Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 ... 10
(Read 30980 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
(slab) sex slab?
20.04.2003 at 11:02:50
 
smešn naslov ... vem

smo se učeri na chatu pogovarjal o tem da je sex slab ... no ja vsaj aryana je blo tko razumet.

verjetno je res da če je sex slab - prisiljen, brez ljubezni ... da producira tudi slab rezultat posledično.
akcija reakcija.

če pa je sex dobr, tak kt mora bit z vsemi atributi o katerih niti nebi pisu, bom napisu samo izpolnjujoč, pol je pač dober, deluje na človeka dobro, če je le namera v dobro ... ali pač ne?

vem da aryan izhaja iz tega da če izgubljaš spermo, da izgubljaš energijo, ki bi jo lahko transforimru v kundalini - življenjsko energijo. ampak če tega ne znaš, jo trasforimaš pač na ta način. z nekoliko večjimi izgubami. recimo.

chat save:
http://www.gape.org/svetpogovorov/chat-save/sex_chat_save_04192003.htm

zdej sm opazu da je aryan imel dober dan včeraj


kako pol pravte ???

je sex gut al bed ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #1 - 20.04.2003 at 12:08:12
 
Smiley

za tigra jest meso ni slabo, medtem ko za slona jest meso je zelo slabo. pa za cloveka tud. tko kot za nekoga ki ga napenja ni dobr jest strocnice, al pa za nekoga ki ima rano na zelodcu pit alkohol.

podobno za nekoga ki se ukvarja s spiritualnimi stvarmi se more izobrazit o seksu, in glede na stopnjo napredka obstajajo razlicne regulacije seksa. odvisno od stopnje zavesti. seks spada v cutno uzivanje. ce hoces kontrolirat cutila moras pac regulirat seks.

brez skontroliranih cutil, ni govora o mirnem umu. tist ki nima mirnega uma ne more meditirat. tist ki ne meditira na Absolutno resnico nikol ne doseze trajnega zadovoljstva po katerem vsi hrepenimo.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #2 - 20.04.2003 at 12:50:37
 
Popolnoma nič se ne motiš, gape. Zdaj vemo, da obstajajo tudi drugačnejše, subtilnejše oblike, kot je seks na daljavo in teletpaske oblike seksanja. Moje mnenje je vseeno, da ni dobro preveč verjet v te stvari. Vsaj ne fanatično! Ker prej kot slej pripeljejo do kakega raka na vratu, prostati in še kaj, le da ni toliko patološko.

Dober dan je bil pa kar za vse, gape , upam, da tudi še! No samo toliko, če koga nadaljevanje zanima, bom prilepila v naslednji post , tudi od tam ko je šele zanimibo postala. Je pa nekaj takega izjavila Vilma. Se mi zdi.

Karmen

Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #3 - 20.04.2003 at 12:57:52
 
Kar se tiče seksa, sem velik bolj zadovoljna že zdaj, ko ni več "samo navaden" sex, ampak imam že v osnovi namen telseno se predat partnerju in dvignit energijo.
Kaj si pa, aryan, mislu s tistim
22:42:24 [aryan] vilma : ne, ne seksam

22:42:38 [aryan] vilma : kar ne pomen, da sem brez seksa

22:42:50 [aryan] vilma : ce bos lahko to dvoje skupi dojela

pa jest nisem dojela (ti že veš zakaj ne?) bi pa mogoče lahko mal več razložu? po svojih besedah?
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #4 - 20.04.2003 at 12:59:55
 
ljudje bi na vsak nacin radi uzival, ampak so tok neinteligentni in neiskreni, da nocjo opazt da so raznorazne metode s katerimi hocjo to dosezt v nezmozne. zakaj? ker si zadovoljen le takrat ko delujes v skladu s svojo vecno naravo in dolznostjo; sluzenje Bogu v trancendenci (onkraj materije, tko grobe kot subtilne).
Back to top
 
