Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 5 6
(Read 29972 times)
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #30 - 18.07.2003 at 17:50:39
 
    Pozdrav!
Aj, Kreden, pa ti si živ...  Cheesy   ajd se još javi koji put...
       
Htjela sam vam kazati nešto na ovu temu o življenju zahvaljujući prani.
Čula sam da i u Splitu postoji nekoliko ljudi koji o sebi govore kako ne jedu, ili ne jedu čvrstu hranu nego piju samo sokove.  Koliko je to točno neznam, nisam provjerila.
Također ljudi koji su putovali s Mahariši Maheš Yogijem (Transcendentalna meditacija)  pričaju doživetje kako su u jednom hotelu htjeli biti ljubazni i detaljno su mu pokazivali njegov apartman. Kada je službenik došao do WC-a  i pokušao ga pokazati Maharishiju - on je samo odmahnuo rukom i kazao:  'Hvala, ja to ne koristim'.  Dalje se pričalo dali i što on to jede. Izgleda jede samo malene količine sjemenki ili orahasto voće (oreh, badem..)
Njegov je probavni sustav tako savršen da se kvalitetna hrana u malim količinama sagori potpuno i bez ikakvih ostataka....

Već sam vam pisala o slikama aure, imela sem priliko dva krat snimiti svoju auru. Ja ne morem videti nikaj. Brala sem kako je aura zelo složena, more se videti več del ki se proziru jdedan kroz drugi. Neprozirna mjesta na auri znače manjšu kvaliteto. Ljudje ki duhovnim očima vidijo zelo dobro -oni vide sjajne iskrice boje kod visoko duhovno razvijenih ljudi.
Bok !
Back to top
« Last Edit: 19.07.2003 at 02:53:11 by indigo »  

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #31 - 19.07.2003 at 02:26:45
 
                 07/ 19/ 03.
More nekdo mi povedat če je on tudi radio sliko aure so AuraCam?  Kaj velite - je realno to slika aure, kak vam zgledi ?
Smiley
Back to top
« Last Edit: 19.07.2003 at 11:46:36 by indigo »  

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: videnje aure
Reply #32 - 19.07.2003 at 03:15:05
 
http://www.nenavadno.com/aura.html

Spreminja se scasoma.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #33 - 19.07.2003 at 11:25:33
 
www.esoterichealing.com/    još-  EX%20  tak je bil prej...
www.kirlian.org/kirlian.htm
V Split je prej eno leto bla prišla Aura camera 3 000,  (Aura photo system) , ma ena edina v Opatijo.

Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #34 - 20.07.2003 at 00:59:08
 
      20.07.03.
http://www.auraphoto.com/Aura/Aurae.htm&from=eng&to=cro

Stari link bio prej - ne vredi za AuroCam  Sad   ,
tu mate res web strano o Aura cameri automatom prevedeno na hrvatski- (ni dober prevod- boljše je se vrnuti na main page in odaberi engleski )
Andres, ta slika mi zgledi napravljena z manjše kvalitetno kamero ker je preveć enostavna- ena barva - ne verjamem je to res aura...
Bom radila novo web strano, upam se je napravit in ene mislim zelo dobre primere avre položiti , bomo vidli....
Bok Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #35 - 29.07.2003 at 17:10:20
 
mam web strano, spremenim še kasneje
          www.inet.hr/~indig
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #36 - 29.07.2003 at 23:38:52
 

Upam se da je moja web stran ok …
Če kdo (forum member) ma narejeno takole sliko in želi opis naj dene sliko na neko web strano in naj mi javi na mail (private Forum message) kjer je slika (web adr.)
Enako na mail preko Foruma bom poslal opis.
Bok  Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Wizzy
Guest




