Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 7
(Read 23363 times)
Karmen A
Ex Member




Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velikosti
20.10.2002 at 01:06:44
 
Minil je teden odkar je naš predsednik komisije "Tekmovanja za naše deklice" odprl tudi topic z naslovom "Modrci vseh barv in velikosti". Omenjeni topic je dosegel rekord v času tega foruma - 11 strani v dveh dneh.

Ne bi bilo fer skratka, da bi me dekleta, deklice, ženske, dame zanemarile tako pozorne in zgovorne fante, moške, gospode, kot so naši tule na forumu.



Zatorej dragi vsi, na tem mestu odpiram "štacuno za naše fante" in hkrati vabim vse, da vsak izbere svoj kos, številko, barvo, material in pa seveda firmo gat. Kaj pravite?

Gremo zdaj!



Karmen


Back to top
« Last Edit: 20.10.2002 at 02:59:55 by anuk »  
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #1 - 20.10.2002 at 01:27:13
 
Trgovine še ne vidim Karmen, a kljub vsemu naj nadaljujem iz prejšnjega topica. Tačas imam na sebi svetlo modre, boxarce z nekim vzorcem.  Linka žal nimam, na skaner pa tudi ne mislim riti naslanjat. Smiley
No, v omari imam še ene Calvin Clain temno modre pa še ene svetlo modre, iste barve kot Katarina modrc.
Potem imam ene oprijete boxarce rjave barve s črnimi črtami, pa še ene rjave ki so podobne tem prvim, samo da so odtenki drugačni.  
Potem imam tudi dvoje kot se ti izraziš metrojevse gate.
Nek pocast materjal in to, zato jih ne kupim več.
Imam pa še standardne gate pa ene dvoje mini, ki tudi bolj slabo vem kje so. Preprosto so že prestare, da bi si z njimi pregrešne dele telesa grel.

Številke ne vem, kupim mediumko pa mi točno gor paše.  Torej, po tem  lahko sklepaš, da nimam large jajc.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #2 - 20.10.2002 at 01:57:10
 
Pohvalno tole, Andres da si se potrudil z izčrpnim opisom.

Seveda je štacuna virtualna in lepo, da si toliko svoje robe vanjo prinesel. Ne bom jaz zdaj postavljala štacune iz nič. Naj se še ostali fantje izjasnijo po tvojem zgledu, kaj bolj ali manj nosijo, pa bomo videli potem komplete in modele.


Nam ženskam seveda vstop zdaj ni dovoljen, lahko samo kukamo skozi šipo in komentiramo.  Wink

Men so padle v oči tvoje temno modre gate. Sam ne grejo z vinsko rdečo. Tudi nisi opredelil odtenka.  
Sploh pa mene še bolj kot kakšne spodnjice kdo nosi zanima to, če kdo spi brez njih? Roll Eyes


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #3 - 20.10.2002 at 02:23:15
 
Evo sem šel na štrik kjer se temno modre gate sušijo pogledat mojo štartno številko. 5/90 sem uspel še prebrati. Vse gate so bombažne, tiste satenaste pa tudi vider nočem. Naj se bleščijo, rit je ista in s cunjami si Andres ne dela nekega imagea.
Če moje temno modre ne grejo s tvojim vinsko rdečim modrcem skupi, ti že kar naprej povem, da novih gat zato ne grem kupovat.
Odtenka res nisem opredelil in mi je najlažje povedat da so toliko temnega odtenka kolikor je najtemnejše modre barve na logu http://www.nenavadno.com


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #4 - 20.10.2002 at 03:34:27
 
Andres wrote on 20.10.2002 at 02:23:15:
Če moje temno modre ne grejo s tvojim vinsko rdečim modrcem skupi, ti že kar naprej povem, da novih gat zato ne grem kupovat.
Andres


Cheesy
Bodo šle pa svetlo modre. Wink


Najtemnejša modra je tista na uvodu v nenavadno, kjer prevladuje prusko modra in je zato dobra, ker lahko da pravo vijolo (borovnice) seveda s "tapravo" osnovo rdeče. S katerokolim koli drugim modrim odtenkom bi se pečala, bo rezultat nepravilen, povprečen rjav ali pa rožnat.
Vsi odtenki od izparka živega srebra do krvi listnih uši so  dodatki za žlahtnost in polnost barve pa tudi modra marin, cobalt, cyan, ni neki problem, čeprav slednja še najbolj.

