Welcome, Guest. Please Login or Register
Forum Svet pogovorov gape.org
Sončeve pozitivke
pilcom.si
 
  HomeHelpSearchMembersLoginRegister  
 
Pages: 1 ... 6 7 8 
(Read 49337 times)
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prenova RKC
Reply #105 - 30.08.2002 at 18:06:22
 
Samson wrote on 30.08.2002 at 17:31:39:
Pa tisto o nekih priveligiranih mestih, kjer stojijo cerkve. To te pa sploh ne razumem, kakšno zvezo ima to z manipulacijo.

glej samson, cerkve so povečini postavljene na zmajevih črtah, po možnosti na njih stičiščih. če že niso mogle bit na zmajevi črti so pa vsaj na čakri zemeljski, na ta dobri energiji ... mi smo šli zadnjič z reiki društvom in društvom radiestezistov po cerkvah in to, mal pogledat umetnost in se napajat v lepih energijah in tko ... tko da ta mesta kjer so cerkve so povečini priviligirana, bi lahko reku, jest bi ob taki čakri takoj imel hišo, ob alfa izvoru energije po andresovo gorenčevi govorici.
to je dejstvo, to JE manipulacija.

pa ne si osebno vzet tega, to tko je, jest verjamem da tko je, mam tolk dokazov da to tko pač je, zame, zate ni treba da je, ampak zmajeve čtre obstajajo, jih je BOG naredu - so del narave.

a mamo kej literature na to temo ???
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prenova RKC
Reply #106 - 30.08.2002 at 19:48:47
 
Quote:
Druga stvar, ki mi ne gre v lajšto, je Andres-ovo modrovanje o nekakšnem cerkvenem manipuliranju, če sem to prav razumel. Če nisem, me popravi, kolega Andres. Če pa le gre za neko zelo skrito manipulacijo, ki je jaz nisem sposoben videti? Ma nikar, Andres, da se ti ne bom smejal. Kdo neki tu manipulira? Pa tisto o nekih priveligiranih mestih, kjer stojijo cerkve. To te pa sploh ne razumem, kakšno zvezo ima to z manipulacijo. Nekaj mi sicer diši po nekakšnih vesoljcih, ki bi, ko so prej vprašali von Denickena za dovoljenje, določali prav posebne cone za postaviatev cerkva že menda v pradavnini, še pred nastankom judovstva, kaj šele cerkve. Vsaj stvari, ki sem jih pri tem avtorju bral, so se "dogajale" strahovito daleč nazaj, pač večina od njih.

Kdo ima zdaj zveze z "marsovci" v tej naši Cerkvi, da si je lahko zagotovil to veliko znanje o privilegiranih lokacijah, da si tako zazihra ustrezno manipulacijo z ubogim ljudstvom? Verjetno dr. Rode, ali pa že kar dr. Šuštar, ali pa mogoče Samson, ki je bolj svetovljan in v debatah celo "marsovce" resno jemlje.  

Res sem zmeden.  



Odgovoril ti je ze Gape, jaz bom le se dodal.


Gremo balinat Samson Smiley.  
Ce ima kdo zvezo z Marsovci sem to jaz. Cisto resno mislim.  Samo ti Marsovci niti nimajo veze s tem kar sem jaz napisal o manipuliranju cerkve in kar sem vsak trenutek sposoben zagovarjat.
Preprosto gre za to, da je cerkev se preden si ti Biblijo v roke dobil vedela kje so dobre in kje slabe tocke v posameznih krajih. Seveda so tam postavili cerkve, saj to je fantasticen magnet za vse vernike. Ok tako gre dokler gre,a neka zdrava tocka na vekomaj ne more biti zdrava, ce jo nihce ne vzdrzuje.
Cerkev kot receno je pozidala vsepovprek izkljucno ali najpogosteje na dobrih, zdravih mestih, te tocke so se istrosile in dandanes od mase brzkone hodijo le se bolniki.   Gorenc takole navaja maso.. Ker ima cerkev piramidasto streho ta obseva vse vernike prisotne pri masi in ti zatorej ven iz cerkve pridejo bolani.
Mozno pa je, da so  v zgdonjem krscanstvu ljudje zelo zdravi hodili od mase. Takrat so bile te dobre tocke se zdravilne.