 
IP Logged
 
urosh
Guest




Re: (slab) sex slab?
Reply #5 - 20.04.2003 at 14:03:20
 
Imam en svoj pogled na spolnost in na vesolje in na boga in na zivljenje kar pa je v bistvu (vsaj zame) eno in isto.
Ce izhajamo iz ene enostavne (in upam da dovolj verjetne) iztocnice kot je, da je ena izmed poglavitnih stvari v naravi "EVOLUCIJA", lahko s to enostavno logiko postavimo nekoliko vec luci na stvari kot so na primer spolnost, vera itd.
Torej spolnost (brez slonov ki ne jejo mesa) je evolutivna nuja zivih bitij v tem vesolju, kjer zivljenjska kemija bazira na ogljiku, zelja po reprodukciji, bolj ali manj razvita, v nizje razvitih organizmih bolj instinktivna, in vse boljh zavestna bolj ko se priblizujemo vrhu evolucije (vsaj v nasem primeru), kot je zacetek cloveskega nivoja, kjer se sedajle nahajamo. Clovek je tudi prvi, ki zavestno vplete custva v svoj reproduktivni proces in s tem pripomore k novi obliki reprodukcije sloneci na LJUBEZNI, ki se bo z desetinami tisoc let pocasi spremenila v BREZPOGOJNO LJUBEZEN. Razvita spolnost v cloveskih bitjih je mocno povezana s stopnjo zavesti posameznikov, ki jo prakticirajo. Bolj ko se zavedamo, da smo v bistvu tu zato, da oddajamo ljubezen in jo potem tudi sprejemamo, in ljubezen se najbolj izraza v odnosu s partnerjem (ki ga ljubimo, a kva), torej je spolnost samo (na custvenem nivoju) izraz nasih custev, torej ljubezni in je torej lahko samo pozitivna in pika. Bedarije, ki nam jih ze tisocletja prodajajo religije so samo delne resnice (in nas zato velikokrat pritegnejo) popacene in zverizene na nacin, da sluzijo njihovi prodajni politiki in naj bo to katoliska, zidovska, budisticna hinduisticna in katerakoli ze vera, vse so samo trgovine, kjer prodajajo svoje izdelke s katerimi se posamezniki bogatijo. Kaj pise v katerikoli "sveti knjigi" je pac posledica tega, kar je takrat ko se je to pisalo, bilo aktualno. Iz biblije je reinkarnacija izginila leta 340 nasega stetja (priblizno, in je dokumentirano) ker pac ni ugajalo takratni verski politiki. Torej prosim, ne verjemimo traparijam tega in tega  dezurnega Guruja. Znotraj nas samih imamo terminal, ki je sposoben povezati nas direktno s samim virom vse pomembne informacije v vesolju, kot so Akaski zapisi, kjer se nahaja vsa informacija, in ni odvisna kdo je papez, dalai lama, imam itd. Smo vsi mi nosilci zavesti v tem vesolju, ki s svojo miselno energijo tvorimo pogoje, ki omogocajo existenco teh zapisov in edina vera ki velja je "verjeti vase", "imeti se rad" kar povzroci imeti rad druge in dodati svoje zrno za boljsi jutri tega in drugih svetov. Temule gospodu "aryan-u" bi priporocil, da vec bere in da vcasih poslusa svojo notranjost. Pomaga. Pa brez zamere.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Karmena
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #6 - 20.04.2003 at 14:11:31
 
