Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12499 times)
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #15 - 02.02.2003 at 14:03:55
 
vilma wrote on 01.02.2003 at 14:35:05:
Draga, Star, to kar se ti dogaja, je čisto normalno, kajti jaz to že doživljam od kar pomnim zase. Lahko temu rečeš jasnovidnost... Ta pa se najbolj poveča v puberteti, ali takrat, ko je človek zaljubljen... Je dar, od tebe pa je odvisno, kako ga boš negovala. Včasih, je potrebna meditacija, da ti občutki pridejo ven. Pojdi v knjižnico in si sposodi knjigo ŠESTI ČUT. Tam boš našla navodila, kako priti globje do tega daru...

Pozdravček,

Vilma


Hvala Vilma, jo bom vzela in se malo poglobila v to.


Back to top
 
 
IP Logged
 
hyperborea
1
*
Offline

Love rulZ
Posts: 26
Ljubljana
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #16 - 11.02.2003 at 08:33:54
 
Maša in vsi ostali

sama se ze nekaj casa bolj intenzivno ukvarjam s sanjami in me od vsega najbolj zanimajo tiste, ki govorijo o prihodnosti. Tudi sama imam take in to kar pogosto, sedaj postajajo cedalje bolj direktne in jasne. Sanjam zdravstveno stanje drugih ljudi, njihove globoke namere in jasne dogodke.

Sama nisem sigurna ali je to nekaj cemur moram polagati vec pozornosti ali jemati samoumevno.

Strinjam se z vsemi, ki ste zapisali, da imajo moznost uvida vsi ljudje, ker nam je ta cut, kot vseh ostalih 5 cutov dan ze z rojstvom- le da ga je treba spodbujati, ker je zakrnel zaradi dolgoletne (stoletne!!) neuporabe...

Jung pa na take sanje pravi takole ("Cloveke in njegovi simboli", 2002, str.53) "ljudje si podzavestno zelijo, da se nekaj zgodi in tako lahko sanje ze dolgo v naprej napovejo dogodke, ki se bodo zgodili- stevilne krize v nasem zivljenju imajo dolgo nezavedno zgodovino". Dodaja se, da tovrstne sanje niso nic posebnega in da jih ima vsak clovek.

meni se to zdi zelo logicno iz dveh razlogov. Sanje vedno pridejo iz nasega ali pa kolektivnega nezavednega in drugo, vse dogodke ustvarimo sami - nase misli so energija...  in ker smo vsi ENO...sami naredite zakljucek...

se pravi, ce lahko sanjamo pretekle dogodke, ne vem zakaj nebi mogli prihodnosti. Vse se pa tako ali tako dogaja SEDAJ in drugega ni. S tega vidika se tudi prihodnost dogaja sedaj in to lahko vidis..

No, nimam se koncnega odgovora na tovrstne sanje, sem vecna iskalka ampak 1x se mi bo utrnilo. Kajti sem slisala, da lahko od druge duse dobivas sporocila, ki so pomembna zate. Nekdo mi je rekel, ce sanjas, da se bo neki osebi nekaj zgodilo, da si to izvedel TI zato, da lahko meditiras na situacijo in jo omilis... nikakor, pa tega ne poves osebi, ali naredis kar koli drugega..Take sanje se pa ponavadi dogajajo ljudem, ki so v tem zivljenju rojeni zato, da sluzijo...

Sanje so ena najboljsih metod spoznavanja svojih globin in so mi strasno zanimiva.

no to je samo nekaj mojih misli o "preroskih" sanjah in sanjah na sploh.