Evo ti ga Samson. To je vsa umetnost manipulacij ki sem ti jih zadnjic nametal. In seveda se nekaj.  Daj mi poslji zemljevid tvojega kraja in oznaci tam cerkev v katero hodis k masi.   Z malo srece ti lahko celo ugotovim koliko  posledic za tvojo bolehnost nosi ravno cerkev.


No in ker sem zacel z Marsovci na katere si me napeljal ravno ti naj z njimi tudi koncam.  
Si se kdaj vprasal, ce recimo ravno Rode ni kaksen galakticni faraon, ti pa seveda, ker mu sledis, si le se galakticn suzenj?  No, da ne bo spotikanja, sem dal Rodeta kot primer, na njegovo mesto pa bi lahko postavil kogar koli drugega, le malo vpliven mora biti.

In ves kaj bi si resnicno zelel Samson? Zelel bi iznajti tehniko pregledovanja "pranja mozga" saj tako bi ti lazje dokazal, da po vecini smo vesoljci, ali kot ti pravis Marsovci. Ralzika je le v koliksni meri so nam izprali mozgane pred prihodom sem.  Bolj ko so nam izprali, vecji faraoni smo bili. In ce se Rode vsaj malo spomne medplanetarnih procesov, so mu jih resnicno dobro izprali.

In se nekaj bi se rad naucil. Samson. Tega mi ne ponuja  cerkev niti religija, niti Oce nas niti Rode, niti kdorkoli drug. Rad be se naucil "how to backup my mind".
Moje misli, vsebino mojih mozgan bi nekam shranil, saj ce se mi zgodi kaj, naj vsaj spomini na moja dva cudovita otroka ostanejo.

Enako sem pripravljen sprejeti vsoto misli nekoga drugega. In ves Samson to je mozno. Preprican sem, da je to mozno.     In seveda. V sebi nosimo ze backup od prej. Ne le backup nasega preteklega zivljenja, se veliko vec je tega, le tehniko je treba poiskati kako priti do teh podatkov.  

Imamo na forumu kaksnega inovatorja????? Saj vem, da je Gape in A. vedno za. Se se kdo javi?


Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Prenova RKC
Reply #107 - 30.08.2002 at 19:54:46
 
GAPE,živjo!
Le toliko, da bodo vsi videli, nakoga se ta post nanaša. Sam pozdrav pa je izrečen iz srca!

No ja, nekaj malega sem bral o teh zadevah - zmajeva črta, čakre, energijska vozlišča oziroma mesta, kjer je zbrano več energije, da bom govoril bolj laično, po svoje. Moral bi pa vedeti mnogo več o tem, da bi lahko enakovredno debatirala ob uporabi teh pojmov. Jaz ti pač verjamem, da je tako, saj sem tudi že marsikje bral, da so cerkve postavljene v večini na posebno ugodnih mestih. Toda to ne pomeni, da si je vodstvo Cerkve ta mesta načrtno izbiralo pod tem vidikom, za to zanesljivo ne vem, da danes v Sloveniji temu ni tako. V bistvu sem prepričan, da je odločala samo lega, zahteve po primernosti v okolju, velikosti in lokacija glede na zahteve okoliške populacije. V tem preprosto ne vidim manipulacije. Res je ne morem videti.

Moja razlaga bi bila, seveda laična, ki pa izključuje nepotrebno obtoževanje z manipulacijo že pri sami izbiri lokacij za postavitev cerkva, da je Bog, krščanski Bog, ki vendar ima to moč, ta mesta posebej odlikoval. In ljudje, ki se s temi novimi znanostmi ukvarjate, ste jih v stanju zaznati, pa tudi meriti. To je moja laična razlaga, ki pa nima dokaza, je torej le mnenje, pa dobronamerno, kot si dobronamerno zapisal tudi ti.