Re: videnje aure
Reply #37 - 19.12.2003 at 12:22:49
 
Samo kratek nasvet za "gledalce" aure - sam barve aure ne vidim direktno ampak le kot meglico okoli osebe, rastline, predmeta, itd... Vidim pa jo, če dlje časa s perifernim vidom opazujem predmet (ni povsem enako kot fokusiranje za ali pred predmet) in nato za trenutek zaprem oči - podobno kot če pogledaš močno luč in zatem zapreš oči, nato še nekaj trenutkov vidiš žarečo svetlobo. Traja pa ta efekt le nekaj trenutkov, se pa da z nekaj vaje v tem času dovolj razločno "prebrat" auro...
Upam, da pri tem ne gre še za en trik, ki ga izvajajo naši možgančki ampak je to res aura, sicer pa - prepričajte se sami...

LP
Jaz
Back to top
 
 
IP Logged
 
titanic
2
**
Offline

love just love
Posts: 86

Re: videnje aure
Reply #38 - 19.12.2003 at 21:34:55
 
minka wrote on 06.12.2002 at 11:10:03:
.
torej a mi lahko kdo pove zakaj tako vidim in kako naj si izostrim zaznavo, da bom videla bolje?
in še: zakaj aure pri svojih domačih ne morem videti?



Haj Minka!
Če te še vedno zanima kaj o auri, si preberi knjigo Kako vidimo, beremo in izboljšamo avro. Zapiski predavanj Dr. Toma J.Chalka, Založba ARA
Piše o tem, kako si povečaš koncentracijo, kaj pomenijo posamezne barve, nujnost meditiranja.. zanimiva reč.
Poskusi, čao Kiss
Back to top
 

Živi in pusti živeti.
 
IP Logged
 
Goran
1
*
Offline

Looking for my future,
have you seen it ???

Posts: 44

Re: videnje aure
Reply #39 - 06.01.2004 at 22:38:04
 
Ja to je zelo zanimiva knjiga, jaz jo mam doma, pa sem delal neke vaje, tudi sam vidim to belo meglico. Aura okrog kamnov in neživih stvari je statična, kar pomeni da se ne premika, ne veča in manjša. Človeška aura je pa spremenljiva vsak trenutek. V tej knjigi imaš tudi list za vajo koncentracije in uravnoteženje obeh možhanskih polobel. Te vaje so kar težke, moraš gledati dva kroga in nato se ti pojavi križ med tema krogoma, tega moraš obdržati čim dlje časa..... v glavnem koncentracija, da sta obe m. polobli skoncentirirani v eno točko. Poznamo tudi avrične barve in njihove kontraste....ti kontrasti niso enaki barvnim kontrastom....v tej knjigi vse opisuje....ko poznaš avrične pare jih tudi lažje opaziš. Jaz sem auro(ni nujno avra, bolj odsev) videl pri eni gospe, ki je predavala o kristalih, veliko časa je preživela nekje v indiji v nekem samostanu itd., za njo je bila tabla in sem videl kar velik odsev, ko se je sklonila je ta ostal še nekaj časa na mestu, nato se je premaknil za njo...
Back to top
 
 
IP Logged
 
Goran
1
*
Offline

Looking for my future,
have you seen it ???

Posts: 44

Re: videnje aure
Reply #40 - 06.01.2004 at 22:43:32
 
Avrični pari

Colors and Auric Pairs

In concentration exercises 1 and 2 we noticed that real colors are surrounded with Auras of different colors. These auric colors are not random. Following is a list of Auric Pairs of colors for all clean colors of the rainbow (monochromatic colors).

red gives turquoise aura, turquoise gives red aura
orange gives blue aura, blue gives orange aura
yellow gives violet aura, violet gives yellow aura
green gives pink aura, pink gives green aura
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #41 - 07.01.2004 at 11:17:44
 
