Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 2 3 
(Read 13690 times)
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #30 - 17.10.2002 at 00:28:37
 
Quote:
Čeprav, se vedno ne moreš ozirati na druge, tako kot se drugi tudi ne ozirajo vedno na tvoja čustva, treba je biti močan in narediti kar je treba.


MOČAN V SEBI, DA SE ZAVEŠ KAKO LEPO JE ŽIVLJENJE...
KAKO LEPO JE JUTRANJE SONCE, DA TO SONCE SVETI SAMO ZATE IN TI GOVORI, DA JE ŽIVLJENJE TU PREČUDOVITO! ČUSTVA TEGA...JUTRA KO SE TO ZAVEŠ...ZNAJO BITI..ŽARKI ZA TVOJO DUŠO!

kaj te najbolj teži ( šola-ta  ne traja že celo življenje, saj praviš, da si......., želiš odkar pomniš, da živiš...),

se morda motim ali gre tu za kako (bolezen, morda... ljubezen...)

Spet...  zaupaj...


Nekdo mi je rekel; ZAUPANJE JE ŽE DEL USPEHA in PREPRIČANA SEM, DA SE NI ZMOTIL...


en  TOPEL OBJEMČEK  ti pošiljam...

LP Star12





Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #31 - 17.10.2002 at 08:59:27
 
Quote:
Čeprav potem, ko slišiš za težave druge, te je včasih sam pri sebi sram priznati, da si taka reva in več ne zmoreš.

Mislim, da je tista velika ovira zame ta, da nočem, da bi kdo zaradi mene trpel, kar pi bi moji starši sigurno, mislim, da bi jih zlomilo.




Spet ne moram mimo TEGA… Preberi si še enkrat!

Prevzemajo Te težave drugih ( tvojih najbližjih) in ko vidiš, da drugi trpijo… z njimi  svojih težav ne ŽELIŠ DELITI. Vidiš trpljenje in trpiš z njimi Ti… Poskusi tako, da Ti njim RAZSVETLIŠ TRENUTEK…Odpri jim oči, pošlji Sonce v njihova življenje… Potem bo Svetilo tudi tebi… Dobil boš občutek MOČI…

Glej…sem se malo zatopila v tvoje misli in moram ti priznati, da si oseba, ki daje prednost, drugim…sebe pozabljaš, sebe…Življenje Ti je bilo dano Od DRUGIH, sedaj pa ga moraš ŽIVETI ZASE!!!

Vseh težav ne moraš rešiti, in spet se zaradi njih ne moraš zapirati v svoj svet… NE, NE SMEŠ!

ŽIVLJENJE DRUGIH NI ŽIVLJENJE TEBE!!!

LJUBEZEN JE PA VEČNA!!!


Toliko od mene.

Sem se kar malo razpisala, (quota-la sem TE tam ,tam kjer se mi je zdelo, da se NE NAJDEŠ) upam… Ne , želim si, da nam   ZAUPAŠ-RESNICO TVOJGA SRCA!!!

LP  od STAR12

Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Suicid
Reply #32 - 17.10.2002 at 11:22:39
 
Quote:
Mislim, da je tista velika ovira zame ta, da nočem, da bi kdo zaradi mene trpel, kar pi bi moji starši sigurno, mislim, da bi jih zlomilo.


Shadow, če misliš ali bi trpeli če bi si ti vzel življenje, imaš prav. Le kdo ne bi. Ampak pomoje  ta ovira ni postavljena v naša življenja naključno Roll Eyes

Quote:
Čeprav, se vedno ne moreš ozirati na druge, tako kot se drugi tudi ne ozirajo vedno na tvoja čustva, treba je biti močan in narediti kar je treba.


shadow iz tega sklepam, da ti pričakuješ, da se bodo drugi odzivali na tvoja čustva. Razumem te, ampak poskušaj se bolj "nasloniti" na SEBE. Potem se ne boš spraševal in hrepenel po "odzivih" drugih, kajti najbolj boš zaupal SEBI.  

Kaksno korist pa sploh maš, če se drugi ozirajo na tebe in te razumejo, razen tega, da ti je trenutno malo lažje ?

Pravo dolgoročno korist boš imel, le če bos nekaj naredil. In to na SEBI oz. za SEBE. Ne za DRUGE, ker drugi nimajo problema...tiga imaš!! In tega se zavedaj. In stori nekaj čimprej. Če stojiš na mestu boš tam tudi ostal. Premakniti se je torej treba, pa magari malo po malo.

