, ter jih usklajujemo s svojimi željami in v skladu z okoljem, v katerm smo.

hvala za vse predloge vedno jih skušam v čimvečji meri upoštevat, se pa včasih zgodi kaj kar spregledamo, se pa da večino popravit ane.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: End of ends
Reply #116 - 20.06.2003 at 09:51:13
 
Shocked o, jesus, Aleš  

Sori Andres  Grin Undecided

nja, sej sm hotla reč, da bom drugič raj tiho, sam v taki situaciji??
fora je, da se spomnim, da sem enkrat vidla to, da je samo drug del notr, prvega pa ni - ampak si nism zapomnla ker topic, nakar sm gapetu rekla in sva skupi gledala, pa ni nobeden nič vidu??? wtf, sej so vsi k so dvodelni bli v paru?! tko da sm pol včer res misnla, da se ej vendarle pokazu ta topic, da sm zadnjič zgrešila, .. mah, sploh ne vem kaj je blo zmešnjava  Grin ??? Lips Sealed

se opravičujem za blodnjo  Grin


dobr no, ko sm že ravno tuki, mene ful nč ne moti to, da se thread prestavi, ker jest itak vedno gledam po zadnjih prispevkih, tko da sploh nism opazla, takrat, da je prestavljen thread, dokler nism Andresovga posta na to temo prebrala.
seveda, če po dolgem času, ko se na threadu že en čas nič neposta iščeš tak prestavljen thread, je mal bol begajoče, zato pa je search... plus vpraša se menda tud vedno lahko
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: End of ends
Reply #117 - 20.06.2003 at 11:28:37
 
nekako je dobr razločt med nami ki smo stalni uporabniki in pregledujemo forum predvesem po recent postih in med občasnimi uporabniki ki forum pregledujejo po direktorijih in še med uporabniki ki pridejo popolnoma na novo in jih neki zanima. za te zadnje je 100% najbolj uporabno da so treadi vsaj približno zloženi tja kjer pašejo.

neizpodbitno dejstvo pa je, da se splača forum 'urejevat' 'od uzadi'.



pa mogoče bi lahko blodnje na to temo nadaljeval tukile:
http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=forumi;action=display;num=1035533...
da prbližn definiramo 'pravila' ali pač priporočila, da bo lažje.
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: End of ends
Reply #118 - 20.06.2003 at 11:32:06
 
eva ti si že prava moderatorka ratala...

dobila si prve pripombe, narejeni so bili premiki, prvič razlaganje... Grin  Wink

aja sam še tisto najno naravo pa res morav narest,
tista bo pa za res dobra
tista bo pa za res dobra
(vladek)

Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: End of ends
Reply #119 - 29.06.2003 at 23:39:32
 
Tistega vola ki vleče je treba najbolj tepsti.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8