Bi za pojasnitev v obravnavanem tvojem postu uporabljenih pojmov mogel navesti kakšno preprosto, dovolj dobro in lahko dostopno literaturo? Če ti ne vzame preveč časa.  Z veseljem bom prebral, da se izobrazim.

Pa hvala za odgovor, vendar še vedno ne vidim nobenega sledu o kakršnikoli manipulaciji Cerkve.

Lep pozdrav vsem.
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Prenova RKC
Reply #108 - 30.08.2002 at 20:29:22
 
Pozdravljen, Andres, in hvala za zelo izčrpna pojasnila. Res nisem povsem razumel, kaj hočeš povedati. Zdaj so mi stvari kristalno jasne. No, pretirano rečeno, mnogo bolj jasne! Zelo zanimivo, verjemi, vse bolj me muči radovednost. Pa ne, da si me kar prepričal, toda brez vsebine tvoja razlaga gotovo ni. To o faraonih, če je ostalo res, bi seveda tudi lahko bilo res. Tvoja velika radovednost pa me naravnost navdušuje.

Zanimiva je tvoja teorija o "pranju možganov". Ne vem, kako si prišel do tega, da smo v resnici naseljenci iz vesolja, saj si hotel menda to reči, toda to zares težko sprejmem. To, da smo ljudje prišli iz vesolja, pa me ne bi motilo, če bi sprejel, kajti tudi to se ne more postaviti v kontradikcijo z mojim trenutnim verovanjem, ki vključuje kot prvo - vsemogočnega Boga, začetnika vsega, kar je. Pri takšnem gledanju je prav vseeno, na katerem koncu vesoljstva smo v bistvu nastali, mar ne? Sv. pismo je pa tako pisano v prispodobah in ga bomo še dolgo študirali (s tem ne mislim nas osebno, s tem mislim človeštvo!), v resnici dvomim, da ga bomo kdaj sposobni izčrpati kot rasa. Mislim Sv. pismo kot Božjo besedo. In zakaj bi me potem motilo, če smo tudi pritavali iz vesolja. Saj smo vendar od nekod morali priti tudi v tisto vesolje, mar ne?

To le razmišljam, kot ti. Glede tega je krščanstvo v bistvu brez meja, vsaj jaz ga trenutno tako razumem. Vendar to obenem ne pomeni, da je vseeno, kaj je, kaj je res in kaj ni... Hočem spoznati, kaj jeres, če mi bo to mogoče, obenem pa hočem uporabiti tudi darovani uvid vere.

Tudi jaz bi rad napravil skladišče doživetij, spominov. V tem sva si zelo podobna. Le da sem jaz to vedno jemal bolj kot sanje ob belem dnevu, ti pa imaš mnogo trdneje te stvari v rokah. Predvsem pa me zanima, kako ti veš, da si v stiku z vesoljci, saj bi mogoče tudi ta način mogel pomagati pri tem skladiščenju, vsaj umski transport bi mogoče dodatno pojasnil.

Tisto o nekakšni manipulaciji Cerkve v zvezi s postavljanjem cerkva pa nisi zadostno utemeljil. Meni ne. Kako prav ti veš, kaj so vedeli voditelji Cerkve, jaz pa tega ne bi mogel vedeti, pa imam z nekaterimi mnogo bolj tesne stike? To ne verjamem, da je mogoče.

Tudi vir bolezni v današnjih cerkvah je meni nerazumljiv. Meni bivanje v cerkvi pomeni dobesedno zdravje. Res se bolje počutim, ko sem v cerkvi, neprimerno bolje. Toda to doživetje vame prihaja od Boga, ki ga v cerkvi doživljam na poseben način, je nekakšen produkt božjega bivanja v cerkvi in bivanja Boga v mojem bivanjskem centru. Če sem se dovolj natančno izrazil. Nekako tako, vendar bi bilo potrebno mnogo več govoriti o tem, da bi razložil vsaj najbolj osnovne stvari. Torej takšna hipoteza vsaj v mojem osebnem primeru ne drži!

