Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 21
(Read 104662 times)
Kr_eden
Guest




Re: Sanje II.
Reply #150 - 30.01.2004 at 17:51:36
 
Kaj resno, a svinjo ???

No, takole, danes je bil pa kar dober, športen dan.
Sem vprašal soseda, če se res po svinjsko prehranjuje, pa sem po pogledu ugotovil, da sem motko ucepil, pol pa se je zadrl, da bo on meni že pokazal po svinsko, sam ne prehranjevanja ampak me bo po svinsko razparal, tak, da sem moral kar dober zaštartat, da sem pobegnil pred učno uro o svinjini.
Zdej malo bolj potiho in previdno grem mimo njegovih vrat.

Starči, sej sem že pri kolinah sodeloval, tak da vem kaka je svinja, si dala pa res dobro fotko gor, sem kar lep na njej, sam, svinja zame je že na previsokem nivoju, jaz pa sem nižje od najnižjega bacilčiča.

Eh, kje vidiš HEC ???

A zakaj sprašujem, ja mogoče ima pa le kdo takšno svinjo, ki je še nisem videl, sej veš, življenje nas na vsakem koraku preseneča in kaže nove in nove obraze, obzorja in lepote sveta.

Pa nič, ma svinja ko svinja.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
en_bk
5
*****
Offline


Posts: 879

Re: Sanje II.
Reply #151 - 30.01.2004 at 17:54:55
 
Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #152 - 30.01.2004 at 18:54:03
 
Quote:
Kaj resno, a svinjo ???

No, takole, danes je bil pa kar dober, športen dan.
Sem vprašal soseda, če se res po svinjsko prehranjuje,


Itak  Grin
Si menil, če se pravilno.

Sam Kr_eden

Jz sem bla prej resna Wink


-maš pa doberga soseda -  tko da potem lahka o njem sanjaš Wink...

Sladko sanjaj še naprej
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Sanje II.
Reply #153 - 30.01.2004 at 20:22:42
 
A resna si bila ???

Ti Starči, imam še boljšo sosedo kot soseda, sam nje pa nebi vprašal, če se po svinjsko prehranjuje, ker nočem skaliti dobrih medsosedskih odnosov  Cheesy Cheesy Cheesy

Eh, ne bom več svin sanjal, so preveč svinske za moj okusič.  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #154 - 30.01.2004 at 20:54:51
 
Blavo ...Wink

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Kr_eden
Guest




Re: Sanje II.
Reply #155 - 30.01.2004 at 22:44:13
 
Hopla v novi sen.

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Sanje II.
Reply #156 - 02.02.2004 at 14:15:21
 

             " Pod - strasna usoda "

Nahajam se v nekem velikem prostoru  (klet). Vidim veliko ljudje, večidel v posteljam, neke zene skrbijo za njih. Kmalu preplah, velik strah , nihce ni povedal mi to, nisem pogovarjala z ljudimi ampak vem -nekako sporočilo -oni so le dobili novico,  silen ljudje prihajajo,  sovrazen ljudje...  
zaradi tega ze pripravljajo akcijo -  imam obcutek da tak število ljudje ni zakonski tamle, smejo tu bit ljudje, ampak manj stevilo...  nekateri morda so tu ker se skrivajo ali podobno,  in ljudje zdaj picakojo velik kazen, obstaja nevarnost da bo neki, ali vsi , umoreni .....
 Mislila sam: verjetno so njihovi vodje odlocali resiti se 'presezka'  ljudje... Ker misle da mocni 'obiskovaleci' ne smejo videti tak število ljudje,  odlocali so resiti se 'presezka'  ljudje na nacin da vgrajo jih v pod, pod tla, naj tak izginejo....
(V vsem tem jaz sem bila neutralen opazovalec )
Spominjam se nepremicnih trupel ki so tesen polagani na tla in dalje z velikem belem stenam nepravilneg oblika tolkli so po telim ... Zdilo se mi- hoteli so zabiti telesa tesno vkup na tla, tako da bo mogoce da bo narejen nov pod prek vsega ...
Vendar nisem vidla poskodovana tela, niti kri,  niti slusala boln jokanje  (ja,... morda enkrat... ).
Sam osupnjena , razmisljam-  to je strašno in napačen ...ena strasna usoda. Sem počutil pomilovanje
Potem vprasam se - Kako tako lahek, hiter smejo odlocati ali je bodo zrtvovali veliko število ljudje ?
Po kakršen osnovu sme nekdo odlocati koga naj  zrtvovati, a kdo naj živi ?!  
Mi se zdilo je bilo dejanje mogoce brez razbor (izbor)...,  marsikdo- ampak naj je stevilka urejena....
In ni bilo videti zalost, pomilovanje...
 ........
Najdem se v nekem prostoru, prvic ne vem kje sem...
potem vidim nekaj kaj imenojem   'deloma okrogli zadnji del voza tramvaja'  in potem sklenem -  Jaz sem v tramvaju - ( ker sem skozi okno vidla + se naslednji voz tramvaja)
Gledam spodaj, v pod tramvaja ... Opazujem strukturu poda, je bila slicen nekak kot parket
neprekinjeno nadaljujem z gledanjem in imam mocno misel  (morda kot spoznanje)  - izpod so tisti ubogi zrtvovani ljudje...