Tole sem malo strnila, pa tukaj gor se drugače bere.  Wink

23:31:52 [aryan] am : tko da ce sodelujes z njo je skor zihr boljs kot ce ne, a ne?
23:31:54 [gape] no jest vas zapščam ,,, dobr spite
23:31:59 [aryan] devi : kaj ne gre
23:32:05 [am] tocno tako, nic ni tako kot mislimo da je, ker (se) nimamo vseh parametrov; vidimo samo iz razlicnih zornih kotov in vs so pravi, vendar se vedno samo delni
23:32:06 [Edi] Vilma
23:32:08 [Devi] enako gape
23:32:15 [gape] naj mi nekdo zasejva če bo edi kej pametnga povedu na temo
23:32:17 [am] nocka, gape
23:32:25 [Edi] am a si ti fizik?
23:32:26 [gape] bye
23:32:36 gape exits from this room
23:32:37 [Edi] ajde gape, fajn spi
23:32:40 [aryan] am : se prav ce ti nimas       parametrov, pol jih nben nima?
23:32:57 [am] ha ha, Edi
23:33:18 [Edi] ja vprašam, ker fiziki so zanimivi ljudje
23:33:46 [aryan] am : in tud z "indiktuvnim", eksperimentnim metodam ne bomo razresil tisga "seja". resnica se razkrije po svoji volji, ne po nasi zahtevi
23:34:01 [am] aryan> se pravi, da na tej stopnji clov. razvoja, ko uporabljamo max. 10% mozganov, res ni  logicno, da bi kdo imel vse parametre
23:34:16 [Edi] resnica se razkrije, ko si jo voljan prepoznat- ne pa po svoji volji
23:34:25 [Vilma] Edi> ja, Edi?
23:34:42 [am] Edi, nisem fizik
23:34:43 [aryan] am : teorija o evoluciji ne drzi
23:34:47 [Edi] kak si kaj
23:34:57 [Edi] vilam
23:34:59 [aryan] am : in vse kar sledi temu konceptu je "spekulacija"
23:35:09 [Edi] Vilma, kaj èe bi ti bila VilaM
23:35:10 [am] aryan> sama usesa so me...
23:35:31 [Vilma] Edi> dobro, a ves èas berem... zanimive stvari
23:35:32 [Edi] am, 10% uporabe èloveških možganov?
23:35:39 [Edi] dej no nehi
23:35:48 [Edi] dejte nehat take kvastat
23:35:51 [aryan] am : zivljenje prihaja iz zivljenja.. ne iz materije po nekih nakljucnih kemijskih procesih itd
23:36:05 [Edi] kdor pravi da ne uporabljamo 100% svojih možganov je norc
23:36:20 [Edi] kje ste to najdl,
23:36:28 [am] hja, Edi, pol sem jaz norc, ha ha
23:36:28 [Edi] kako lahko takim neumnostim verjamete
23:36:42 [Edi] ja kok % možganov pa ti uporabljaš
23:36:48 [Edi] no povej mi prosim
23:36:50 [Andres] Evo mene
23:36:53 [Karmen] Življenje je iz materije.
23:36:55 [am] aryan> se strinjam, nakljucja ne obstajajo
23:36:55 [aryan] am : znanost hoce dokazat da zivljenje nastane iz kemikalij
23:36:58 [Edi] no kok
23:37:05 [Vilma] Edi> s tvojim prihodom, bo šele zanimiv veèer
23:37:16 [aryan] am : kar pa zal do zdej se nben ni niti priblizno dokazal, ampak le teoretiziral
23:37:19 [am] aryan> meni uradna znanost ni dala odgovorov
23:37:22 [Edi] ni odgovora, pa kr neke prazne trditve
23:37:43 [Edi] dejte nehat res, samo klobasarijo berem, jest sem se pršu zabavat, ha ha ha
23:37:49 [aryan] am : komu pa trenutno zaupas?
23:37:57 [aryan] am : ce ne znoanost
23:38:01 [Edi] vsak človek uporablja 100% svojih možganov
23:38:01 [am] Edi, do 10%
23:38:07 [Edi] ha ha ha
23:38:25 [Edi] AM, potem pa pridi k meni pa ti odrežem ostalih 90% me zanima kako boš funkcioniral
23:38:39 [Edi] sej mi trdiš da jih uporabljaš 10%
23:38:49 [Edi] 90% jih bom sebi dal ugradit
23:38:55 [am] aryan> zaupam? svojim instinktom, notranjemu glasu
23:39:13 [am] Edi, nisem m. spola, zaenkrat, ha ha
23:39:15 [Karmen] 23:35:31 [Vilma] Edi> dobro, a ves èas berem... zanimive stvari
23:39:26 [aryan] am : ja sam tud ta nas dostkrat prevara, sploh takrat ko ne vemo kdo smo
