Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10
(Read 31030 times)
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #15 - 20.04.2003 at 20:50:37
 
gape wrote on 20.04.2003 at 11:02:50:
vem da aryan izhaja iz tega da če izgubljaš spermo, da izgubljaš energijo, ki bi jo lahko transforimru v kundalini - življenjsko energijo. ampak če tega ne znaš, jo trasforimaš pač na ta način. z nekoliko večjimi izgubami. recimo.

gape, jaz ne izhajam iz tega. ceprav je to tud ena izmed resnic, to s kundalini sakti. ampak tisti ki se ukvarjajo direktno z dvigovanjem kundalinija jih zanima "osvoboditev". jaz izhajam iz suddha bhakti yoge, kjer je osvoboditev le kot stranski produkt. cilj je post-osvoboditveno sluzenje Bogu v trancendentu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: (slab) sex slab?
Reply #16 - 20.04.2003 at 21:00:53
 
Ne verjamem, da je 1 (ena) oseba od tisočih ki živi takšno življenje kot ga omenjaš ti.  Življenje brez seksa.  Morda pa vseeno, ampak si ga po rokah valjajo samo zaradi prostate ali kaj vem zaradi katerih precvikanih žilic, semenovodov mišičevja:D:D:D.  
Ne smeš ti v ta odstotek upoštevat bolnikov, ker oni pogosto z duhovnim in spiritulanim nimaj nikakršne zveze.

Daj ti meni povej Aryan kaj narediš ko potreben rataš. Sinoči si rekel na chatu, da je masturbacija isto kot seks. Torej tudi masturbiraš ne kadar si potreben.  
A je dovoljeno žensko na obisk poklicat pa naj rajca dečva mal, oziroma se to zopet šteje kot seks?  Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #17 - 20.04.2003 at 21:07:44
 
Andres wrote on 20.04.2003 at 21:00:53:
Ne verjamem, da je 1 (ena) oseba od tisočih ki živi takšno življenje kot ga omenjaš ti.  Življenje brez seksa.  Morda pa vseeno, ampak si ga po rokah valjajo samo zaradi prostate ali kaj vem zaradi katerih precvikanih žilic, semenovodov mišičevja:D:D:D.  
Ne smeš ti v ta odstotek upoštevat bolnikov, ker oni pogosto z duhovnim in spiritulanim nimaj nikakršne zveze.

poznam velik velik takih oseb, ki so vzdrzni od zacetka svojega zivljenja. ce bos hotu kdaj kaksno srecat ni problema. mogoce bos mal presenecen nad njihovim "prikrajsanjem" ki bi ga najbrz vneto iskal, sam ga bos zelo zelo tezko najdu ali opazu.

Quote:
Daj ti meni povej Aryan kaj narediš ko potreben rataš. Sinoči si rekel na chatu, da je masturbacija isto kot seks. Torej tudi masturbiraš ne kadar si potreben.
A je dovoljeno žensko na obisk poklicat pa naj rajca dečva mal, oziroma se to zopet šteje kot seks?

ja tud to se steje pod seks, tist ki predstavlja prepreko za avtenticen spiritualn razvoj.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: (slab) sex slab?
Reply #18 - 20.04.2003 at 21:16:42
 
Vse pod pretvezo ZA višjo osebno spiritualnost. In kakšen je odstotek obolenja prostate pri teh moških, ki se ob kiklcah ne zadržujejo? Vemo, da mora biti prostata biti aktivna, sicer moški zboli. Po tej logiki vsem tem ljudem, ki jih ti poznaš prostata ne dela več. Je kot en mrtvi del telesa.  

