Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 17
(Read 80285 times)
kreden
Ex Member




Re: enost...
Reply #150 - 12.06.2003 at 13:16:16
 
Ja, vidiš, v službi namesto, da bi delal se ti drajsaš tukaj gori in ti si mi neki poštenjak, ja, nekaj cajta se vedno najde aneda, da človek enmalo skoči gor in blekne neumnost al pa dve.
Zato pa je na svetu tako kot je, namesto, da bi vsak opravljal svoje delo pošteno in dobro eni to izkoriščajo.
Zmedlo ?? mene nič ni zmedlo, zmeden si pa ti, ker če ne bi bil, bi svoje delo opravljal vsaj pošteno in zvesto.
Če imam enmalo časa   ???  Lep izgovor, tega časa je izgleda napretek.

To pa vpraši svoje ljudi v svoji verski sekti, kdo te lahko in kdo te ne more.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: enost...
Reply #151 - 12.06.2003 at 13:21:58
 
Quote:
Zato pa je na svetu tako kot je, namesto, da bi vsak opravljal svoje delo pošteno in dobro eni to izkoriščajo.

od kje pa teb tok casa, a pises tud iz sluzbe? al je tvoja sluzba pisanje po tem forumu?

drgac mi pa se nis odgovoru na vprasanje... skos govoris kdo me ne more resit, pa mi se povej pol kdo me lahko?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: enost...
Reply #152 - 12.06.2003 at 13:31:05
 
Od kod meni tolko časa ? Hmmm, imam ga, lejga zlomka, jaz imam preveč časa, hehe, enim ga primankuje jaz ga imam pa ogromno preveč.
Ne, jaz sem doma in ne pišem iz službe, ne kradem družbi denar in Bogu čast.
Ko sem pa v službi, delam pa službene zadeve, če pa že imam čas, rešujem pa tekoče zadeve in zadeve, ki pridejo trenutno in jih ni mogoče napovedati.
Moje zadovoljstvo je pisanje po temu forumu, ker sem egoist in rad pišem po forumu.

Zgleda pa, da ti v službi imaš premalo dela, da si lahko nonstop tukaj gori ali pa izkoriščaš službo za svoje bolane in egoistične namene ? Nikol se ne ve.

Kaj, te je sram vprašati tvojega realiziranega verskega sektaša kaj te lahko odreši in kdo te lahko odreši in kdo te ne more odrešit in kdo v sekti te lahko in kdo v sekti te ne more ?   Grin

Lepše bi bilo, da se začneš zanimati za svoje delo in ga pošteno opraviš, kot pa da tukaj gori kažeš svoj pravi versko sektaški obraz svojih verskih neumnosti in blatiš svete spise.

Skrivnost sreče ni v tem,da počneš, kar ti je všeč, ampak v tem, da ti je všeč tisto, kar moraš početi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: enost...
Reply #153 - 12.06.2003 at 13:44:42
 
Quote:
Kaj, te je sram vprašati tvojega realiziranega verskega sektaša kaj te lahko odreši in kdo te lahko odreši in kdo te ne more odrešit in kdo v sekti te lahko in kdo v sekti te ne more ?

ja sej si se ti sam ponudil, da mi stalno indirektno odgovarjas. ce pa mi noces odgovort kaj me bo odresil, pol pa ne vem zakaj mi stalno pises, da kaj me ne more odresit? kaj hoces s tem polovicarstvom dosezt?

Quote:
Skrivnost sreče ni v tem,da počneš, kar ti je všeč, ampak v tem, da ti je všeč tisto, kar moraš početi.

se strinjam. od kje pa si ti izvedel kaj moras poceti (da to zdej pocnes), in si ob tem tako srecen?
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: enost...
Reply #154 - 12.06.2003 at 13:52:19
 
Jaz sem se ti ponudil ?
Te ponudbe iz moje strani se pa ne spomnem ?
Ali sem ti poslal kakšno ponudbo ? Je bila overjena pri notarju ? Kateri datum, katerega leta ?
Polovičarstvo ? Hmm, no ja, zate je itak vse polovičarstvo, pol glave je v službi, če sploh je, pol glave tahanira tukaj gori in se mangupira.
Veš, kakšen si takšni odgovori ti sledijo, si polovičen pač dobivaš polovične odgovore.
Jaz kaj hočem doseč s tem ?  Nič.
Kaj hočeš pa ti ?

Jaz sem srečen.

Kaj pa ti ?
Back to top
 
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: enost...
Reply #155 - 12.06.2003 at 13:55:13
 
Quote:
Aryan, pokvarjen si.


Kaj ti je pa naredil takšnega, da padajo takšne obtožbe?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: enost...
Reply #156 - 12.06.2003 at 14:01:13
 
Quote:
Jaz sem se ti ponudil ?

dons si ze kr velik postov napisal v katerih si mi povedal kaj me ne more odresit. zakaj mi pol ne ponudis se druge polovice, ki mi bo razjasnila kaj me bo odresil?

