Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11 
(Read 47143 times)
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #120 - 19.02.2003 at 17:43:32
 
Ne glede na opozorilo, da te bo "ženski del foruma brezvestno napadel" Wink imam vseeno par vprašanj za kiks

Zanima me ta razkorak med čustvenim odnosom in sexualnim odnosom, ki ne sovpadata pri tebi....ali sploh ne moreš uživat pri čustvenem sexu? In lahko uživaš samo pri telesnem?

Kaj iščeš pri sexu?

kaj pričakuješ od partnerstva?

Se ti zdi možno to dvoje kdaj združit?

Quote:
punce a ste že kdaj pomislile, da bi blo velik manj bolano pohotnih tipov in s tem tut posilstev če bi se sprostile, ne bi ble tok fine v cunjcah kjer je vse napol odkrito in ne bi tipe sam rajcale ampak se z njimi tut poseksale če vam to paše(to pa je seveda pogoj)

Si prepričana, da so za "bolano pohotne tipe in posilstva" krive ženske, ki so "fine v cunjcah"?

Je možno, da je tudi žensko "rajcanje" moških lahko način ženske samopotrditve, ali vzorec obnašanja, ki se dogaja, ker se ženska svoje vrednosti brez potrditve, ne zaveda dovolj?

Si prepričana, da si do same sebe dovolj iskrena, da je to, kar počneš, dobro za tebe, da se popolnoma sprejemaš in imaš zares rada?


Lepo bodi
P.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
špela lovšin
Guest




Re: Uživanje v sexu
Reply #121 - 19.02.2003 at 20:02:52
 
DEVI!

mogoče je vse skupi izpadl kot da sm na moški strani glede posilstev in tega. ženska sm kot ti in tut jst si nikakor in nikoli ne želim bit posiljena in sm mnenja da za le tega ni opravičila. z navedenim quotom sem želela poudarit, da osebno opažam pri moških večjo stopnjo "razdraženosti" zarad vsega tega rajcanja v miniaturnih zadevah, pa ne sam zarad tega. vse je nekako nesproščeno. hotla sm poudarit, da nej ženske sexajo če jim paše in naj se ne delajo fine predolgo časa.dejmo mal sprostit to slovenijo. strinjam se s tem, da so take oblekce sredstvo za potrjevanje ženske samozavesti ampak če pogledaš kam to pelje...mogoče bi mogle samozavest iskat kje drugje. druga rešitev je, da bi pač moški delal na kontroli svojga seksulanega nagona(čeprav verjetn že veš, da ko se moški enkrat zakur se zlo težko pomiri)sploh, bi pa moral zadevo reševat pri vzrokih in ne posledicah(ampak za to dandanes kao ni časa)vsak bi mogel skrbeti zato, da uživa do mere, ko s svojimi dejanji ne prizadane drugih.

glede mojga seksa pa tko. s svojim fantom, s katerim sem 3 leta sem zgubila nedolžnost. pač sm taka živahna in radovedna punca in nekak je nekajkrat naneslo tako, da sem seksala z drugimi.ni mi žal.od tega sem velik odnesla, spoznala nove občutke. prvič ko sem seksala z drugim sem potrebovala kak mesec da sem bila lahko spet z mojim fantom. in vsakič me mal "zamede" in rabim mal časa da sm lahko spet z njim. najprej sem se kr mal sekirala zarad tega in sm si želela, da me drugi ne bi trgal. ampak če mi verjameš ali ne, tega občutka ne morem zatret niti transformirat. sprejela sem to in če tako nanese in če si res želim pač to storim. ne vem, upam da se mi to ne bo dogajal cel lajf.mi lahko mogoče kej predlagaš, poveš kako svojo izkušnjo glede tega*?drgač je moj fant super fant in z njim imam zlo odprt odnos. so obdobja ko se mava super in ko imava globok odnos in obdobja ko "škriplje". mogoče mal preveč niha vse skupi. ampak to zarad mene. on ve kaj hoče. seks se ravna po filingih, se pravi če se imava fino je tut seks globlji in boljši in obratno. upam da vsaj prbližn štekaš
Back to top
 
 
IP Logged
 
špela lovšin
Guest




Re: Uživanje v sexu
Reply #122 - 19.02.2003 at 20:09:32
 
špela lovšin=kiks

od seksa si trenutno želim ekstazo, brezmejni užitek.
s partnerstvom pa sem zadovoljna.
aja veš kaj me še zanima- kok ti je pomemben velik/debel tič?npr.ti tip z manjšim tičem da manjši užitek*?
na to lahko odgovori tut kera druga punca-in iskreno prosim!
Back to top
 
 
IP Logged
 
kiks
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Re: Uživanje v sexu
Reply #123 - 19.02.2003 at 20:47:11
 
ROBI!
problem je ravno v pomankljivosti oblačenja ne golosti. po mojih izkušnjah tipe bolj rajca napol odkrito, še ne čisto znano in videno kot popolnoma golo. pomisli!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #124 - 19.02.2003 at 20:49:47
 
Na tem mestu Špela, skupaj z XXXom podiraš nove in nove barikade. Zlasti to slednje ko si se podpisala bržkone s pravim imenom in priimkom. Vemo namreč, da se 99,9 odstotkov forumovcem še vedno skriva za nekimi ikonami in bog ne daj, slike sigurno niso za javnost, kaj šele poln ime in priimek.

