Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11 
(Read 47137 times)
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #135 - 21.02.2003 at 09:52:28
 
Andres wrote on 20.02.2003 at 19:23:54:
Jaz o sebi že skoz govorim Marjana. Zavedno občutno opazno.

Andres


A, fino. Mogoče malo težje opazim, ker se pri nas običajno uporablja prva oseba ednine.  Smiley
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #136 - 21.02.2003 at 09:56:25
 
m wrote on 21.02.2003 at 09:52:28:
A, fino. Mogoče malo težje opazim, ker se pri nas običajno uporablja prva oseba ednine.  Smiley


Pri nas tudi. Wink Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #137 - 21.02.2003 at 12:57:46
 
Vidve tle gor!  Potem se meni govori da zavajam, vidve pa slabo bereta.  Ne se nevedne delat.


Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: Uživanje v sexu
Reply #138 - 21.02.2003 at 14:59:58
 
Pozdravljeni!

Tukaj na forumu sem "nova" in ne morem verjeti, da imate tako slabe odnose med seboj!!!???
Dajte no  Embarrassed  Cry
Pa sem res končno našla stran, kjer ste sami "ta pravi" in mi je res cool  brat vasa mnenja.
Glede teme, ki je pred nami pa:

En tak par poznam (če ni celo xxx ta; podatki se vsi ujemajo). Dobro nima veze. Glede tega para, ki ga poznam, ni vse tako kot zgleda. Imata kar težave in preprostih stvari še nista razčistila. Težko verjamem, da bosta ostala skupaj.

Zanimivo je, da sem veliko o tem razmišljala. Ali sta taka človeka res 100% odprta in je vse OK. Ali pa res nimata med sabo pošlihtano. Jaz to ne vem!!!
Vseeno mislim, da je zelo, zelo težko ohraniti tak odnos, da bo trajal oz. da je v partnerstvu spoštovanje, ki pa je po mojem mnenju temeljni element za uspešno vezo.

Jaz osebno sem (zaenkrat) zelo srečna s svojim ljubim (5 let) in mi še na misel ne pride drug moški. On je moj sonček, moj, moj... Ko ga vidim mi srček začne razbijati - čist sem nora na njega.
Ni mu nihče tudi blizu...  Grin

Rada vas imam  Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
kiks
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Re: Uživanje v sexu
Reply #139 - 21.02.2003 at 16:29:19
 
DEVI!

Quote:
"Mogoče je to neke vrste trening, kjer se učiš nekaj, kar te na drugem privleče, v sebi najt in izrazit. So ti všeč prav določeni sexi tipi. Te prevzamejo. Se počutiš zelo dopolnjeno v njihovi družbi, zato te "zamede". Po moji logiki gre pri tem mogoče za kako kompenzacijo neke energije, ki si jo sama pri sebi želim, izražanje neke točno določene erotike."

mislim, da bi to lahko bilo to. pa verjetno še kaj več(kar bom verjetno morala poštudirat sama). me veseli, da znaš razmišljat in da tut kej pametnega pogruntaš.
čestitke! verjetno si zelo ok ženska.

glede "dejmo sprostit to Slovenijo" nisem mislila samo sexualno. vse drugo prej verjetno. kako se bo kdo sprostil je stvar posameznika. naj se le sprošča tako, da ne škoduje in ne živcira drugih(se mi zdi da se dans velik folka sprošča ravno na tak način)

"Za vse se pač ne da odgovornosti prevzet, že če jo zase lahko, si as  "


maš prov!

EvaZh

"Sem razmišljala o tem, da če bi imeli s sabo vse popucan, da bi se morda res lahko šli 'vsak z vsakim', množično združeval energije."

se popolnoma strinjam
Back to top
 
 
IP Logged
 
bp
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #140 - 21.02.2003 at 16:50:49
 
kiks wrote on 21.02.2003 at 16:29:19:
čestitke! verjetno si zelo ok ženska.

Se pridružujem čestitkam !!!

Grin bp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #141 - 21.02.2003 at 16:52:38
 
kiks, upam, da se nisi zdaj v obrambni položaj postavla in te je minilo veselje do razpravljanja?
Se ti opravičujem, da si naletela na malo bolj revoltno situacijo tukaj, ker je enim (meni) malo presedlo Andresa poslušat, kako ženska, ki se ne daje z različnimi tipi dol ni osvobojena oz sploh ni prava ženska.

