Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7
(Read 23346 times)
Borut
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #45 - 22.10.2002 at 04:03:23
 
Ars.

Samo še te besede ti namenim, potem pa izginem iz tega topica.

Poglej kaj imaš napisano v tvojih dveh podpisih:

Preveč dobrega je lahko... čudovito. (Mae West)

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (n.n.)

Vsak si napiše, kar mu leži tisti trenutek.

Misliš, da Andres ni preveč dober z ženskami in jim ne ponuja le najboljšega in v temu še pretirava? Misliš, da potem ni čudovit človek?

In si sigurna, da je to, kar pišeš in razmišljaš, pravilno?

Kot je napisal Gape eno resnico v podpisu: Lahko pa da se tudi motim.

Ej so luštkani tile podpisi vseh nas udeležencev foruma.

Pozdravček od Boruta.






   

Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #46 - 22.10.2002 at 04:09:07
 
BUUM
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #47 - 22.10.2002 at 06:25:22
 
Quote:
Andres ni preveč dober z ženskami...

...ker nben ni.  Grin Preveč dober? Dej no...  ???

Quote:
o visokih ženskih petah pa še nismo nobene rekli?

Cheesy So lohk prou seksi.
Učash clo tko, da se že morš spomnt, da za njene noge pa niso prou preveč dobre...  Wink

En je omenu gate. Sem mel kolega, k so mu iz temnih gvantnih hlač učasih pozim na sestanku živo zelene spodi ven pogledale.  Grin Men je blo to tko mem kokr je bojda večini žensk bela barva moških spodnc, še posebi ta čist navadnih.

Sicer pa, usak dan najman ene čiste, glih prou velike, uz telo pripijene boksarce so men ljube, če se s štunfi barvno ujamejo še tolk bolš... k se pa njena roka po njih sprehod je pa sploh...  8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
BonSens
3
***
Offline


Posts: 109
prestolnica
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #48 - 22.10.2002 at 06:28:32
 
Quote:
Vsak si napiše, kar mu leži tisti trenutek.

Nam/Mi pa tle gor. Amen. 8)
Back to top
 
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #49 - 22.10.2002 at 08:54:11
 
Quote:
Ars, spoštujem tvoje poglede ...

Kva sta pa vidva z Andresom modela!

Neki napišeta, komentirata, neki se vama zapiše, zareče; krkol, kokrkol. Pol si pa ta zapis pač lohk preberemo in komentiramo; kokrkol in če. In če se ne »piše« v isti rog al pa kokr bi vidva rada (brala), je pa štala.

In pol se vidva skor za gvišn še enmal »zaštrikata«, pa čist sama. Pa mrbit koga še za dežurnega policaja proglasita, al pa maščevalca, al pa za nizkih udarcev talalca. Halo!? In sta spet (močno) zgovorna; če in kokrkol nam pač trenutno (izkustvena) domišljija dela; in komentiramo, če in kokrkol. In pol …

Bom jest še naprej pisala; če in kokrkol. In se nam prou nč delala, da sem kuko drgač, kokr taka kot zdele sem; pa če vama je to prebavljivo ali pak ne. In sprejemam vse in vsacga glih tok, kokr pač trenutno znam in zmorem; po možnosti s humorjem, če »bog« da, tut z rimam. Žaljiva pa itak in zaprmej nisem.

In vidva me sprejemata glih tok, kokr pač trenutno znata in zmoreta. In smo vsi zgovorni; drugim; če in kokrkol. Majo vsake oči svojga malarja uzad. Anede?

Kiss
ARS

PS: Spoštuj moje poglede.

Quote:
Vsak si napiše, kar mu leži tisti trenutek.
In si sigurna, da je to, kar pišeš in razmišljaš, pravilno?

Ja, tisti trenutek.   8)


Back to top
 

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
ARS
5
*****
Offline

Preveč dobrega je lahko
... čudovito. (Mae West)

Posts: 2510
daleč od rodne barjanske grude
Gender: female
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #50 - 22.10.2002 at 09:21:21
 
Andres wrote on 21.10.2002 at 21:58:04:
Je bla spolno hladna tista, ki sem bil najdalj z njo.  

ARS wrote on 21.10.2002 at 23:24:34:
Roll Eyes  To se prav, da je bil Andres takrat najdlje spolno hladen ...  