Moja najljubša cerkev je cekev na Brezjah. Tam sem zadnja leta največkrat pri maši, čeprav sem precej daleč stran doma. Torej položaj cerkve, kjer sem verjetno največkrat,  s tem gotovo veš. Hodim pa seveda tudi v druge cerkve. Ni ga dneva, da ne bi obiskal kakšne cerkve, razen izjemoma kakšen dan ne utegnem. Tam se preprosto dobro počutim. Prepričan sem, da ti to zelo dobro razumeš.

Lep pozdrav!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Prenova RKC
Reply #109 - 30.08.2002 at 20:34:46
 
Halo, gape!
Neroden sem za računalnikom, pa se mi ne smej, če te vprašam zate kot strokovnjaka preprosto vprašanje. Kaj pomeni v desnem voglu zgoraj na ekranu, kadar sem prijavljen, obvestilo: "you have 3 messages"... To je zdaj, prej sem imel 2. Kje to pogledam, za temi sporočili namreč? Kar na tem mestu povej, da bom vedel prebrati, čeprav to ni v smislu te teme. Zgolj zame osebno. Lahko pa mi pošlješ kar mail, to bo mogoče še bolje. No, saj bi ga tudi jaz lahko poslal, pa zdaj sem že napisal.

Hvala in pozdrav!
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
off topic
Reply #110 - 30.08.2002 at 20:51:34
 
Samson wrote on 30.08.2002 at 20:34:46:
"you have 3 messages"... To je zdaj, prej sem imel 2. Kje to pogledam, za temi sporočili namreč?


"you have 3 messages"

klikneš to kar sm boldu, bi moralo bit tud modre barve (link) ne črne kot ostali text.

postaviš se na 'messages' z miško in ko se pokaže rokca klikneš  Grin
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
gape
YaBB Administrator
p
*****
Offline

I love YaBB!
Posts: 13595
The Land of YaBB
Re: Prenova RKC
Reply #111 - 30.08.2002 at 21:16:04
 
Andres wrote on 30.08.2002 at 19:48:47:
In ves kaj bi si resnicno zelel Samson? Zelel bi iznajti tehniko pregledovanja "pranja mozga" saj tako bi ti lazje dokazal, da po vecini smo vesoljci, ali kot ti pravis Marsovci. Ralzika je le v koliksni meri so nam izprali mozgane pred prihodom sem.

a to bk nič o tem ne ve?
izmerit?

Andres wrote on 30.08.2002 at 19:48:47:
Rad be se naucil "how to backup my mind".
Moje misli, vsebino mojih mozgan bi nekam shranil, saj ce se mi zgodi kaj, naj vsaj spomini na moja dva cudovita otroka ostanejo.

tko kt si kle povedu
Andres wrote on 30.08.2002 at 19:48:47:
In seveda. V sebi nosimo ze backup od prej. Ne le backup nasega preteklega zivljenja, se veliko vec je tega, le tehniko je treba poiskati kako priti do teh podatkov.  

zapisi ostanejo za vedno, ti samo do njih ne moreš dostopat, ti kot ego, višji jaz do tega dostopa bp, zdej samo še najd način da se boš z njim povezu, s sabo u bistvu.


