Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 9116 times)
Ziby2
5
*****
Offline

Če nimaš lastnega sija,te
sij drugih ne bo osvetil

Posts: 760
PTUJ
Gender: male
Re: Džamija v Sloveniji
Reply #30 - 02.02.2003 at 21:29:01
 
Kak košček travnika ali pa gozda upam,da bojo le pustili Cheesy
Back to top
 
 
IP Logged
 
Jst
Guest




Re: Džamija v Sloveniji
Reply #31 - 03.02.2003 at 22:11:14
 
Hi,

Jest sem se danes pogovarjal z razlicnimi ljudmi o tej problematiki. Reakcije so bile zelo razlicne.

Eden je bil natur Makedonec, sicer zivec v Sloveniji. Fejst decko. Je rekel, da je proti moseji v Ljubljani, ker da so oni pred leti hoteli postaviti svojo cerkev v Kranju, pa je niso z razlogom, da ce jo bodo lahko oni, jo bodo lahko vsi. In je se rekel, da ce bodo muslimani dobili mosejo, da bodo Makedonci naredili revolt za svojo cerkev v Kranju.

Ko sem zunanjemu sodelavcu, sicer Avstralcu, omenil kaj se gremo pri nas, je rekel, da so muslimani zgradili v Sydneyu mosejo. Ene par dni pred otvoritvijo pa so neznanci na glavna vrata moseje pribili s zeblji prasicjo glavo. Po njegovi trditvi naj muslimani nebi smeli uporabiti moseje 8 let zaradi tega. Ne vem, ce to drzi.

Sem se pa pogovarjal tudi s starejsim mozakarjem, pravovernim muslimanom, nasim dobaviteljem, ki zivi v Nemciji. Rekel je kaksno neumnost se gremo. Namrec, ce spostujes svojo cerkev je normalno, da spostujes vse cerkve in da ce verujes v svojega boga, verujes v bogove vseh religij.
Dobesedno tako mi je rekel.

No, zdej pa presodite kako in kaj.




Lp
Jst







Back to top
 
 
IP Logged
 
DylanDog
5
*****
Offline


Posts: 791
somewhere in space..
Gender: male
Re: Džamija v Sloveniji
Reply #32 - 08.02.2003 at 16:43:38
 
Ne vidim enega razloga zakaj NE bi imeli džamije če jo hočejo?  

Free mind...


LP, Dylan Dog
Back to top
 

Think P O S I T I V E
WWW WWW  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3