Za tebe pa upam, da nam boš še kaj povedala in da boš o teh svojih raziskovanjih še kaj pisala tukaj Smiley
Mi je zanimivo.
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #142 - 21.02.2003 at 17:07:30
 
Quote:
Se pridružujem čestitkam !!!

Grin bp


LOL Grin Grin Grin
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
kiks
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 10

Re: Uživanje v sexu
Reply #143 - 21.02.2003 at 17:31:08
 
DEVI!

po čem sklepaš, da sem se postavila v obrambni položaj?
za le tega nimam razloga.
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #144 - 21.02.2003 at 18:35:14
 
Quote:
Se pridružujem čestitkam !!!

Grin bp

Se ne bom upirala... tudi jaz se pridružujem!  Smiley Grin Kiss
Back to top
 
 
IP Logged
 
Devi
5
p
*****
Offline

ravno prav
Posts: 5471
Dolenjska
Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #145 - 21.02.2003 at 22:31:41
 
No, zdej ste pa že trije, tole bo pa že počasi zarota Grin
Kiss Kiss Kiss

Quote:
DEVI!
po čem sklepaš, da sem se postavila v obrambni položaj?
za le tega nimam razloga.

Saj ne sklepam, upala sem samo, da se nisi, ker sem sama podvomila v to, da sem se na fer način na par tvojih besed obesila. Zato sem se ti tudi opravičila Smiley
Back to top
 

Nobena čarovnija ne more ničesar spremeniti v kaj drugega, tega ni; sprememba v predstavi v srcu čarovnije je spoznanje, ne ustvarjanje.&&(S. Palwick)
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #146 - 21.02.2003 at 23:01:12
 
Devi wrote on 21.02.2003 at 22:31:41:
No, zdej ste pa že trije, tole bo pa že počasi zarota  Grin


Tudi od mene čestitke Devi.  Grin Grin


Karmen


Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #147 - 22.02.2003 at 20:40:14
 
Andres, meni se pa zdi, da je kiks tvoja duša dvojčica   8) Grin
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #148 - 22.02.2003 at 20:55:57
 
Ixtlan!

Ne da sva duše dvojčice, ampak preprosto Kiksa ne obsojam, temveč podpiram. Če se hoče dol zmetat potem naj se zmeče.  Babji jeziki so take dol metačice vedno obsojale, samo to konkretno v njenem primeru izgleda kot zastonj oglas. Ampak je Kiks lepo napisala, da ji je to fino koristilo. Postavlja se vprašanje, koliko  drugim ženskam na svetu bi koristilo, če nebi imele tako ljubosumne može. S tem ne mislim konkretno dol metanja. Recimo, da se grejo malo brez moža znoret za ene par dni.  Je pa hudič, če so tudi te iste ženske ljubosumne in ne gredo v norijo, zato, ker se bojijo, da bi se jim mož s sosedo dol vrgel. Joj joj, kako smo si različni.

DEvi sicer pravi, da je enim (njej) malo presedlo Andresa poslušat, kako ženska, ki se ne daje z različnimi tipi dol ni osvobojena oz sploh ni prava ženska.

OK, to so njene besede, samo jaz imam svojo lečo in se ženskam tu na mnogih topicih ponavlja isti vzorec.  Kaj čem dodat? Predvsem to, da ženska, ki se skriva ima eno blokado.  Skriva se lahko na različne načine. Recimo, da je to ugašnjena luč med seksom, veriga se nadaljuje, lahko pa je to krititziranje  tistih, ki se dol  mečejo z različnimi tipi.  
Vem pa vsaj za eno, ki vedno napiše drugače kot pa resnično misli. Dejanja so normalno njena stvar.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
ixtlan
5
*****
Offline


Posts: 1130
Jesenice
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #149 - 22.02.2003 at 21:18:19
 
Ja glede na to, da zelo podobno mislita in pazi, celo precej podobno se izražata (!) Smiley se mi zdi, da bi bla idealen par  Grin

morda si pa le domišljam.... Wink
Back to top
 

Do what thou wilt shall be the whole of the Law. Love is the law, love under will.&&Acknowledging all truths, I express mine with healing intention.
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 8 9 10 11