Še enkrat čestitke.   Takim kot si ti, bi v priimeru, če bi opravljal funkcijo predsednika društva Sonce dal nagrado. Četudi simbolično nagrado, saj vemo, da vsak, ki se na forum vpiše ne odda posta, še bolj redki so tisti, ki odpirajo nove in nove tabuje.  In to sta ravno vidva z XXXem Špela.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
kiks
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Re: Uživanje v sexu
Reply #125 - 19.02.2003 at 21:15:41
 
opa ANDREAS, narobe si sklepal da v avanture ne vlagam čustev.ničesar ne delam brez čustev, ker je to enostavno brezveze. če mi je nekaj fajn, mam zmožnost se v to spustit kr dost globok in zravn uporabit tut čustva, pa čeprav sam za kak dan. zato pa pol tut mam probleme se spet vključit v mojga fanta.
LITTLE STAR- s fantom sva mela enkrat debato od tega "varanja". in načel jo je on z vprašanjem kako bi reagirala če bi se pač kdaj "dol dal" z drugo. najprej sm bla itak proti pol sm pa mal razmišljala in ugotovila da konec koncev ne bi blo tko grozn. dala sm mu pa pogoj da to ne počne s puncami, ki jih potem redno videva(npr. njegove sokrajanke) in tega se držim tut jst.
GAPE- dobro vprašanje-"zakaj ne zamenjaš fanta če te ne trga"-dejstvo je, da je moj fant super dečko, z njim se počutm zlo fajn, zlo je odprt in sprejemljiv, "odprte glave" skratka. nisem še srečala tazga. kot sm že rekla bi raje vidla, da me drugi ne trgajo in da bi uživala sam z njim ampak enostavno ne gre. mogoče sm premlada. ja res pa je da včasih z drugimi uživam bolj kot z njim ampak to je verjetn zato, ker je vsaka nova zadeva tok bolj zanimiva.

a je tuki okrog kdo, ki mu je seks s sedanjim partnerjem slabši od prejšnjih ampak mu je pač oseba na splošno super*? zanima me kako drugi doživljate to situcijo
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #126 - 19.02.2003 at 21:26:34
 
kiks wrote on 19.02.2003 at 21:15:41:
opa ANDREAS, narobe si sklepal da v avanture ne vlagam čustev.ničesar ne delam brez čustev, ker je to enostavno brezveze. če mi je nekaj fajn, mam zmožnost se v to spustit kr dost globok in zravn uporabit tut čustva, pa čeprav sam za kak dan. zato pa pol tut mam probleme se spet vključit v mojga fanta.


Potem pa itak vedno na nitki visiš, da se boš zaljubila v ta novega, če gre pri tebi vse preko čustev.  No ja, mal jih mora bit, ker se v nasprotnem verjetno še navlažiš ne. Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
kiks
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Re: Uživanje v sexu
Reply #127 - 19.02.2003 at 21:38:58
 
dodajam-čist vseen mi je kaj počne moj fant z drugimi osebami dokler se bo do mene obnašal tko super.
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #128 - 20.02.2003 at 02:29:54
 
Kix,

si premlada, izgleda da rada telovadiš. Zanima te kako pomemben je velik thingy. Seveda je spolovilo  ravno tako organ, kot vsak drug del telesa. Kot pljuča ali srce, le bolj izpostavljeno je. Če je vse zdravo je OK.

Si pa raje ne zamišljamo, kako nabreknejo jetra lahko. Ali žolč. Wink Lahko je zelo drugače s fantom kot izgleda zdaj in je to le maska. Kaj če se njemu le ne "da" vtikat. Ali pa tlači ljubosumnost pred tabo. Stem ko mu ne kažeš in zaupaš svojih čustev, mu pri takem početju še sama pomagaš. Vseeno lahko narediš preizkus,  poveš fantu in se trudiš ne nadaljevat s tem ali poveš fantu in poskusiš ne prekinit z njim. Če ti to paše je tudi pogoj.

Andres wrote on 19.02.2003 at 13:03:46:
Se velik lepega dol metanja ti zelim.

XXX ali kiks, vere kar jih je, še niso odkrile formule za pravo mero med željo in potešitvijo. Isto različne "družbene ureditve" še ne.


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #129 - 20.02.2003 at 09:19:35
 
Quote:
aja veš kaj me še zanima- kok ti je pomemben velik/debel tič?npr.ti tip z manjšim tičem da manjši užitek*?
na to lahko odgovori tut kera druga punca-in iskreno prosim!



