Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 
(Read 12494 times)
Maša
Guest




V sanjah vidim prihodnost
04.01.2003 at 03:50:24
 
ojla sej nevem ce sm prov pisala .
no.
Jaz  vidim v sanjah nekaksno svojo prihodnost  ce naprimr sanjam da se z doloceno prjatlco pogovarjam  dolocene stvari se mi to zgodi cez mesec al pa dva kdaj tud cez 1 let in se spomnim in sam recem tko umes pogovora ''aaa tocno to sm sanjala  ampak tocno to''  gape meni da je to nekaksn dar  sam nevem zgodi se poredk  res nevem  on mi je dav idejo da nej pisem sm  povejte kaj vi mente glede tega a je to dar al se sam pac zgodi al kaj?? res me zanimain bi rada da se mi to se zgodi...
zgodil se mi je tud ze da  ko smo iskal  neki stavr s starsem in braom sm jez preprosto zamizala in sla kamor me je nesl in rekla tuki je in je ta stvar tam bla  kaj je to  kaj se dogaja z mano  res bi rada vedla  kako bi to  mela pod nazorom da bi jez rekla kdaj lohka o tem sanja in kdaj bi najdla stvari ..itd a mi lahko prosm pomagate???

za kar koli bom zelo hvalezna   caw



                 ''jasnovidna'' Masa Smiley
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #1 - 04.01.2003 at 15:50:40
 
Draga, Maša,

Prav gotovo imaš dar jasnovidnosti. Če ga boš znala negovati, se ti odpira svet, ki je lahko lep, lahko tudi krut. Obdarjena si z zelo dobrim notranjim čutom, ali z šestim čutom, ali z intuicijo, kot se temu tudi drugače reče.
V knjižnici poišči priročnik Šesti čut in se uri v tem. Če misliš pozitivno, se ti ne more nič zgoditi. Najbolje je, da si sanje sproti zapisuješ, potem pa se poglobiš vase, Gotovo boš dobila pravi odgovor. Jasnovisnost je dar, ki ni vsakemu dan, čeprav smo dejansko vsi ljudje jasnovidni. Ampak od človeka je odvisno, kako uri ta talent...
Želim ti veliko veselja v odkrivanju prihodnosti...

Pozdrav!

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #2 - 04.01.2003 at 16:14:35
 
Vilma!

To drži za vsakogar ki ima preroške sanje, ali tudi tiste, ki ima samo občasno preroške sanje?
Recimo, sanjam včasih kaj preroškega, ampak se ne počutim, da bi imel dar videnja v prihodnost.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #3 - 04.01.2003 at 16:23:09
 
Andres,

Vsak ima od časa do časa preroške sanje... Vendar mislim, da se iz vsakih da nekaj potegniti. Sanje so namreč odraz človekove psihe, oz. njegove podzavesti. Če sanjaš nekaj, pa se kasneje uresniči, imaš gotovo dar videnja. Morda je manjši, ali pa ne daš toliko pozornosti na to. Obstajajo pa ljudje, ki sanjajo intenzivno prihodnost. Zato tudi pravim, da je odvisno od človeka v kolikšni meri uri ta dar.

Vsekakor ti želim, da sanjaš dobro in zaupaš v svoje sanje. Če so intenzivne in malo čudaške, si jih zapiši. Morda prideš do odgovora prej kot si misliš.

Pozdrav!

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
JocHaan
1
*
Offline


Posts: 6
Gaberke, Šoštanj
Gender: male
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #4 - 04.01.2003 at 22:45:37
 
Ja men se to tud kdaj pa gdaj zgodi, da se mi zdi da sem to že nek vidu pol se pa spomnem da se mi je enkrat sanjalo ( deja vu )  ???

Ravno danes ko sem gledal TV sem se spomnil vprašanja iz nekega kviza ki sem ga sanjal približno pol leta nazaj.

LP
Back to top
 
 
IP Logged
 
A.
Ex Member




Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #5 - 05.01.2003 at 21:08:34
 
men se to skoz dogaja pa se nimam za neki več, zdi se mi celo da se to vsem dogaja sam da se tega ne spomnijo, tko da mamo ta dar vsi.

zato nebi neki polagal na te osebe, bl bi polagal na to da je treba s tem živet in se naučit razumet kaj ti to prinese in se v sanjah naučit in uredit da pol ni treba urejat.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #6 - 20.01.2003 at 22:27:54
 
Sanje
Vsi sanjamo
Preroške sanje, ko sanjamo o nečem, kar se nam utegne zgoditi, ali kar se nam kasneje zgodi, so nekaj, kar ni dano vsakemu, prav imaš VILMA...
Le malokomu je to dano  - mar mi je to od nekje znano - ne vem no, seveda mi je...

Ampak, če ta DAR zavržemo, če se vanj ne poglobimo, se razprši...

Mogoče pa nismo vsi pripravljeni za to. A vsi imamo ta dar v sebi, le PREBUDITI ga je potrebno...

V BISTVU še spolh ne znamo uporabljati vseh DANOSTI, ki jih imamo...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Freya
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 31

Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #7 - 01.02.2003 at 13:25:02
 
Hmmm meni se tudi velikokrat zgodi, da sem v določenem trenutku z določeno osebo in si naenkrat rečem... to se je pa že zgodilo. Ne vem, če gre ravno za sanje.. ampak vem, da sem to že videla, govorila.. v glavnem bila v tem trenutku.