***
Ena prosnja, imam Novu zavezu v slovenskem zal drugo, tudi Psalme nimam. Prosim naj nekdo najde Psalam 4 -9  kateri vedno gre skupaj z mojim postom in posta tukaj -  hvala
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #157 - 03.02.2004 at 23:56:09
 
Smiley
nekako me tvoje sanje spominjajo na dogodke, ki so se zgodili v vukovarski  bolnici med vojno na hrvaškem in so se globoko vtisnili v tvoj spomin. Seveda v astralnem svetu vsi oni še živijo, vprašanje je koliko so do zdaj uspeli iziti iz svojih travm ob tistih tragičnih dogodkih, zaradi tega nisi videla da se kaj razburjajo niti nisi videla njihove krvi. Možno je, da si bila s kom od njih v znanstvu pa se te je na tak način spominjal, da bi se ti njega spomnila nazaj drugače pa je res, da so trupla naših prednikov vsepovsod glede na dejstvo, koliko milijard ljudi je že tu bivalo.
Logika življenja in smrti in logika odločanja v takih primerih, je najbolj nerazrešljiva in najmanj logična logika, ampak vsi mojstri pravijo, da takrat ko človek gre s tega sveta, je zanj najbolj primeren čas, pa ne glede če gre takrat sam, ali pa v skupini.
Sporočilo tvojih sanj je lahko tudi, da pozabi preteklost, da je vse v redu in skušaj biti vživljenju čim bolj srečna.
lp Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: Sanje II.
Reply #158 - 07.02.2004 at 01:49:18
 
Stojchi veliko hvala za razlago sanj Smiley Smiley Kiss   berem ta post in imam obcutek svetlobe....
very, very nice feeling Smiley Smiley

Morda ves kje ima nekaj podrobnejse o:

stoychi wrote on 03.02.2004 at 23:56:09:
Smiley
vsi mojstri pravijo, da takrat ko človek gre s tega sveta, je zanj najbolj primeren čas, pa ne glede če gre takrat sam, ali pa v skupini


lp Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Eva
5
p
*****
Offline


Posts: 2679
Kranj
Gender: female
Re: Sanje II.
Reply #159 - 07.02.2004 at 07:54:17
 
indigo wrote on 02.02.2004 at 14:15:21:

             Ena prosnja, imam Novu zavezu v slovenskem zal drugo, tudi Psalme nimam. Prosim naj nekdo najde Psalam 4 -9  kateri vedno gre skupaj z mojim postom in posta tukaj -  hvala

Psalm 4
Spokojnost v skupnosti z Bogom

9 V miru bom hkrati legel in spal,
saj ti sam, GOSPOD, me pustiš varno prebivati.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Kr_eden
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #160 - 07.02.2004 at 08:26:22
 
Evo ti Indigo, pa si najdi kar te zanima.

Veselo prebiranje  http://www.biblija.net/biblija.cgi?m=psalmi&id0=1&pos=0&set=2〈...
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #161 - 07.02.2004 at 20:05:13
 
Smiley
draga indigo

"Morda ves kje ima nekaj podrobnejse o..."

to kar sem napisal lahko prebereš v pesmih Kabirja, guru Nanaka, Bude, Jezusa in mnogih drugih mojstrov, vendar je večina stvari v angleščini.

Priporočal bi ti, da si ogledaš strani mojega mojstra

http://www.maharaji.net/

http://www.contact-info.net/

http://www.tprf.org/

če ti bo kaj všeč, se mi javi Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #162 - 07.02.2004 at 21:44:28
 
se ta tvoj mojster ne počuti nč vzvišenega da ga tako častiš?
Back to top
 
 
IP Logged
 
stoychi
5
*****
Offline

Osmisli življenje s tem,
kar od sebe daš
Posts: 1616
Postojna
Re: Sanje II.
Reply #163 - 07.02.2004 at 21:56:25
 
Smiley
dragi snowball

imel sem to srečo, da sem bil med milijoni njegovih učencev eden redkih izbrancev, ki je imel pred leti priložnost tri mesece biti skoraj vsak dan v njegovi družbi in ti iz prve roke lahko povem, da tisto, kar mojstra dela res mojstra, je njegova:
nenarejenost,
totalna iskrenost
in brezmejna ponižnost
.  Kiss Kiss Kiss
Back to top
 

Dih ti je dan, dih ti je svet,&&spoznaj ta sveti kraj, &&preden ti bo vzet.&&Le kdor zadiha iz srca,&&njega blaženost spozna. Smiley
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: Sanje II.
Reply #164 - 07.02.2004 at 22:30:19
 
ja sej ce bi bil narejen,neiskren al pa samo navidezno iskren,aroganten ali prisiljeno ponižen, kako bi sploh jemali resno takega mojstra? Roll Eyes

mislis da si tko, na skrito, ob redkih trenutkih ne misli "u kolk razturam da mam tolko privrzencev" in mu to mal stopi u glavo in mora potem se sam delat na tem da sprejme/premaga svoj ego. Sam pol ce se ukvarja s svojim, kako se lahko še z egi drugih ???
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 9 10 11 12 13 ... 21