23:39:35 [Vilma] Edi> to ni hec... ampak rezultati tako kažejo... sicer res na splošno... Ker jih vseeno več ljudi uporablja v procentih
23:39:40 [Edi] Ljudje so res neki zanimivh stvari pogruntal
23:39:42 [am] to od 10% pa gre za izrabo kapacitet ki jih imamo
23:39:46 [aryan] am : recmo pijanec skos poslusa svoj notranji glas naj pije alkohol, ampak ta prihaja od njegove bolezni, ne od                          njegovega zdravja
23:39:55 [Edi] eno je èe ne razumeš
23:39:56 [aryan] am : tko da je vcasih mal riskantno poslusat ta notranji glas
23:40:03 [Edi] drugo pa je če trdiš neumnosti
23:40:23 [am] aryan> tuki pa ne govoriva od istega notranjega glasu, sori
23:40:51 [aryan] am : se prav ta notranji glas, ki ga ti poslusas ti hoce "absolutno" dobro?
23:40:58 [Edi] človek uporablja 100% svojih možganov, če je človek razpoznal, uporabo tistih 2-10% je to njegov problem, če nerazume zakaj je ostalih 90%
23:41:04 [Edi] sam brez veze jih tudi nima
23:41:33 [aryan] edi : mogoce da vdrzujejo balance je tistih 90%
23:41:34 [Edi] niè na telesu ni brez potrebe
23:41:46 [am] aryan> ta igrica pa ni zame, absolutno ne obstaja; se posebej tukaj, ko vse interpretiramo skozi dualnost
23:41:57 [aryan] edi : ker se v unih 10% tok zgoscenih neumnosti dogaja, da more bit 90% da vdrzuje normallo
23:41:58 [Edi] vse ima svojo funkcijo, nalogo, .....
23:42:03 [am] Edi, ha ha, si se razzivel
23:42:10 [Edi] ja ja
23:42:19 [aryan] am : kaj pa je pol tvoj cilj, ce ne absolut?
23:42:28 [Edi] nerad berem neumnosti, jih moram komentirat
23:42:41 [am] aryan> cilj v cem?
23:42:59 [Vilma] Edi>  v tem je tvoja vztrajnost
23:43:05 [Andres] Jaz grem dol. Dva dolga dolga telefonska klica sem imel in sem èisto ven padel iz teme.
23:43:17 [Karmen] [Edi] nic na telesu ni brez potrebe  
23:43:49 [aryan] am : v zivljenju
23:43:52 [Edi] Ja Vilma, in karmen, prva dva pametna stavka ta vecer  
23:43:56 [aryan] am : ce pa pravis da absolut ne obstaja
23:44:03 [Vilma] Andres> Lahko noè... Lepo praznuj Veliko noè
23:44:07 [aryan] am : pol ne bi mel nc nbengasmisla
23:44:23 [Vilma] Edi> vèasih se je bolje vzdržati
23:44:25 [Andres] grem potem še ven, ne grem še spat.
23:44:36 [Andres] fino se imejte.
23:44:37 [am] aryan> cilj? nauciti se biti srecn
23:44:46 [aryan] am : no vids, tuki se strinjava pol
23:44:51 [Edi] bedno
23:44:56 [aryan] am : vsi hocmo bit zadovoljni, srecni
23:44:59 [Karmen] Edi repleyaj, ni res.
23:45:01 [Edi] nauèiti se biti sreèen. prov bedno
23:45:10 [Edi] zakaj pa zdele nisi sreèen
23:45:21 Andres exits from this room
23:45:22 [aryan] am : ampak se eno skupno stvar mamo vsi
23:45:36 [am] Edi, res je bedno, da se se vedno ucimo tega, se strinjam
23:45:37 [aryan] am : hocmo da bi blo to zadovoljstvo trajno, a ne? trudmo se to dosezt
23:45:41 [Edi] jest bom na naslednje sreèanje prišel iz obupa
23:45:44 [Edi] ha ha ha
23:46:10 [Edi] vesta kaj je najeveèji problem in ovira pri tem vidva
23:46:29 [Edi] da sta preveè neki resna, kajti del sreèe je tudi smeh
23:46:30 [Karmen] Lepo da si prišel.
23:46:34 [am] aryan> kaj pa reces na to, da vem da obstajajo civilizacije, druzbe, kjer to zivijo, kjer je sreca naravno stanje
23:46:51 [Edi] ojoj,
23:46:57 [Edi] pa pusti ti druge
23:46:59 [am] tocno, Edi, smeh, veliko smeha
23:47:05 [Edi] kva te brigajo drugi
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #7 - 20.04.2003 at 14:22:22
 
