Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 ... 21
(Read 104664 times)
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #165 - 07.02.2004 at 22:42:40
 
Smiley
pravi mojster je kanal čiste ljubezni, resnice in miru, ki ga lahko nekateri  ljudje čutijo na daljavo, hkrati pa tak garač, da mu ni para, vsak dan na nogah že od štirih naprej, v enem dnevu pa naredi toliko, kot mnogi niti v enem življenju in povrhu vsega pa še vedno dobre volje.

Ne poznam niti enegasamega človeka, ki bi zdržal tak hud tempo kot ga ima on.

Mi je pa res uganka, zakaj se nekaterim nikakor ne razkrije, drugi pa že samo da ga prvič nekje slišijo, ali vidijo na neki video predstavitvi pa že padejo od blaženosti kar dol. Kiss Kiss Kiss
Kolikor ljudi, toliko čudi. Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #166 - 07.02.2004 at 22:54:44
 
sej je vsak kanal ciste ljubezni, vse kar pride zdraven je umazanija tistega ki sprejema to ljubezen

sm si ogledal njegovo stran, pa me ni vrglo na rit od ljubezni
takih ljubezenskih sporocil je na tone na internetu, ze mal prevec da bi utegnil vse prebrat..al pa da bi celo placeval zanje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #167 - 07.02.2004 at 23:02:18
 
ja no,sej mogoce sem si odgovoril v prvem stavku prejsnjega posta, sam vseeno....zdej govorimo o Mojstru Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #168 - 08.02.2004 at 00:04:36
 
Smiley
ja, jaz sem eden tistih srečkotov, ki ga je že ob prvem srečanju z njegovimi učenci vrglo dol, potem sem zelo hitro sprejel njegove tehnike spoznanja sebe, nakar pa sem rabil res pol leta, da se mi je v meditaciji odprlo in sem prvič zagledal znotraj sebe svojo notranjo luč.

Mnogi, ki so včasih prehitro dobili to darilo, so dokaj hitro tudi vrgli puško v koruzo, kot se temu reče, no jaz sem bil priden, pa se mi je izgleda splačalo.  Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #169 - 08.02.2004 at 00:10:39
 
Quote:
sej je vsak kanal ciste ljubezni, vse kar pride zdraven je umazanija tistega ki sprejema to ljubezen


ja vsak je kanal čiste ljubezni, ampak večina ga ima zapacanga s svojimi dvomi in strahovi, jezo ,sovraštvom itd
prava ljubezen pa je vedno čista v kakršnikoli že obliki, ker je lahko le brezpogojna, vse ostale pa so že kaj drugega kot pa to.
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #170 - 08.02.2004 at 00:13:08
 
lepo, sm vesel zate

sam luc če je močna, lahko oslepi...da nisi se vedno omotičen od nje?
pol se še vid lahko pokvari in ne vidiš stvari več tko kot bi moral

nato si pa spet u temi
Back to top
 
 
IP Logged
 
LII
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: Sanje II.
Reply #171 - 08.02.2004 at 11:33:20
 
Cau, ravnokar sem se prijavila in se počutim kot čista začetnica.  Sanje, pravite? Meni ene moje ne dajo miru, ker so bile tako težke in strašljive.
Takole se je dogajalo, stala sem na robu visokega prepada s čudovitim razgledom, nebo je bilo jasno, sončno, gore so bile v ozadju, spodaj pa prelepa pokrajina, travniki, gozdovi in veliko temno jezero. Ne vem zakaj, ampak morala sem se odriniti z roba, da bi poletela. In v trenutku ko sem se odrinila z roba se je zrak pod mojimi nogami, ki je bil prej pač neviden, spremenil , da je bil videti kot da ni zrak temveč voda. Najbolj čista voda kar sem jih videla. In nisem poletela, temveč sem padla skozi to vodo, v tisto v jezeru. Temno vodo, pod gladino pa sem z nogami čutila neke vrste alge, kot kosmata odeja so bile na veliki skali
po kateri sem se vzpenjala. Tako sem se znašla sredi jezera, na vrhu te kosmate skale in sem sedela tam ,tako da sem imela noge na vsaki strani skale.  Nato pa je priplaval delfin. Z glavo me je drgnil po nogi, kot da hoče, da jih dvignem ven iz vode. IN sem jih.
Nato pa sem se zbudila.