Samson wrote on 30.08.2002 at 19:54:46:
Toda to ne pomeni, da si je vodstvo Cerkve ta mesta načrtno izbiralo pod tem vidikom, za to zanesljivo ne vem, da danes v Sloveniji temu ni tako.

viš s tem se jest ne strinjam
ker da ta mesta najdeš ne rabiš bit BOG, BOG jih je sicer ustvaru, okrog (na) njih so od vedno bila svetišča, cerkev ni bila prva religija ki je te točke znala uporabiti v svoj prid. te točke bi z nekaj vaje našel tudi sam, pa mi jažje pogačnika vprašat recimo, pa nekaj njih si lahko prebereš tud na tem forumu.
in to znanje, znanje kako najti te točke je znano, nekaterim, znane so celo lokacije, nekaterim, nekaterim pa ne in tisti ki imajo vedenje si kupijo lokacijo ki ustreza tudi tem pogojem (ki so btw najpomembnejši), zihr poznaš koga k je meu pojstlo na vodi, pa ge je glava bolela al pa kej ... in tisti ki nimajo niti vedenja niti keša, živijo v dreku in iz tega dreka je res težko pridet.



Samson wrote on 30.08.2002 at 20:29:22:
Tudi vir bolezni v današnjih cerkvah je meni nerazumljiv.

to u bistvu ni vir bolezni, cerkev in to, ampak glede na to kaj bi iz tiste čakre, ki je tam zazidana danes lahko bilo in kakšno zdravje bi lahko okolju zagotavljala, če bi bila negovana, ne pa neprestano ropana, uporabljana ... brez da bi se vedelo kaj uporabljaš, t.j. božjo ljubezen, skozi ljubezen zemlje, dobiš da jo transforimraš v nekaj še boljšega, še več ljubezni.



Samson wrote on 30.08.2002 at 20:29:22:
Moja najljubša cerkev je cekev na Brezjah. Tam sem zadnja leta največkrat pri maši, čeprav sem precej daleč stran doma.  

ta ma precej dobro energijo, precej velika čakra kao ...
Back to top
 

Lahko pa da se tudi motim ...

The Administrator of this yabb and domain.
WWW WWW  
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prenova RKC
Reply #112 - 30.08.2002 at 22:15:18
 
Gape!

BK pozna meritve pranja mozga in ta se vidi kadar nekdo pripada neki verski sekti in je s tem napiflan do hudica. Ravno to je beta  kot pravi Gorenc.
V trenutku, ko pades pod vliv neke sekte in pa ze pred tem se ti dviguje beta.

Samo ti si meni dal quote  na tole:

Quote:
In ves kaj bi si resnicno zelel Samson? Zelel bi iznajti tehniko pregledovanja "pranja mozga" saj tako bi ti lazje dokazal, da po vecini smo vesoljci, ali kot ti pravis Marsovci. Razlika je le v koliksni meri so nam izprali mozgane pred prihodom sem.
 

Po moje da se to da meriti, samo v drugih razseznostih. Kdo ve, morda pa tudi z BK. Vem le, da Gorenc cesa takega ni nikoli omenjal.

Andres

Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Prenova RKC
Reply #113 - 30.08.2002 at 23:34:10
 
Andres wrote on 30.08.2002 at 19:48:47:
Enako sem pripravljen sprejeti vsoto misli nekoga drugega. In ves Samson to je mozno. Preprican sem, da je to mozno.     In seveda. V sebi nosimo ze backup od prej. Ne le backup nasega preteklega zivljenja, se veliko vec je tega, le tehniko je treba poiskati kako priti do teh podatkov.  

Imamo na forumu kaksnega inovatorja????? Saj vem, da je Gape in A. vedno za. Se se kdo javi?

Andres



Vsi prisebni in prisotni?

Potem sem jaz ZA,

Karmen Anuk.
Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prenova RKC
Reply #114 - 30.08.2002 at 23:34:57
 
Samson!

Ponovno zlivam ljubezen v pismeni obliki na tebe in to ze drugic danes. V No, le toliko, da ne bo opazk, da na tem forumu odgovorjajo oz. se oglasajo samo moski zenskam in obratno.