Pri nas je medium 3-4, 5 pa large Kiss.

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #5 - 20.10.2002 at 08:32:19
 
No, če smo že mi vas spraševali, se bomo pa še mi oddolžili.

Ja, elastične boksarice so meni najprijetnejši kos spodnjih hlač. Ohlapnih boksaric se morda malo izogibam.

Normalno, na kavbojke navadne spodnje hlače, na hlače pa boksarce.

Spodnja majica vedno v isti barvi kot spodnje hlače.

Ne kupujem spodnjic z imenom, ker te le ogromno stanejo, kvaliteta skozi čas pa hitro upada (pri spodnjem perilu). Kupujem pa drage spodnjice in majice brez imena. To so pa res kvalitetne zadeve.

Barve: črna, bela, siva, tam pa tam modra in vinsko rdeča.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Robi
5
p
*****
Offline

I love to love
Posts: 5749
Dolenjska
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #6 - 20.10.2002 at 11:02:58
 
Quote:
Sploh pa mene še bolj kot kakšne spodnjice kdo nosi zanima to, če kdo spi brez njih?


Ne samo, da spim brez njih, pravzaprav nikoli ne nosim spodnjic. Nobenih. Smiley

Ne maram, da me kaj utesnjuje, rad se počutim svobodno, predvsem ponoči, ko se telo sprosti in ni dobro, če imaš kaj na sebi. Smiley

Saj mi sploh ni jasno, zakaj nosite spodnjice. Kakšna korist je od tega ?

Pa zanima me, kako ženske gledate na to in kaj vam pomenijo ( moške ) spodnjice ? Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #7 - 20.10.2002 at 15:50:54
 
Bravo Robi...

Najprej moram povedati,da se večina moški pritožuje nad boksaricami,ki so najbolj všeč mane.Se pravi tiste najbolj tesne,z enako tesno majčko.Ja..spet ...najbolj so mi všeč enobarvi kompleti.
Na moškem so mi že od nekdaj najbolj všeč ramena,pa O.K....Ne zaradi nekega pretiravanja mišičnega dela.
Enostavno...všeč so mi ramena,roke.
In zdi se mi,da ravno z temi kompleti (moški jih najdete v vseh Skiny trgovinah),najbolj pridejo do izraza.
A verjamem,da za marsikoga res ni prijete oprijemajoč občutek.Razumem to...

Kar pa se tiče samega spanja v perilu,hja tudi jaz temu odločno nasprotujem.Nobeno perilo,nobena pidžama,ne nudi tega ugodja-sproščenosti (ja...spet kakor za koga),kot golo telo.
Ja,nobene utesnjenosti,prijeten spanec...Vsaj zame.

Tako,da Robi...meni je to všeč!

A moram priznati,da na nudistično plažo najbrž ne bi nikoli šla.

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #8 - 20.10.2002 at 19:52:36
 
jest nosm tanavadne ... spim pa brez ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #9 - 20.10.2002 at 20:47:40
 
Kljub nedelji smo še kar "odprti", čeprav na topiku Modrci vlada precej nedelavna klima. Zakaj ne vem, morda je pa stvar ravno v prevelikem začetnem zagonu? No dejstvo je, da so fantje glede ženskega perila bolj radovedni. H-ALO dekleta ???

Takole smo dozdaj založili našo spletno trgovino, kar po vrsti.


