Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11
(Read 47411 times)
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #90 - 02.02.2003 at 02:13:35
 
Quote:
je pravi razlog zakaj Andresovo mnenje ne more bit xxxovo. Ker ga je sam spisal ima to minoren značaj? Zame se ni zaman izpostavljal.

Karmen



Gape!

Prosim, če ti poveš če so IP številke, Andresa, XXX in Freye isti.  Tukaj je en nov narod zdaj in Karmeninih izpadov še ne poznajo.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
KarmenA
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #91 - 02.02.2003 at 06:48:39
 
on Today at 2:13am, Andres wrote:


Gape!

Prosim, če ti poveš če so IP številke, Andresa, XXX in Freye isti.  Tukaj je en nov narod zdaj in Karmeninih izpadov še ne poznajo.  

Andres  


Imaš prav, da bi se že lahko ob moje misli še kdo  spotaknil in kaj dodal od starih forumašev! To je pravi razlog zakaj Andresovo mnenje ne more bit xxxovo. Ker ga je sam spisal ima to minoren značaj? Zame se ni zaman izpostavljal.

p.s.: je en deček, ki gre k zobozdravniku po "zvezdico" tud zraven?  Wink

Karmen
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #92 - 02.02.2003 at 19:25:36
 
Bardo_Thodol wrote on 01.02.2003 at 22:17:50:
Živali, s katerimi se običajno ukvarjamo (mačke, psi) so čisto iztrgane iz svojega naravnega okolja in kot take niso več reprezentativne predstavnice svoje vrste.

Če se domača psica goni približno na 6 mesecev, - 2*letno, se volkulja 1*letno. Undecided
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #93 - 02.02.2003 at 19:41:53
 
Petra. wrote on 02.02.2003 at 01:16:42:
Posilstva pa tudi obstajajo v živalskem kraljestvu, sem bila sama priča, ko je nek samec doberman, posilil samca nemškega ovčarja (od frendice) in doživel izliv. Shocked Grin

Psi naskakujejo pse, pa tudi psice pse v znamenje dominantnosti (volkovi so kul, je tud samica lahko vodja tropa  Wink)
Back to top
 
 
IP Logged
 
t
5
p
*****
Offline

Ride si sapis!
Posts: 5103
Kozmos
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #94 - 02.02.2003 at 19:51:31
 
Petra. wrote on 02.02.2003 at 01:16:42:
Posilstva pa tudi obstajajo v živalskem kraljestvu, sem bila sama priča, ko je nek samec doberman, posilil samca nemškega ovčarja (od frendice) in doživel izliv. Shocked Grin


Vprašanje dneva: Kdo je v tem seksu najbolj užival: doberman, nemški ovčar, Kali ali frendica?


uživajte!
Back to top
 

Nič na svetu nikogar ne čaka. Nič ni dokončano, in vendar nič ne ostane nerazrešeno.
WWW WWW  
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #95 - 02.02.2003 at 20:35:48
 
Psi naj ne bi uživali med sexom...torej ostaneta samo še Kali in frendica Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
EvaZh
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #96 - 02.02.2003 at 20:43:47
 
Shocked Kaj da ne?  Tongue
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #97 - 02.02.2003 at 22:18:18
 
Grin Lips Sealed

Užival je doberman edino, frendica pa Kali sta bili bolj šokirani, ovčar se je pa čist usral, kasneje je postal kronični "grizly" in preživel preostanek življenja na ketni.

S tem primerom sem samo hotla nakazat, da živali seksajo tudi, ko ne gre za nadaljevanje rodu. Vse ostalo pa si pač sam napleta v svoji glavi, kot si pač želi napletat... Wink
Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #98 - 03.02.2003 at 09:21:22
 
Andres wrote on 31.01.2003 at 19:14:00:
Mislil sem na pravilo Marjana, ki se vrti v celem topicu. XXXovo pravilo.  Zadnjič mi je ARS napisala da jaz nobene nimam.   Ker nobene nimam za mene drži nepisano pravilo partnerstva. Tudi za tebe. Zvestoba enemu partnerju je iz cerkvenih vrst zvita, v to sem prepričan, le taka zvestoba pa pomeni, hitrejšo naveličanost tega istega partnerja.  Kaj čemo potem?  Najbolje da kar eden na drugega čakata, pa zvesti bodite rajši svoji iskrenosti do partnerja.  Če vas ne razume, je pa to že drugo poglavje, njegov problem, nikakor biser ampak histerija.