Verjamem, da ti niso stvari jasne, ker za to potrebujes malo poglabljanja v te stvari. Nekaterim je to jasno takoj, drugim sele cez cas, tretji pa vsakrsno podobno teorijo striktno zavracajo. Ti isti ljudje ne vedo povedati, zakaj mora potrditi gradnjo sole v njihovem mestu posebna komisija v Ljubljani. Aha. Komisija potrjuje kje se bo zidalo v Kopru recimo.  Torej Nekdo ima prste vmes, saj vsako mesto ima svoj urbanisticni nacrt in izven teh obsegov se nebi smelo delati. Sam sem seveda proti divjim pozidavama, toda da se ti Ljubljana vtika kje bo stala sola, come on.
Zanimivo bi bilo vedeti kdo vse v teh komisijah sedi.
In kako je z dovoljenjem za gradnjo cerkva?  Isto kot ce ti nek bogatun zaprosi za odprtje novega ze 50. d.o.o.-ja.
On dela kar hoce in kjerkoli hoce. Cerkva seveda zida kjer hoce.

Quote:
Tisto o nekakšni manipulaciji Cerkve v zvezi s postavljanjem cerkva pa nisi zadostno utemeljil. Meni ne. Kako prav ti veš, kaj so vedeli voditelji Cerkve, jaz pa tega ne bi mogel vedeti, pa imam z nekaterimi mnogo bolj tesne stike? To ne verjamem, da je mogoče.  


Ti cisto verjamem, da imas tesne stike. Samo kljub vsemu ti tudi oni celotnega ozadja ne izdajo. Povrhu  vsega tudi redki vedo kaj o tem zato to ni vasa gostilniska obravna, se manj oltarska obravnava. Ne vem ce si razumel, da v trenutku, ko bi prisla veda o tem kje je boljse zivet in kje ne, bi nastal pravi kaos. Narod bi stanovanja prodajal za abnormalne cene, drugi za hiso dobili nebi nic vec.  Poseljevanje bi se zacelo na obdelovalni zemlji. In se  in se se tu lahko nastevam Samson.  Lahko pa enkrat naredimo sestanek. Tvoj  ozek krog, torej vi posveceni in forumski ozek krog, mi posveceni.   Jaz vam narisem in dokazem kako ste postavili vsako cerkev nalasc tam kjer stoji, v zameno cerkev prispeva 50% gradnje za vrtec v vsakem ki steje mestu nad 15000 prebivalcev. Sva dogovorjena?
Lokacijo za vrtec dolocim jaz. Drzava subfinancira 30% za vrtce, mesto 30%  in ker je to ze vec kot 100% 10 % ostane Pozitivkam od cesar si jaz lastim 2% za letalsko vozovnico, da sploh lahko na sestanek pridem.


Dallas se nadaljuje


Andres








Back to top
 
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prenova RKC
Reply #115 - 30.08.2002 at 23:52:54
 
Quote:
Tudi vir bolezni v današnjih cerkvah je meni nerazumljiv. Meni bivanje v cerkvi pomeni dobesedno zdravje. Res se bolje počutim, ko sem v cerkvi, neprimerno bolje. Toda to doživetje vame prihaja od Boga, ki ga v cerkvi doživljam na poseben način, je nekakšen produkt božjega bivanja v cerkvi in bivanja Boga v mojem bivanjskem centru. Če sem se dovolj natančno izrazil. Nekako tako, vendar bi bilo potrebno mnogo več govoriti o tem, da bi razložil vsaj najbolj osnovne stvari. Torej takšna hipoteza vsaj v mojem osebnem primeru ne drži!

Moja najljubša cerkev je cekev na Brezjah. Tam sem zadnja leta največkrat pri maši, čeprav sem precej daleč stran doma. Torej položaj cerkve, kjer sem verjetno največkrat,  s tem gotovo veš. Hodim pa seveda tudi v druge cerkve. Ni ga dneva, da ne bi obiskal kakšne cerkve, razen izjemoma kakšen dan ne utegnem. Tam se preprosto dobro počutim. Prepričan sem, da ti to zelo dobro razumeš.