Iz lastne izkušnje: se opazi razlika pri večjem obsegu (glede dolžine niti nimam kakih opazk).

Ampak jaz tipov ne izbiram glede na obseg penisa, so mi pomembnejše kake druge lastnosti. Wink
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #130 - 20.02.2003 at 12:07:20
 
Hej, Špela Smiley

Očitno sem te prvič razumela narobe. Misla sem, da ločeno raziskuješ neke meje.
Z raziskovanjem sexualnega nagona pa nič ni narobe, to je po moje nujno potrebno naredit, da sploh vidiš, kje so tvoje meje in da zadovoljiš v sebi željo in radovednost, da ne govorim, kako je vse skupaj tudi zabavno Grin
Čeprav se mi zdi, da se vsega skupaj vseeno ne moreš naučit kar naenkrat al kaj, po moje celo življenje raziskujemo, kje so meje, kam nas sili, kako bi kaj spremenili, kaj lahko in na kak način nam bo najboljše in najbolj zabavno. Na začetku verjetno to bolj intenzivno, pozneje pa malo drugače, oz, saj najbrž je pri vsakem drugače.

Se mi pa vedno zdi hecno, ko nekdo napiše: "Dejmo sprostit to Slovenijo" Grin
Ja, dajmo jo, samo kako pa? Saj ni pravila, na katerega bi vsi enako reagirali a ne? Ljudje smo si tolko različni in imamo tako različne želje v glavah, da je nemogoče določit metode, ki bi bile za prav vsakogar najboljše. Najboljše je mogoče kvečjemu to, da je potrebno biti spontan in radoveden in sproščen glede svojega sex.nagona. Kako in na kak način se bo pa izrazil, pa ne moremo določat.
Se pa malo manj ukvarjam z moškim problemom kontrole kot ti. Za vse se pač ne da odgovornosti prevzet, že če jo zase lahko, si as Wink

Kaj je to, da te "zamede", ko se z nekom dol daš in te čustveno odnese...nisem ziher, da vem kaj je to, imam pa včasih pri sebi občutek, da se od moških, ki me "medejo" učim. Imajo nekaj, kar jaz rabim. Niti ni nujno, da je to doživetje, čeprav je lahko doživetje zlo lepo (al pa tud ne, imaš dostkrat občutek, da bo neverjetno, pa na koncu sploh ni). Mogoče je to neke vrste trening, kjer se učiš nekaj, kar te na drugem privleče, v sebi najt in izrazit. So ti všeč prav določeni sexi tipi. Te prevzamejo. Se počutiš zelo dopolnjeno v njihovi družbi, zato te "zamede". Po moji logiki gre pri tem mogoče za kako kompenzacijo neke energije, ki si jo sama pri sebi želim, izražanje neke točno določene erotike. Lahko pa da se motim. Bi se pa na ta način mogoče dalo razložit, zakaj nas ne glede na leta oz zrelost, oz karkoli, vedno isti tipi ljudi privlečejo. Ker so nekaj posebnega. Za nas. No, boš že pogruntala, pa ko boš, upam, da boš prišla povedat, kaka je tvoja izkušnja tega Smiley

Pa še o "organih" Grin
meni so všeč taki ki mi točno pašejo. Nikoli nisem imela tipa, ki mi ne bi. In z vsakim moškim v mojem življenju je bil sex boljši. Na začetku si nisem upala bit taka kot sem in imet tega, kar sem si želela. Ko sem si začela upat, sem ugotovila, da imam lahko vse, kar rabim tudi pri enem. Ker mi je zanimivo poglabljat in raziskovat že obstoječo stvar.
Seveda pa vsak od nas deluje drugače, ima svoje razloge in svoje načine. In tudi to je v redu.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #131 - 20.02.2003 at 13:17:38
 
Ti me pa vedno bolj presenecas Devi. A ste res rabile mal svezega vetra?Cheesy

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #132 - 20.02.2003 at 14:17:12
 
Andres wrote on 20.02.2003 at 13:17:38:
A ste res rabile mal svezega vetra?Cheesy

Andres



Pa ne da spet govoriš o sebi...?  Roll Eyes
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #133 - 20.02.2003 at 19:23:54
 
Jaz o sebi že skoz govorim Marjana. Zavedno občutno opazno.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #134 - 21.02.2003 at 09:40:35
 
No, tole se mi plete po glavi...  Roll Eyes
Sem razmišljala o tem, da če bi imeli s sabo vse popucan, da bi se morda res lahko šli 'vsak z vsakim', množično združeval energije. In potlej je blo to, ko je spolnost zadeva druge čakre.. pa sem rekla, dobr, naj bo na drugi čakri popucan, vsaj in: dokler nima človek enga odnosa urejenega, se pomojem ne more it 'zdravega svobodnega seksa'  
Sam tolk. Lahk pa je to samo moj način izgovarjanja, ker jest osebno tega nisem pripravljena - imet več kot enega spolnega partnerja.   Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 7 8 9 10 11