Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6
(Read 29966 times)
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: videnje aure
Reply #15 - 09.06.2003 at 18:31:46
 
videti avro pomeni da imaš odprto tretje oko, ne vem al ga maš al nimaš

verjetno gre pri tebi bolj za videnje energetskega polja okoli človeka ali rastlin, to vidim tudi jaz, ponavadi zelo svetla rumena, skoraj bela svetloba, samo to ni avra, avra je mnogo bolj subtilna oblika energije, si pa verjetno na dobri poti da enkrat vidiš avro

pa upam da te nism kj razočaral al pa kj podobnga, kr veselo naprej

lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #16 - 09.06.2003 at 20:14:34
 
me nisi razočaral Smiley...sam kako zgleda aura kot si jo ti opisal? barvne lise okoli človeka?
Back to top
 
 
IP Logged
 
KAJAka
1
*
Offline


Posts: 37
kamnik
Gender: female
Re: videnje aure
Reply #17 - 10.06.2003 at 16:19:35
 
SnOwBall, lepa dozivetja imas.
Sm poskusla zutrej, sam ni blo nc. Cez nekej casa pa ti sporocim nocna  dozivetja Smiley
Se energija vidi v popolni temi? npr. v sobi brez kancka svetlobe? Ceprov se tut v temi marsikej dogaja, sam spet nevem ce ni to izmislotina oci.
Ali vidis te "vibracije" kadarkoli hoces, stalno, redko..??

Do zdej sm mela energetsko polje za skupen izraz za avro. Sam mi se zdej ni jasna razlika.
Back to top
 

.. samo ena od varjant
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #18 - 10.06.2003 at 16:35:52
 
jst sm tud mel nakako energetsko polje in auro za eno in isto stvar

u popolni temi je lepo vidna ja...še bolj pa če prides iz enega zelo osvetljenega prostora v en temen prostor. Jst ne bi reku da je to izmišljotina oči, ker potem bi bilo vse skupaj izmišljotina.

Vidim kadarkoli, večkrat tudi nehote. Če jo pa želim videti in mi takrat ravno ne uspe, se malo bolj skoncentriram in usmerim pogled v prazno (sem opisal v zgornjih postih kako) in postane spet lepo vidna. Najlepše pa jo vidim ko sem malo pjan ali pa po kakšnem špinelu.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #19 - 10.06.2003 at 17:37:22
 
heh, kreden Smiley  jst sm tud že meditiral ko sem prišel pjan z žura, pa še zanimivo je bilo.

in tisto kar si ti rekel da je aura, je tudi energetsko polje
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #20 - 10.06.2003 at 18:31:27
 
jst pa o tem menim drugače. Dojemanje sveta je lahko nenormalno tudi v treznem stanju oziroma lahko je bolj trezno v zadrogiranem stanju.

Nezavedno pride bolj do izraza v različnih stanjih zavesti.Pjanost ali zadrogiranost pa je itak nič drugega kot samo drugačno stanje zavesti. In kadar nekdo svoje dojemanje v zadrogiranem/pjanem stanju izenači s tistim v treznem stanju, šele postane uravnovešena oseba.

Back to top
 
 
IP Logged
 
KAJAka
1
*
Offline


Posts: 37
kamnik
Gender: female
Re: videnje aure
Reply #21 - 11.06.2003 at 00:35:07
 
Quote:
u popolni temi je lepo vidna ja...še bolj pa če prides iz enega zelo osvetljenega prostora v en temen prostor. Jst ne bi reku da je to izmišljotina oči, ker potem bi bilo vse skupaj izmišljotina.

 


Ma, ce pridem iz svetlega v temno, ponavadi vidim .. mah, kokr ce pogledas v sonce in pol stran, potem vids neke packe. A niso to sam ostanki prejsnih slik?
Tale tvoja o izmisljotini oci mi je vsec. Sam kaj pa ce je vse skupi kar obstaja izmislotina oci al bol prikaz nasih (naucenih) interpretacij?


Tud men se "ventili" bol odprejo po zbetu
Smiley
Back to top
 

.. samo ena od varjant
 
IP Logged
 
KAJAka
1
*
Offline


Posts: 37
kamnik
Gender: female
Re: videnje aure
Reply #22 - 11.06.2003 at 00:43:22
 
Men se zdi Kreden, da ti je alko pomagov.. da ti je iz globin prvleku nekej. A ni to fajn!!
Sicr, nebi glih rekla da clovk dobi svoj pravi obraz ko je pjen...se pa mu marsikaksna spona pretrga. Rajs recm, da pokaze samo eno-par od moznih strani.
Back to top
 

.. samo ena od varjant
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: videnje aure
Reply #23 - 11.06.2003 at 09:24:55
 
ne vem, če ima kakšne veze s to temo, zdi se mi. včasih, ko grem zvečer na sprehod, vidim polno migetajočih pikic, včasih sem morala prav preveriti, ali slučajno ne gre dež. še sedele sem pogledala v sivo steno, med rožami in tam je prav migetalo od energije. vsaj mislim, da je to to. ???
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
JustMe
2
**
Offline

OM SHANTI SHANTI SHANTI

Posts: 66

Re: videnje aure
Reply #24 - 19.06.2003 at 14:13:12
 
veronika, temu se reče pa prana
Back to top
 
 
IP Logged
 
Sn0wBall
Ex Member




Re: videnje aure
Reply #25 - 19.06.2003 at 22:48:30
 
no, in zdej naj mi eden razloži kakšna je razlika med prano, energijo ki vibrira okrog rastlin in sijem okrog človeka?
Back to top
 
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: videnje aure
Reply #26 - 24.06.2003 at 09:10:18
 
JustMe wrote on 19.06.2003 at 14:13:12:
veronika, temu se reče pa prana


aja in kaj je že prana?
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
veronika
5
*****
Offline

angeli letijo zato, ker
se ne jemlejo resno
Posts: 1502

Gender: female
Re: videnje aure
Reply #27 - 24.06.2003 at 11:08:05
 
mal sem tuhtala, ljudje ki naj ne bi nič jedli, naj bi živeli od prane, a delje od tega, v zvezi s tem, kaj prana je, pa še nisme prišla.  Undecided
Back to top
 

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #28 - 17.07.2003 at 13:34:51
 
smo bili tu in malo gledali kaj ima dobrega,  jaz in moja avra,
   lep pozdrav vsim
           Smiley  Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
indigo
4
****
Offline

Brez ljubezni resnica
je le senca Resnice
Posts: 456
 SouthCroatia
Re: videnje aure
Reply #29 - 17.07.2003 at 17:01:30
 
Eno celo leto, ali več, imela sem nekaj večo telesno težo kot predtem. Od kadar sem se registrirala v Forum bla sem v takovome razpoloženjo da nisem potrebovala veliko hrane. . Je zelo zanimljivo tu, in normalno človek more imati manjši tek kdaj se za nekaj zelo zanima, ampak si mislim da del tu tudi imajo misli v Forumu ki imajo pozitiven vpliv na bioplazmu-biopolje/ auru /.  Morda se z pozitivnimi mislimi avra in telo več lahko vrne v ravnotežo...? Zdaj mam mojo staro kilažo, 3 kg manj v poslednjih ~ 6 dnih.
In imam 2 slike moje aure, en del se more tu videti...
           pozdrav  Smiley
Back to top
 

Resnica, resnica, Resnica, resnica... bolje resnica kot nič.&&Res Zavest ali pripomočki ??
 
IP Logged
 
Pages: 1 2 3 4 ... 6