Urosh wrote on 20.04.2003 at 14:03:20:
Ce izhajamo iz ene enostavne (in upam da dovolj verjetne) iztocnice kot je, da je ena izmed poglavitnih stvari v naravi "EVOLUCIJA", lahko s to enostavno logiko postavimo nekoliko vec luci na stvari kot so na primer spolnost, vera itd.

evolucijska terija ne drzi, zato je jaz rajs ne bi dajal za iztocnico iz katere se naj bi kaj pametnega izvedel. evolucijska teorija je le teorija in nic druzga. v praksi je ni se nben dokazu, lahko pa poskusi ti urosh, preden jo postavis za iztocnico. ta evolucijska enostavna logika je napacna in po en stran zelo otrocja. pa brez zamere.
Back to top
 
 
IP Logged
 
urosh
Guest




Re: (slab) sex slab?
Reply #8 - 20.04.2003 at 14:49:21
 
Quote:
evolucijska terija ne drzi


torej pac ne drzi kot ti temu pravis in je ocitno viden razvoj na vseh nivojih v naravi saqmo iluzija, ki jo religiozno zaslepljen um pac ne vidi. In ce nisi opazil, sploh ne govorim o evolucijski teoriji, ki je po moje bolj ali manj pravilna ali ne, ampak o evoluciji, razvoju, napredku ali kakorkoli jo ze zelimo imenovati. Vse v narav tezi k razvoju (npr. licinka-buba-metulj, spermij-zarodek-otrok-odrasli), upam da tega ne bos spodbijal ali pa si se ti sam kar naenkrat pojavil iz nica brez da bi bil prej otrok, jaz se nisem. Gre za to, da spolnost omogoca razvoj kreativnosti, nas poveze s samim seboj, nam omogoca biti bolj tolerantni (kar tebi nekoliko manjka, saj ima zate edini prav samo "aryan" in nihce drug, zivljenje pa je polno novih stvari in vsak dan se nickolikokrat zmotimo in s tem tudi ucimo) in fizicno uzivanje je pac povezano s custvenim, saj sta samo eden podaljsek drugega in v vsem tem ni prostora za fanatizem ki vse skupaj samo omejuje. In mocno sumim, da je taksno obnasanje in deklaracija samo svojih resnic kaj drugega kot fanatizem, in fanatizem je stal ta ubogi planet ze nickoliko miljonov nedolznih zivljenj v imenu vere, politike, islama, dusevne bolezni(Bush)itd. Tega nisem napisal, da bi te izzival "aryan", je le izraz tega kar mislim in zelim deliti s kopico drugih, podobno mislecih, svobodomiselnih ljudi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #9 - 20.04.2003 at 14:59:02
 
ok, urosh,

hvala za podajanje tvojga mnenja pol.
Back to top
 
 
IP Logged
 
himynameis
5
*****
Offline

Equilibrium.
Posts: 1392
Earth
Gender: male
Re: (slab) sex slab?
Reply #10 - 20.04.2003 at 16:40:07
 
Nekateri pravijo: "Bolje slab sex, kot brez sexa nasploh."
No, o tem bi se lahko še pa še prerekali, kar bi bilo po moje več ali manj brezsmiselno.

Quote:
Zdaj vemo, da obstajajo tudi drugačnejše, subtilnejše oblike, kot je seks na daljavo in teletpaske oblike seksanja.

Karmen, a prakticiraš prek telefona? Heheheh. Tongue Grin Wink

Quote:
Kaj si pa, aryan, mislu s tistim
22:42:24 [aryan] vilma : ne, ne seksam

22:42:38 [aryan] vilma : kar ne pomen, da sem brez seksa

Hahahah. To me pa ZLO spominja na nekaj, kar je enkrat nazaj nekdo iztipkal na nekem drugem forumu. Grin Wink
Back to top
 

Why? There is no why! Why is a mind f**king word!
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: (slab) sex slab?
Reply #11 - 20.04.2003 at 18:58:02
 
Včerajšnji pisateljski večer, je bil dejansko zanimiv, ker se je debata namesto o knjigah prelevila v "škodljivost" seksanja... Na eni strani so bili plusi, na drugi minusi... Vsekakor ima vsak pravico do svojega menja, čeprav, se zdi, da je bilo malo čudno. A vsak živi svoje življenje; z seksom ali brez. Če je ta s čustvi pogojen, je lep, če ni, je pač samo potreba. Smiley Mnenja sem, da je včerajšni večer pokazal, da nas je veliko, ki smo drugače misleči, in da bi bil čisti dolgčas, če bi se vsak z vsem strinjal...

Prejmite lep pozdrav!

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: (slab) sex slab?
Reply #12 - 20.04.2003 at 19:04:29
 
Karmen, prav nič drugače se ne bere kot na chatu Wink

Pozdravček,
Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: (slab) sex slab?
Reply #13 - 20.04.2003 at 20:12:15
 
Izločamo znoj, strižemo nohte, strižemo lase, brijemo se in navsezadnje izločamo iztrebke ter izločamo urin.  
Ko pridemo do seksa in s tem v zvezi izločanja sperme se pojavi prepoved.  Duhovna prepoved.  Prosim lepo.  To je proti zakonom narave, saj seks, ki je povezan s spermo, ki naj se nebi izločala je obenem tudi steber naše civilizacije.  

In Aryan. Si na enem mestu rekel, da ni inteligentno seksati in vse to.  Daj prosim, povej kdo na zemlji ne seksa.  Še rože se drug k drugi nagibajo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
aryan
Ex Member




Re: (slab) sex slab?
Reply #14 - 20.04.2003 at 20:46:14
 
zdej smo zgleda prsli na zelo "obcutljivo" tocko Smiley

vsaka akcija znotri dualnosti tega sveta nosi za sabo odgovornost in posledice. nekateri so vidl da seks marsikej slabega povzroca, gledano in spiritualnega razvoja. zal pa to le malo ljudi lahko razume.

andres : na okrogl recmo da se 999 od 1000 ljudi vdaja cutnim uzitkom (med drugim seksa). ampak to niso vsi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 ... 10