Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6 
(Read 29971 times)
bujangi
1
*
Offline

ola! :))
Posts: 5

Gender: female
Re: videnje aure
Reply #60 - 28.09.2004 at 20:14:51
 
oj.
avro sem spregledala med enimi predavanji na faksu. zanimivo je bilo opazovati belo svetlobo. sploh pri dinamičnem razgovoru, saj se je govorcu vidno energetsko polje povečalo. nato sem začela videvati to svetlobo okoli rastlin, živali, pokrajin, tudi predmetov. zadnja niansa pred prehodom v materijo.
nakar so se začele pojavljati barve, ne intenzivne, blede, ampak cel spekter. ponekdaj se pojavljajo v poljih okoli telesa, ki so tudi dinamične narave.
nekajkrat sem poizkusila nekaj zgoraj omenjenih tehnik, vendar nisem bila vztrajna. meditiram, treniram taiji, veliko sem v naravi in prisluhnem z vsemi čutili, sprejemam v celoti. in takrat, ko sem osredinjena, lahko vidim auro.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Klemen
Guest




Re: videnje aure
Reply #61 - 10.10.2004 at 23:35:56
 
Živjo!

Jst vidim. Kar hočem in kadarkoli.

Poanta je v želji videti. Za kar prosiš da bi imel sposobnost- dobiš, če je le namen pravi. Še posebno primerne so invokacije sposobnosti.

Težja je interpretacija videnega!!!

Pozneje postane problem in bistvo ne-videti. Ko zaznavaš preveč, se ti lahko zmeša in mnogim se. Naučiti se moraš ne zaznavati, oziroma zaznavati le ko si to želiš.

Rad bi spoznal tudi druge, tiste, ki vidite. Bilo bi nedvomno zelo zanimivo in poučno.

Če kogarkoli kaj zanima, lahko vpraša tukaj, še bolje pa kar na mejl: entuzijast@hotmail.com

Klemen

Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: videnje aure
Reply #62 - 29.10.2004 at 23:18:14
 
A new Technique for Viewing the Aura
from Chuck Shramek


http://www.keelynet.com/paranorm/auraview.htm
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #63 - 17.12.2004 at 14:58:11
 
perfect Klemen Shocked

jaz sem imela le majhno izkušnjo.. videnje eterske aure.. le enkrat
 rada bi vedela kaj ti vse zaznavaš Wink

Prosil si da bi imel baš takšno sposobnost... zakaj..?
Wink
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Gandalf
1
*
Offline


Posts: 27
Ljubljana
Gender: male
Re: videnje aure
Reply #64 - 23.12.2004 at 23:27:36
 
Pozneje postane problem in bistvo ne-videti. Ko zaznavaš preveč, se ti lahko zmeša in mnogim se. Naučiti se moraš ne zaznavati, oziroma zaznavati le ko si to želiš.  


Se čisto strinjam z Klemnom...

Gledanje avre je pomojem najbolj  odvisno od človekove sposobnosti koncentracije ter tega da je miren. Dihanja (čimglobje in enakomerno po možnosti).
(gledanje v eno točko/ oz mimo/ nič), duhovnosti (recimo)

Kdor se že tega hoče naučit naj začne postopoma!!!!!
1. Da nebo bolela glava....
Ne bit pametni in začet z 30 min ali več že kar na začetku. Tako si samo skuriš možgane...
Sicer pa koliko časa namenite učenju oz. koliko časa traja vaš najdaljši mentalni napor???
Telo se odzove ponavadi v roku 4!! dni zato pač potrpljenje v roke. Glejte 5 min en mesec vsak dan svojo roko (recimo), drug mesec pa 10 min ... itd
2. POvečajo se vaši vsi občutki...
Kaj to pove vam je najbrž jasno...
Zato počasi predvsem pa morate biti veseli,mirni , potrpežljivi, zadovoljni in optimistični (zelo priporočljivo!)

To so recimo moje izkušnje
Ob malo boljšem dihanju, lahko vidim avro, dalj časa ko gledam več vidim....Avro lahko vidim ne-glede na svetlobo. To pomeni da tudi v temi.
(OK prvič sm bil rahlo pničen ker glede na to da avro vidiš tudi z zartimi očmi.... ponoči to ni ravno prijetno, če te zbudi kaj... spanje rahlo oteženo)
Kar se tiče izostritev čutev... ker imam nekako sposobnost da hitro dojemam nemogoče, mi je začelo presedat to ( v sobi imam preveč štroma, tv. rač, stolp...) Pokanje in bliskanje mi pa tudi ni ravno všeč...
Uglavnem nehal sem prakticiati zadevo, dokler nepogruntam zakaj naj bi to sploh uporabljal...

3. Zadev katerim neveste imena, namena in načina uporabe se izogibajte.
Načeloma se je sicer teoretikov za izogibat! Vendar navodila za uporabo so ob vsaki novi zadevi zelo pomembna!!!



Back to top
 
WWW WWW  
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: videnje aure
Reply #65 - 03.01.2005 at 13:31:51
 
Pozdravljeni!

Jaz pa sploh nimam kontrole nad tem ,ajz vidim ko vidim, kar pride samo od seb.Res pa je da velikokrat gledam kar tja v tri dni in si veliko kdo misli, da sem malo prismojena.Včasih gledam skozi ljudi, ti so svetli.
Prvo vidim gosto belo meglico, potem pa kar naenkrat vidim skozi ljudi.Jaz se ne učim, ampak se bom morala začeti, ker vidim, da to lahko tudi koristim.Prepoznavati impulze, ki jih dobivam.Sedaj vsak večer ko grem spat, rečem fantu kaj vidi, da malo potrenira in se tako zabavama.Luči samo motijo.Vsako noč vidim drugo barvo.MOdro in zeleno sem sedaj 2 dni.Bomo videli katero bom danes.