In praviš, da nimaš moči, da bi se sploh premaknil, ker se bojiš da ne bi enkrat spet padel tako globoko ?
Ja, ampak pozabljaš, da si se iz tega padca nekaj NAUČIL  (vsaj upam !!) , in vsakemu je jasno, da samo če napak ne ponavljaš lahko uspeš. In upam, da ti bo dalo vsaj trenutni navdih, da je lahko bolje. In ta navdih izkoristi in naredi nekaj ZA SEBE, da ti ne bo vec hudo. Wink


Smiley Cheesy Smiley


LP




Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Shadow
Guest




Re: Suicid
Reply #33 - 17.10.2002 at 20:17:59
 
Star12

Hvala, za ves tvoj trud, razumem, kaj mi misliš povedat, ampak razumi tudi mene, ko rečem, da ne zmorem več, mogoče bi že lahko rekel, da je bolezen.
Mogoče mi ni usojeno, da bi dolgo živel in moja duša le išče odrešitev.
Vem, da je cela moja bolečina in trpljenje le v moji glavi, ampak vseeno, to je zelo enostavno napisat, ampak poskusi se vživeti v tako situacijo, ko že zjutraj, ko vstaneš stojiš pred ogledalom in si dopoveduješ, da moraš narediti temu konec, da se to več ne more nadaljevat.
Ne moreš se več nasmehnit, mislil ti begajo, ne živiš, ampak životariš, v bistvu sem že na pol mrtev, truplo, ki lahko še vseeno hodi.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #34 - 17.10.2002 at 20:55:55
 
Quote:
Star12

Hvala, za ves tvoj trud, razumem, kaj mi misliš povedat, ampak razumi tudi mene, ko rečem, da ne zmorem več, mogoče bi že lahko rekel, da je bolezen.
Mogoče mi ni usojeno, da bi dolgo živel in moja duša le išče odrešitev.
Vem, da je cela moja bolečina in trpljenje le v moji glavi, ampak vseeno, to je zelo enostavno napisat, ampak poskusi se vživeti v tako situacijo, ko že zjutraj, ko vstaneš stojiš pred ogledalom in si dopoveduješ, da moraš narediti temu konec, da se to več ne more nadaljevat.
Ne moreš se več nasmehnit, mislil ti begajo, ne živiš, ampak životariš, v bistvu sem že na pol mrtev, truplo, ki lahko še vseeno hodi.


ne moram Te razumeti...poskušam pa Te preveč cenim, da bi ... Srce mi ne da,..želi si vedeti..pomagati...Te prepričati, da Mi zaupaš VEČ...

Hvala Tebi, ker se še naprej trudiš in boriš, ker še naprej ŽIVIŠ in ... Cheesy

če veš kaj hočem povedati,če si prepričan...prosim...povej Še Ti meni...Prosim  Kiss

Nimam več moči, za prošnje, toliko jih je že bilo...pa vseeno...

RADA BI TE RAZUMELA...

Ne želim si, da bi Ti "bolezen" grenila LEPOTO ŽIVLJENJA...Ti pa VEŠ , kaj JE LEPOTA, prepričana sem!!!
sedaj je pravi začetek...Sedaj!!!

Tvoja DUŠA SI ŽELI POVEDATI, resnico...TI in tvoje srce pa to zavračata... Usoda, kdo bi vedel, ka je to...

Kako naj se vživim, ko pa MI PRIKRIVAŠ RESNICO...

ŠE VEDNO ŽIVIŠ, tako kot JAZ...Borim se ...Tudi Ti se moraš...

Ti si SVETLO BITJECE, ki si želi LJUBEZNI, a je IMA V SEBI, veliko je ima v sebi...

Smeh...Te lahko malo nasmejim, takole gre....
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin in še
Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin

vidiš, kako lahko je...



Mogoče, mogoče...se motim ali je Tvoja... je to... tisto, ki se začne na A!... kako naj vem...prepričaj me...

Pošiljam, Ti koš Ljubezni in En VELIK TOPEL OBJEMČEK

Lp od STAR12






Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Shadow
Guest




Re: Suicid
Reply #35 - 17.10.2002 at 21:00:34
 
MIND

Celo življenje sem veljal kot samotar, vase zaprtega in ....

Ampak, ko se enkrat prepustiš občutkom, da je tu še nekdo drug, ki mu ni vseeno zate in te ima rad, ko se mu popolnoma prepustiš in naenkrat kot strela z jasnega spoznaš, da je bilo vse zaman, več nimaš zaupanja v nič, popolnoma nič!


Back to top
 
 
IP Logged
 
Shadow
Guest




Re: Suicid
Reply #36 - 17.10.2002 at 21:04:47
 
Star12

Mogoče se lahko dobiva enkrat na chatu, a uporabljaš mogoče messenger?
Back to top
 
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #37 - 17.10.2002 at 21:11:19
 
Quote:
MIND

Celo življenje sem veljal kot samotar, vase zaprtega in ....

Ampak, ko se enkrat prepustiš občutkom, da je tu še nekdo drug, ki mu ni vseeno zate in te ima rad, ko se mu popolnoma prepustiš in naenkrat kot strela z jasnega spoznaš, da je bilo vse zaman, več nimaš zaupanja v nič, popolnoma nič!