Quote:
Veš, kakšen si takšni odgovori ti sledijo, si polovičen pač dobivaš polovične odgovore.

aja, to je pol to.

Quote:
Jaz kaj hočem doseč s tem ?  Nič.

ok, pol bom pa vse te tvoje izjave tud sprejel kot "nicne". sej loh bi to tud ze prej povedal, da je tvoj namen dosezt nic. sej po moje ti je kr uspelo.

Quote:
Jaz sem srečen.

se prav ti si "srecen" ce dobis nic? sej ni cudn, da si pol tok vznemirjen in jezen (kar je razvidno iz tvojih postov)
Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: enost...
Reply #157 - 12.06.2003 at 14:29:45
 
Quote:
Bodi brezgrajen v besedah.

Govori iskreno.Reci le tisto,kar res misliš. Ne uporabljaj besed v svojo škodo ali v škodo drugih.Uporabi moč svojih besed tako, da bosta zasijali resnica in ljubezen.



kreden wrote:
Quote:
Ne izdajam se pa lažno, tako kot ti, ki govoriš eno, zraven berem pa čisto nekaj drugega.




Roll Eyes

Wink



LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: enost...
Reply #158 - 12.06.2003 at 14:49:48
 
No, Aryan, tist vidiš v sebi, kaj si men namenu tam spodaj in če sem kaj dosegel, po tvojem mnenju, kar pa dvomim, hvala bogu, drugač pa, pokvarjen si.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: enost...
Reply #159 - 12.06.2003 at 14:51:37
 
Quote:
Kaj ti je pa naredil takšnega, da padajo takšne obtožbe?


Obtožbe, ali so le te vidne samo tebi. In zakaj si se vmešala ? Če si tako želiš braniti nekoga, ti priporočam, poišči ga, tega tvojega sokampanjona Aryana in si ga pelji domov, kaj kmalu ti takšne neumnosti ne bodo več rojile po glavi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: enost...
Reply #160 - 12.06.2003 at 15:04:01
 
kreden, uzivaj v svojem miru in zadovoljstvu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kreden
Ex Member




Re: enost...
Reply #161 - 12.06.2003 at 15:09:01
 
Če je izgubljeno bogastvo, ni nič izgubljenega.
Če je izgubljeno zdravje, je nekaj izgubljenega.
Če je izgubljen značaj, je vse izgubljeno.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: enost...
Reply #162 - 12.06.2003 at 15:10:49
 
Quote:
Če je izgubljeno bogastvo, ni nič izgubljenega.
Če je izgubljeno zdravje, je nekaj izgubljenega.
Če je izgubljen značaj, je vse izgubljeno.

res je.
Back to top
 
 
IP Logged
 
stojchi
Ex Member




Re: enost...
Reply #163 - 12.06.2003 at 16:17:49
 
Grin

arian res si pokvarjen do fondamenta Tongue Tongue Tongue

ker ne iščeš v človeku,

tistega kar je dobro,

temveč samo tisto, kar je slabo, Tongue

ker se tu oglašaš samo zato, Tongue

da nekoga nekje provociraš, Tongue

hkrati pa sam ničesar ne ponujaš, Tongue

samo svoja zmedena vprašanja, Tongue

ko pa te človek povabi na soočenje, Shocked

se strahopetno izvijaš, Tongue

res si samo bedna strahopetna reva Tongue



Back to top
 
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: enost...
Reply #164 - 12.06.2003 at 17:42:40
 
kreden in stojci:

pomoje se je dobro takrat, ko začutimo neko "nezadovoljstvo" (v vajinem primeru ga je sprožil aryan, v mojem sta ga sprožla vidva z svojim "tonom" pisanja) najprej (v sebi, v svojem srcu, ki ga ti stojci tako rad uporabljas) iskreno vprašat in razčistit zakaj je do tega nezadovoljstva prišlo...

kje je zdaj tista blaženost in iskrenost v vajinih besedah, ki jo sama zagovarajta in predstavljata ?

pomoje se nebi blo  treba v tako žaljivem tonu pogovarjat, če se npr. ne strinjata z aryanom, lahko lepo mirno povesta zakaj je tako in pristavita zraven svoje mnenje. Ne pa nonstop, kot da se pocutita ogrožena in potem nekaj napadata. Nekateri se tukaj gor zabavajo, nekateri učijo, drugi samo berejo, noben pa si verjetno ne želi neke "vojne"

morem rečt da me je ta forum pritegnil prav zaradi  nevem kako naj povem,  "spoštljivega kreganja", ki ni vsebovalo nekih žaljivk in "hude krvi"



pa ok, to so pač neke male blodnje, ampak sem jih moral dat ven...



mind
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 17