In sem enkrat ne Discovery-ju gledala oddajo o tem, da je za to čisto preprosta razlaga. In sicer, se zna zgoditi, da ti konček očesa zazna nek dogodek, oz. trenutek, kateri ga pa možgani ne obdelajo dovolj hitro. In ko celotno oko zazna celo sliko, oz. celoten trenutek pride do možgan ista slika oz. isti moment, katerega so pa možgani v bistvu že obdelali. Zato nam je to že znano.....


Zanima me, kaj mislite na to... in Maša, od tebe me zanima, če se ti zgodi tudi na tak način, ali se prav jasno zavedaš, da si to že sanjala??
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #8 - 01.02.2003 at 14:35:05
 
Draga, Star, to kar se ti dogaja, je čisto normalno, kajti jaz to že doživljam od kar pomnim zase. Lahko temu rečeš jasnovidnost... Ta pa se najbolj poveča v puberteti, ali takrat, ko je človek zaljubljen... Je dar, od tebe pa je odvisno, kako ga boš negovala. Včasih, je potrebna meditacija, da ti občutki pridejo ven. Pojdi v knjižnico in si sposodi knjigo ŠESTI ČUT. Tam boš našla navodila, kako priti globje do tega daru...

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #9 - 01.02.2003 at 14:36:37
 
Namesto, Freya, sem napisala Star, sorry

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #10 - 01.02.2003 at 15:10:15
 
hvala Vilma za informacijo...sem jo že rezerviral
pozdravček,
Matej
Back to top
 
 
IP Logged
 
vilma
5
*****
Offline

MIR IN HARMONIJA V VSAKEM
SRCU
Posts: 702
Celje, Slovenija
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #11 - 01.02.2003 at 17:17:53
 
Me veseli Matej, da sem tudi tebi pomagala.

Pozdravček,

Vilma
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #12 - 01.02.2003 at 17:44:42
 
vilma wrote on 01.02.2003 at 14:35:05:
Lahko temu rečeš jasnovidnost... Ta pa se najbolj poveča v puberteti, ali takrat, ko je človek zaljubljen... Je dar, od tebe pa je odvisno, kako ga boš negovala. Včasih, je potrebna meditacija, da ti občutki pridejo ven. Pozdravček,


Vilma, to si izredno dobro napisala. Nekje se "vsi vidimo", jasnovidni. Vsak od nas ima v sebi dar, da lahko vidi določene stvari v prihodnost. To zaslugo pa ima naša podzavest. Če imamo močno in se jo zavedamo, nam bo lahko sporočila marsikaj, kar zmore pomagati nam ali pa drugim. Sanje, TOLIKO kot nam lahko povedo -  oh, le kje se lahko najde nekdo, ki bi nam lahko odprl pot vseh teh neznanih vprašanj v zvezi z njimi. Verjamem pa v to, da nas vodijo Občutki v vseh sanjah. Če jim bomo sledli smo na dobri poti, da potem lahko predivimo prihodnost.
Ko smo dovolj odprti za sprejemanje infromacij, ki so nam namenjene, da se nekaj spremeni, ali pa da mi nekaj spremenimo, nam bodo to sanje sporočile.
Maša verjamem, da se dogajajo v tvojem življenju, dogodki, ki jih sanjaš... Vsakemu se, samo nekateri se tega ne zavedajo, šele ko jih "odsanjajo".

In kot je napisala, vilma, ta jasnovidnost se poveča z meditacijo,v to sem prepričana, vem, da je temu tako. Saj tam spoznavaš določene energije, ki jih tukaj ne zmoreš začutiti. Odpiraš se in to je to.
Določen vir informacij preteče skozi tebe, in kaj boš z njimi naredila je odvisno od tebe -  Imej Dober namen in še kaj se oglasi in nam povej, kako in kaj je sedaj?


vilma wrote on 01.02.2003 at 02:36:00:
Namesto, Freya, sem napisala Star, sorry


...   Grin  Wink, no si bom sedaj jaz mogla neko drugačno slikico omisliti, da se ne bomo tako mešali med seboj...

Ja, Freya, sva si pač"podobni", ni kaj!...   Grin



Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #13 - 01.02.2003 at 18:08:22
 
Slikica je zamenjana...  Grin Wink

E, kako lepo je sanjati.
Sedaj še posebno, ko moje sestrice tako uripajo na nebu.
Lepo je sanjati...

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
soncnica
3
***
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 235

Re: V sanjah vidim prihodnost
Reply #14 - 01.02.2003 at 20:13:23
 
Lep pozdrav vsem!  Smiley

Maša, tudi jaz imam take sanje. Meni se sanje nikoli ne pokažejo tako neposredno, vendar ko se določena stvar zgodi se spomnim sanj in vem pomen. Včasih si je kar težko razložiti sanje.

Zdi se mi, da je to čisto navadno. Če jih boš le znala prav uporabiti, ti bodo zelo koristile. Zdi se mi, da so te sanje nek namig oz. da so zato, da ti pomagajo oz. opozorijo.

Zelim ti še veliko lepih sanj!
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2