LP

Hyperborea
Back to top
 

Ne trudi se iskati Boga, raje živi življenje in služi tako, da bo Bog našel tebe
 
IP Logged
 
Majchy
1
*
Offline

Peace & Love
Posts: 13

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #17 - 07.03.2003 at 16:57:45
 
Zelo zanimiva tema...
Glede dogodkov, ki se nam zdijo znani od prej, tudi sama dozivljam take situacije. Je kaksno obdobje ko jih je vec, potem jih pa nekaj casa ni. Nekje sem slisala, da se to dogaja zato, ker nas duh prehiteva. Se pravi skoci v prihodnjost in ko ga ulovimo, se nam zdi, kot da se je to ze zgodilo. Ti preskoki pa niso dolgi (mogoce par sekund). A ste kje ze slisali kaj takega? Se vam zdi ta teorija mogoca?

LP, Maya

PS: Upam, da se bodo tudi meni moje sanje kdaj uresnicle (ljubezen)  Wink
Back to top
 

Who will love you, if you won't love yourself? &&
 
IP Logged
 
Realbe
Guest




Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #18 - 08.03.2003 at 09:56:52
 
Živio!
Quote:
se pravi, ce lahko sanjamo pretekle dogodke, ne vem zakaj nebi mogli prihodnosti. Vse se pa tako ali tako dogaja SEDAJ in drugega ni. S tega vidika se tudi prihodnost dogaja sedaj in to lahko vidis..


Meni se dogaja tudi nekaj podobnega. Za trenutek se mi pokaže situacija v prihodnosti - slika nekega prostora in moj tok misli tisti trenutek. Recimo odpirajoča  zastekljena vrata  in osebo za njimi. Skrati pa kaj bom tisti trenutek mislil in kako bo - je povezano z mojim življenjem. Potem to pozabim in čez mesece ali leto sem točno tam. Včasih se zamislim kakšen smisel ima živeti , če je vse naprej določeno?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Petra.
Global Moderator
p
*****
Offline

All IS Full Of Love
Posts: 10693

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #19 - 10.03.2003 at 03:25:47
 
It is as if we want something major to happen to stir us from this dream and into the true reality. But what is the true reality? Reality is consciousness. The program will end with a wake-up call - alarm clock going off - a tone - followed by whatever your mind believes is real. It will vary for many people though there will shared experiences.

It is not time for this program to end. I do not see us blowing the planet in 2003 - nor Nibiru returning - nor Comet NEAT being anything more than a comet - nor aliens returning as there is a major increase in UFO sightings around the world at this time.

These things signal awakening and change.

The signs and synchronicities are all there. Pay attention.

Our dreams speak to us.

We see UFO's - apparitions - some are bleedng or crying - our connections to those who have crossed over grows stronger each day - we are raising our frequencies and seeing into other realities.

Americans tend to feel they will persevere - yet we have made many mistakes - and there will be a karmic price to pay. The mighty are falling - in the economy and in the world at large. There is an expression here in Brooklyn, "What goes around, comes around." A war at this time - will come at a high price. It will be like a sci-fi movie and as surreal as watching two airplanes hit the Twin Towers .

New York - and its link with the Middle East seems to be the pulse of the game. These energies have been building for centuries.

New York is also about Twins - Twin Towers whose destruction on 911 signaled changes on all levels. That energy can lead to the downfall of governments - civilizations - and the way humanity functions. But is that bad?

Twins represent duality.

Have you ever wondered if you had a twin? Have you dreamed about a twin? Do you have a friend who has so much in common with you - that you feel like you are twins?


http://www.crystalinks.com/elliesworld.html


Back to top
 

you cant look in the mirror and expect it to smile first
 
IP Logged
 
Bostjan PCM
1
*
Offline

Bodi pozoren.Bodi srecen.