Andres wrote on 22.10.2002 at 02:09:29:
No, si prišla na svoj račun kaj ARS? Očitno si ti tisti maščevalni tip ženske. (To boš v quote zanikala)

Šment, sem predpostavljala, da je pa ja klar, da oseba po vsaj nekaj različnih spolnih partnerjih (in letih) že zašteka, da sta tako za spolno hladnost kot vročičnost potrebna (najmanj) dva.   Undecided   Ma, ja, pa sej vemo, kako je s predpostavkami.   Wink  
Ej, kva je fletn, k je obema vroče in v "zadovoljeno zadovoljstvo"! D'best!  Cheesy

PS:
Na kašn račun sem pa pršla? Res, maščevalni tip pa zaprmej nisem, pa krkol ti že to pomen.


Quote:
Zatorej dragi vsi, na tem mestu odpiram "štacuno za naše fante" in hkrati vabim vse, da vsak izbere svoj kos, številko, barvo, material in pa seveda firmo gat.
Back to top
« Last Edit: 22.10.2002 at 23:46:23 by ARS »  

Knowing what's right doesn't mean much unless you do what's right. (neznan(a)
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #51 - 22.10.2002 at 10:54:09
 
En predlog boksarc za ljubitelje in ljubiteljice:

...


Pa dobr noste!

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #52 - 22.10.2002 at 14:51:54
 
Kja se pa dajo dobit takšne boksrce? Jih prec svojemu kupim. He he he Wink
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #53 - 22.10.2002 at 15:21:40
 

To so pa home made boksarce: nasmeh na usta pa jezik ven = Cheesy +  Tongue


Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #54 - 22.10.2002 at 16:30:40
 
ARS wrote on 22.10.2002 at 09:21:21:
Šment, sem predpostavljala, da je pa ja klar, da oseba po vsaj nekaj različnih spolnih partnerjih (in letih) že zašteka, da sta tako za spolno hladnost kot vročičnost potrebna (najmanj) dva.   Undecided  

Za dober sex ali vročo ljubezen sta res potrebna dva.
Je pa zadost, da se že en ohladi, pa vročine naenkrat več ni.
Ja, ja, vem, boš rekla, da se to kar tako ne zgodi,
in da naj bosta potem samo še posameznika.

lp bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #55 - 22.10.2002 at 23:55:23
 
Vsak človek si določi svojo mejo intime...
Nekdo o nekaterih stvareh lažje govori kot o drugih.Ni pomembno zakaj je tako,vsak ima vsaj en dober razlog,verjamem to...
Kdor ne želi pač ni potrebno,ne prerekajmo se zaradi tega,ne obtožujmo.
Govorimo kar radi govorimo,kajne?


In sedaj k visokim petam.
Še vedno trdim,da imam na sebi najraje dve barve.Torej tudi salonarji z visokimi petami morajo deliti kontrast.V njih se dobro počutim-stabilno,a na spodnje perilo jih nisem imela priložnosti nosit  Roll Eyes,zato o tem težko govorim.
Pa ostale?

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Blisk1
3
***
Offline

I love YaBBaaa rasta-wo-man!

Posts: 208
Lublana
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #56 - 23.10.2002 at 14:24:36
 
Tangice res nosjo sam pedri, še dober da je tko, se vsaj loči, kaj je muško in kaj ne!
8)
Back to top
 

WHAT GOES AROUND COMES AROUND!
WWW WWW  
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #57 - 24.10.2002 at 13:56:53
 
Po zadnjem 56. postu na temo MOŠKIH GAT me preveva nek čuden optimizem (ja ja vem na kaj namigujete..).  Ni kej, če bi mi bilo dolgčas, bi si dala vse poste s slikicami in to stisnit in na steno prilimat. Morda bom to celo naredila.

Opazila sem, da nekateri člani foruma kljub vsemu niso uspeli odpret vrata, predala svoje omare, kjer hranijo zalogo gat in štumfov. Med njimi celo člani žirije Tekmovanja za naše deklice, ki so takorekoč "rokovali" s štartnimi številkami modrcov tekmovalk. Morda bo komu moja pripomba zvenela neumestno, a le v razmislek - nova člana kot Mind in BonSense bi morda bila lahko prava kandidata za člana žirije za morebitno prihodnje tekmovanje. No, pa ker se me ne to res ne tiče (malo se še tudi namakam v lovorike zmagovalke omenjenega topika  Wink) pa še da ne bom zavila iz teme, gremo dalje.