... meni podoben...tudi jaz sem bila veliko "samotar", sama s sabo sem bila, ker sem si to želela, ker sem imela rada mir, še vedno ga imam...in navada je prešla, da si nisem našla prijateljev... vendar sedaj počasi to spreminjam...ŽELIM SI JIH... POTREBUJEM JIH!!! IMAM JIH...

Obstajajo DRUGI, OBSTAJAŠ TI, IN ŠE VEČ JIH je... NISI SAM....S TEBOJ SEM.... Samo ne vem, kam naj se obrnem, da Te bom našla... NAŠLA TEBE!!!

LP od STAR12


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #38 - 17.10.2002 at 21:23:06
 
Shadow;

lahko pa uporabiš tudi moj e-mail...vem, da je chat lažji..a tudi kaj lahko več napišeš, z veseljem Ti odgovorim...pomagam...

metulj7@yahoo.com

Lp od Star12
Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
mind
5
*****
Offline

Always remember Krishna
and never forget Him
!
Posts: 686
MB
Gender: male
Re: Suicid
Reply #39 - 17.10.2002 at 21:39:50
 
Quote:
MIND

Celo življenje sem veljal kot samotar, vase zaprtega in ....

Ampak, ko se enkrat prepustiš občutkom, da je tu še nekdo drug, ki mu ni vseeno zate in te ima rad, ko se mu popolnoma prepustiš in naenkrat kot strela z jasnega spoznaš, da je bilo vse zaman, več nimaš zaupanja v nič, popolnoma nič!


razen če se iz tega nekaj naučiš ! naučiš se npr., da se ne smeš prepustit občutkom, oz. se jih ZAVEDAT in poskušat odpravit.

ves torej, da se ne smes vec vezati na neko osebo in ob tem izgubiti SEBE

SEBE rabiš najprej, šele potem ostale

torej ni bilo vse zaman, naucil si se, da ko bo naslednja taksna oseba prišla, se bos ZAVEDAL svojih občutkov in neboš dopustil da bi TI skodili v smislu prevelike navezanosti

nekje si omenil dušo....ali se ti ne zdi da samomor ni rešitev...da je le beg....in pred SEBOJ ne mores pobegniti

pa se enkrat ti svetujem: PREMIKAT SE JE TREBA ZAČET  Wink



LP



Back to top
 

Hari bol
 
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #40 - 17.10.2002 at 21:57:31
 
Quote:
Star12

ampak razumi tudi mene, ko rečem, da ne zmorem več


MOČ...MOČ...MOČ!!!

ZMOREŠ, ZMOREŠ, ZMOREŠ!!!

da, da , da ... Shadow!!!

UPANJE IMAM V TEBE!!! VERJAMEM VATE!!!


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Suicid
Reply #41 - 18.10.2002 at 01:13:32
 
Quote:
MIND
Celo življenje sem veljal kot samotar, vase zaprtega in ....
Ampak, ko se enkrat prepustiš občutkom, da je tu še nekdo drug, ki mu ni vseeno zate in te ima rad, ko se mu popolnoma prepustiš in naenkrat kot strela z jasnega spoznaš, da je bilo vse zaman, več nimaš zaupanja v nič, popolnoma nič!

a greš kej u gozd ???
mal hodt pa to ???
odprt se morš, zato si kle ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Moonlight
5
*****
Offline

You are the master of
ure Body and  ure soul.

Posts: 1189
MEDVODE
Gender: female
Re: Suicid
Reply #42 - 18.10.2002 at 19:59:46
 
Quote:
MIND

Celo življenje sem veljal kot samotar, vase zaprtega in ....

Ampak, ko se enkrat prepustiš občutkom, da je tu še nekdo drug, ki mu ni vseeno zate in te ima rad, ko se mu popolnoma prepustiš in naenkrat kot strela z jasnega spoznaš, da je bilo vse zaman, več nimaš zaupanja v nič, popolnoma nič!




kaj je bilo zaman...?

Shadow,

koliko ceniš svoje življenje...?

in zaupanje v kaj...?


ŠE VEDNO SI ŽELIM, DA MI/NAM ZAUPAŠ...kamorkoli ali kjerkoli želiš?

HVALA?


Naj Ti SIJE SONCE!!!


Back to top
 

Your soul has WINGS.
 
IP Logged
 
b5
4
****
Offline

not all shadows are cast
by light...
Posts: 414
Medvode
Gender: male
Re: Suicid
Reply #43 - 17.02.2003 at 14:00:46
 
Samomor je bližnjica, za katero se izkaže da je najdaljša pot (podaljšnica).

Je beg pred samim sabo.

Kaj mislite a je pogum to, da enostavno rečeš ne grem se več in odideš.... Ne resnično je pogumen tisti , ki vztraja.  In nagrada za vztrajanje je lepo.

Sem pač eden od tistih, ki se borijo do konca... Grin
Back to top
 
WWW WWW b5er_svn  
IP Logged
 
Pages: 1 2 3