Precej zatem, pa sem zopet sanjala iste sanje. Ista pečina, ista pokrajina, isti skok z roba. In ko sem bila v zraku, me je prešinila misel, da lahko padem, vendar sem si mislila ali vedela, da lahko obstanem v zraku. In tako se je zrak zopet spremenil, postal je gost, tako da sem ga videla, kot valovanje vode pri plavanju.  In sem letela. In bila sem polna miru še nadaljnih nekaj tednov.
Pa mi je rekla prijateljica, da je delfin dober znak, da je messenger od boga in da sem dobila sporočilo od njega.   Smiley

Menite, da je temu tako? Ali pa je res, da temna stoječa voda ne pomeni nič dobrega? Shocked


Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #172 - 08.02.2004 at 12:04:11
 
Smiley
lepo bi te pozdravil in tule je moj odgovor zate.
Vidiš cel ta svet se ves čas spreminja iz enega agregatnega stanja v druge, tudi kamenine so tekoče in zrak se spreminja v vodo.
Ker te ob skoku ni bilo strah, to pomeni, da se že zavedaš, da je vse energija, kolikor jo uspemo ozavestiti.
Čista voda, je znak tvoje jasnosti prihajajočega zavedanja tvojega čutenja in mišljenja.

Ja delfin je dober znak, ki pa te lahko tudi opozarja, da paziš na svoje zemeljske zadeve, kar predstavljajo noge, pa tudi na zdravje in prenosljive boleznni.

Tudi sam v sanjah velikokrat letim in celo učim ljudi leteti, dvignem se kar od tal in kažem ljudem, kako je to lahko.
Oni ne morejo verjeti poizkušajo, pa jim nikako ne uspe, ko pa jih primem za roke, jih dvignem od tal in oni poletijo z mano, ko pa so spet sami, ne verjamejo da to zmorejo in res spet ne znajo.

Sanje letenja so vedno znak duhovnega napredovanja in te opozarjajo, bodi odprta
in prisluhni sporočilu,  Kiss
ki se skriva izza sporočila,  Kiss
prisluhni glasu, ki se skriva izza glasa,  Kiss
prisluhni duhu, ki se skriva izza diha.  Kiss

Evo dobila si sporočilo od Boga,  Kiss
ki deluje skozi moje srce in srca vseh ljudi.  Kiss
Tvoje sanje so zelo dober znak.  Kiss

Bodi srečna.  Kiss Kiss Kiss

Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
LII
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: Sanje II.
Reply #173 - 08.02.2004 at 19:30:07
 
Thanks, enako.
A veš, človek vedno nekaj išče ,bere, razmišlja in si domišlja da nekaj že ve, potem pa pride trenutek, ko čisto nič več ne ve.  In takrat je fajn, da se spomni ali pa da ga kdo drug spomni, da vedenje še vedno je v njem, če si prisluhne.
Zato hvala še enkrat. Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #174 - 08.02.2004 at 20:19:26
 
Quote:
lepo, sm vesel zate

sam luc če je močna, lahko oslepi...da nisi se vedno omotičen od nje?
pol se še vid lahko pokvari in ne vidiš stvari več tko kot bi moral

nato si pa spet u temi


ja snowball izgleda da o tej notranji luči še nič ne veš, saj bi drugače vedel, da notranja luč še nikogar ni oslepila, ali mu pokvarila vid.
Če znaš italijansko, bi se pa lahko zapeljal v staro gorico kjer imajo redne enkrat tedenske videoprireditve o Prem Rawatovem Spoznanju sebe in njegovih tehnikah.
Lahko ti zrihtam telefon in naslov, če seveda želiš Smiley
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #175 - 08.02.2004 at 21:21:24
 
sm se mlad, mogoce cez par let

vseeno hvala
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Sanje II.
Reply #176 - 09.02.2004 at 02:40:14
 
Stojchi, Eva, Kr_eden  -hvala lepa   Kiss

PS
Stojchi, kaj res misliš o tem da Jezusa postavljajo v vrsto mojstrov... rada bi te to skoraj v primereni topiki vprašala
Smiley
Back to top
« Last Edit: 09.02.2004 at 13:32:33 by indigo »  

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #177 - 09.02.2004 at 10:11:41
 
Nekoč je Johann Nestroy izjavil naslednje :  Nekaterim ljudem se srca krčijo v enaki meri, kot se njihove denarnice širijo.

Jap, pa še kako drži  Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #178 - 09.02.2004 at 14:24:44
 
Quote:
Nekoč je Johann Nestroy izjavil naslednje :  Nekaterim ljudem se srca krčijo v enaki meri, kot se njihove denarnice širijo.

Jap, pa še kako drži  Grin


mogoče - ni pa nujno. Marsikdo ima tako ozko srce, kot ima ozko denarnico. To je pa že druga tema,....
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #179 - 09.02.2004 at 16:38:31
 
Smiley
lepo povedano veronika, Kiss Kiss Kiss

seveda pa obstaja še tretja varianta,

ko se ljudem istočasno širi in denarnica in srce.

Marsikdo, ki nič nima je tudi tak skopuh, da joj,
kot poznam ljudi, ki veliko zaslužijo,
a tudi veliko dajo za dobrodelne namene
in če mene vprašaš,
komu bi prispeval je odgovor jasen;
Temu drugemu menda Wink
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 10 11 12 13 14 ... 21