Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7
(Read 23360 times)
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #15 - 20.10.2002 at 22:45:24
 
Bom dodala dolge gate na seznam.  Pri nas so zime vsako leto milejše, tko da temperatura redko pade pod -10.
Tale rjav vzorec se ti pogosto ponavlja, verjetno gre za navezo z lovsko družino.

A tebi je lepo spat nag če imaš kaj poleg sebe? Ti jaz odstopim povšter z letečo medvedko, pa brez b.p.


Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #16 - 20.10.2002 at 22:50:51
 
Quote:
Bom dodala dolge gate na seznam.  Pri nas so zime vsako leto milejše, tko da temperatura redko pade pod -10.
Tale rjav vzorec se ti pogosto ponavlja, verjetno gre za navezo z lovsko družino.

A tebi je lepo spat nag če imaš kaj poleg sebe? Ti jaz odstopim povšter z letečo medvedko, pa brez b.p.


Karmen



Vem, rjav vzorec se mi pogosto ponavlja, a kljub vsemu nimam  nobenega kontrakta z Lovsko družino.  
Ja ja, če imam kaj poleg sebe je fino nag spat, samo mraz ne sme biti v sobi.  Medvedk je pa itak dovolj. Hvala za ponudbo. Wink

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Bardo_Thodol
5
*****
Offline


Posts: 2812

Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #17 - 20.10.2002 at 23:25:05
 
Grin Grin Grin

Tole o gatah je pa skoraj tako poglobljena in poduhovljena tema, kot tista o modrcih  8)

Ugotovil sem, da je najbolj udobno in najbolj zdravo spati nag, pa če je kdo poleg ali ne.
Čez dan so spodnje hlače iz higienskih, pa tudi čisto praktičnih razlogov priporočljive, ker jih je namreč veliko lažje vsak dan zamenjati, kot pa hlače. Najboljše so iz naravnih materialov in ne preveč oprijete, preohlapne pa tudi ne, ker se delajo gube, na katerih je neudobno sedeti. Barva se mi ne zdi pomembna, a so najbrž zaradi večje izbire, najpogosteje kar bele.






Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #18 - 20.10.2002 at 23:25:47
 
Andres wrote on 20.10.2002 at 22:50:51:
Vem, rjav vzorec se mi pogosto ponavlja, a kljub vsemu nimam  nobenega kontrakta z Lovsko družino.  
Ja ja, če imam kaj poleg sebe je fino nag spat, samo mraz ne sme biti v sobi.  Medvedk je pa itak dovolj. Hvala za ponudbo. Wink

Andres



Vsaj tebi laufa tole na srečo.
Saj če se jaz zelo potrudim, se mi dobro zdi.  Lovska družina bo pa vse številčnejša in medvedk še zmeraj dosti.
Mogoče pa ti nič ne rabiš za spremembo ali pa le preprosto plišasto igračo; take ti pa ne morem dat. Smiley


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #19 - 21.10.2002 at 09:01:22
 
Quote:
Ne samo, da spim brez njih, pravzaprav nikoli ne nosim spodnjic. Nobenih.  

Ne maram, da me kaj utesnjuje, rad se počutim svobodno, predvsem ponoči, ko se telo sprosti in ni dobro, če imaš kaj na sebi.  

Saj mi sploh ni jasno, zakaj nosite spodnjice. Kakšna korist je od tega ?



Sprašuješ se, kakšna je korist spodnjic? Menim, da je čez dan pa le dobro imeti gate na sebi, če druga ne, zaradi higienskih potreb. Saj veš, da je človeško telo nepredvidljivo. Grin

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #20 - 21.10.2002 at 09:07:46
 
Spodnjice. Nosim boksarce. Barve? Različne. Niti mi ni pomembna toliko barva, bolj kvaliteta. Bombažne, take da se ne razvlečejo kot žvečilni. Pa če vseeno pogledam v omaro vidim bele, modre, vinsko rdeče, takšne z vzorčki na različnih podlagah. Velikost? XL.

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #21 - 21.10.2002 at 10:59:25
 
Bardota in Harrya nehigieničnost tvoje navade Robi, ne skrbi, a iz istega razloga tako navado odklanjata. A je to že vse?

Harry na vsake toliko je dobro odpret omaro, pa se še prezrači, luft notri zamenja. No mimogrede smo zvedele-i, da je številka tvoje nošnje ektra large. Bombaž se pri nepravilnem pranju lahko zelo skrči, tudi če je v osnovi kvaliteten. Zatorej če kupuješ večje gate "za vsak slučaj", se lahko zgodi še čigumi.

Grem takoj dodat tvoje podatke na seznam.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #22 - 21.10.2002 at 11:07:13
 
Ker Karmen tako lepo skrbi za moške gate, predlagam Andersu, da ji komisija dodeli dodatne točke pri tekmovanju deklet. Wink

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #23 - 21.10.2002 at 11:22:59
 
Quote:
Ker Karmen tako lepo skrbi za moške gate, predlagam Andersu, da ji komisija dodeli dodatne točke pri tekmovanju deklet. Wink

LP Harry


Ni problema Harry, nekdo pač mora opraviti umazano delo. Sem se zamislila nad tem, da bi morali to fantje sami opravit. Mogoče nam pa mi z nekaj administracije le uspe pritegniti večjo pozornost tudi šibkejšega spola.

Za dodatne točke pa ne bi bilo slabo, samo škoda zdaj, da si že iztopil kot član komisije. Wink


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #24 - 21.10.2002 at 11:30:15
 
V zadnjem času se vse bolj uveljavlja, da tudi ljudstvo glasuje in daje točke. Čeprav na koncu odloči strokovna žirija, pa vseeno malo sugestije žiriji.

Umazano delo? Ponavadi ga reši pralni stroj.  Tongue

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #25 - 21.10.2002 at 11:51:05
 
A tisi zdaj Harry Puntar? Presunljivo ni kaj.

Za tako izkazano dobroto dolgujem primerno zahvalo; zdaj ko si med ljudstvom ne bo nevarno, če izdam, da kvalitetna roba zahteva posebni ročni tretma.


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #26 - 21.10.2002 at 11:53:08
 
Puntar?

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #27 - 21.10.2002 at 12:02:53
 
Sem mislila tistega puntarja, ki je tam nekje iz tolminskih hribov z bolj ali manj Matkovo Tino ob sebi doma. No ti si me le bolj spomnil na tvojega soimenjaka Potterja, ki pritegne tudi široke ljudske mase.


Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
Igor P.
Global Moderator
p
*****
Offline

Če ne mores živeti, kot
bi hotel, živi, kot zmoreš

Posts: 4800
Celje
Gender: male
Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #28 - 21.10.2002 at 12:08:33
 
In kako si prišla do asociacije na tolminskega puntarja? Shocked

LP Harry
Back to top
 

Če bi tisti, ki me obrekujejo, natančno vedeli, kaj si o njih mislim, bi me še mnogo bolj obrekovali.
 
IP Logged
 
Karmen A
Ex Member




Re: Boksarce in/ali spodnjice vseh barv - pa velik
Reply #29 - 21.10.2002 at 12:22:44
 
Quote:
In kako si prišla do asociacije na tolminskega puntarja? Shocked

LP Harry


Ne vem, ne razmišljam o tem zakaj mi v danem trenutku tako pride, da povežem misli.


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 7