Andres  

Andres



Sem malo razmišljala o tem, tako imenovanem 'pravilu partnerstva'. Ne o tem, kaj si ti hotel povedat, ampak o tem, kaj si jaz predstavljam, da bi naj bilo. Prišla sem do:

- ljubezen
- sprejemanje
- spoštovanje
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
Ziby2
YaBB Moderator
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Uživanje v sexu
Reply #99 - 03.02.2003 at 09:56:37
 
Marjana,
krasne besede,samo pozabila si eno besedico:
-DAJANJE(drugače je sprejemanje kratkotrajno) Wink

Back to top
 
 
IP Logged
 
m
5
p
*****
Offline


Posts: 6632

Gender: female
Re: Uživanje v sexu
Reply #100 - 03.02.2003 at 09:59:08
 
Ziby2 wrote on 03.02.2003 at 09:56:37:
Marjana,
krasne besede,samo pozabila si eno besedico:
-DAJANJE(drugače je sprejemanje kratkotrajno) Wink



Sem imela v mislih malo drugačno sprejemanje, recimo sprejemanje 'napak', stvari ki te motijo, sprejemanje partnerja v celoti takšnega, kot je. Smiley

Se pa strinjam, in na seznam dodajam dajanje.  Kiss
Back to top
 

Joj kolk radi drug drugemu izdiramo iveri iz oči! Cheesy
 
IP Logged
 
LittleStar
Ex Member




Re: Uživanje v sexu
Reply #101 - 03.02.2003 at 10:16:24
 

xxx wrote on 28.01.2003 at 19:01:45:

Popolno zaupanje! Ona se zmeni in se gre sexat, pride domov in je zadovoljna in vzhičena ker si je upala to narediti se zmano pogovori ter si s tem utrdi samozavest in priznaje da ve kaj hoče inč štrikanja in mutenja, kot je varanje, ljubinkanje itd.
Se še oglasim Roll Eyes


Kako dolgo lahko to zdrži, se sprašujem. Ko vznemirjenost nekako pojenja, se bojim, da se slej ko prej duša oglasi z vprašanjem, zakaj ne morem sexualnega zadovoljstva najt v eni osebi? Lahko, da se vrne k sebi, lahko pa gre v še večja ostopanja. Undecided Čeprav sem absolutno za: live and let live. Le težko mi je razumet. Je to ljubezen?
Back to top
 
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Uživanje v sexu
Reply #102 - 03.02.2003 at 11:05:46
 
Andres wrote on 02.02.2003 at 02:13:35:
Prosim, če ti poveš če so IP številke, Andresa, XXX in Freye isti.  Tukaj je en nov narod zdaj in Karmeninih izpadov še ne poznajo.

različne so
že v prvi dekadi se vse razlikujejo
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
xxx
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 3

Re: Uživanje v sexu
Reply #103 - 04.02.2003 at 14:05:12
 
???
Spoštovani  ljudje v forumu!
Če bi naprej vedel kaj vse se bo pisalo na tem forumu na to temo, ki sem jo načel, zagotovo ne bi postavljal vprašanj! Verjetno se ne bi niti javil!!!!

Glede najinega odnosa: "nekateri sprašujete koliko sva stara in kako dolgo to počneva" Oba sva blizu 30 tih
glede sexa pa tako živiva že kakšne 5 leta.

Glede ljubusumja pa takole: Človek se ga teško obrani to vam verjamem pa vendar! Midva res glede tega nimava težav ravno nasprotno avanture naju približajo.

KissKo človek dojame, da je sex samo zemeljska energija ki jo je na nek način dobro spustiti skozi telo. Zavedanje  da substilne energije od partnerja, ki ti stoji ob strani in si te energije deli s teboj je fantastično in ti nikakor ne more biti hudo, če uživa z drugim v sexu s teboj pa poleg sexa podeli tudi subtilno energijo ljubezni!!!!

To je to ! Mogoče se zdi nekomu to noro, da bi se mu ženska sexala pa vendar ravno  na tak način se odstarni ljubosumje!

Pa da odgovorim še na eno TEMO, katero ste kar dolgo peljali po forumu!

Glejte kdo je kriv za skok čez plot in kdo od spolov rajši sexa!

Če vam povem, da sem imel od otroštva do te sedaj, ko sem z njo že 8 let, več žensk in do sedaj je še vsaka bila za takšno razmerje kot vam ga opisujem, da ga imava!!!!

Ženske so seveda zelo perverzne, le resno podporo od partnerja morajo imeti. Tu pa nastopi moška pomanjklivost ker te popdpore ne znajo dati, ker so egoisti! ZAL JE TAKO!

Moški bi seksali druge svojih žena pa ne bi pustili!!!!

                   Brez zamere se še vidimo , slišimo, pišemo








Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Uživanje v sexu
Reply #104 - 04.02.2003 at 14:32:58
 
XXX!

Hvala za podroben opis vajinega razmerja. Osebno stojim, za enim mojim postom, ko sem napisal, da si s tvojim prihodom odprl neko novo poglavje in verjemi, bilo bi škoda, če nebi prišel k nam in nam, (jim)  natočil čistega vina.  
Ženske so perverzne kot si napisal. Točno. Je perverzna ali zavrta, ta srednja pa poskuša ostati, dokler se ne prilagodi.  Torej sredine skoraj da ni več, ali so samo redkost. In tako verjamem, je bilo tudi v zgodovini in bo v prihodnosti.

Želim vama še veliko ljubezni in raznolikega seksa. Enako tudi vajinim partnerjem.



Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 9 ... 11