Ja Samson. Popolnoma ti verjamem, da se v cerkvi dobro pocutis. To je tvoj drugi dom in verjemi, tudi jaz se pri mnogih zenskah dobro pocutim. Smiley
A vendarle pri tebi utegne biti da si ze over kristjan in zato avtomatsko posezes po tistem kar taksnemu kristjanu ustreza. Cerkev seveda.  
Za tebe sem pripravil test male vrste. Glede na tvoje poste in tvojo cerkveno aktivnost predvidevam, da pred kosilom zmolis Oce nas skupaj z zeno.  Tako se zmeniva. Poberi si ves nakit dol, enako naj stori zena, kljuce ven iz zepov, zena naj odstrani vse spange in to nato pa tipajta. Potem potipajta z roko okrg mize in zaznavajta kaj pod roko cutita. Preprican sem, da je obcutek na sredini mize drugacen. Lahko se motim, zagotovo pa to ne drzi, ce ne zivis dolgo v tem stanovanju, hisi  kjer si sedaj.

Quote:
Predvsem pa me zanima, kako ti veš, da si v stiku z vesoljci, saj bi mogoče tudi ta način mogel pomagati pri tem skladiščenju, vsaj umski transport bi mogoče dodatno pojasnil.


Vem, da se slisi odtrgano, ampak ves Samson, jaz kar na vratih pozvonim in odpre mi vesoljec ali vesoljka.
Druga moznost je telepatska, kako pa se izvaja pa na odprtem forumu nebi pisal.

Andres


Back to top
 
 
IP Logged
 
Samson
5
*****
Offline

RKC je zakon!!!
Posts: 627

Re: Prenova RKC
Reply #116 - 31.08.2002 at 07:50:11
 
Andres wrote on 30.08.2002 at 23:52:54:
Vem, da se slisi odtrgano, ampak ves Samson, jaz kar na vratih pozvonim in odpre mi vesoljec ali vesoljka.
Druga moznost je telepatska, kako pa se izvaja pa na odprtem forumu nebi pisal.

Andres




Povej mi, kje so tista vrata. Jaz bi strašno rad pozvonil, da vidim, kako je s to zadevo. Prav tako me zelo zanima telepatska možnost. Gotovo, za to odprt forum ni primeren, še prej za tista vrata ne, zato mi to lahko pošlješ kar na elektronski naslov, ki je na voljo pri moji prijavo na ta forum. Drugi to uporabijo, me je gape navadil, kaj je s to stvarjo. To so nekako osnovni podatki, ki bi pomagali, da lahko debato na tem področju kvalitetno nadaljujeva. Ali se mogoče ne strinjaš? Saj me sicer puščaš slepega, nepoučenega, pa ne morem kompetentno razpravljati. Je pa seveda nešteto področij, na katerih se lahko veselo srečujeva.

Hvala, pričakujem pojasnila! Glede telepatije, o iskanjih na tem področju, imam nekaj malega predznanja, kolikor je dosegljivo entuziastu za parapsihologijo, ne več. Gotovo te bom razumel.

Pozdrav

Samson
Back to top
 

Prijateljski pozdrav!&&&&KRISTUS NAS VSE LJUBI! &&Nikoli ne pozabi tega!&&&&Samson
 
IP Logged
 
Andres
5
*****
Offline


Posts: 3724

Re: Prenova RKC
Reply #117 - 31.08.2002 at 12:15:54
 
Samson, ta vrata so na Islandiji kar pa zadeva telepatskega prenosa oziroma domnevne tehnike greva rajsi naprej po mailih.

Andres
Back to top
 
 
IP Logged
 
Anuk Karmen
Ex Member




Re: Prenova RKC
Reply #118 - 31.08.2002 at 15:39:48
 

Seveda sem prisebna in prisotna tukaj, kot si zabeležil v enem prejšnjem postu, do minute natančno..
Grin


Andres wrote on 30.08.2002 at 19:48:47:
Imamo na forumu kaksnega inovatorja?????
Saj vem, da je Gape in A. vedno za.         Andres

                       


Back to top
 
 
IP Logged
 
Pages: 1 ... 6 7 8