Goran wrote on 06.01.2004 at 22:38:04:
Ja to je zelo zanimiva knjiga, jaz jo mam doma, pa sem delal neke vaje, tudi sam vidim to belo meglico. Aura okrog kamnov in neživih stvari je statična, kar pomeni da se ne premika, ne veča in manjša. Človeška aura je pa spremenljiva vsak trenutek. V tej knjigi imaš tudi list za vajo koncentracije in uravnoteženje obeh možhanskih polobel. Te vaje so kar težke, moraš gledati dva kroga in nato se ti pojavi križ med tema krogoma, tega moraš obdržati čim dlje časa..... v glavnem koncentracija, da sta obe m. polobli skoncentirirani v eno točko. Poznamo tudi avrične barve in njihove kontraste....ti kontrasti niso enaki barvnim kontrastom....v tej knjigi vse opisuje....ko poznaš avrične pare jih tudi lažje opaziš. Jaz sem auro(ni nujno avra, bolj odsev) videl pri eni gospe, ki je predavala o kristalih, veliko časa je preživela nekje v indiji v nekem samostanu itd., za njo je bila tabla in sem videl kar velik odsev, ko se je sklonila je ta ostal še nekaj časa na mestu, nato se je premaknil za njo...



Res so težke te vajce, samo z voljo se da vse.
Tista z križom je pa men popolnoma enostavna, takoj ga vidim.
Tisto kar si videl bi lahko bila avra ker je avra tudi zelo dobro vidna na temni podlagi vzadja in tabla je.... Wink

Evo ena vajca.
Na list papirja naredi črno piko, potem se vsedi v lotos položaj, če ne gre se pač dej po turško, ma skor isto, to črno piko dej nalimaj na steno tako, da jo boš imel direktno pred očmi, vsedi se cirka 50 do 70 cm vstran od pike in jo glej ne da bi trnil z očmi, mogoče bo od začetka težko ne trenit z očmi ampak malo vajce pa bo tud to poštimano, no, dokler ne treneš jo glej, ko treneš, se malo pretegni in jovo na novo.
Glej tisto črno piko in nekaj boš videl....  Wink

Drugače pa kulj to Goran  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #42 - 07.01.2004 at 13:36:20
 
auro v barvah je zelo težko videti (oz se izučuiti jo gledat),ker je bolj subtilna od tiste "bele" aure.
Pomojem mora jit mimo tudi več let da prideš do te stopnje, da se navadiš "ulovit" frekvenco energije ki jo želiš. (Ker lahko se navadiš že res dobro videti energijo, npr. kako vibrira v zraku, okoli predmetov, rastlin,ljudi, sam barvne aure še vedno ne boš videl)
Dosti učenja poteka tud u sanjah in na začetku se vidi le kaksna barvna lisa sem ter tja ob človeku.

In preveč naprezanja tud ni uredu, ker imaš lahko zjeban dan zarad prehudega "psihičnega" napora al pa se med gledanjem spraviš v eno tako čudno stanje zavesti da ti pol to zjeba dan.
Back to top
 
 
IP Logged
 
kr_eden
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #43 - 07.01.2004 at 20:11:57
 
Zjebeš si dan sam, ne naprezanje, še bolj natančno, tvoje mišljenje ti zjebe dan.  Wink

Kolko let, smo različni si ljudje, eni ne bodo videli nikoli, eni mogoče tik pred smtjo, eni po letu ali pa po par letih, eni vidijo že od rojstva, eni majo pa preveč zjeban laif, da bi sploh lahko karkoli videli, največ je pa dvomljivcev, kateri probajo za pet minut in ne gre in pol majo totalno zjebano življenje, ne samo dan.  Cheesy Cheesy Cheesy

To najbrž ni prava veselica, gasilska zveza Slovenije ima veselico po kozolcem 25.  Wink
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #44 - 07.01.2004 at 20:50:09
 
u bistvu ti zjebe dan to da se preveč naprezaš in odzemljiš, s tem pa pridejo ku si reku vsi temni vzorci ven ki jih nosis v sebi

sam vseeno,gledanje aure bi moralo biti spontano, ne z mukami naučeno
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 5 6