Ne bojim se da bi se mi zmešalo, ker bi se mi drugače že.Poznam pa fanta, ki je zaradi meditacije in gledanje ene točke pristal na diagnozi:shizofrenik.
Ker sem tudi sama malo shizofrenična sem mnenja, da ljudi s to boleznijo zaznavajo tisto kar želijo.Pametni vsevedni dohtarji pa jih vtaknejo v celico in jih napolnijo z tabletami, da jim sposobnosti odmirajo.Mislijo, da je bolezen, ki ne vidijo vzroka.Le višja sila jim daje signale tako kot vsem nam, samo da so oni bolj dojemljivi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: videnje aure
Reply #66 - 03.01.2005 at 17:21:15
 
Quote:
AnimsaY Ne bojim se da bi se mi zmešalo, ker bi se mi drugače že.Poznam pa fanta, ki je zaradi meditacije in gledanje ene točke pristal na diagnozi:shizofrenik.
Ker sem tudi sama malo shizofrenična sem mnenja, da ljudi s to boleznijo zaznavajo tisto kar želijo.Pametni vsevedni dohtarji pa jih vtaknejo v celico in jih napolnijo z tabletami, da jim sposobnosti odmirajo.Mislijo, da je bolezen, ki ne vidijo vzroka.Le višja sila jim daje signale tako kot vsem nam, samo da so oni bolj dojemljivi.


tu bi podal mnenje o shizofreniji: temu glih jaz nebi rekel "bolezen" upam pa si trditi, da je skoraj večina človeštva vsaj delno shizofrenična. saj ni čudn!
že od otroštva doživljamo delitve in tlaćenja, mama hoče to, družba ono, ti pa spet nekaj druga in še ogromno takega. potemtakem ni čudno da smo razdeljeni na polno različnih energij v sebi, energije so si v nasprotju..  tablete pa itak naredijo vrelišče strupa potlačitve v tebi.
pomoje tu glih kake sedeče meditacije ne pomagajo dost. tukaj je vredu kakšne dinamične meditacije uporabljat, od osha npr.
on pravi npr.; dokler ne postaneš zavestno umsko bolan, ne moreš nikoli postati zdrav...

vse dobro
Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
Animsay
2
**
Offline

....to go up....
Posts: 53

Gender: female
Re: videnje aure
Reply #67 - 03.01.2005 at 18:46:37
 
Ne razumem, kako postaneš zavestno umsko bolan?Hipohondrija ali kaj misliš s tem?
Back to top
 
 
IP Logged
 
nomad
3
***
Offline


Posts: 107
vsepovsod in nikjer
Gender: male
Re: videnje aure
Reply #68 - 03.01.2005 at 19:18:34
 
da se pričneš zavedati in dopustiti notranji norosti(potlačenih energij), da pridejo na plan..
človštvo je zmedeno, (vsak je zmeden po svoje) prvo kot prvo, se je v sebi svojih problemov treba zavedati.
npr. naenkrat iz tebe izbruhnejo leta potlačena čustva.
možnosti so: ali bo človek pobegnil pred tem dejstvom in začel to kontrolirat in spet potlačevat, ali pa bo se soočo-zavedal teh energij(ki jih je sam ustvaril) in dopustil, da pridejo na plan. to mislim, da se vživiš v njih in dovoliš, da se sprostijo..

evo, tukaj je lepo oisano

http://www.gape.org/cgi-bin/yabb/YaBB.pl?board=gibanje;action=display;num=102175...

Back to top
 

vse dobro,..
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #69 - 03.01.2005 at 20:17:21
 

Gandalf,
ta problem ne-videti..  Problem je v tem ker nepripravljen človek hoče voljno nekaj naučiti, ima le volju, želju, in simpl dela vaje.
Ko dobi kaj je iskal vidi da ni to to, in tedaj vedno nekaj ni ok,  ali še treba nekaj..., ali ...
vsekakor problemi
eto, v tem primeru še treba naučiti se zaznavati avro le ko si človek to želi
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: videnje aure
Reply #70 - 03.01.2005 at 20:38:15
 
Vse bo..
..vse bo ob svojem času, nič prej in nič kasneje.
Smiley
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #71 - 03.01.2005 at 21:21:35
 
shizofreniki so potencialni šamani Grin
in šaman je shizofrenik ki zna kontrolirati svojo shizofrenost Grin

sej to smo že predebatirali Grin
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: videnje aure
Reply #72 - 03.01.2005 at 21:22:22
 
mhmm, pa ni tako daleč nazaj, se spomniš?


Ej Snow, kaj misliš da so bli đankji v prejšnjih lajfih?



Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #73 - 03.01.2005 at 21:29:28
 
mhm, ne vsi, ampak sigurno je veliko takih ki jih podzavestno vleče v drugačna stanja zavesti in je pač droga prva na dosegu roke za taka stanja dosežt
Back to top
 
 
IP Logged
 
japka
5
*****
Offline


Posts: 1457

Gender: male
Re: videnje aure
Reply #74 - 03.01.2005 at 21:30:41
 
ne ne  Grin  nisem mislil da so bli junkiji to in to, vprašal sem, kaj misliš da so bli kdaj prej?
In ja, bi se strinjal da so enim droge prva in najlažja bližnjica nekam tja. Samo, a je to folk ki se je kdaj prej ukvarjal s temi vedami/znanjem, stopal po poti shamana bojevnika, ali je bil prej - neozdravljiv alkoholik?  
...nekaj v to smer



mah, pozna ura je danes  Grin
Back to top
 

5 krat na dan
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 3 4 5 6