In veš Aryan, celo Gorenc je rekel enkrat, da beto med župniki dviguje med drugim celibat. V spovednici pač vsak skok čez plot ti calibatorji požegnajo z bogom, Jezusom Kristusom, ki da vse dolgove odpusti.
In Aryan. Nisi nikoli pomislil, da vas vlečejo v slepo ulico?  Priznam, narod svetovni smo po večini eni samo bolniki, ampak da bi nam še s trdim prepovedali okrog skakat, je pa že too much.  In ker je to too much, po dveh tisočletjih cerkvene vlade,  narod še vedno seksa vsepovprek.  Narod ga (jo) še vedno goni ročno:D in tako vse do danes. Joj, že toliko let.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #19 - 20.04.2003 at 21:19:58
 
andres : ja njihov problem. drgac pa jz s cerkvijo in duhovniki nimam nic, se manj pa z gorenjcem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: (slab) sex slab?
Reply #20 - 20.04.2003 at 21:24:06
 
Aryan. Greš po sledeh celčibatičnega nauka, čeprav nimaš nič s cerkvijo in duhovniki. Gorenc je pa te ljudi izmeril in definiral v eno skupino. Torej jim škodi biti brez seksa.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #21 - 20.04.2003 at 21:43:38
 
andres : jaz ne grem po stopinjah celibatnega nauka cerkve. gorenjc pa tko al tko zame ni oseba ki bi ji jaz kakorkoli zaupal. tak je moj mnenje.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #22 - 20.04.2003 at 21:57:30
 
Quote:
gorenjc pa tko al tko zame ni oseba ki bi ji jaz kakorkoli zaupal. tak je moj mnenje.

Zakaj pa ne? Si mal zaljubljen v stereotipe? Pol se te pa sploh ne upam vprašat, kaj si misliš o drugih narodnostih. Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #23 - 20.04.2003 at 21:59:30
 
himy : pogovarjamo se o Slavku Gorenjcu. sam tok za tvojo informacijo.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #24 - 20.04.2003 at 22:00:40
 
Quote:
himy : pogovarjamo se o Slavku Gorenjcu. sam tok za tvojo informacijo.

And who is that? Grin
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #25 - 20.04.2003 at 22:07:04
 
nekdo, ki mu jaz ne zaupam, andres pa zgleda da mu. tko da o njegovih slavah je boljs da njega vprasas.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: (slab) sex slab?
Reply #26 - 20.04.2003 at 23:06:23
 
Quote:
nekdo, ki mu jaz ne zaupam, andres pa zgleda da mu. tko da o njegovih slavah je boljs da njega vprasas.




Aryan.

Tipično je, da tisti ki jih beta nosi ne zaupajo Gorencu. Jaz imam od njega dovolj gradiva, ravno tako sem se dovolj naučil od njega, da pa je Gorenc mali bogec pa ne drži.  Tudi ne drži da je nesmrten kot so ga želeli nekje v Sloveniji predstavit. Skratka Aryan, hodiš po poti ki si si jo izbral. Vesel sem če meniš, da se nisi zmotil pri izbiranju poti.  

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Gru Gru
5
p
*****
Offline


Posts: 2402

Re: (slab) sex slab?
Reply #27 - 20.04.2003 at 23:41:31
 
Vsak ima po svoje prav. Se že človek sam odloči po kateri poti bo stopal navzgor. Sam da ga to ne potegne potem preveč navzdol.

Če misliš da je seks slab, pol res ne seksaj, ker boš sam sebe varal. Če pa veš da je good in dober pa le daj.

Je to tko, kot ali je kruh dober ali slab? Je dober za tistega ki je lačen. Je slab za stojčija, ki bi ga en kos kruha sesul (vsaj tako si mislim, mogoče ga pa niti nebi).

Sej nam je bog dal svobodno voljo da se odločimo, kaj bomo s svojim življenjem.
Back to top
 
 
IP Logged
 
miriam
4
****
Offline

jutri je nov dan
Posts: 280
Varazdin
Gender: female
Re: (slab) sex slab?
Reply #28 - 21.04.2003 at 00:47:13
 
Se popolnoma strinjam z Edijem.  Smiley
Vsak naj dela tako, kako njemu najbolj paše.  Cheesy
Back to top
 

miriam
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #29 - 21.04.2003 at 02:37:40
 
Bolje slab sex kot dober dan na shihtu.






uzhivajte


(Vsega so krive te kurbirske babe pa u njih utikvajne scalnih glidov. - Primož Trubar)
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 10