Posts: 24
Bled
Gender: male
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #20 - 11.03.2003 at 00:53:55
 
Quote:
ojla sej nevem ce sm prov pisala .
no.
Jaz  vidim v sanjah nekaksno svojo prihodnost  ce naprimr sanjam da se z doloceno prjatlco pogovarjam  dolocene stvari se mi to zgodi cez mesec al pa dva kdaj tud cez 1 let in se spomnim in sam recem tko umes pogovora ''aaa tocno to sm sanjala  ampak tocno to''  gape meni da je to nekaksn dar  sam nevem zgodi se poredk  res nevem  on mi je dav idejo da nej pisem sm  povejte kaj vi mente glede tega a je to dar al se sam pac zgodi al kaj?? res me zanimain bi rada da se mi to se zgodi...
zgodil se mi je tud ze da  ko smo iskal  neki stavr s starsem in braom sm jez preprosto zamizala in sla kamor me je nesl in rekla tuki je in je ta stvar tam bla  kaj je to  kaj se dogaja z mano  res bi rada vedla  kako bi to  mela pod nazorom da bi jez rekla kdaj lohka o tem sanja in kdaj bi najdla stvari ..itd a mi lahko prosm pomagate???

za kar koli bom zelo hvalezna   caw



                 ''jasnovidna'' Masa Smiley




Kar delaj na temu,mogoce se za tem skriva kaj vec?Smiley
Back to top
 

Words never spoken, but lost &&Shallow thoughts, a lonely heart, &&Reaching to grasp onto meaning &&A tender kiss broken as we part.&&Death seems to be my answer now &&Satan pulls me down again,......
147032754  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #21 - 11.03.2003 at 12:38:31
 
hyperborea wrote on 11.02.2003 at 08:33:54:
Kajti sem slisala, da lahko od druge duse dobivas sporocila, ki so pomembna zate. Nekdo mi je rekel, ce sanjas, da se bo neki osebi nekaj zgodilo, da si to izvedel TI zato, da lahko meditiras na situacijo in jo omilis... nikakor, pa tega ne poves osebi, ali naredis kar koli drugega..
Sanje so ena najboljsih metod spoznavanja svojih globin in so mi strasno zanimiva.


Kako si to zanimivo in predvsem čisto popolno napisala tako kot je to resnica...

Lahko sanjamo samo energijo neke osebe, ki smo jo v življenju le slišali, nikoli pa videli. V sanjah se nam bo prikazala njena/njegova podoba, ki sicer ne bo prava, lahko je lahko ni, odvisno koliko sanjalec ima zmožnost globokega videnja, vsaj tako se meni zdi - in s tem nas bodo nadalje preplavljaji občutki kaj ta oseba je, kaj moramo narediti, včasih pa se znajdemo v situaciji, ko že vnaprej vemo, kaj nam bo zaupal, in to se potlej resnično zgodi.
Bolj smo odprti in manj presenečeni, nad vsem dogajanjem potem. Lažje sprejemamo, ker nas sanje že pripravijo za to pot -  medsebojnega razumevanja.

In res je nekje tako, kot si napisala, da ti druge duše, ne samo preko sanj, marveč tudi v resničnosti, lahko na Srce položijo besede, ki SO PISANE NAM na KOŽO, da bomo nekje hodili pravo pot.
V bistvu se mi zdi, ali pa celo vem, da VSAKA izrečena beseda, ki pride z dobrim namenom iz UST ali v PISNI obliki, nekoga drugega  - Pri nas DObiva OKVIRje, ki jih moramo Oblikovati Sami. Podarjene, ali Podane so nam z nekim Namenom.
Verjamem pa, in to precej GLOBOKO, v povezavo DUŠ DVOJČIC, ki se najdejo v tem svetu in si morajo medsebojno pomagati. Nekoč so si že bile zelo blizu, pa NISO uspele,SEDAJ pa to pot NADALJUJEJO.
Povezava med njimi je zelo močna. To začutijo že ob prvi povezavi, prvem kontaktu, prvi besedi...
Ohraniti to povezavo...?
One...
Pomagajo Ena drugi in prav tako kot si ti napisala in tako kot pravijo -  Ne poveš osebi direktno kaj si videl, ker je potem lahko še slabše, le skušaš nekje meditirati in pošiljati čimveč pozitvne energije v smeri proti Duši, ki jo lahko že poznaš ali pa tudi ne.
V vsakem primeru energije dosežejo svoj Odziv, če smo le prav naravnani, če so naše misli ČISTE...

