Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8 
(Read 49603 times)
Anuk
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #90 - 12.08.2002 at 01:04:40
 
Quote:
Kje smo ostali?


Borut



Zakaj?

Žal nimam nobene literature o kartomantiki.

Anuk
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #91 - 12.08.2002 at 01:22:33
 
Quote:
Zakaj?

Žal nimam nobene literature o kartomantiki.

Anuk


Zakaj......ker me zanima kaj bi se dalo v najslabše primeru sfotokopirati, če se že nabavit ne bi dalo. Sem pač knjigofil v zvezi z literaturo o kartah.

Mnoge knjige imajo samo eno izdajo v malo izvodih. Ko to poide - gotovo. In ponavadi so to zelo dobre knjige v kaki samozaložbi.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #92 - 12.08.2002 at 01:28:26
 
Vprašanje se je nanašalo na prvo misel. Če mi v roke pade kaj takega, ti sporočim.
Back to top
 
 
IP Logged
 
pridiren
1
*
Offline

I love YaBB 1G - SP1!

Posts: 1

Re: KARTOMANTIKA
Reply #93 - 22.08.2002 at 21:41:10
 
Prosim lepo,če mi lahko kdo da informacije,kako ugotovimo čas s pomočjo kart?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: KARTOMANTIKA
Reply #94 - 22.08.2002 at 21:46:12
 
Pridiren!

Hvala za vpis in prvi post obenem.  
Borut polaga karte in je tacas na dopustu. On ti bi odgovoril na tvoje vprasanje ko se dokoplje do prvega cybercaffeja.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #95 - 23.08.2002 at 00:14:58
 
Quote:
Mnoge knjige imajo samo eno izdajo v malo izvodih. Ko to poide - gotovo. In ponavadi so to zelo dobre knjige v kaki samozaložbi.
Borut


Imam eno tako zadevo iz NUKa,  Boštjana Hepeta  - niso karte,  so ŠTEVILA (zgodovina, pitagorejci, kaldejci, znanstvenost....(skripta 48 str)
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #96 - 23.08.2002 at 16:05:12
 
pridiren wrote on 22.08.2002 at 21:41:10:
Prosim lepo,če mi lahko kdo da informacije,kako ugotovimo čas s pomočjo kart?


Čas se ugotovi tako, da se gleda, katera stvar ti v eni karti, ki naj bi pomenila prihodnost, pade v oči.

Ti bom pa, ko pridem z dopusta, bolj razložil zadevo.

Mene pa zanima, katere karte uporabljaš ali vsaj kateri sistem....tarot, remi, ciganke,......itd?

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #97 - 02.09.2002 at 02:19:21
 
Kje si pridiren?

Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #98 - 02.09.2002 at 02:33:18
 
Borut, lepo pozdravljen z dopusta.

Tole z ugotavljanjem časa je pa res zanimivo

Kart nisem nikol uporabljala, me pa zanima, kako se ugotavlja čas s pomočjo kart. Če si bom le lahko predstavljala.

Pridiren očitno spi, pa bi bilo - kljub temu - škoda zamudit tako priložnost.. - da bi povedal več o prav tej temi (tole dopolnjujem, ker sem šele zdaj opazila dvoumnost, he)

Karmen Anuk
Back to top
« Last Edit: 02.09.2002 at 08:17:41 by anuk »  
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #99 - 06.09.2002 at 12:33:51
 
Kako se gleda čase?

Pri tarotu ima vsak velika arkana nekako en tempo. V glavnem na hitro bi lahko rekel, da če se pri polaganju pojavi veliko Velikih arkan pomeni, da je zadeva resna in dolgotrajnejša, medtem ko so male arkane le nakazovanje porobne situacije in pomenijo le prehodno in hitro obdobje.

Intiutivno pa lahko pri tarotu, cigankah ali pa kjerkoli drugje pogledaš, kaj ti pade v oči. Morda gumbi na majici moškega...Koliko jih je? Evo, pa imaš mesece.

Lahko ti pade v oči število vrtnic pri amorju od cigank. Pa imaš spet mesece ali tedne pred tabo.

Tako to gre. Važno je, da si prvo prebereš navodila in opis karte v kaki knjigi, potem pa tako ali tako z občutkom nakažeš mesece. ni pa lahko.

Prav tisti občutek za karte je najtežje pridobiti. To je potem avtomatsko povezano z tretjim očesom, pinealno žlezo. Odpiranje lahko traja leta.

Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #100 - 23.09.2002 at 00:53:19
 
Danes sem izvedel, da je k novi številki Cosmopolitana priložen tudi špil tarota. Cena revije okoli 700 SIT.  

Kdor si želi za majhen denar omisliti začetek prakticiranja s tarot kartami ali pa le občutiti kako približno zadeva poteka ima sedaj neponovljivo priložnost.

In seveda vam lahko začetne korake s tarotom pomagam narediti tudi jaz tu na forumu.

No problem.

Borut
Back to top
 
 
IP Logged
 
kleopatra
Guest




Re: KARTOMANTIKA
Reply #101 - 25.09.2002 at 18:22:42
 
Zanima me kje se da dobiti oz. kupiti v Ljubljani
ciganske karte?

Lp
Back to top
 
 
IP Logged
 
Luly-ack
1
*
Offline

I`m the destyned
Posts: 2
Ajdovščina
Gender: male
Re: KARTOMANTIKA
Reply #102 - 25.09.2002 at 21:28:55
 
no jaz mam tut ene karte sam jih ne stekam najbolj (beri sem jih dobil bolj na posojo). Predvsem pa manjkajo karte tipa obesenec pa to...

Kje bi lahk dobil kake bolj "standardne"? pa ce bi si kdo lahk vzel malck casa pa mi dal kak link kje so mal razlage pojasnjene.


Hvala
Back to top
 

Life... Will I be strong enough to change my destiny?
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #103 - 26.09.2002 at 17:28:30
 
Quote:
Zanima me kje se da dobiti oz. kupiti v Ljubljani
ciganske karte?

Lp


Na Čopovi v knjigarni s knjigico...okoli 2.000SIT
V vsakem večjem nakupovalnem centru (Mercator, Interšpar) za okoli 500 SIT brez knjigice.


Back to top
 
 
IP Logged
 
Borut
Ex Member




Re: KARTOMANTIKA
Reply #104 - 26.09.2002 at 17:29:40
 
Luly-ack wrote on 25.09.2002 at 21:28:55:
no jaz mam tut ene karte sam jih ne stekam najbolj (beri sem jih dobil bolj na posojo). Predvsem pa manjkajo karte tipa obesenec pa to...

Kje bi lahk dobil kake bolj "standardne"? pa ce bi si kdo lahk vzel malck casa pa mi dal kak link kje so mal razlage pojasnjene.


Hvala



Kake standardne? Kaj je zate standard pri kartah?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 5 6 7 8