Ja zdaj vrata trgovine tudi zapiram. Blisk je v zadnjem postu zelo surovo izrazil pogled na en kos moškega perila in res ne vem, če se moramo na tak način izražat. A vsi moški, fantje, soprogi, gospodje in drugi udeleženci foruma,  ki boste zdaj nosili zalogo gat in štumfov na dan, ne pozabite da bo v novi štacuni pod obvezno kategorijo spadala opcija tangice, torej boste morali opredeliti vašo zalogo tistih spodnjic, pri katrih je potrebno razpirat ritnice, da vidiš gate. Grin
Ne bi pa rada komu delala krivico, naj se vsak sam potrudi in razloži to svojo zalogo intimnih kosov perila ali pa vsaj to, zakaj je ni vsaj poskušal obelodanit in s tem razjasnit v času uradnih "delavnih ur".

Ženski del foruma ni presenetil z udeležbo in komentarji, čeprav izgleda, kot da smo za nekatere nevidni. 8) Ker pa je trgovina v vitrini iz samega stekla in taka bo tudi ostala,  se boste drage punce lahko še spotikale obnjo; le toliko naj vam še prišepnem, da se takoj za vhodom skriva krokodil (čeprav je samo virtualna igrača, zna pa hudo prestrašit Grin) To pravim tudi zato, da boste lažje razumele-i vse nadaljne obiskovalci-ke tega topika, zakaj tolikšna previdnost. Verjemite pa le, da nam še nič ne manjka zato (tudi vse ude kot cel trup še imamo).

Naš namen s trgovino je karseda preprost: lahko nam buri domišljijo, pride prav kot praktični napotek pri nakupu lastnega perila ali celo še kaj bolj uporabnega. Valentina je pri tem pokazala največ praktičnosti, saj je sama zagotovila izdelavo takih spodnjic. Katarina je predlagala, da bi temo z moških spodnjic zavila na visoke pete in nazaj v smeri modrcov, ARS pa, da bi za "tisto konkretno vmes" ne uporabljali gat in boksarc ampak kar prozorne gate znamke Košiček oz. podobne. In kaj sem prispevala sama? To boste kar sami presodili. Povem lahko to, da sem uživala  ob pogledu na teksture in odboje tkanine skozi šipo. Še posebej pa ob oranju v enosmerni tok miselnega izliva na modrce in ostalega ženskega spodnjega perila ter s tem zajezitvi tega toka v drugo smer. Ni kaj, delo je bilo garaško, sem morala pošteno zavihat rokave; (sem se imela priložnost spomnit na naše babice, ki so tako perilo žuljile ob potoku). Koliko uspešno, boste kot rečeno presojali sami.

Zaloge posameznega člana ne bom komentirala na tem mestu, omogočeno pa je vsaki uporabnici kot tudi uporabniku, da si o njej ustvari lastno mnenje. Mi je v veselje dejstvo, da zdaj vem-o, kaj naši fantje bolj ali manj radi nosijo.

Tako. prvi korak je  narejen, na vrsti se vi dragi uporabniki, uporabnice foruma, da prinesete svoj prispevek k bolje uporabnemu in "bolj na kožo krojenemu" moškemu spodnjemu perilu.

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #58 - 24.10.2002 at 14:10:46
 
Je včeraj kdo gledal ekstra magazin? Zbirajo fante, ki bi se bili pripravljeni posneti za televizijo v tangicah. Torej fantje kar v vrsto he he ha  Wink

Je pa kazal tudi, da so v Švici odprli prvi ženski brodel. Da ne bo pomote.  V njega hodijo ženske, ki si želijo zadovoljiti potrebe. Res me zanima, kako bo kaj uspeval?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #59 - 24.10.2002 at 15:15:10
 
veronika wrote on 24.10.2002 at 14:10:46:
Je včeraj kdo gledal ekstra magazin? Zbirajo fante, ki bi se bili pripravljeni posneti za televizijo v tangicah. Torej fantje kar v vrsto he he ha  Wink

Je pa kazal tudi, da so v Švici odprli prvi ženski brodel. Da ne bo pomote.  V njega hodijo ženske, ki si želijo zadovoljiti potrebe. Res me zanima, kako bo kaj uspeval?


Predlagam veronika da poskusiš s svojim predlogom še na kakšnem drugem forumu ali pa kar še kje drugje; prepričana sem, da boš tako še bolj s takimi "vžgala"! Wink

Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6 7