Sanje so prav dober korak k temu, da nekomu priskočimo na pomoč, ko preko njih začutimo, da je v stiski...
Verjemam, da je tega zelo veliko in samo želim si, da bi tako Ti, kot JAz Sledili NJIH sporočilom...

Želim vam lepo videnje prihodnosti V Vaših Sanjah, dragi moji Forumovci...    Cheesy



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Majci
1
*
Offline

I LOVE  EVERYONE
Posts: 3

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #22 - 24.03.2003 at 18:50:47
 
Ojla!
Tudi jaz sanjam nekatere dogodke, ki pa se jih zjutraj še spominjam toda čez dan pozabim, nato se pa čez naki časa uresničijo. Do pred dvema mesecama se je to dogajal bol poredko. Zadna dva meseca pa kar pogosto.  Me pa zanima kako lahko okrepiš te sanje, da bi jih videl kot celote in ne kot delčke.

LP
Majci Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #23 - 24.03.2003 at 19:06:58
 
Majci, poskusi, si jih zjutraj takoj zapisati, in najti povezavo med njimi. Tako boš okrepila tudi intuicijo, po odgovore, pa se lahko zatečeš tudi v meditacijo...

Pozdravček,
Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #24 - 25.03.2003 at 00:49:54
 
Majci wrote on 24.03.2003 at 18:50:47:
Ojla!
Me pa zanima kako lahko okrepiš te sanje, da bi jih videl kot celote in ne kot delčke.


Ja, res je tako kot piše vilma.
Majci
Zapiši jih, vse kar se spomniš o njih in ob njih. Vse misli, občutja in dogodke. Ko napišeš, pa preberi, mogoče ti bo pomagalo na poti, ko boš še kaj dodajala, tistemu delu, kjer se bodo te sanje odvijale.
Občutja so pomembna, zelo - zaupaj jim.

Celote ne boš nikoli dobila, le nek del, ker celotnih sanj in dogodkov v njih se nihče " no ja" ne spominja celotno, zato, je toliko bolj pomembno, da jih takoj, ko jih odsanjaš ZAPIŠEŠ.

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Valentinaa
5
*****
Offline

V iskanju svojega ORIGINALA.

Posts: 1101

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #25 - 26.03.2003 at 14:03:48
 

Bi dodala še to, da si je dobro zraven zapisati še zunanje okoliščine, napr. kakšna luna, bioreme..., ker iz tega lahko tudi razbereš, ob kakšnih okoliščinah imaš take sanje, napr. sanje ki jih sanjam ob polni luni se mi uresničijo.

Back to top
 

Bog ni maščevalen in ne kaznuje.
 
IP Logged
 
Majci
1
*
Offline

I LOVE  EVERYONE
Posts: 3

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #26 - 27.03.2003 at 20:27:57
 
Ojla!
Ej full se vam zahvaljujem za vaše odgovore. Bom vse upoštevala in vam sporočim.

LP

Majci
Back to top
 
 
IP Logged
 
petr
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #27 - 08.07.2003 at 10:28:53
 
V tisto discovery varianto, da ti možgani že prej predelajo, pol pa še enkrat, jest mal dvomim, ker če se meni to zgodi, jest ne vidim prizora, ampak dogajanje. Recimo, če vidim na tleh recimo papirček (točno določen), me prešine, in potem vem za nekaj avtomobilov, ki se bodo peljali mimo mene. Ali pa če sem v pogovoru, vem točno, kaj bo nekdo rekel. Sam to se mi zdej ne dogaja več tolk, pred nekaj leti pa sigurno enkrat na 2 tedna. Je pa prou carsi občutek, k te folk debel gleda, k skupi z  njimi rečeš točno tisto, kar so oni hotel rečt.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2