Quote:
Andres : boksarce
             svetlo modre z vzorcem
             temno modre CC
             svetlo modre, kot od Katarine modrc
             /oprijete/ rjave s črnimi črtami
                             rjave drugačnih odtenkov
             gate
             2 kom iz Metroja
             standardne
             dvoje mini ( prestare za nošnjo
                       dolge gate
                       bele, rjave s črnimi črtami
številka 5/90
material bombaž


Borut:     boksarce
              elastične da
              ohlapne  ne
              nosi na hlače
              gate
              vedno v isti barvi kot majica
              nosi na kavbojke
material: brez imena a kvalitetne ker drage
barva: črna, bela, siva, modra tam pa tam, vinsko rdeča


Robi:      

ne nosi boksarc niti gat. nikoli. nobenih



Gape:    
             tanavadne boksarce
             tanavadne gate
spi brez boksarc in gat


MIND:     boksarce  
              kakršnekoli
              tesne za pod kavbojke
barve:     različno "vse mogoče" in z raznimi vzorci
material: je pravi po občutku


Bardo_Thodol:
              gate
              ne preveč oprijete
              ne preohlapne (zaradi gubanja)
barva bela največkrat ni pomembno
material naraven
spi nag

Harry:      boksarce
barve:      bela, modra, vinsko rdeča, vzorčki  na različnih podlagah - ni tako pomembna
material:  bombaž pomembna kvaliteta
velikost:   XL

Blisk:          boksarce
barva         bela, črna
velikost      m    

BonSens:   boksarce
                 oprijete
barva         enaka kot nogavice po možnosti
velikot        glih prov                                  
             


Kot opažate drage dame in dekleta, ogromno naših fantov še ni odprlo vrat svoje omare, predala.
Če bo šlo tako naprej, bomo morale same odpret še eno virtualno štacuno in vanjo navleč še virtualne spodnjice Roll Eyes
Torej?


Karmen
Back to top
« Last Edit: 22.10.2002 at 16:24:41 by anuk »  
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #10 - 20.10.2002 at 21:11:50
 
jah, vedno nosim bokserce

pod kavbojke bolj tesne, drugače pa vseeno

barve: vsemogoče, z raznimi vzorci

cena,material: iz izkušenj vem kaksne so najboljse (mi najbolj lezijo) in taksne tudi kupim,pa sploh ne gledam  kaksen je material, le občutim jih in vem  Wink
da so taprave..ceno seveda tud pogledam, in če ni previsoka jih kupim

spanje: spim vecinoma z njimi, le ko je punca pri meni vedno spim nag  Grin Wink


LP
Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #11 - 20.10.2002 at 21:14:12
 
Številka fantje, številka Roll Eyes

Andres čestitke za pogum od mene, svetlomodra na boksarcah pa obvezno z vzorcem, jasno!

Eh, jest sem vprašala po tem, če kdo spi brez, torej zakaj me zanima. Men je to super.

Robi, verjetno se zezaš, da nasploh ne nosiš gat. Če ne se mi zdi pa, da zna bit precej neudobno. Al pa vsaj z zelo pomanjkljivo higieno ??? Mogoče ti pa kdo dnevno pere hlače ali pa imaš kakšne posebne. Boš moral to za nas neuke frike bolje razložit.

Ja Harrya gate zanimajo samo pod naslovom "Modrci...", Edi še ni načel tega ovoja ega, gape pa nosi gate samo navadne.

Borut lepo da si poravnal dolg in opisal notranjščino enega dela svoje omare, še posebej če upoštevamo preplah, ki si ga ustvaril na sosednjem dvorišču.



Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #12 - 20.10.2002 at 22:03:32
 
Vam dam še mal zadovoljstva. Tudi dvoje dolge gate imam. Ene so navadne bele, ene pa rjave s črnimi črtami, elastične.  Samo ne morem v njih spat. Sicer pa je lepo nag spat, če imaš imaš kaj poleg sebe. Svaka čast Gape, da te ne zebe, ko se ponoči zbudiš.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Katarina
3
***
Offline

Unikat-to si!
Posts: 136

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #13 - 20.10.2002 at 22:15:59
 
Aha,Andres!

Te sigurno nosiš pozim! Grin

Rjave s črnimi črtami?No ja,sam da Te ne zebe... Wink

Katarina
Back to top
 

Slabih izkušenj ni,so samo priložnosti za učenje...
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #14 - 20.10.2002 at 22:19:05
 
Pozimi jih nosim, ampak ne celo zimo, da ne bo kakšne pomote.  Jebi, če jih vidim v omari pa če je zunaj že res -10 potem si jih gor dam.  Navadno jih pa večkrat opazim poleti kot pozimi.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 7